I Krasnostawski Przegląd Zespołów Weselnych
dodano: 17.05.2011Już 22 maja 2011 r. na rynku miejskim w Krasnymstawie odbędzie się I Krasnostawski Przegląd Zespołów Weselnych połączony z targami ślubnymi oraz prezentacją mody i usług weselnych zorganizowany przez Krasnostawski Dom Kultury.
W przeglądzie weźmie udział dziewięć zespołów grające muzykę taneczną i biesiadną, czyli idealną na wesele. Dodatkową atrakcją jest fakt, że zespół który najbardziej przypadnie publiczności do gustu będzie mógł wystąpić podczas tegorocznych Chmielaków w czasie koncertu Chmiel Disco.
W trakcie trwania koncertów na rynku miejskim będą odbywały się targi ślubne, podczas których będzie można obejrzeć pokaz mody ślubnej, obejrzeć samochody ślubne oraz zapoznać się z ofertą wystawców.
Początek imprezy około godziny 14. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
Damian Kozyrski
Krasnostawski Dom Kultury
Aktualności
więcej-
Stopnie alarmowe CHARLIE, BRAVO i BRAVO-CRP obowiązują do 31 sierpnia 2026 r.
- Wypadek 13-latka na hulajnodze elektrycznej
- Koncert fortepianowy w Muzeum Zamojskim – muzyka, która łączy
- Produkcja filmowa przy udziale Muzeum Zamojskiego w Zamościu
- Wakacje z wojskiem 3
- Nieszczęśliwy wypadek 41-latka na hulajnodze elektrycznej
- Coraz więcej drzew w Zamościu. Przybyły klony, brzozy, wiśnie i jabłonie
- Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Sprinterskim Biegu na Orientację
Komentowane Aktualności
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- Zderzenie Audi i Mini na rondzie o winie zdecyduje sąd (3)
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (155)
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (431)
- Motocyklista hamował i uderzył w renault (1)
- Miała 2 promile, skasowała BMW 19-latka (1)
- 75-latek wjechał fiatem w latarnię (1)
- Otwarte spotkanie ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego Waldemara Żurka z mieszkańcami w Zamościu (6)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Poradnik dla rodziców od ZUS
dodano: 30.04.2026Zakład Ubezpieczeń Społecznych opublikował poradnik dla rodziców i opiekunów dzieci. Wyjaśnia zasady ubezpieczeń i świadczeń. Pokazuje krok po kroku, jak skorzystać z przysługujących praw.
Zobacz materiał„Badamy nie tylko Mamy”- zaproszenie na akcję edukacyjną
dodano: 20.05.2026Celem akcji jest zwiększenie świadomości dziewcząt, młodych mam, seniorek oraz wszystkich kobiet na temat znaczenia regularnych badań profilaktycznych, szczególnie w kierunku chorób nowotworowych, takich jak rak piersi. Wczesne wykrycie choroby znacząco zwiększa szanse na pełne wyleczenie.
Zobacz materiał17. Przegląd Nowego Kina Francuskiego
dodano: 13.05.2026Przegląd Nowego Kina Francuskiego ponownie zagości w Zamościu! To doskonała okazja, aby poznać najnowsze i najciekawsze produkcje prosto z Francji. Na przegląd zaprasza Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu w dniach 10–18 czerwca 2026, godz. 18:30.
Zobacz materiał“Opowieści, które budują markę – warsztat narracji, promocji i dziedzictwa”
dodano: 04.05.2026Biuro Informacji Turystycznej i Promocji Miasta w Zamościu jako organizator XXII Szturmu Twierdzy Zamość (12-14.06.2026 r.) serdecznie zaprasza do udziału w konferencji “Opowieści, które budują markę – warsztat narracji, promocji i dziedzictwa”. Spotkanie będzie poświęcone zagadnieniom związanym z promocją miejsc poprzez dziedzictwo kulturowe i historyczne. Jego głównym celem jest wyposażenie uczestników w praktyczną wiedzę m.in. na temat nowoczesnych narzędzi promocji i edukacji o dziedzictwie, storytellingu oraz historii jako potencjału promocyjnego.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)