Zmiany w obsłudze klientów w ZUS
dodano: 30.10.2020Sale obsługi klientów w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych w poniedziałki będą czynne od godziny 8.00 do 15.00, tak jak w pozostałe dni tygodnia.
Dotyczy to wszystkich placówek ZUS w kraju. Instytucja zmienia poniedziałkowe godziny otwarcia w związku z ogólnopolską sytuacją epidemiczną i koniecznością zapewnienia odpowiedniej obsady sal obsługi. Natomiast infolinia ZUS pod numerem 22 560 16 00 nadal będzie czynna w godzinach 7.00-18.00.
E-wizyta już dostępna!
Tymczasem już dziś w województwie lubelskim można umawiać się na e-wizyty w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. To wideorozmowa z pracownikiem ZUS, z wykorzystaniem internetu i komputera lub telefonu z kamerą i mikrofonem. Wystarczy wcześniej umówić się na wybrany dostępny termin i godzinę. W ten sposób można uzyskać informacje w swojej sprawie bez wychodzenia z domu. Tą drogą klienci mogą też zarejestrować profil na Platformie Usług Elektronicznych ZUS, która pozwala wygodnie składać wnioski i dokumenty oraz uzyskiwać zaświadczenia i informacje ze swojego konta. Więcej o e-wizytach na stronie internetowej zus.pl/e-wizyta.
Małgorzata Korba
rzecznik ZUS w województwie lubelskim
Aktualności
więcej-
Wypadek na quadzie
- Rozpoczął się 14. Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią”
- Jedyna na świecie Orkiestra Księżniczek. Koncert Wiedeński
- Będzie Pani zadowolona! - komedia o romansach i remontach
- Daria ze Śląska i Marcel Tułacz gwiazdami finału 14. ZFF „Spotkania z historią”
- POCIĄGI - niezwykła podróż przez historię XX wieku - spotkanie z Maciejem Drygasem
- III Zamojski Orszak Dziejów
- Seniorka oszukana metodą na policjanta i prokuratora
Komentowane Aktualności
- XIII Piesza Zamojska Pielgrzymka Środowisk Trzeźwościowych - 22.08.2026 (1)
- Wakacje dobiegają końca. Na uczniów z Zamościa będą czekać wyremontowane szkoły (1)
- Nowa leśmianowska rzeźba w Zamościu. Odsłonięcie w sobotę (2)
- Pół miliona dla szpitala. Poradnie bardziej dostępne dla pacjentów (3)
- Będzie bezpieczne przejście przy ul. Sadowej. Zamość ma na to pieniądze (2)
- 82. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Zamościu (2)
- Charytatywny koncert na Rynku Wielkim. Wszyscy gramy dla Dominiki (3)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- Święto Wojska Polskiego w Zamościu (33)
- Pozrywane dachy z domów i budynków gospodarczych (1)
- Zaćmienie Słońca na Zamojszczyźnie (53)
- Oszuści zatrzymani zaraz po wyłudzeniu pieniędzy (1)
- 82. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Zamościu (63)
- Cztery osoby w szpitalu po dachowaniu Renault (2)
- XXIV sesja Rady Miasta Zamość (801)
- Dziękuję i życzę (1686)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Policjanci zatrzymali agresywnego 75-latka, który zaatakował ich maczetą, siekierą i nożem
dodano: 18.08.2026Policjanci z Posterunku Policji w Łabuniach interweniowali wobec 75-latka, który wczoraj groził swojej żonie pozbawieniem życia. W trakcie interwencji zaatakował funkcjonariuszy przy użyciu maczety, siekiery i noża. Mieszkaniec gminy Komarów-Osada został obezwładniony i zatrzymany. Z jego udziałem zaplanowane są dalsze czynności.
Zobacz materiałII kwartał 2026 roku – mniej przypadków niezgłoszonej na granicy gotówki
dodano: 28.07.2026• W II kwartale 2026 roku funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej wykryli na przejściach granicznych w województwie lubelskim próby nielegalnego wwozu do Unii Europejskiej gotówki o równowartości blisko 2,4 mln zł. • Przekraczający granicę, mimo że mieli taki obowiązek, nie zadeklarowali przewożonych środków do kontroli celnej. • Wymóg zgłoszenia obowiązuje przy przewozie środków pieniężnych o wartości co najmniej 10 tys. euro lub równowartości tej kwoty w innych walutach.
Zobacz materiałNawierzchnie kamienne i brukowe – trwałe rozwiązanie dla inwestycji
dodano: 03.08.2026Nawierzchnia jest bardzo ważnym elementem każdej inwestycji drogowej. To od jakości jej wykonania zależą trwałość, bezpieczeństwo użytkowania, walory estetyczne oraz koszty późniejszej eksploatacji. W przypadku parkingów, placów manewrowych, dróg wewnętrznych czy przestrzeni publicznych coraz częściej wybierane są nawierzchnie brukowe i kamienne, które łączą wysoką wytrzymałość z estetyką oraz możliwością dopasowania do charakteru inwestycji. W STANDROG realizacja nawierzchni opiera się nie tylko na doświadczeniu wykonawczym, ale również na wykorzystaniu technologii oraz specjalistycznego sprzętu do maszynowego układania kostki brukowej. Takie połączenie pozwala osiągnąć wysoką dokładność wykonania i zachować powtarzalną jakość nawet na bardzo dużych powierzchniach.
Zobacz materiałUroczyste obchody Święta Wojska Polskiego
dodano: 14.08.202615 sierpnia w Zamościu odbędą się uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego. Organizatorem wydarzenia jest Dowódca Garnizonu Zamość płk Krzysztof Pietrzak.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)