Wypadek na krajowej 19
dodano: 29.07.2015Policjanci z Kraśnika ustalają przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś na drodze krajowej nr 19. W miejscowości Kolonia Rudnik gm. Wilkołaz. kierujący VW Golf zjechał nagle z jezdni i pojazd dachował. Dwudziestoletni kierowca trafił do szpitala w Lublinie.
Na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Kolonia Rudnik gm. Wilkołaz przed godz. 5 rano doszło do zdarzenia drogowego w którym obrażeń ciała doznał 20 letni mieszkaniec gm. Szastarka.
Ze wstępnych ustaleń na miejscu wynika, że jadący od strony Kraśnika VW Golf gwałtownie zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie do przydrożnego rowu i dachować. Z relacji świadków zdarzenia oraz zabezpieczonych śladów wynika, że pojazd wielokrotnie dachował i zatrzymał się na ogrodzeniu posesji. Staż pożarna uwolniła kierującego z rozbitego pojazdu z ciężkimi obrażeniami został przewieziony do szpitala w Lublinie.
Aktualności
więcej-
Nieszczęśliwy wypadek podczas prac w gospodarstwie rolnym
- Obowiązek rejestracji obiektów noclegowych
- Targi Edukacji i Pracy
- Program stypendiów MON - edycja 2026/2027
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu!
- Warsztaty dla młodzieży – Noc Świętojańska 2026
- Pielgrzymka chorych i osób z niepełnosprawnościami do Krasnobrodu
- Śledczy przejęli 33 palety nielegalnych papierosów. Wspólna akcja Straży Granicznej i Policji
Komentowane Aktualności
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (1)
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (429)
- Miała 2 promile, skasowała BMW 19-latka (1)
- 75-latek wjechał fiatem w latarnię (1)
- Otwarte spotkanie ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego Waldemara Żurka z mieszkańcami w Zamościu (6)
- Konferencja ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego Waldemara Żurka (8)
- Były wójt Ulhówka z kolejnym wyrokiem (1)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Niebezpieczne sytuacje na drogach pow. zamojskiego. Apelujemy o ostrożność!
dodano: 19.05.202648-latek zdecydował się kierować seatem mając w organizmie prawie dwa promile alkoholu. Jadąc przez jedną z miejscowości w gminie Zamość stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie oraz zaparkowany na posesji pojazd. Natomiast na trasie Hutków – Suchowola 47-letni kierowca volkswagena uderzył w drzewo, z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Obrażeń doznał również 86-letni kierowca suzuki, który w Chomęciskach Małych wyjeżdżając na drogę K17 nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z kierującym audi. Apelujemy o ostrożność na drodze oraz trzeźwość za kierownicą.
Zobacz materiałWarsztaty dla młodzieży – Noc Świętojańska 2026
dodano: 22.05.2026Zapraszamy młodzież do udziału w bezpłatnych warsztatach teatralno-muzyczno-tanecznych przygotowujących do poprowadzenia NOCY ŚWIĘTOJAŃSKIEJ
Zobacz materiałTymczasowy areszt dla obywatela Uzbekistanu za oszustwa "na pracownika banku"
dodano: 12.05.2026Zatrzymaliśmy 25-letniego obywatela Uzbekistanu podejrzanego o udział w oszustwach metodą „na pracownika banku”. Jego zatrzymanie to efekt współpracy funkcjonariuszy Wydziału dw. z Przestępczością Cyfrową KWP w Lublinie i puławskiego Wydziału dw. z Przestępczością Ekonomiczną. Policjanci znaleźli przy nim kilkadziesiąt telefonów komórkowych, kart płatniczych na różne nazwiska oraz blisko 10 000 złotych. Decyzją sądu, 25-latek został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.
Zobacz materiałŻeby jeździło się gładko. Trwają prace przy studzienkach kanalizacyjnych
dodano: 27.04.2026Jeśli trzeba podnieść, podniosą. Gdy należy obniżyć, obniżą. Pracownicy Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Zamościu wzięli się za studzienki kanalizacyjne na ulicach miasta.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)