Pijany wjechał busem w przystanek
dodano: 27.12.2019Za spowodowanie kolizji i jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie 24-latek. Mężczyzna mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie wjechał dostawczym mercedesem w wiatę przystankową i odjechał z miejsca zdarzenia. Został zatrzymany przez policjantów z komisariatu w Kurowie. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.
Do zdarzenia doszło w Kurowie, w nocy ze środy na czwartek. Dyżurny otrzymał zgłoszenie, że ktoś wjechał samochodem w wiatę przystankową, a następnie uciekł. W wyniku zdarzenia, wiata została całkowicie zniszczona. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, na podstawie zabezpieczonych śladów ustalili, że ze zdarzeniem może mieć związek kierujący mercedesem. Rozpoczęli poszukiwania kierowcy. Na wysokości miejscowości Kaleń zauważyli zakopanego w polu busa – mercedesa, którego kierowca usiłował wyjechać na drogę. Samochód miał zbitą przednią szybę oraz uszkodzoną karoserię. Na widok policjantów, kierowca rzucił się do ucieczki. Szybko został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Jak się okazało, 24-latek uciekał bo obawiał się konsekwencji swojego zachowania.
Aktualności
więcej-
XXVII Zamojskie Dni Folkloru
- XVI Międzynarodowy Festiwal "Śladami Singera" w Zamościu
- Kurs JATA - przepustka "z cywila" do Wojsk Specjalnych
- Policjantki chciały pomóc kierującemu osobówką. Za kierownicą siedział 15-latek
- Wypadek na hulajnodze elektrycznej w Krasnymstawie
- Mimo że są zagrożone, przemyt nimi nadal kwitnie
- Kino przyjazne sensorycznie
- Wystawa „LIFE – Rzeźba. Plakat” w BWA Galerii Zamojskiej
Komentowane Aktualności
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXIX sesja Rady Miasta Zamość (123)
- 90-latek wjechał w tył toyoty (1)
- Umowa na budowę PSZOK w Zamościu podpisana (11)
- Ponad 80 milionów złotych z KPO na rozwój medycyny i cyfryzację (11)
- Tragiczny finał zabawy nad wodą. 22-latek utonął w Zamościu (4)
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (746)
- Protest w obronie Roberta Bąkiewicza (61)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Tata na urlopie z dzieckiem – to już nie rzadkość
dodano: 23.06.2026Czy model rodzicielstwa w Polsce zmienia się? Powoli tak – wynika z danych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Ojcowie coraz chętniej angażują się w opiekę nad dziećmi na urlopie rodzicielskim.
Zobacz materiałZaproszenie do udziału w XXVII Zamojskich Dniach Folkloru
dodano: 16.06.2026Starostwo Powiatowe w Zamościu serdecznie zaprasza miłośników folkloru i sztuki ludowej na XXVII Zamojskie Dni Folkloru. Jest to niecodzienne wydarzenie folklorystyczne organizowane na terenie Powiatu Zamojskiego z udziałem zespołów śpiewaczych, kapel, chórów oraz twórców ludowych. Zamojskie Dni Folkloru odbędą się w dniu 5 lipca br. (niedziela) na dziedzińcu Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Zwierzyńcu, ul. Browarna 1. Rozpoczęcie festiwalu o godz. 9.30.
Zobacz materiałBezpieczna jazda w każdych warunkach. Kierowcy 2 LBOT podnoszą kwalifikacje
dodano: 05.06.2026Kontrolowane poślizgi, symulator dachowania i trening motocyklistów z wykorzystaniem Slide Bike - tak wyglądało szkolenie doskonalące kierowców z 2 Lubelskiej Brygady OT. Celem było podniesienie bezpieczeństwa i doskonalenie umiejętności w zakresie jazdy precyzyjnej oraz właściwego reagowania podczas sytuacji awaryjnych.
Zobacz materiałXV Zamojska Arlekinada 2026
dodano: 05.06.2026Zamojski Dom Kultury oraz Zespół Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna” zapraszają na XV Zamojską Arlekinadę 2026, która odbędzie się 14 czerwca o 21:00 na Rynku Wielkim - widowisko artystyczne wzorowane na Karnawale Weneckim w wykonaniu teatru ulicznego VUALA ze Lwowa, tancerzy Zespołu Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna” oraz muzyków Zespołu Muzyki Dawnej „Capella all’ Antico”.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)