Wiosenne spotkania z twórczością ludową
dodano: 18.02.2014Krasnobrodzki Dom Kultury serdecznie zaprasza dzieci i młodzież szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu powiatu zamojskiego do wzięcia udziału w II KONKURSIE RECYTATORSKO-PLASTYCZNYM: „ Wiosenne spotkania z … ” , którego głównym celem jest popularyzacja literatury.
Z racji ogłoszenia roku 2014 ROKIEM OSKARA KOLBERGA tegoroczna edycja Konkursu odbędzie się pod hasłem „Wiosenne spotkania z twórczością ludową”.
Zgłoszenia udziału należy przesyłać do dnia 21 marca 2014 r. na adres:
Krasnobrodzki Dom Kultury
ul. 3-go Maja 26
22-440 Krasnobród
Mariola Kawecka - Krasnobrodzki Dom Kultur
Aktualności
więcej-
Dzień Zamojski Festiwalu Stolica Języka Polskiego
- Obywatel Uzbekistanu za organizowanie nielegalnej migracji został wydalony z Polski
- Zlikwidowaliśmy nielegalną uprawę konopi indyjskich
- Nietrzeźwy, bez uprawnień, pasów bezpieczeństwa i badań technicznych pojazdu. 49-latek wpadł, bo przekroczył prędkość
- XXIII Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny "Eurofolk - Zamość 2026"
- Ulica Literacka 2026
- Wakacje Małych Podróżników – 3 dni pełne przygód!
- Policyjny pościg za nastolatkami bez uprawnień na crossach na DW-846
Komentowane Aktualności
- Ulica Literacka 2026 (1)
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXIX sesja Rady Miasta Zamość (219)
- Dziękuję i życzę (1685)
- Mandat 1000 zł i 10 punktów dla 39-latki (2)
- Umowa na budowę PSZOK w Zamościu podpisana (12)
- 90-latek wjechał w tył toyoty (2)
- Ponad 80 milionów złotych z KPO na rozwój medycyny i cyfryzację (11)
- Tragiczny finał zabawy nad wodą. 22-latek utonął w Zamościu (4)
- Dziękuję i życzę (1685)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Wystawa „LIFE – Rzeźba. Plakat” w BWA Galerii Zamojskiej
dodano: 02.07.2026Już 10 lipca 2026 roku o godz. 17:00 w Biurze Wystaw Artystycznych – Galerii Zamojskiej odbędzie się wernisaż wystawy „LIFE – Rzeźba. Plakat”, prezentującej twórczość Stelli Zadros, Piotra Twardowskiego i Tycjana Twardowskiego.
Zobacz materiałPoszukiwani bracia namierzeni i zatrzymani w Hiszpanii. Wytropili ich lubelscy "Łowcy Głów"!
dodano: 12.07.2026Lubelscy „Łowcy Głów” we współpracy z Oficerem Łącznikowym Polskiej Policji w Hiszpanii doprowadzili do zatrzymania ukrywających się w Hiszpanii dwóch braci w wieku 32 i 35 lat. Pierwszy z nich poszukiwany był listem gończym do 3 letniej odsiadki za seksualne wykorzystanie osoby małoletniej oraz udzielanie jej narkotyków. Jego brat skazany był również za przestępstwa przeciwko wolności seksualnej, przestępstwa narkotykowe oraz pobicie innej osoby. Za mężczyznami został wydany Europejski Nakaz Aresztowania. W minionym tygodniu odbyła się ekstradycja obu zatrzymanych do Polski, którzy zostali osadzeni w areszcie śledczym.
Zobacz materiałNarodowe Biuro Śledcze Policji - nowy filar bezpieczeństwa Polski
dodano: 16.06.2026Przed laty symbolem przestępczości zorganizowanej były gangi działające na ulicach polskich miast. Dziś ich następcy coraz częściej rekrutują członków w sieci, ukrywają majątek w kryptowalutach, wykorzystują sztuczną inteligencję, a swoje działania łączą z cyberatakami, sabotażem czy dezinformacją. Ostatnie wydarzenia związane z sytuacją za wschodnią granicą Polski pokazują, że współczesne zagrożenia nie znają granic między światem realnym i cyfrowym. Przestępczość zorganizowana ewoluuje, przybierając formę zagrożeń hybrydowych, które wymagają równie nowoczesnej odpowiedzi państwa. Utworzenie Narodowego Biura Śledczego Policji pozwoli połączyć doświadczenia śledczych, zdobyte w walce z najgroźniejszymi grupami przestępczymi ostatnich dekad z najnowocześniejszymi narzędziami analitycznymi, cybernetycznymi i operacyjnymi. Nowa, wyspecjalizowana jednostka ma zapewnić jeszcze skuteczniejsze, szybsze i bardziej skoordynowane działania Policji wobec najpoważniejszych form przestępczości.
Zobacz materiałZUS i PIP zapraszają na szkolenie o wypadkach przy pracy
dodano: 16.06.2026Wypadki przy pracy – to temat bezpłatnego szkolenia, na które zapraszają Zakład Ubezpieczeń Społecznych i Państwowa Inspekcja Pracy. Spotkanie odbędzie się przez internet. Trwają zapisy.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)