Galeria Dobroczynności dla WOŚP
dodano: 09.01.2025Drodzy Artyści, może macie ochotę oddać swoje autorskie dzieło do Galerii Dobroczynności w Zamojskim Domu Kultury, aby wesprzeć 33 Finał WOŚP „Gramy dla onkologii i hematologii dziecięcej”?
Galeria Dobroczynności to połączenie sztuki i serc, które czynią dobro. W holu Zamojskiego Domu Kultury powstanie Galeria Dobroczynności, składająca się z dzieł sztuki: obrazów, fotografii, mozaiki, kolażu. Każdy będzie mógł zajrzeć do ZDK, obejrzeć Galerię, wybrać najlepsze dla siebie dzieło i zasilić puszkę WOŚP, która dostępna będzie w sekretariacie ZDK.
Bez zaangażowania Artystów taki rodzaj pomocy nie będzie możliwy – dlatego prosimy Państwa o przekazanie swojego dzieła. Wystarczy wypełnić kartę obrazu (podać tytuł, krótki opis, ustalić cenę minimalną i określić preferencje ewentualnego zwrotu nienabytego dzieła po finale). Obrazy zostaną przedstawione także na naszym Facebooku, aby przyszli nabywcy mieli możliwość poznania i przygotowania środków na zarezerwowanie wybranego dzieła.
Dary w postaci obrazów można przynosić do Zamojskiego Domu Kultury, ul. Partyzantów 13 do 15 stycznia 2025 w godzinach pracy sekretariatu (pon.-pt. 7:30-15:00) z wypełnioną kartą obrazu/ kartę będzie można wypełnić także na miejscu. Jeśli nie mają Państwo możliwości dostarczenia – prosimy o telefon 84 639 20 21, postaramy się umówić na dogodny termin i odebrać obraz.
ZDK Zamość
Aktualności
więcej-
Teatralny Dzień Dziecka w ZDK
- Potrącenie 14-letniej cyklistki
- XVIII Zamojska Noc Muzeów
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu
- ZUS: Dni Osób z Niepełnosprawnościami
- Innowacyjne rozwiązania w Zamościu. Rozpoczyna się realizacja projektu GROW
- Kino Konesera w maju
- Świętuj z klasą Dzień Dziecka w kinie
Komentowane Aktualności
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Wypadek z udziałem Mercedesa i Mana na DK 74 (1)
- Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty (1)
- Strefa Płatnego Parkowania w Zamościu powraca! (5)
- 54–latek kierował Skodą mając prawie 3 promile (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- Wypadek z udziałem karetki (7)
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (242)
- Pożar lasu w powiecie biłgorajskim (5)
- Potrącenie 59-letniej rowerzystki (6)
- Marcin Zamoyski Honorowym Obywatelem Zamościa (25)
- 235. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja (8)
- 44-latek potrącił 10-letniego chłopca (1)
- Dziękuję i życzę (1679)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Poradnik dla rodziców od ZUS
dodano: 30.04.2026Zakład Ubezpieczeń Społecznych opublikował poradnik dla rodziców i opiekunów dzieci. Wyjaśnia zasady ubezpieczeń i świadczeń. Pokazuje krok po kroku, jak skorzystać z przysługujących praw.
Zobacz materiałNowe ekologiczne autobusy już jadą do Zamościa
dodano: 16.04.2026Pierwszych osiem będzie w bazie do końca tego tygodnia, w kolejnym dojedzie jeszcze sześć. I wtedy we flocie Miejskiego Zakładu Komunikacji w Zamościu będzie już komplet 14 nowych, elektrycznych autobusów. Wszystkie są w barwach miasta – żółto-czerwone.
Zobacz materiałOszustwo przy sprzedaży aparatu słuchowego z wykorzystaniem kodu blik
dodano: 21.04.202662 – letni mieszkaniec Parczewa stracił blisko 15 tysięcy złotych chcąc sprzedać na portalu ogłoszeniowym aparat słuchowy. Potencjalny kupiec wysłał mu link mający na celu finalizacje transakcji, który przekierował 62 – latka do bankowości elektronicznej. Tam zgodnie z poleceniami telefonicznymi odbierając zapłatę musiał stworzyć historię przelewów za pomocą kodów blik. Gdy podał ostatni kod rozmowa nagle została zakończona. Chwilę później mężczyzna zdał sobie sprawę, że został oszukany, a z jego konta zniknęło prawie 15tysięcy.
Zobacz materiałZamojski Dom Kultury rozpoczyna akcję promującą 51. Zamojskie Lato Teatralne!
dodano: 04.05.2026Czy jesteście uważni? Oto, co proponują…
Zobacz materiał
Wasze komentarze (3)