Opijał zakup zakupionego samochodu
dodano: 10.07.2020Czujnością wykazała się para motocyklistów, która poinformowała policjantów o pijanym kierowcy vw passata. Okazało się, że przeczucie ich nie myliło. Siedzący za kierownicą 69- letni mężczyzna miał w organizmie blisko 1,5 promile alkoholu, a dodatkowo prawo jazdy stracił w 2002 roku. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.
Do zdarzenia doszło wczoraj. Do stojących w Krynicy policjantów podjechała motocyklistka, która poinformowała ich, że przed chwilą na stacji paliw do samochodu wsiadł mężczyzna, który najprawdopodobniej jest pijany. Za pojazdem skierował się znajomy kobiety. Jadący w stronę Krasnobrodu w miejscowości Niemirówek Kolonia policjanci zauważyli stojący na poboczu motocykl, którego kierujący zatrzymał patrol i wskazał posesję, na która wjechał vw passat. Na podwórku mundurowi zastali dwie osoby, które wskazały kierującego passatem. Kierującym okazał się 69- letni mieszkaniec gminy Tarnawatka. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że ma on blisko 1,5 promile alkoholu w organizmie. Tłumaczył on policjantom, że właśnie opijał zakup zakupionego samochodu. Po sprawdzeniu kierującego okazało się, że w 2002 roku stracił on prawo jazdy i nigdy go ponownie nie wyrobił. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.
Aktualności
więcej-
XXVII Zamojskie Dni Folkloru
- XVI Międzynarodowy Festiwal "Śladami Singera" w Zamościu
- Kurs JATA - przepustka "z cywila" do Wojsk Specjalnych
- Policjantki chciały pomóc kierującemu osobówką. Za kierownicą siedział 15-latek
- Wypadek na hulajnodze elektrycznej w Krasnymstawie
- Mimo że są zagrożone, przemyt nimi nadal kwitnie
- Kino przyjazne sensorycznie
- Wystawa „LIFE – Rzeźba. Plakat” w BWA Galerii Zamojskiej
Komentowane Aktualności
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXIX sesja Rady Miasta Zamość (117)
- Umowa na budowę PSZOK w Zamościu podpisana (11)
- Ponad 80 milionów złotych z KPO na rozwój medycyny i cyfryzację (11)
- Tragiczny finał zabawy nad wodą. 22-latek utonął w Zamościu (4)
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (746)
- Protest w obronie Roberta Bąkiewicza (61)
- Zderzenie dwóch osobówek na rondzie (9)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
XXIII Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny "Eurofolk - Zamość 2026"
dodano: 20.06.2026.INFORMACJE DLA WYSTAWCÓW DOSTĘPNE POD LINKIEM https://zamojszczyzna.com.pl/eurofolk-2026-informacje-dla-wystawcow/ XXIII Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny "Eurofolk - Zamość 2026" odbędzie się w dniach 13-19 lipca.
Zobacz materiałJadąc na interwencję zauważyli leżący na dachu pojazd. Wewnątrz znajdował się ranny mężczyzna
dodano: 22.06.2026Z poważnymi obrażeniami ciała do szpitala przewieziony został 47 latek, który dachował Skodą. Mężczyznę zakleszczonego w samochodzie ujawnili policjanci, którzy jechali na inną interwencję. Mundurowi wezwali na miejsce karetkę oraz straż i monitorowali stan kierowcy do czasu przybycia innych służb. 47 – latek był nietrzeźwy, miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Ustalamy dokładne okoliczności i przyczyny wypadku. Apelujemy o trzeźwość i rozwagę za kierownicą!
Zobacz materiałLato w kinie
dodano: 23.06.2026Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza na Lato w kinie. W wakacje (29.06-31.08.2026), od poniedziałku do piątku, na wszystkie seanse rozpoczynające się przed godziną 15:00, obowiązują bilety w promocyjnej cenie 20 zł. Na widzów czekają głośne premiery oraz fantastyczne propozycje filmowe dla dzieci i młodzieży. Nie zabraknie emocji, przygód i doskonałej rozrywki na dużym ekranie.
Zobacz materiałPolsko-Ukraiński Festiwal „To, co nas łączy” – budujemy pozytywne relacje sąsiedzkie
dodano: 16.06.2026W sobotę 20 czerwca Fundacja Lapigua organizuje Polsko-Ukraiński Festiwal „To, co nas łączy”, wyjątkowe wydarzenie mające na cel uczczenie bogactwa kulturowego i umocnienie więzi między Polską a Ukrainą. Festiwal ten jest elementem działalności Fundacji Lapigua i Centrum Inicjatyw Błonie, które promują polsko-ukraińską współpracę i wzajemne zrozumienie, przeciwdziałając hejtowi i dyskryminacji.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)