Pijani wyciągali ciągnik
dodano: 26.08.2019Z obrażeniami ciała trafił do szpitala 70-letni mężczyzna, który został najechany ciągnikiem przez swojego kolegę. Do wypadku doszło w momencie, kiedy mężczyzna pomagał 59-latkowi wyprowadzić z rowu jego ursusa. Jak się okazało, obaj mężczyźni byli nietrzeźwi.
Wczoraj po godzinie 17.00 dyżurny janowskiej policji został powiadomiony o zdarzeniu w miejscowości Wolica Druga z udziałem dwóch ciągników rolniczych. Policjanci na miejscu ustalili, że 59 – latek po kłótni domowej zapakował cały swój dobytek na wóz rolniczy i wyjechał ciągnikiem. Niestety, po chwili wjechał do przydrożnego rowu.
Mężczyzna udał się po pomoc do swojego 70-letniego kolegi, który na miejsce przyjechał swoim ursusem. Podczas wyciągania ciągnika z przydrożnego rowu, 59 – latek cofając swoją maszyną nie zachował ostrożności i najechał na swojego kolegę.
Aktualności
więcej-
XXVII Zamojskie Dni Folkloru
- XVI Międzynarodowy Festiwal "Śladami Singera" w Zamościu
- Kurs JATA - przepustka "z cywila" do Wojsk Specjalnych
- Policjantki chciały pomóc kierującemu osobówką. Za kierownicą siedział 15-latek
- Wypadek na hulajnodze elektrycznej w Krasnymstawie
- Mimo że są zagrożone, przemyt nimi nadal kwitnie
- Kino przyjazne sensorycznie
- Wystawa „LIFE – Rzeźba. Plakat” w BWA Galerii Zamojskiej
Komentowane Aktualności
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXIX sesja Rady Miasta Zamość (133)
- 90-latek wjechał w tył toyoty (1)
- Umowa na budowę PSZOK w Zamościu podpisana (11)
- Ponad 80 milionów złotych z KPO na rozwój medycyny i cyfryzację (11)
- Tragiczny finał zabawy nad wodą. 22-latek utonął w Zamościu (4)
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (746)
- Protest w obronie Roberta Bąkiewicza (61)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Średniodystansowym Biegu na Orientację
dodano: 22.06.20265 lipca Lubelski Związek Orientacji Sportowej wspólnie z UKS Azymut Siedliska zaprasza na Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Średniodystansowym Biegu na Orientację.
Zobacz materiałNieustąpienie pierwszeństwa przyczyną wypadku
dodano: 10.06.2026Wczoraj w Żernikach 77-letni kierujący Hondą skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z 36-letnią kierującą Volkswagenem. Do szpitala trafili kierujący oraz pasażerka z Hondy. Na szczęście nie odnieśli poważnych obrażeń. Wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia i apelujemy o ostrożność za kierownicą.
Zobacz materiałNarodowe Biuro Śledcze Policji - nowy filar bezpieczeństwa Polski
dodano: 16.06.2026Przed laty symbolem przestępczości zorganizowanej były gangi działające na ulicach polskich miast. Dziś ich następcy coraz częściej rekrutują członków w sieci, ukrywają majątek w kryptowalutach, wykorzystują sztuczną inteligencję, a swoje działania łączą z cyberatakami, sabotażem czy dezinformacją. Ostatnie wydarzenia związane z sytuacją za wschodnią granicą Polski pokazują, że współczesne zagrożenia nie znają granic między światem realnym i cyfrowym. Przestępczość zorganizowana ewoluuje, przybierając formę zagrożeń hybrydowych, które wymagają równie nowoczesnej odpowiedzi państwa. Utworzenie Narodowego Biura Śledczego Policji pozwoli połączyć doświadczenia śledczych, zdobyte w walce z najgroźniejszymi grupami przestępczymi ostatnich dekad z najnowocześniejszymi narzędziami analitycznymi, cybernetycznymi i operacyjnymi. Nowa, wyspecjalizowana jednostka ma zapewnić jeszcze skuteczniejsze, szybsze i bardziej skoordynowane działania Policji wobec najpoważniejszych form przestępczości.
Zobacz materiałProwadzili po pijanemu – opuszczą Polskę
dodano: 01.07.2026Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej (NOSG) doprowadzili do wydalenia z Polski obywatela Ukrainy oraz do umieszczenia w ośrodku strzeżonym obywatela Kolumbii. Obaj mężczyźni prowadzili pojazdy mechaniczne będąc pod wpływem alkoholu. Po opuszczeniu naszego kraju, przez okres 5 lat nie będą mogli powrócić do Polski. Mają też zakaz wjazdu do krajów strefy Schengen.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)