Poszukiwany dwoma listami gończymi ukrywał się w wersalce
dodano: 27.08.2025Chełmscy kryminalni zatrzymali poszukiwanego 39 latka. Za mężczyzną wydane były dwa listy gończe. Ukrywał się przed organami ścigania przebywając w ostatnim czasie za granicą. Wpadł na terenie jednej z posesji w gminie Ruda Huta. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę pozbawienia wolności w łącznym wymiarze ponad 9 lat. Ma na swoim koncie rozboje i kradzieże.
Wczoraj chełmscy kryminalni zajmujący się na co dzień poszukiwaniami osób ustalili, że 39 latek, za którym wydano dwa listy gończe przebywa na terenie jednej z posesji w gminie Ruda Huta. Chcąc go zatrzymać udali się z rana pod wytypowany adres. Jednak w przybudówce domu, przystosowanej na kuchnię letnią, pomimo pukania nikt nie otwierał drzwi.
Funkcjonariusze przekonani, że mężczyzna jest w środku weszli do pomieszczenia przez okno. Z pozoru wyglądało na to, że faktycznie może tam nikogo nie być. Jednak to ich nie zmyliło i sprawdzając pomieszczenie znaleźli poszukiwanego w wersalce. Ukrywając się w łóżku próbował uniknąć zatrzymania.
Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę pozbawienia wolności w łącznym wymiarze ponad 9 lat za wcześniejsze rozboje i kradzieże.
nadkomisarz Ewa Czyż
Aktualności
więcej-
DAWID ANDRES - PRZEZ AMAZONIĘ DO TELEWIZJI spotkanie z podróżnikiem
- Miasto Zamość otrzymało sprzęt łączności radiowej
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz
- Inwestycje, których chcą mieszkańcy. Wkrótce nabór wniosków do budżetu obywatelskiego Zamościa
- To będzie jedyny taki ZOL w regionie. Inwestycja w „starym” szpitalu zmierza do finału
- Nielegalne papierosy i e-papierosy – kontrola w sortowni przesyłek i na granicy
- Zatrzymani za pobicie i wpływanie groźbą na świadka odpowiedzą przed sądem
- Świadczenia dla rodziców – internetowe szkolenie ZUS
Komentowane Aktualności
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Wypadek z udziałem Mercedesa i Mana na DK 74 (1)
- Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty (1)
- Strefa Płatnego Parkowania w Zamościu powraca! (5)
- 54–latek kierował Skodą mając prawie 3 promile (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (232)
- Pożar lasu w powiecie biłgorajskim (5)
- Potrącenie 59-letniej rowerzystki (6)
- Marcin Zamoyski Honorowym Obywatelem Zamościa (25)
- 235. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja (8)
- 44-latek potrącił 10-letniego chłopca (1)
- Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej (6)
- Dziękuję i życzę (1679)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Konkurs "FOLK MŁODYM GŁOSEM"
dodano: 17.04.2026Zamojski Dom Kultury zaprasza dzieci i młodzież do udziału w III edycji konkursu piosenki dla dzieci i młodzieży - FOLK MŁODYM GŁOSEM!
Zobacz materiał90. URODZINY PAVAROTTIEGO – koncert gwiazd z Arena di Verona
dodano: 27.04.2026Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza na retransmisję koncertu na cześć legendarnego tenora XX wieku Luciana Pavarottiego. Hity operowe i rozrywkowe zaśpiewają m.in.: Andrea Bocelli, Il Volo, Vittorio Grigolo, a także dwóch żyjących z „Trzech Tenorów”: Plácido Domingo oraz José Carreras. Towarzyszyć im będzie legendarna rumuńska sopranistka Angela Gheorgiu oraz 38-letni Jonathan Tetelman, najbardziej pożądany obecnie tenor świata. Retransmisja koncertu "90. urodziny Pavarottiego” w zamojskim kinie 17 maja i 4 czerwca 2026 o godz. 14:30.
Zobacz materiałPoszukiwany za handel bronią 61-latek powiązany w przeszłości z gangiem mokotowskim wpadł podczas dynamicznej akcji lubelskich „Łowców Głów” i kontrterrorystów
dodano: 13.04.2026Groźnego przestępcę mającego na koncie kierowanie przed laty zorganizowaną grupą przestępczą o charakterze zbrojnym, zatrzymali podczas dynamicznej akcji na jednej z ulic Puław Łowcy Głów z KWP w Lublinie przy wsparciu lubelskich kontrterrorystów. 61-letni mieszkaniec Lublina powiązany w przeszłości z gangiem mokotowskim, 10 lat spędził w więzieniu. Tym razem poszukiwany był do odbycia 4-letniej kary pozbawienia wolności za handel bronią i amunicją oraz wprowadzanie do obrotu znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna został już osadzony w Areszcie Śledczym w Lublinie.
Zobacz materiałZielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew
dodano: 22.04.2026Trzydzieści dorodnych sadzonek kilku gatunków drzew posadzili w środę (22 kwietnia) nad Łabuńką członkowie Rotary Clubu z Zamościa, na czele z jego prezydentem Ryszardem Antosem i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 8 im. Orląt Lwowskich „dowodzeni” przez wicedyrektor Bożenę Wieczorek. To była już 9. odsłona akcji „Zielone płuca dla Zamościa”.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)