14 latka potrącona na przejściu
dodano: 17.06.2011Policjanci ustalają okoliczności wypadku, w którym potrącona przez samochód została 14-letnia piesza. Nastolatka trafiła do lubelskiego szpitala. Kierujący pojazdem był trzeźwy.
Do wypadku doszło wczoraj tuż po godz. 22 na ul. Piłsudskiego we Włodawie. 14 letnia mieszkanka Włodawy przechodziła wraz z kolegą przez przejście dla pieszych w rejonie skrzyżowania ul. Piłsudskiego z ul. Lubelską. Ze wstępnych ustaleń wynika, że gdy nastolatkowie znajdowali się na środku przejścia, na środku przejścia, widząc niezwalniający pojazd starali się uniknąć zderzenia z nim. Młodzieniec zrobił krok do tyłu, jednak jego koleżanka już nie zdążyła. Rozpędzone auto uderzyło w dziewczynę, która następnie upadła na pobocze drogi.
Wezwana na miejsce zdarzenia karetka pogotowia zabrała poszkodowaną do szpitala we Włodawie. Decyzją lekarza została ona przewieziona do DSK w Lublinie.
Kierowca, którym okazał się 26 letni mieszkaniec gm. Włodawa był trzeźwy. Tłumaczył się, że nie zauważył osób na przejściu pieszych, ponieważ został oślepiony przez nadjeżdżający pojazd z przeciwka.
Aktualności
więcej-
Stopnie alarmowe CHARLIE, BRAVO i BRAVO-CRP obowiązują do 31 sierpnia 2026 r.
- Wypadek 13-latka na hulajnodze elektrycznej
- Koncert fortepianowy w Muzeum Zamojskim – muzyka, która łączy
- Produkcja filmowa przy udziale Muzeum Zamojskiego w Zamościu
- Wakacje z wojskiem 3
- Nieszczęśliwy wypadek 41-latka na hulajnodze elektrycznej
- Coraz więcej drzew w Zamościu. Przybyły klony, brzozy, wiśnie i jabłonie
- Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Sprinterskim Biegu na Orientację
Komentowane Aktualności
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (119)
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (431)
- Motocyklista hamował i uderzył w renault (1)
- Miała 2 promile, skasowała BMW 19-latka (1)
- 75-latek wjechał fiatem w latarnię (1)
- Otwarte spotkanie ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego Waldemara Żurka z mieszkańcami w Zamościu (6)
- Konferencja ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego Waldemara Żurka (8)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Rowery odzyskane na granicy polsko-ukraińskiej
dodano: 19.05.2026Cztery rowery o szacunkowej wartości 26 tys. zł zatrzymali funkcjonariusze z placówki SG w Korczowej. Jednoślady skradziono na terenie Niemiec.
Zobacz materiałRowerzysta mając 4,5 promila i sądowy zakaz jechał całą szerokością drogi
dodano: 12.05.2026Dzielnicowi z Suśca zatrzymali wczoraj do kontroli drogowej kierującego rowerem, który jechał przez Nowiny całą szerokością drogi. Jak się okazało 57-letni kierujący jednośladem „wydmuchał” ponad 4,5 promila alkoholu… Nie była to jego pierwsza przejażdżka jednośladem w takim stanie. Mężczyzna posiadał sądowy zakaz kierowania pojazdami innymi niż mechaniczne. Teraz grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.
Zobacz materiałProdukcja filmowa przy udziale Muzeum Zamojskiego w Zamościu
dodano: 27.05.2026Muzeum Zamojskie w Zamościu wraz z Oddziałem – Muzeum Fortyfikacji i Broni Arsenał stały się planem zdjęciowym do nowego filmu dokumentalnego pod tytułem „Zamość – niezdobyta twierdza Rzeczpospolitej”. Ta ogólnopolska produkcja przybliży widzom dzieje jednego z najważniejszych systemów obronnych w historii kraju.
Zobacz materiał„Wakacje z WOT” - rozpocznij lato w mundurze z 2 Lubelską Brygadą OT
dodano: 26.05.2026Już 3 lipca 2026 r. w 2 Lubelskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej rozpocznie się tegoroczna edycja projektu „Wakacje z WOT”. To propozycja dla mieszkańców Lubelszczyzny, którzy chcą aktywnie wykorzystać wakacyjny czas, zdobyć nowe umiejętności i rozpocząć swoją przygodę z terytorialną służbą wojskową.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)