Podsumowanie 2017 roku w CKF Stylowy
dodano: 02.01.2018„Listy do M.3”, „Botoks”, „Gru, Dru i Minionki”, „Ciemniejsza strona Greya” oraz „Sing” to najchętniej oglądane filmy w 2017 roku w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy”. W minionym roku zamojskie kino odwiedziło 230 400 widzów. To najlepszy wynik od czasu otwarcia CKF Stylowy.
Trzecią odsłonę świątecznego hitu „Listy do M. 3” obejrzało w Zamościu 15 651 widzów, film Patryka Vegi – „Botoks” 11 194 widzów (kolejna produkcja Vegi "Kobiety mafii" w CKF Stylowy już w lutym 2018), „Gru, Dru i Minionki” okazały się najchętniej wybieraną produkcją dla dzieci – przygody żółtych stworków zobaczyło w CKF Stylowy 9 468 małych i dużych kinomanów. Na czwartym miejscu znalazła się druga część ekranizacji bestsellerowej powieści autorstwa E.L. James – „Ciemniejsza strona Greya” (8 427 osób) – finał romansu Christiana Greya i Any Steele w zamojskim kinie już na Walentynki 2018. Piąte miejsce w rankingu z wynikiem 8 055 widzów otrzymała pełna przebojowych piosenek i zabawnych, ciepłych postaci animowana komedia muzyczna „Sing”.
W 2017 roku w CKF Stylowy została uruchomiona piąta sala kinowa, wyposażona w sprzęt kinowy zapewniający najwyższą jakość obrazu i dźwięku, 62 wygodne fotele oraz nowoczesne i energooszczędne urządzenia techniczne. Adaptacja sali oraz zakup sprzętu i wyposażenia zostały dofinansowane przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. Na 2018 rok planowane są kolejne inwestycje– będzie to m.in. modernizacja kaso-barów oraz zakup biletomatu.
Kontunuowanie będą także wydarzenia kulturalne. Już w lutym odbędzie się 23. edycja Międzynarodowych Dni Filmu Religijnego Sacrofilm (17-22.02.2018), w sierpniu 6. Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią”(15-18.08.2018), jesienią 7. Przegląd Filmowy „Alchemia Kina”, a ponadto wydarzenia okolicznościowe i cykliczne, tj. Ferie w kinie, Walentynkowy Weekend Filmowy, Dzień Dziecka w Stylowym, Kino pod Gwiazdami, Kobiece wieczory w Stylowym, Mikołajki, Kino Konesera.
Małgorzata Stępniewska
specjalista ds. marketingu i sprzedaży
Centrum Kultury Filmowej Stylowy w Zamościu
Aktualności
więcej-
Będzie w kim wybierać. Duże zainteresowanie przetargiem na remont ulicy Peowiaków
- Bezpłatna aplikacja pomoże pasażerom MZK Zamość zaplanować podróż
- „Badamy nie tylko Mamy”- zaproszenie na akcję edukacyjną
- Tylko nie mów nikomu – kiedy znajomość z internetu przestaje być bezpieczna
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem
- Szkolenie konne w 2 LBOT - doświadczenia lubelskich Terytorialsów inspirują sojuszników
- Jest plan na istotne zmiany w centrum Zamościa. Miasto zaprasza mieszkańców do udziału w konsultacjach
- Kapele serc! W tym roku zagramy dla Gabrysia
Komentowane Aktualności
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (2)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Wypadek z udziałem Mercedesa i Mana na DK 74 (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (380)
- Nie dla masztu 5G (4)
- 41-letni motocyklista stracił panowanie i wjechał do rowu (1)
- 1500 zł mandatu i 12 punktów karnych za nieprawidłowy manewr (2)
- Miejskie obchody Dnia Strażaka w Zamościu (1)
- Pożar domu w Tomaszówce (1)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Rusza ogólnopolska kampania społeczna „Kim jest weteran?”
dodano: 19.05.2026Rusza ogólnopolska kampania społeczna „Kim jest weteran?”. W czasie, gdy konflikty i sytuacje kryzysowe w różnych regionach świata ponownie kierują uwagę opinii publicznej na służby mundurowe, Centrum Weterana Działań poza Granicami Państwa, we współpracy z PKP Intercity, w centrum uwagi stawia weteranów. Podczas służby poza granicami kraju wykonywali oni najtrudniejsze zadania w imieniu Rzeczypospolitej, niosąc pomoc, stabilizację i bezpieczeństwo w miejscach dotkniętych kryzysami. Od 18 do 31 maja 2026, w pociągach PKP Intercity oraz w internecie emitowany będzie specjalnie przygotowany spot edukacyjny.
Zobacz materiałXXVII sesja Rady Miasta Zamość
dodano: 24.04.2026Przewodniczący Rady Miasta zawiadamia o zwołaniu XXVII Sesji Rady Miasta IX kadencji, która odbędzie się 27 kwietnia 2026 r. (poniedziałek). Obrady rozpoczną się o godz. 13.00 w Sali Consulatus Urzędu Miasta Zamość.
Zobacz materiałKino Konesera w maju
dodano: 11.05.2026Zamojska Akademia Kultury oraz Klub Filmowy „Senso” serdecznie zapraszają na spotkania filmowe z cyklu Kino Konesera. W maju na ekranie ROMERIA (14.05.2026) – najbardziej osobisty film Carli Simón, który urzeka szczerością i wizualnym pięknem, zabierając widza w emocjonalną podróż do rodzinnych korzeni oraz przedpremierowo DRUGIE ŻYCIE (28.05.2026) - kino delikatne, słoneczne i bliskie widzowi. Opowieść o tym, że czasem, by ocalić siebie, trzeba zawalczyć o swój dom. I że nigdy nie jest za późno, by zacząć od nowa.
Zobacz materiałRowery odzyskane na granicy polsko-ukraińskiej
dodano: 19.05.2026Cztery rowery o szacunkowej wartości 26 tys. zł zatrzymali funkcjonariusze z placówki SG w Korczowej. Jednoślady skradziono na terenie Niemiec.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)