zamosc.tv

Protest w obronie Roberta Bąkiewicza

dodano: 16.06.2026 w Wydarzenia

Protest pod zamojskim dyskontem był bezpośrednią odpowiedzią lokalnych działaczy na zatrzymanie Roberta Bąkiewicza przez niemiecką policję w Berlinie.

Oceń wideo:
Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Podpis / Pseudonim

Treść komentarza

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Wasze komentarze (57)

~Do Pani ogrodnik
- 15:58, 23.06.2026
Sugeruję w ramach uzupełnienia nasadzeń, rozważyć w przyszłym roku w okolicach Bazyliańskiej 3, posadzenie zagonka buraków !!!
Odpowiedzi: 0
3
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"Wielka Historia" (może pan wice, jako historyk miał trochę racji?)
- 11:59, 23.06.2026
https://wielkahistoria.pl/jak-polscy-partyzanci-tlumaczyli-sobie-mordowanie-niewinnych-ukraincow/
Odpowiedzi: 0
3
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~MW
- 11:53, 23.06.2026
https://kuku.pl/komiks-dowcip-zart-rysunkowy-Czlowiek-burak.html
Odpowiedzi: 0
3
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Mamy niestety też niepolskich
- 23:08, 22.06.2026
„Prawdziwy polski polityk nie wybiera między interesami partyjnymi a prawdą historyczną. Zawsze stoi po stronie swoich obywateli , ponad polityką. Wołyń to nie jest temat do negocjacji ani wygodnego milczenia. To rana, która wciąż boli tysiące polskich rodzin. To zbrodnia, której ofiarom należy się prawda, pamięć i godność. Polityk, który w tak fundamentalnej sprawie jak Wołyń nie potrafi jasno i odważnie stanąć po stronie Polaków, nie zasługuje na zaufanie.
Odpowiedzi: 0
1
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~fgjhfgj
- 20:33, 22.06.2026
Nawet pies nie wytrzymał i się dupą odwrócił
Odpowiedzi: 0
3
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Że tak powiem
- 17:29, 22.06.2026
Bedzieta jeszcze przepraszać za rb, zobaczyta!
Odpowiedzi: 0
3
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~no to rozumiem ;)
- 11:29, 22.06.2026
https://youtube.com/shorts/AxMIOqMdW1E?is=MYIe6Iy1xblZVhWJ
Odpowiedzi: 0
3
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"buntkiewicz" spuści *** do szamba !!! - 11:20, 22.06.2026
- 11:28, 22.06.2026
"W PiS wściekłość na Bąkiewicza. "Co ty, chłopie, wyprawiasz?"" https://www.onet.pl/informacje/newsweek/pis-oskarza-bakiewicza-o-sabotaz-widzialem-rozmowy-na-ich-wewnetrznych-grupach/z80pgx7,452ad802
Odpowiedzi: 0
4
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"buntkiewicz" spuści *** so szambia !!!
- 11:20, 22.06.2026
"W PiS wściekłość na Bąkiewicza. "Co ty, chłopie, wyprawiasz?"" https://www.onet.pl/informacje/newsweek/pis-oskarza-bakiewicza-o-sabotaz-widzialem-rozmowy-na-ich-wewnetrznych-grupach/z80pgx7,452ad802
Odpowiedzi: 0
5
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Pisuar
- 23:55, 21.06.2026
Ci wielcy patrioci spod Kauflandu nawet nie wiedzą, że czapki należy zdjąć podczas śpiewania hymnu ;)
Odpowiedzi: 0
7
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Chłopie skończ z tą propagandą, co dobrego zrobiłeś żeby utrzymać PKS ?
- 22:29, 21.06.2026
Panie z PKS -u wielki solidarnosciowcu, gdzie PKS w Zamościu???? Balcerowicza wina???
Odpowiedzi: 0
11
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~ROG
- 20:27, 21.06.2026
https://youtube.com/shorts/GNanJClSwMA?is=TCp6qZhiNbJfJ6wi
Odpowiedzi: 0
3
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~mistrz, prawdziwie i dosadnie
- 14:43, 21.06.2026
https://youtube.com/shorts/Va4XFILAx6M?is=MHp3jPYyynXigwAa
Odpowiedzi: 0
3
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~wasza telewizja
- 15:48, 20.06.2026
https://youtube.com/shorts/B1blcupfDbY?is=F_0urWQ1yuVl4lyG
Odpowiedzi: 0
4
