Z promilami i bez uprawnień nie zapanował nad motocyklem
dodano: 19.08.2025Ponad promil alkoholu w organizmie miał 22 latek, który wczorajszą jazdę motocyklem zakończył na drzewie. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Jak się okazało jednoślad nie był dopuszczony do ruchu, a on sam nie posiadał uprawnień do kierowania tego typu pojazdami. Do zdarzenia doszło na terenie gminy Wojsławice. Apelujemy o rozsądek na drodze oraz bezpieczną jazdę!
Wczoraj wieczorem dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Trościance w gminie Wojsławice. Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że kierujący motocyklem typu cross 22 latek stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał ponad promil alkoholu w organizmie.
Funkcjonariusze ustalili, że jednoślad, którym się przemieszczał nie był dopuszczony do ruchu, a on sam nie posiadał uprawnień do kierowania tego typu pojazdami.
Wyjaśniamy bliższe okoliczności tego zdarzenia i apelujemy o zdrowy rozsądek na drodze oraz przestrzeganie obowiązujących przepisów ruchu drogowego.
nadkomisarz Ewa Czyż
Aktualności
więcej-
Bezpłatne szkolenia: zapobiegaj wypadkom przy pracy
- Orla będzie jak nowa na całej długości. Wykonawca zrealizuje inwestycję ekspresowo
- „Rzeźba w porcelanie” – wystawa Stanisława Bracha
- Wakacyjna podróż do roku 1926. Muzeum Zamojskie zaprasza dzieci i młodzież na wyjątkowe warsztaty
- „Kanclerskie Czwartki”
- 800 plus – nie zapomnij o wniosku!
- Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej Polskiej
- Lato w kinie
Komentowane Aktualności
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- Pijany kierowca dachował w Jacni i uciekł (1)
- Zderzenie citroena z volkswagenem (1)
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (656)
- Protest w obronie Roberta Bąkiewicza (60)
- Prezydent o aktualnej sytuacji jednostek oświaty i rezygnacji Marka Kudeli (87)
- Nietrzeźwa 33-latka uratowana z zalewu (1)
- Fałszywy alarm (2)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Czas już pleść wianki, bo zbliża się Noc Świętojańska w Zamościu!
dodano: 05.06.2026Zamojski Dom Kultury zaprasza na Noc Świętojańską w Parku Miejskim (Szachownica), widowiskowy obrzęd sięgający tradycją do kultury słowiańskiej!
Zobacz materiałZUS stawia na rozwój aplikacji mobilnych
dodano: 30.05.2026Niemal co dziesiąty użytkownik portalu eZUS zainstalował już również aplikację mobilną do kontaktu z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Instytucja zapowiada dalszy rozwój narzędzi mobilnych – wprowadzi e-płatności dla przedsiębiorców i nowe możliwości prognozowania emerytury dla ubezpieczonych.
Zobacz materiałXV Zamojska Arlekinada 2026
dodano: 05.06.2026Zamojski Dom Kultury oraz Zespół Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna” zapraszają na XV Zamojską Arlekinadę 2026, która odbędzie się 14 czerwca o 21:00 na Rynku Wielkim - widowisko artystyczne wzorowane na Karnawale Weneckim w wykonaniu teatru ulicznego VUALA ze Lwowa, tancerzy Zespołu Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna” oraz muzyków Zespołu Muzyki Dawnej „Capella all’ Antico”.
Zobacz materiałWarsztaty dla mężczyzn „Kuźnia autentyczności” w Biłgoraju
dodano: 10.06.2026W sobotę, 27 czerwca 2026 r., w Sanktuarium św. Marii Magdaleny w Biłgoraju odbędą się warsztaty dla mężczyzn „Kuźnia autentyczności”. Spotkanie poprowadzi Tomasz Przybylski – trener, mediator i improwizator. Organizatorzy zapraszają mężczyzn w każdym wieku i stanie życia. Udział w wydarzeniu nie wymaga przynależności do wspólnoty, apostolstwa ani grupy formacyjnej.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)