Zamojskie zoo zaprasza na wakacje ze zwierzętami
dodano: 26.06.2023Zamojskie zoo zaprasza na wakacje ze zwierzętami. Oferta wakacyjnych spotkań, skierowana jest do tych, którzy kochają zwierzęta, gry i zabawy na świeżym powietrzu, oraz chcą dowiedzieć się ciekawych rzeczy o "naszych" zwierzakach.
Odwiedzimy również mini zoo, gdzie nakarmimy min. kozy, królik i świnki morskie, zajrzymy do pawilonu terrarium, gdzie będziecie mieli niesamowitą okazję dotknięcia węża, jaszczurki czy żółwia.
Wszystkich zainteresowanych WAKACYJNYMI CZWARTKAMI W ZAMOJSKIM ZOO ZAPRASZAMY do dokonywania rezerwacji terminu w Dziale Edukacyjnym zamojskiego zoo pod nr tel. 84 639 34 79.
Ogród Zoologiczny im. Stefana Milera w Zamościu
Aktualności
więcej-
Bezpłatne szkolenia: zapobiegaj wypadkom przy pracy
- Orla będzie jak nowa na całej długości. Wykonawca zrealizuje inwestycję ekspresowo
- „Rzeźba w porcelanie” – wystawa Stanisława Bracha
- Wakacyjna podróż do roku 1926. Muzeum Zamojskie zaprasza dzieci i młodzież na wyjątkowe warsztaty
- „Kanclerskie Czwartki”
- 800 plus – nie zapomnij o wniosku!
- Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej Polskiej
- Lato w kinie
Komentowane Aktualności
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXIX sesja Rady Miasta Zamość (14)
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (746)
- Protest w obronie Roberta Bąkiewicza (61)
- Zderzenie dwóch osobówek na rondzie (9)
- Pijany kierowca dachował w Jacni i uciekł (1)
- Zderzenie citroena z volkswagenem (1)
- Prezydent o aktualnej sytuacji jednostek oświaty i rezygnacji Marka Kudeli (87)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Odpowie za organizację nielegalnej migracji i handel narkotykami
dodano: 03.06.2026Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, w wyniku skoordynowanych działań operacyjnych, zatrzymali 27-letniego obywatela Polski. Mężczyzna był zaangażowany w organizowanie nielegalnej migracji przez granicę z Białorusią, a nadto w jego miejscu zamieszkania zabezpieczono ponad 2,2 kilograma mefedronu o wartości rynkowej przekraczającej 130 tysięcy złotych. Na wniosek prokuratora, decyzją sądu, zatrzymany został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.
Zobacz materiałZaproszenie na XXVII Powiatowe Igrzyska LZS Mieszkańców Zamojskiej Wsi – Święto Sportu Powiatu Zamojskiego – IV Powiatowa „Aktywna Wieś”
dodano: 22.06.2026Zapraszamy Państwa na XXVII Powiatowe Igrzyska LZS Mieszkańców Zamojskiej Wsi - Święto Sportu Powiatu Zamojskiego organizowane przy wsparciu finansowym Powiatu Zamojskiego, które odbędą się w niedzielę (28.06) o godz. 11:00 na obiektach sportowych Gminy Adamów - stadion sportowy w Jacni. www.facebook.com/powzam
Zobacz materiałBiblioteczna Odyseja, czyli niezwykła podróż z 10 skarpetkami – zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym
dodano: 20.06.2026Upragnione wakacje za pasem, więc… zapraszamy do Książnicy Zamojskiej na Biblioteczną Odyseję, czyli niezwykłą podróż z 10 skarpetkami!
Zobacz materiał800 plus – nie zapomnij o wniosku!
dodano: 25.06.2026Jeszcze tylko kilka dni zostało, by przesłać wniosek o 800+ tak, by dostać świadczenie na dziecko za cały nowy okres wypłat. Termin mija 30 czerwca. Kto się spóźni, otrzyma 800+ dopiero od miesiąca złożenia wniosku.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)