Potrącenie pieszego na parkingu
dodano: 06.02.2025Na parkingu sklepowym w m. Komarów - Osada kierujący Skodą nie zauważył idącego tamtędy mężczyzny i potrącił go. 64-latek po uderzeniu w karoserię auta upadł doznając obrażeń, trafił do szpitala. Kierujący Skodą 59-latek był trzeźwy, natomiast pieszy w organizmie miał prawie 1,5 promila. Apelujemy do uczestników ruchu o zachowanie ostrożności, także na terenie parkingów.
Do potrącenia pieszego doszło wczoraj, 4 lutego późnym popołudniem, około godziny 17.30, na parkingu w miejscowości Komarów – Osada przy ulicy 3 Maja.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący Skodą wjechał z ulicy na parking celem zaparkowania samochodu. Skręcając na miejsce parkingowe nie zachował należytej ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa idącemu parkingiem mężczyźnie, doprowadzając do jego potrącenia.
W wyniku upadku pieszy, 64-letni mieszkaniec gminy Komarów Osada doznał obrażeń. Załoga karetki pogotowia przetransportowała go do szpitala.
Skodą kierował 59-latek z gminy Rachanie. Razem z nim podróżowała 14-latka. Oni nie potrzebowali pomocy medycznej.
Badanie alkomatem wykazało, że kierowca Skody był trzeźwy, natomiast pieszy w organizmie miał prawie 1,5 promila alkoholu.
Wyjaśniamy dokładne okoliczności wypadku i apelujemy o zachowanie ostrożności również na parkingach.
podkomisarz Dorota Krukowska – Bubiło
Aktualności
więcej-
Bezpłatne szkolenia: zapobiegaj wypadkom przy pracy
- Orla będzie jak nowa na całej długości. Wykonawca zrealizuje inwestycję ekspresowo
- „Rzeźba w porcelanie” – wystawa Stanisława Bracha
- Wakacyjna podróż do roku 1926. Muzeum Zamojskie zaprasza dzieci i młodzież na wyjątkowe warsztaty
- „Kanclerskie Czwartki”
- 800 plus – nie zapomnij o wniosku!
- Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej Polskiej
- Lato w kinie
Komentowane Aktualności
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (682)
- Zderzenie dwóch osobówek na rondzie (9)
- Pijany kierowca dachował w Jacni i uciekł (1)
- Zderzenie citroena z volkswagenem (1)
- Protest w obronie Roberta Bąkiewicza (60)
- Prezydent o aktualnej sytuacji jednostek oświaty i rezygnacji Marka Kudeli (87)
- Nietrzeźwa 33-latka uratowana z zalewu (1)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
„Damy i huzary” Teatru Klasyki Polskiej
dodano: 11.06.2026Zamojski Dom Kultury zaprasza na spektakl „Damy i huzary” Teatru Klasyki Polskiej 1 sierpnia 2026 r. o godz. 19:00 w Zamojskim Domu Kultury.
Zobacz materiałPróbował przekroczyć granicę mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie!
dodano: 10.06.2026Wczoraj 54-latek ob. Ukrainy kierujący Mercedesem próbował przekroczyć przejście graniczne w Zosinie mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Został zatrzymany przez funkcjonariuszy Straży Granicznej i przekazany policjantom z Hrubieszowa. 54-latek spędził noc w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Dodatkowo policjanci złożyli wniosek do Straży Granicznej o deportację mężczyzny w związku z popełnionym przestępstwem.
Zobacz materiałNieustąpienie pierwszeństwa przyczyną wypadku
dodano: 10.06.2026Wczoraj w Żernikach 77-letni kierujący Hondą skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z 36-letnią kierującą Volkswagenem. Do szpitala trafili kierujący oraz pasażerka z Hondy. Na szczęście nie odnieśli poważnych obrażeń. Wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia i apelujemy o ostrożność za kierownicą.
Zobacz materiałWakacyjna podróż do roku 1926. Muzeum Zamojskie zaprasza dzieci i młodzież na wyjątkowe warsztaty
dodano: 25.06.2026Co łączy zabytkowe rowery, art déco, początki kina, Twierdzę Zamość i historię niedźwiedzicy Basi? Odpowiedź kryje się w roku 1926 – roku powołania Muzeum Zamojskiego.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)