Siedem osób trafiło do szpitala
dodano: 14.02.2011Siedem osób odniosło obrażenia w wypadku, do którego doszło dzisiaj rano w miejscowości Zarzecze w powiecie puławskim. Kilka minut po godzinie 5: 00 na drodze wojewódzkiej doszło do czołowego zderzenia renault espace z volkswagenem T-4.
Do wypadku doszło dzisiaj kilka minut po godz. 5: 00 w miejscowości Zarzecze w powiecie puławskim. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący samochodem m-ki Renault Espace, 20-letni mężczyzna, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Doszło do czołowego zderzenia z jadącym od strony Radomia VW T-4. Volkswagenem podróżowało 6 ob. Bułgarii. Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali przewiezieni do szpitala w Puławach.
Aktualności
więcej-
Zmiana w przepisach - obowiązkowa jazda w kasku
- Piesza Pielgrzymka Zamojsko-Lubaczowska na Jasną Górę
- Kolejna duża inwestycja na os. Św. Piątka. Teraz czas na przebudowę ulicy Mokrej
- KAS zlikwidowała grupę przestępczą która przemycała papierosy z Białorusi. 7 osób zatrzymanych
- ZUS stawia na rozwój aplikacji mobilnych
- Fontanna na Rynku Wodnym nie działa. Ktoś czymś zapchał dysze
- Kucyki na gigancie
- 2050 fałszywych dokumentów
Komentowane Aktualności
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- Ostatnie pożegnanie śp. Adama Kutyły (1)
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (169)
- Zderzenie Audi i Mini na rondzie o winie zdecyduje sąd (3)
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (431)
- Motocyklista hamował i uderzył w renault (1)
- Miała 2 promile, skasowała BMW 19-latka (1)
- 75-latek wjechał fiatem w latarnię (1)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Tango dla starszej młodzieży
dodano: 13.05.2026Zamojski Dom Kultury zaprasza starszą młodzież – solo i w parach 28 maja i 11 czerwca 2026 r. do Zamojskiej Akademii Kultury, II piętro Wytwórnia Kultury
Zobacz materiałStopnie alarmowe CHARLIE, BRAVO i BRAVO-CRP obowiązują do 31 sierpnia 2026 r.
dodano: 27.05.2026Premier Donald Tusk podpisał zarządzenia dotyczące przedłużenia obowiązywania trzeciego stopnia alarmowego (CHARLIE) na obszarach linii kolejowych zarządzanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. i PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa Sp. z o.o., a także drugiego stopnia alarmowego (BRAVO) na pozostałym obszarze Rzeczypospolitej Polskiej, wobec polskiej infrastruktury energetycznej mieszczącej się poza jej granicami oraz drugiego stopnia alarmowego CRP (BRAVO-CRP) na całym obszarze RP. Stopnie będą obowiązywały do 31 sierpnia 2026 r. do godz. 23:59.
Zobacz materiałXVIII Zamojska Noc Muzeów
dodano: 11.05.2026Serdecznie zapraszamy do udziału XVIII Zamojskiej Nocy Muzeów, która odbędzie się 16 maja 2026 roku pod hasłem: „100 lat Muzeum Zamojskiego – śladami historii”
Zobacz materiałProgram stypendiów MON - edycja 2026/2027
dodano: 25.05.2026Ministerstwo Obrony Narodowej ogłosiło limity stypendiów dla studentów ubiegających się o powołanie do zawodowej służby wojskowej w roku akademickim 2026/2027. Wsparcie finansowe można uzyskać na kierunkach studiów istotnych z punktu widzenia potrzeb Sił Zbrojnych RP. Program dedykowany jest osobom, które chcą rozwijać kompetencje ważne dla bezpieczeństwa państwa, a jednocześnie otrzymać stabilne wsparcie finansowe podczas studiów.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)