Kobieta zginęła przygnieciona przez regał z serami
dodano: 23.05.2023W sobotę w Tomaszowie Lubelskim 48-letnia pracownica mleczarni podczas układania serów w magazynie, została przygnieciona przez regał z półkami na których układała produkty. Pomimo podjętej reanimacji, życia kobiety niestety nie udało się uratować. Wyjaśniamy okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
W sobotę po godzinie 13. dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku przy pracy do którego doszło na terenie zakładu mleczarskiego w Tomaszowie Lubelskim.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 48-letnia pracownica zakładu, podczas układanie serów w magazynie, została przygnieciona przez regał z półkami, na których układała produkty. Niestety, pomimo podjętej reanimacji, życia 48-letniej mieszkanki powiatu zamojskiego, nie udało się uratować. Ciało kobiety decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.
Czynności na miejscu zdarzenia policjanci wykonywali pod nadzorem prokuratora oraz pracownika Państwowej Inspekcji Pracy. Przyczyny i okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku wyjaśni prowadzone w tej sprawie śledztwo.
młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska
Aktualności
więcej-
Tragiczna doba na drodze i torach. Dwa śmiertelne wypadki
- 4-latek sam i bez ubrania przyszedł do sklepu. Policjanci wyjaśniają sprawę
- Zatrzymaliśmy 43-latka poszukiwanego listem gończym i Europejskim Nakazem Aresztowania!
- II Dobroczynna Noc Muzeów
- Dzień otwarty w zamojskiej synagodze
- Nowi ochotnicy w szeregach 2 LBOT. Ponad 120 mieszkańców regionu rozpoczęło szkolenie
- Kino przyjazne sensorycznie
- 17. Przegląd Nowego Kina Francuskiego
Komentowane Aktualności
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Wypadek z udziałem Mercedesa i Mana na DK 74 (1)
- Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (277)
- Dachowanie na DK17 w Chomęciskach Małych (1)
- Zderzenie osobówki z ciągnikiem, dwie osoby ranne (1)
- Wypadek z udziałem karetki (10)
- Dziękuję i życzę (1681)
- XXVI sesja Rady Miasta Zamość (608)
- Pożar lasu w powiecie biłgorajskim (5)
- Dziękuję i życzę (1681)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Weekend z 23. Festiwalem Millenium Docs Against Gravity
dodano: 05.05.2026Weekend z 23. Festiwalem Millenium Docs Against Gravity (15-17.05.2026) Zachęcamy do obejrzenia pięciu hitów 23. edycji festiwalu Millennium Docs Against Gravity w ramach Weekendu z Festiwalem MDAG! Tegoroczna edycja festiwalu przebiega pod hasłem “Poszukiwania”. To poszukiwania twórców i twórczyń - najlepszych sposobów na opowiadanie o rzeczywistości, ale to również poszukiwania naszej publiczności - wiedzy, inspiracji i narzędzi do zrozumienia świata. Millennium Docs Against Gravity to jeden z największych festiwali filmów dokumentalnych na świecie, prezentujący kino z najwyższej półki. Weekend z Festiwalem MDAG w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu w dniach 15-17 maja 2026.
Zobacz materiałMiejski szalet chwilowo nieczynny. Ruszył remont
dodano: 17.04.2026Nowa armatura, odświeżone tynki i pomalowane ściany – tak po remoncie, który rozpoczął się w piątek (17 kwietnia) będzie wyglądała toaleta publiczna przy Bramie Szczebrzeskiej w Zamościu. Prace nie powinny trwać dłużej niż kilka dni.
Zobacz materiałKonkurs "FOLK MŁODYM GŁOSEM"
dodano: 17.04.2026Zamojski Dom Kultury zaprasza dzieci i młodzież do udziału w III edycji konkursu piosenki dla dzieci i młodzieży - FOLK MŁODYM GŁOSEM!
Zobacz materiałZamość !dealny na Majówkę 2026
dodano: 22.04.2026Zamość to idealny wybór na Majówkę! Oto co Miasto przygotowało dla Was na długi majowy weekend:
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)