Trwający strajk nauczycieli i wyniki klasyfikacji i promocji
dodano: 19.04.2019Trwający strajk nauczycieli i zapowiedź jego kontynuowania powoduje uzasadniony niepokój rodziców o wyniki klasyfikacji i promocji ich dzieci.
Szczególne obawy o uzyskanie promocji, w kontekście możliwości przystąpienia do egzaminów maturalnych, wyrażają uczniowie klas trzecich liceów ogólnokształcących oraz klas czwartych techników, którzy kończą zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w dniu 26 kwietnia 2019 roku. W tej sytuacji od dnia 18 kwietnia 2019 roku na stronie internetowej urzędu publikujemy przekazywane przez dyrektorów informacje na temat wyznaczonych, czasem kolejnych już terminów oraz wyników posiedzeń rad pedagogicznych dotyczących klasyfikacji i promocji uczniów klas programowo najwyższych w liceach ogólnokształcących i technikach województwa lubelskiego. Informacje te będą na bieżąco uaktualniane w oparciu o informacje dyrektorów i aż do dnia 26 kwietnia 2019 roku publikowane na naszej stronie (www.kuratorium.lublin.pl temat: "Rady pedagogiczne - klasyfikacja i promocja uczniów")
Jolanta Misiak
dyrektor
Wydziału Pragmatyki Zawodowej i Analiz
KO w Lublinie
Aktualności
więcej-
XXVII Zamojskie Dni Folkloru
- XVI Międzynarodowy Festiwal "Śladami Singera" w Zamościu
- Kurs JATA - przepustka "z cywila" do Wojsk Specjalnych
- Policjantki chciały pomóc kierującemu osobówką. Za kierownicą siedział 15-latek
- Wypadek na hulajnodze elektrycznej w Krasnymstawie
- Mimo że są zagrożone, przemyt nimi nadal kwitnie
- Kino przyjazne sensorycznie
- Wystawa „LIFE – Rzeźba. Plakat” w BWA Galerii Zamojskiej
Komentowane Aktualności
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXIX sesja Rady Miasta Zamość (136)
- 90-latek wjechał w tył toyoty (1)
- Umowa na budowę PSZOK w Zamościu podpisana (11)
- Ponad 80 milionów złotych z KPO na rozwój medycyny i cyfryzację (11)
- Tragiczny finał zabawy nad wodą. 22-latek utonął w Zamościu (4)
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (746)
- Protest w obronie Roberta Bąkiewicza (61)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Maraton Horrorów w Zamościu: noc, która zmrozi krew w żyłach
dodano: 18.06.2026Rozpocznij wakacje w wyjątkowo mrocznym stylu! Już w piątek, 26 czerwca 2026 roku o godz. 19:00, Centrum Kultury Filmowej Stylowy zaprasza miłośników mocnych wrażeń na Maraton Horrorów – noc pełną napięcia, strachu i filmowych emocji, które długo nie pozwolą zasnąć. Na widzów czekają dwa tytuły, które idealnie łączą współczesny lęk, brutalne napięcie i psychologiczny niepokój.
Zobacz materiałUmowa na przebudowę ulicy Peowiaków podpisana. Rusza jedna z najważniejszych drogowych inwestycji w mieście
dodano: 01.07.2026Prace będą trwały ponad rok. Na pewno przyniosą sporo utrudnień. Ale warto się pomęczyć, bo w końcu mieszkańcy Zamościa doczekają się gruntownego remontu ulicy Peowiaków – jednej z najważniejszych, najruchliwszych, ale też najmocniej wyeksploatowanych w mieście.
Zobacz materiał800 plus – nie zapomnij o wniosku!
dodano: 25.06.2026Jeszcze tylko kilka dni zostało, by przesłać wniosek o 800+ tak, by dostać świadczenie na dziecko za cały nowy okres wypłat. Termin mija 30 czerwca. Kto się spóźni, otrzyma 800+ dopiero od miesiąca złożenia wniosku.
Zobacz materiałXXVII Zamojskie Dni Folkloru
dodano: 04.07.2026Starostwo Powiatowe w Zamościu zaprasza na XXVII Zamojskie Dni Folkloru, które odbędą się 5 lipca 2026 roku na dziedzińcu Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Zwierzyńcu. Wydarzenie zgromadzi zespoły śpiewacze, kapele, chóry oraz twórców ludowych prezentujących bogactwo regionalnej kultury i tradycji. Początek festiwalu zaplanowano na godzinę 9:30. Szczegóły na stronie https://www.powiatzamojski.pl/.../zaproszenie-do-udzialu...
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)