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość
- 12:03, 20.06.2026
Tych "radnych" chyba wybierano z litości??
Odpowiedzi: 0
10
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość
- 12:02, 20.06.2026
Tych "radnych" chyba wybierani z litości??
Odpowiedzi: 0
10
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Z pełnym przekonaniem!
- 12:01, 20.06.2026
RB, to zaprzeczenie wartości chrześcijańskich!!!
Odpowiedzi: 0
10
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość
- 16:17, 19.06.2026
Najmądrzejszy? Pies !
Odpowiedzi: 0
9
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~leninista czy komunista?
- 13:58, 19.06.2026
https://youtube.com/shorts/PQ_gONiawf8?is=ZNhXHV7k8FAw_etN
Odpowiedzi: 0
5
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Wierny oficer Maleńczuk
- 20:28, 18.06.2026
Do Macieja Maleńczuka, co mnie straszy, że guza szukam. W ubiegły weekend przypadały 120 urodziny Cracovii – najstarszego istniejącego klubu sportowego w Polsce. Z tej okazji pod Wawelem odbył się szereg wydarzeń. Krakowscy kibice w znanym z bałkańskich ulic stylu rozświetlili jedno z osiedli CRACOVIA XXX-LECIA fajerwerkami, a mury Wawelu spowiły kłęby biało-czerwonego dymu i potężne flagi spuszczone z nich aż nad Wisłę. Niestety – nie brakło takich, którzy postanowili to sportowo-towarzyskie święto zakłócić. Większości Czytelników nie muszę przypominać że sam zaliczam się do grona fanów Cracovii i to przez tę perspektywę często oceniam zarówno sprawy sportowe, jak i szerzej – społeczne. Oczywiście, to perspektywa kibica, jednak jak przecież wiemy często mówi ona więcej o Polsce niż niejedna rzekomo wyważona analiza. Bywanie na sportowo kibicowskich wydarzeniach jest też doskonałą okazją do różnorakich obserwacji, także uczestniczących. Podobnie mogę zrobić i tym razem, bo przynajmniej część wydarzeń, które – niestety – miały miejsce w Krakowie przy okazji jubileuszu Cracovii pokazują szerszy problem. Głównym wydarzeniem z okazji świętowania uznawanej za rocznicę powstania Pasów daty 13 czerwca (tego dnia w 1906 r. w Parku Jordana odbył się pierwszy trening Akademickiego Klubu Footballistów, przekształcony finalnie w Cracovię) był piknik przy stadionie, podczas którego oprócz pokazów lotniczych, skoków ze spadochronem odbyły się występy artystów. Wydarzenie nie było biletowane, więc wziąć mógł w nim udział każdy, a jak łatwo się domyślić dominowali na nim ludzie związani emocjonalnie z krakowskim Klubem. Wszystko było wspaniale, aż do momentu, gdy na scenie nie pojawił się przedstawiany jako gwiazda wieczoru krakowski pieśniarz, Maciej Maleńczuk. W tym momencie dodać trzeba, że jest Maleńczuk autorem aktualnego, napisanego w 2004 roku hymnu Cracovii i uważa się za kibica „Pasów”, czego kwestionować nie sposób. Szkoda jednak, że jednocześnie Maleńczuk od wielu lat – a na pewno od 2010 roku – należy do grona najbardziej fanatycznych zwolenników partii Donalda Tuska. I choć same przekonania polityczne mogłyby nie mieć tu większego znaczenia, wszak na każdym stadionie spotykają się ludzie różni, to jest Maleńczuk jednocześnie jednym z największych hejterów, nienawistnie odnoszących się do wszystkiego, co wiąże się z prawicą. I daje temu niekontrolowany upust. Tak było np. wówczas, gdy ów krakowski śpiewak pobił działacza pro-life, na którego w trakcie trwania demonstracji organizacji Fundacji Pro – Prawo do Życia na krakowskim Rynku Głównym rzucił się z pięściami. Przed sądem (został skazany na grzywnę) tłumaczył potem, że był to jego „moralny obowiązek”. Cóż, specyficzna to moralność. Ale powodowanych tą specyficznie pojmowaną moralnością wybryków z udziałem Maleńczuka było więcej. A to określił prezydenta Karola Nawrockiego „alfonsem”, a to w