Policjant po służbie zatrzymał sprawców rozboju
dodano: 31.03.2011Policjant po służbie na gorącym uczynku zatrzymał dwóch sprawców rozboju. Napastnicy przy ul. Koncertowej zażądali od 32-latka wydania papierosów. Gdy spotkali się z odmową przewrócili go na ziemię i zaczęli kopać. Bijących mężczyzn zauważył policjant z I komisariatu, który natychmiast podjął interwencję. Odciągnął napastników a następnie przy pomocy mieszkańca osiedla zatrzymał sprawców. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Lublina w wieku 18 i 19 lat. Za usiłowanie rozboju grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.
Do zdarzenia doszło w miniony wtorek przy ul. Koncertowej. Do siedzących na ławce dwóch mężczyzn podeszli dwaj inni mężczyźni, żądając papierosów. Jeden z napadniętych pobiegł do sklepu aby zadzwonić na policję, drugi został pobity. Sprawcy przewrócili go na ziemię i zaczęli kopać, próbowali też zabrać mu pieniądze i papierosy.
Bijących mężczyzn zauważył policjant po służbie. Aspirant z I komisariatu natychmiast podjął interwencję. Odciągnął napastników a następnie przy pomocy mieszkańca osiedla zatrzymał sprawców. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Lublina w wieku 18 i 19 lat.
Aktualności
więcej-
Zmiana w przepisach - obowiązkowa jazda w kasku
- Piesza Pielgrzymka Zamojsko-Lubaczowska na Jasną Górę
- Kolejna duża inwestycja na os. Św. Piątka. Teraz czas na przebudowę ulicy Mokrej
- KAS zlikwidowała grupę przestępczą która przemycała papierosy z Białorusi. 7 osób zatrzymanych
- ZUS stawia na rozwój aplikacji mobilnych
- Fontanna na Rynku Wodnym nie działa. Ktoś czymś zapchał dysze
- Kucyki na gigancie
- 2050 fałszywych dokumentów
Komentowane Aktualności
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (166)
- Zderzenie Audi i Mini na rondzie o winie zdecyduje sąd (3)
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (431)
- Motocyklista hamował i uderzył w renault (1)
- Miała 2 promile, skasowała BMW 19-latka (1)
- 75-latek wjechał fiatem w latarnię (1)
- Otwarte spotkanie ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego Waldemara Żurka z mieszkańcami w Zamościu (6)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Koncert fortepianowy w Muzeum Zamojskim – muzyka, która łączy
dodano: 27.05.2026Już 30 maja 2026 roku o godz. 17:00 Muzeum Zamojskie w Zamościu stanie się przestrzenią wyjątkowego spotkania muzyki, sztuki i integracji społecznej. W niezwykłej scenerii Sali Sakralnej, inspirowanej wystawą „Salvador Dalí. Boska Komedia”, odbędzie się koncert fortepianowy.
Zobacz materiałKucyki na gigancie
dodano: 30.05.2026Nietypowe zgłoszenie odebrał nad ranem dyżurny biłgorajskiej komendy. Po drodze wojewódzkiej nr 835 miały sobie spacerować dwa kucyki. Policjanci schwytali konie i ustalili ich właściciela. Przypominamy! Właściciel zwierzęcia jest zobowiązany do jego zabezpieczenia w taki sposób, aby nie stwarzało ono zagrożenia dla siebie lub ludzi.
Zobacz materiałTeatralny Dzień Dziecka w ZDK
dodano: 11.05.2026Zapraszamy na Teatralny Dzień Dziecka w ZDK! Rodzice, dziadkowie, opiekunowie zapraszamy Was i Wasze pociechy na Dzień Dziecka z Lubelskim Teatrem Tańca i Grupą Teatralną GLOSA z ZDK. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny!
Zobacz materiałII Dobroczynna Noc Muzeów
dodano: 14.05.2026Centrum "Synagoga" Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego, Hotel 77 oraz Stowarzyszenie "Kudłaty Przyjaciel" zapraszają serdecznie do udziału w II Dobroczynnej Nocy Muzeów!
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)