XI Festiwal Talentów Młodzieży
dodano: 21.11.2024Zapraszamy na XI FESTIWAL TALENTÓW MŁODZIEŻY – Zamość 2024 pod hasłem „Pozwólmy młodym rozwinąć skrzydła" – edycja świąteczna, organizowany przez Bursę Międzyszkolną Nr 1 w Zamościu, który odbędzie się 10 grudnia 2024 r. o godz. 10.00 w Zamojskim Domu Kultury.
Patronat honorowy nad Festiwalem objął Prezydent Miasta Zamość pan Rafał Zwolak. Partnerami Bursy w Festiwalu są: Akademia Zamojska, Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna im. Jana Zamoyskiego z siedzibą w Zamościu oraz Zamojski Dom Kultury.
Tegoroczna edycja jest elementem miejskiego przedsięwzięcia RAZEM NA ŚWIĘTA W ZAMOŚCIU, ma na celu promowanie talentów, uzdolnień oraz umiejętności młodzieży, pielęgnowanie świątecznego klimatu i wprowadzenie w atmosferę radosnego oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.
Do udziału w Festiwalu zapraszamy uczniów Szkół Ponadpodstawowych i wychowanków Placówek Oświatowych Miasta Zamość. Soliści i zespoły mogą zaprezentować swoje talenty w 4 kategoriach: muzyka i śpiew; małe formy sceniczne (teatr, recytacja, kabaret, itp); sztuki plastyczne i fotografia; taniec i inne sztuki. Występy zostaną ocenione przez niezależne Jury, które wyłoni laureatów Festiwalu w poszczególnych kategoriach. Spośród wszystkich laureatów, Jury wyłoni najlepszego z najlepszych – zdobywcę statuetki Grand Prix Festiwalu.
Wstęp na widownię XI Festiwalu Talentów Młodzieży jest otwarty i bezpłatny.
/materiał nadesłany/
Aktualności
więcej-
Bezpłatne szkolenia: zapobiegaj wypadkom przy pracy
- Orla będzie jak nowa na całej długości. Wykonawca zrealizuje inwestycję ekspresowo
- „Rzeźba w porcelanie” – wystawa Stanisława Bracha
- Wakacyjna podróż do roku 1926. Muzeum Zamojskie zaprasza dzieci i młodzież na wyjątkowe warsztaty
- „Kanclerskie Czwartki”
- 800 plus – nie zapomnij o wniosku!
- Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej Polskiej
- Lato w kinie
Komentowane Aktualności
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (693)
- Zderzenie dwóch osobówek na rondzie (9)
- Pijany kierowca dachował w Jacni i uciekł (1)
- Zderzenie citroena z volkswagenem (1)
- Protest w obronie Roberta Bąkiewicza (60)
- Prezydent o aktualnej sytuacji jednostek oświaty i rezygnacji Marka Kudeli (87)
- Nietrzeźwa 33-latka uratowana z zalewu (1)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Pijany 28-latek kierujący Audi uciekał przed policyjną kontrola!
dodano: 05.06.2026Za niezatrzymanie do kontroli drogowej i jazdę pod wpływem alkoholu odpowie 28-letni kierujący Audi. Mężczyzna zwrócił uwagę policjantów jadąc „pod prąd” jedną z tyszowieckich ulic. Po kilkukilometrowej próbie ucieczki został zatrzymany. Jak się okazało w organizmie miał promil alkoholu. Mundurowi już teraz zatrzymali mu prawo jazdy i zabezpieczyli auto. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie mężczyzna wkrótce odpowie przed sądem.
Zobacz materiałAlicja Majewska i Włodzimierz Korcz wystąpią w Zamościu
dodano: 01.06.2026Alicja Majewska, jedna z najbardziej cenionych polskich piosenkarek, od lat współpracuje z kompozytorem i pianistą Włodzimierzem Korczem.
Zobacz materiałW końcu się udało. Będzie remont mostu przy Nowej Bramie Lubelskiej
dodano: 12.06.2026Firma spod Krasnobrodu, jedna z pięciu, które przystąpiły do przetargu, zajmie się przebudową drewnianego mostu przy Nowej Bramie Lubelskiej. Umowa zostanie podpisana niebawem, a wykonawca będzie miał wywiązać się ze zlecenia w ciągu sześciu miesięcy.
Zobacz materiał2050 fałszywych dokumentów
dodano: 30.05.2026To liczba podrobionych i przerobionych dokumentów zatrzymanych od początku roku przez strażników granicznych z Podkarpacia. W Korczowej wykryto wczoraj przerobioną książkę Interbus.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)