Nietrzeźwy doprowadził do kolizji na drodze ekspresowej
dodano: 09.05.2025Ponad dwa promile alkoholu miał 63-letni kierowca Fiata jadący drogą ekspresową. Dodatkowo doprowadził do kolizji z innym autem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Wczoraj rano w miejscowości Stojeszyn na drodze ekspresowej doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jak ustalili policjanci kierujący samochodem osobowym marki Fiat 63-latek najechał na tył Toyoty. Jak się okazało mężczyzna miał w wydychanym powietrzu ponad dwa promile alkoholu. Pasażerka z Toyoty trafiła do szpitala jednak po badaniach została zwolniona. Pozostałym uczestnikom zdarzenia nic się nie stało. Kierowca Toyoty był trzeźwy.
63-latkowi zatrzymano prawo jazdy. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego jazda „na podwójnym gazie” zagrożona jest karą do 3 lat pozbawienia wolności. Odpowie również na spowodowanie kolizji drogowej.
aspirant sztabowy Faustyna Łazur
Aktualności
więcej-
Bezpłatne szkolenia: zapobiegaj wypadkom przy pracy
- Orla będzie jak nowa na całej długości. Wykonawca zrealizuje inwestycję ekspresowo
- „Rzeźba w porcelanie” – wystawa Stanisława Bracha
- Wakacyjna podróż do roku 1926. Muzeum Zamojskie zaprasza dzieci i młodzież na wyjątkowe warsztaty
- „Kanclerskie Czwartki”
- 800 plus – nie zapomnij o wniosku!
- Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej Polskiej
- Lato w kinie
Komentowane Aktualności
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (670)
- Zderzenie dwóch osobówek na rondzie (8)
- Pijany kierowca dachował w Jacni i uciekł (1)
- Zderzenie citroena z volkswagenem (1)
- Protest w obronie Roberta Bąkiewicza (60)
- Prezydent o aktualnej sytuacji jednostek oświaty i rezygnacji Marka Kudeli (87)
- Nietrzeźwa 33-latka uratowana z zalewu (1)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Oszustwo „na pracownika banku”. 38-latka straciła blisko 800 000 złotych!
dodano: 08.06.202638-letnia mieszkanka powiatu tomaszowskiego padła ofiarą oszustów podszywających się pod pracowników banku. Kobieta uwierzyła, że jej dane są zagrożone i na ich podstawie rzekomi przestępcy mieli zaciągnąć kredyty. Oszuści nakłonili 38-latkę do wzięcia 5 kredytów gotówkowych w różnych bankach i przekazanie gotówki w umówionych miejscach nieznajomym. Proces ten miał spowodować utratę zdolności kredytowej i uniemożliwienie zaciągania kolejnych przez przestępców. W efekcie kobieta straciła blisko 800 000 zł.
Zobacz materiałDwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim
dodano: 12.06.2026Sześć lip w wielkich donicach już stoi . Niebawem będzie ich na Rynku Wielkim w Zamościu dwa razy więcej.
Zobacz materiałŁóżka piętrowe drewniane - funkcjonalność i styl w jednym
dodano: 03.06.2026Wybór odpowiedniego łóżka do pokoju dziecięcego, młodzieżowego czy nawet gościnnego bywa nie lada wyzwaniem. Szczególnie gdy zależy nam na maksymalnym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni, ale nie chcemy rezygnować z estetyki, wygody oraz bezpieczeństwa. Łóżka piętrowe drewniane od lat cieszą się ogromną popularnością wśród rodziców i właścicieli niewielkich mieszkań. To rozwiązanie, które łączy w sobie ponadczasowy design, trwałość oraz funkcjonalność, sprawiając, że nawet najmniejsze wnętrze zyskuje na przestronności i uroku. Jakie są największe zalety takich łóżek, na co zwracać uwagę przy wyborze i jak urządzić z nimi praktyczny, a zarazem przytulny pokój? Odpowiedzi znajdziesz w poniższym artykule.
Zobacz materiałXXIII Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny "Eurofolk - Zamość 2026"
dodano: 22.06.2026INFORMACJE DLA WYSTAWCÓW DOSTĘPNE POD LINKIEM https://zamojszczyzna.com.pl/eurofolk-2026-informacje-dla-wystawcow/ XXIII Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny "Eurofolk - Zamość 2026" odbędzie się w dniach 13-19 lipca.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)