Wymień źródło ciepła i zyskaj dofinansowanie od PGNiG
dodano: 20.05.2024Mieszkańcy Zamościa zainteresowani wymianą źródła ciepła, mogą uzyskać dofinansowanie nie tylko z programu „Czyste Powietrze”, ale też z dotacji, jakie oferuje PGNiG S.A.
Jak informuje spółka, program dofinansowań do wymiany urządzeń służących do celów grzewczych lub przygotowywania ciepłej wody użytkowej skierowany jest do konsumentów mieszkających w budynkach jednorodzinnych lub innych budynkach mieszkalnych, którzy dokonują zakupu paliw lub energii na własny użytek.
Wymień źródło ciepła i zyskaj dofinansowanie od PGNiG Obrót Detaliczny!
PGNiG Obrót Detaliczny oferuje program dofinansowań wymiany wyeksploatowanych źródeł ciepła, wykorzystujących paliwa stałe oraz paliwa gazowe, na bardziej ekologiczne i ekonomiczne urządzenia zasilane gazem ziemnym lub energią elektryczną.
Aby otrzymać wsparcie finansowe, w wysokości do ok. 4 tysięcy złotych, należy m.in. do końca 2024 roku wymienić stare urządzenie grzewcze na nowy kondensacyjny kocioł gazowy lub pompę ciepła.
Program dofinansowań PGNiG Obrót Detaliczny przeznaczony jest dla klientów indywidualnych mieszkających w budynkach jednorodzinnych lub innych budynkach mieszkalnych, którzy dokonują zakupu paliw lub energii na własny użytek. Program obowiązuje do 31 grudnia 2024 r. lub do momentu wyczerpania puli dofinansowań.
Aby skorzystać z dotacji proponujemy odwiedzić najbliższe Biuro Obsługi Klienta PGNiG , ul. Piłsudskiego 35 w Zamościu. Czynne od poniedziałku di piątku w godz. 8,00-16,00. Konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania.
Jakie urządzenia znajdziesz w ofercie PGNIG?
Kondensacyjne kotły gazowe:
• jednofunkcyjne;
• dwufunkcyjne.
Wybraliśmy niezawodne i efektywne kotły renomowanych producentów posiadających dobrą sieć serwisową oraz odpowiadające najlepszej cenie w stosunku do jakości.
Zalety kotłów oferowanych przez nas to:
• oszczędność energii
• niskie koszty eksploatacji
• niezawodność i trwałość
• niewielkie rozmiary i cicha praca
• prosta i intuicyjna obsługa
• możliwość zdalnej obsługi i serwisowania
Więcej na stronie: https://pgnig.pl/kotly-gazowe
Pompy ciepła - nowoczesne i ekologiczne urządzenia grzewcze umożliwiające w prosty sposób na posiadanie darmowej energii.
PGNiG zapewnia:
• kompleksową usługę – od doradztwa i projektu po montaż
• sprawdzone rozwiązania i atrakcyjne ceny
• ekspertyzy ekip montażowych – dobór rozwiązań i montaż wykonywany przez doświadczonych specjalistów z odpowiednimi uprawnieniami.
• wsparcie w uzyskaniu źródeł finansowania Twojej inwestycji
Więcej na stronie: https://pgnig.pl/pompy-ciepla
Pozostałe informacje:
Więcej urządzeń dla Twojego domu znajdziesz na stronie: https://pgnig.pl/urzadzenia-dla-domu
Szczegółowe informacje dotyczące programu dofinansowań PGNiG Obrót Detaliczny dostępne są na stronie: https://pgnig.pl/dofinansowanie.
Aktualności
więcej-
‘’Magiczny Koncert – Bajki Świata’’ - koncert z okazji Dnia Dziecka
- Zwiększenie odporności gmin i sołectw na zagrożenia bezpieczeństwa państwa
- Medyka: tajemnicze grzyby wykryte przez SG i KAS
- Tymczasowy areszt dla obywatela Uzbekistanu za oszustwa "na pracownika banku"
- Rowerzysta mając 4,5 promila i sądowy zakaz jechał całą szerokością drogi
- „Wojsko pokazało mi drogę” – od ratownika 2 LBOT do pielęgniarstwa
- Rajd „Śladami błogosławionego księdza kardynała Stefana Wyszyńskiego”.
- Teatralny Dzień Dziecka w ZDK
Komentowane Aktualności
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Wypadek z udziałem Mercedesa i Mana na DK 74 (1)
- Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty (1)
- Strefa Płatnego Parkowania w Zamościu powraca! (5)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (252)
- Wypadek z udziałem karetki (7)
- Pożar lasu w powiecie biłgorajskim (5)
- Potrącenie 59-letniej rowerzystki (6)
- Marcin Zamoyski Honorowym Obywatelem Zamościa (25)
- 235. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja (8)
- 44-latek potrącił 10-letniego chłopca (1)
- Dziękuję i życzę (1679)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
2 LBOT na konferencji STOMOZ - medycyna i wojsko w jednym systemie
dodano: 24.04.2026W dniach 22-24 kwietnia 2026 r. w Modlinie odbywa się konferencja „Przygotowanie i wykorzystanie podmiotów medycznych dla potrzeb Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej”, organizowana przez Oddział Warszawski Stowarzyszenia Menedżerów Opieki Zdrowotnej (STOMOZ). Wydarzenie objęte zostało patronatem honorowym Wojewody Mazowieckiego.
Zobacz materiałWspólne patrole policjantów i Straży Leśnej. Razem dbamy o bezpieczeństwo w lasach Roztocza
dodano: 04.05.2026W miniony weekend policjanci ze Zwierzyńca i Krasnobrodu wspólnie z funkcjonariuszami Straży leśnej patrolowali tereny leśne dbając o bezpieczeństwo osób korzystających z uroków Roztocza oraz chroniąc unikatową przyrodę regionu. Wspólne patrole jeszcze nie raz pojawią się w lasach Roztocza, aby monitorować zachowanie osób przebywających na terenach leśnych i reagować na wszelkie przypadki łamania prawa.
Zobacz materiałZa swoje zachowanie nie poleciał na Sycylię
dodano: 21.04.2026Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału SG z Placówki w Lublinie interweniowali wobec agresywnego pasażera na pokładzie samolotu lecącego z Lublina do Trapani.
Zobacz materiałDach w SP nr 8 będzie jak nowy. Umowa z wykonawcą podpisana
dodano: 14.04.2026Najtańsze oferty, uznane za rażąco niskie, zostały odrzucone. Przetarg na modernizację zadaszenia części sanitarno-szatniowej hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 8 w Zamościu wygrała lokalna firma.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)