Bitwa na głosy: W środę casting w Lublinie
dodano: 15.02.2011100 tys. zł na dowolny cel charytatywny w swoim mieście - to nagroda, o którą walczyć będą uczestnicy programu "Bitwa na głosy". Casting do programu już w środę od godz. 10.00, w hotelu "Europa".
"Bitwę na głosy", czyli polską wersję amerykańskiego "Clash of the Choirs", będziemy mogli obejrzeć od 5 marca w każdą sobotę o godz. 20.00 w TVP 2. Zasady show są następujące: jurorzy (w składzie każdego znajdzie się jedna gwiazda muzyki) wybiorą z castingów 16 osób, które stworzą chór. Chórzyści pod nadzorem fachowców będą rywalizować z grupami wokalnymi z innych miast.
W każdym odcinku jeden z zespołów zostanie wyeliminowany z gry w drodze SMS-owego głosowania widzów. W finale dwie ekipy pod wodzą gwiazd zawalczą o nagrodę główną. Wykształcenie muzyczne nie jest wymagane. Liczy się osobowość. - Byłoby doskonale, gdyby zgłosił się do nas ktoś, kto ma operowy głos, dziadkowie śpiewający jak James Brown, dzieci i rockmani - twierdzą producenci.
Warunkiem uczestnictwa w castingu jest związek z danym miastem (np. studia, miejsce zamieszkania). Na casting trzeba przygotować dwie lub trzy piosenki, które wykona się a cappella. - Jeśli ktoś przyniesie jedną piosenkę, nie powinno być problemu, ale ideałem są trzy opracowane utwory, w tym jeden po angielsku - mówi Agnieszka Kawęcka z TVP.
Pierwszeństwo w przesłuchaniach mają osoby, które wcześniej zarejestrują się na stronie www.bitwanaglosy.tvp.pl/casting i wypełnią odpowiedni formularz.
Lubelskim jurorem jest Krzysztof Cugowski. - Do udziału w programie przekonała mnie obecność w nim Urszuli Dudziak. Bardzo ją szanuję i pomyślałem, że skoro ona się tam znalazła, to ja też spróbuję - mówi wokalista Budki Suflera.
Aktualności
więcej-
Zmiana w przepisach - obowiązkowa jazda w kasku
- Piesza Pielgrzymka Zamojsko-Lubaczowska na Jasną Górę
- Kolejna duża inwestycja na os. Św. Piątka. Teraz czas na przebudowę ulicy Mokrej
- KAS zlikwidowała grupę przestępczą która przemycała papierosy z Białorusi. 7 osób zatrzymanych
- ZUS stawia na rozwój aplikacji mobilnych
- Fontanna na Rynku Wodnym nie działa. Ktoś czymś zapchał dysze
- Kucyki na gigancie
- 2050 fałszywych dokumentów
Komentowane Aktualności
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- Ostatnie pożegnanie śp. Adama Kutyły (1)
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (169)
- Zderzenie Audi i Mini na rondzie o winie zdecyduje sąd (3)
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (431)
- Motocyklista hamował i uderzył w renault (1)
- Miała 2 promile, skasowała BMW 19-latka (1)
- 75-latek wjechał fiatem w latarnię (1)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Zatrzymaliśmy 43-latka poszukiwanego listem gończym i Europejskim Nakazem Aresztowania!
dodano: 14.05.2026Tomaszowscy kryminalni wspólnie z pogranicznikami zatrzymali dziś rano 43-letniego poszukiwanego listem gończym i Europejskim Nakazem Aresztowania. Mężczyzna w przeszłości, będąc pod działaniem alkoholu, spowodował wypadek drogowy. Osoba pokrzywdzona w tym zdarzeniu doznała ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Poszukiwany od kilku lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości poza granicami kraju. Został już doprowadzony do zakładu karnego, gdzie spędzi zasądzoną karę 4 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności.
Zobacz materiał2050 fałszywych dokumentów
dodano: 30.05.2026To liczba podrobionych i przerobionych dokumentów zatrzymanych od początku roku przez strażników granicznych z Podkarpacia. W Korczowej wykryto wczoraj przerobioną książkę Interbus.
Zobacz materiałDzień Dziecka w kinie
dodano: 19.05.2026Najnowsze filmowe hity, ukochani bohaterowie i mnóstwo niezapomnianych przygód czeka na Was 1 czerwca 2026 w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu! Wspólne wyjście do kina to edukacja, emocje i fantastycznie spędzony czas. Na wybranych seansach konkurs „Szczęśliwy fotel”. Z okazji Dnia Dziecka na ekranach zamojskiego kina:
Zobacz materiałZUS podsumowuje wypłaty „trzynastek”
dodano: 04.05.2026Zakład Ubezpieczeń Społecznych zakończył wypłatę tegorocznych trzynastek dla emerytów i rencistów. Mieszkańcy województwa lubelskiego otrzymali w sumie ponad 863 mln złotych dodatkowych świadczeń.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)