Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku
dodano: 07.10.201355-letni kierowca fiata i jego 53-letnia pasażerka trafili do szpitala po tym jak auto, którym podróżowali zjechało na przeciwny pas ruchu i uderzyło w betonowy przepust. Do wypadku doszło wczoraj późnym wieczorem w miejscowości Podkrasne, na drodze krajowej nr 17. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia i apelują o ostrożność za kierownicą.
Do zdarzenia doszło wczoraj tuż przed godziną 21.00 w miejscowości Podkrasne. 55-letni Zamościanin jadąc w kierunku Zamościa z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu. Auto wpadło do rowu i uderzyło w betonowy przepust. Kierowca i jego 53-letnia pasażerka trafili do szpitala. Mężczyzna był trzeźwy, doznał ogólnych potłuczeń, kobieta ma uraz rąk.
Aktualności
więcej-
Dzień Zamojski Festiwalu Stolica Języka Polskiego
- Obywatel Uzbekistanu za organizowanie nielegalnej migracji został wydalony z Polski
- Zlikwidowaliśmy nielegalną uprawę konopi indyjskich
- Nietrzeźwy, bez uprawnień, pasów bezpieczeństwa i badań technicznych pojazdu. 49-latek wpadł, bo przekroczył prędkość
- XXIII Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny "Eurofolk - Zamość 2026"
- Ulica Literacka 2026
- Wakacje Małych Podróżników – 3 dni pełne przygód!
- Policyjny pościg za nastolatkami bez uprawnień na crossach na DW-846
Komentowane Aktualności
- Obywatel Uzbekistanu za organizowanie nielegalnej migracji został wydalony z Polski (1)
- Ulica Literacka 2026 (1)
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXIX sesja Rady Miasta Zamość (231)
- Dziękuję i życzę (1685)
- Mandat 1000 zł i 10 punktów dla 39-latki (2)
- Umowa na budowę PSZOK w Zamościu podpisana (12)
- 90-latek wjechał w tył toyoty (2)
- Ponad 80 milionów złotych z KPO na rozwój medycyny i cyfryzację (11)
- Tragiczny finał zabawy nad wodą. 22-latek utonął w Zamościu (4)
- Dziękuję i życzę (1685)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Kino przyjazne sensorycznie
dodano: 03.07.2026Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu we współpracy z Fundacją Pomoc Autyzm ma przyjemność zaprosić widzów ze spektrum autyzmu i ich opiekunów na dedykowane im projekcje kinowe. Seanse przyjazne sensorycznie są dla wszystkich, którzy nie lubią dużego hałasu, mają trudności ze spokojnym siedzeniem w bezruchu lub są wrażliwi wzrokowo.
Zobacz materiałPolicjantki chciały pomóc kierującemu osobówką. Za kierownicą siedział 15-latek
dodano: 03.07.2026Policjantki ruchu drogowego chciały pomóc młodemu mężczyźnie, który nocą zatrzymał samochód na środku jezdni i wymiotował przez otwarte drzwi. Jednak gdy tylko zauważył mundurowe, odjechał. Policjantki ruszyły z nim blokując mu przejazd. Kierujący autem ponownie ruszył do przodu uderzając w bok radiowozu. Ponieważ nie reagował na polecenia otwarcia drzwi, policjantki wybiły szybę i wyciągnęły kluczyki. Za kierownicą siedział 15-latek, od którego od razu wyczuły alkohol i był z nim utrudniony kontakt. Do nieletniego wezwano karetkę pogotowia, która zabrała go do szpitala.
Zobacz materiałZostań żołnierzem 19 Chełmskiego dywizjonu artylerii samobieżnej
dodano: 12.07.202619. Chełmski dywizjon artylerii samobieżnej prowadzi rekrutację do zawodowej służby wojskowej. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą zostać żołnierzami zawodowymi 19. Chełmskiego dywizjonu artylerii samobieżnej w korpusie: oficerskim; podoficerskim; szeregowych.
Zobacz materiałKsiążnica Zamojska zaprasza na Letnią Czytelnię Książki i Prasy
dodano: 01.07.2026Już od 3 lipca do 30 sierpnia mieszkańcy i turyści będą mogli ponownie odwiedzać Letnią Czytelnię Książki i Prasy. Namiot z używanymi książkami oraz wydawnictwami będzie dostępny na Rynku Solnym od piątku do niedzieli w godzinach 10:00–17:00.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)