Amator cudzych ubrań
dodano: 24.03.2011Wczoraj łęczyńscy policjanci zatrzymali 31 – letniego mieszkańca gm. Ludwin. Mężczyzna skradł z jednej z posesji w gm. Ludwin, rozwieszone na sznurku ubrania. Mężczyzna podczas zatrzymania miał promil alkoholu w organizmie, a na sobie skradzione spodnie. Dzisiaj gdy wytrzeźwieje usłyszy zarzuty.
Wczoraj do Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej zgłosiła się mieszkanka gm. Ludwin. Poinformowała policjantów, że ktoś w nocy z poniedziałku na wtorek ukradł z jej posesji markową odzież należącą do jej syna, którą rozwiesiła po praniu na sznurku. Kobieta oszacowała straty na kwotę 560 zł.
Łęczyńscy policjanci zajmujący się tą kradzieżą ustalili sprawcę. Okazał się nim 31 – letni mieszkaniec gm. Ludwin. Wczoraj mężczyzna został zatrzymany, miał ponad promil alkoholu w organizmie. Stróże prawa w jego mieszkaniu ujawnili część skradzionej odzieży m. in. kurtkę, bluzy sportowe oraz spodnie, w które sprawca już był ubrany.
Aktualności
więcej-
"Antygona w Nowym Jorku" Teatr im. J. Osterwy w Lublinie
- Tymczasowy areszt dla 19-letniego sprawcy śmiertelnego wypadku drogowego
- Pijany 42-latek uciekał busem przed policyjną kontrolą
- Jedno wiem, mam zginąć. Zagłada Żydów w okupowanej Polsce
- W Zamościu powstaje nowe boisko
- Wypadek podczas zbioru wiśni
- Umowa podpisana, plac budowy przekazany. Ulica Mokra do przebudowy
- Charytatywny koncert na Rynku Wielkim. Wszyscy gramy dla Dominiki
Komentowane Aktualności
- Obywatel Uzbekistanu za organizowanie nielegalnej migracji został wydalony z Polski (1)
- Ulica Literacka 2026 (1)
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXIX sesja Rady Miasta Zamość (313)
- Zderzenie auta z quadem (2)
- Korowód Kultur (3)
- Dziękuję i życzę (1685)
- Mandat 1000 zł i 10 punktów dla 39-latki (2)
- Umowa na budowę PSZOK w Zamościu podpisana (12)
- 90-latek wjechał w tył toyoty (2)
- Dziękuję i życzę (1685)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Średniodystansowym Biegu na Orientację
dodano: 22.06.20265 lipca Lubelski Związek Orientacji Sportowej wspólnie z UKS Azymut Siedliska zaprasza na Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Średniodystansowym Biegu na Orientację.
Zobacz materiałPasażerowie, otwierajcie sami drzwi. MZK Zamość promuje tzw. ciepły guzik
dodano: 15.07.2026Czerwony przy wejściu, a niebieski z napisem STOP przy wyjściu – takie przyciski były i są nadal we wszystkich autobusach MZK Zamość. Jednak pasażerowie rzadko z nich dotychczas korzystali. Miejska spółka postanowiła to zmienić i zaczyna promować używanie tzw. ciepłych guzików. Będą z tego korzyści.
Zobacz materiałKAS na straży uczciwej konkurencji
dodano: 12.07.2026• Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) prowadzi działania informacyjno-edukacyjne w zakresie prawidłowego ewidencjonowania sprzedaży. • Rejestrowanie sprzedaży to zapewnienie uczciwej konkurencji oraz korzyść dla klientów. • KAS wspiera przedsiębiorców w prawidłowym stosowaniu obowiązujących regulacji.
Zobacz materiałKino przyjazne sensorycznie
dodano: 03.07.2026Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu we współpracy z Fundacją Pomoc Autyzm ma przyjemność zaprosić widzów ze spektrum autyzmu i ich opiekunów na dedykowane im projekcje kinowe. Seanse przyjazne sensorycznie są dla wszystkich, którzy nie lubią dużego hałasu, mają trudności ze spokojnym siedzeniem w bezruchu lub są wrażliwi wzrokowo.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)