programach propagandowych TVP w likwidacji atakował księdza Michała Olszewskiego drwiąc, że „z tego księdza, którego zamknęli, to chcieli Popiełuszkę zrobić, tego co sto baniek ukradł, tego egzorcysty od salcesonu”. Kto wie, może i ta „moralna powinność” kazała Maleńczukowi śpiewać dla samego prezydenta Rosji, Dmitrija Miedwiediewa w grudniu 2010 r., kiedy to chwilę po tragedii smoleńskiej trwał w najlepsze „reset” z Rosją. Zresztą - wspomniany koncert był najlepszym dowodem na to, że ówcześnie rządzące Polską elity rządu PO-PSL i zaprzyjaźnieni z nimi artyści doskonale się w tym „resecie” odnajdywały (Maleńczuk był uczestnikiem wydarzenia min. obok min. Artura Barcisia, Janusza Gajosa, Maryli Rodowicz, Andrzeja Grabowskiego czy Hanny Bakuły i Olgi Lipińskiej, a całość uświetnił obecnością sam prezydent Bronisław Komorowski). W późniejszych latach Maleńczuk również wielokrotnie dawał upust swoim nienawistnym emocjom, jak wówczas, gdy już na początku tego roku w trakcie koncertu w Zamościu atakował wyborców PiS. - Pozdrawiam wszystkich "pisiorów" obecnych na sali! Czołem "pisiory"! Wiem, że tak naprawdę jesteście porządnymi ludźmi, tylko presja społeczeństwa i otoczenia wpływa na to, jak głosujecie – mówił do zaskoczonej publiczności. No właśnie – mówił to do ludzi, którzy jako żywo zapewne nie po to przyszli na jego koncert, a ten – dodajmy – odbył się za publiczne pieniądze. Zresztą podobnych ekscesów z udziałem śpiewaka było znacznie więcej. To owa bezczelność i bezkarność (po usłyszeniu wyroku za pobicie Maleńczuk stwierdził, że zrobiłby to samo i zapłacił kolejną grzywnę) w połączeniu z kreowanym przez lata wizerunkiem „artysty niepokornego” sprawiają, że ustawiający się od lat po stronie silniejszych i będący, trzeba to powiedzieć, klakierem władzy pieśniarz zapewne uznał, że może zachowywać się tak przez cały czas. Tak myślał zapewne w trakcie wspomnianego na wstępie pikniku na Cracovii, kiedy to wyraźnie „zmęczony” pomiędzy nie najlepiej zaśpiewanym hymnem własnego autorstwa a piosenkami, których słowa mylił, postanowił obrazić ze sceny polityków Zjednoczonej Prawicy - Zbigniewa Ziobrę, Marcina Romanowskiego, Dariusza Mateckiego i Łukasza Mejzę. Zrobił to stojąc przez tłumem ludzi, którzy przyszli świętować jedno z najważniejszych wydarzeń w sportowej historii Krakowa. Ot, tak po prostu – ulało mu się, jak to zazwyczaj mu się ulewa. By była jasność: nie przypinam sobie za to orderu, ale to ja byłem tą osobą, która zareagowała na to dość stanowczo, apelując w dość niewybredny sposób, by Maleńczuk raczej zajął się śpiewaniem piosenek. I to wcale nie dlatego, że darzę jakąś szczególną sympatią wymienionych przez niego polityków – mam wiele zastrzeżeń rożnej wagi to każdej w wymienionych osób - ale dlatego, że uważam podobne zachowanie za skandaliczny dowód na to, że niektórym ludziom po prostu wydaje się, że mogą bezkarnie obrażać innych, w tym przede wszystkich widzów i słuchaczy. A nasze milczenie – w tym przypadku zapewne powodowane autorytetem scenicznym czy po prostu niechęcią do publicznego sprzeciwu – jedynie utwierdza ich w poczuciu bezkarności. Zauważmy przy tym, że tego typu wystąpienia są domeną w zasadzie wyłącznie osób sympatyzujących z obozem Koalicji 13 Grudnia, czy szerzej – III RP. Nikt nie obraża ze scen Donald Tuska, Waldemara Żurka czy Sławomira Nitrasa, prawda? Ale poza tym, że to raczej nie nasz poziom, to nie powinno nas to jednak dziwić – przez lata zobaczyliśmy jak przeżarte koniunkturą jest środowisko artystyczne i jak sekuje się tam każdego, kto śmie przyznać się do konserwatyzmu poglądów. Ostracyzm, brak kontraktów, wykluczenie poza nawias show businessowego światka- to cena jaką się za to płaci. Czy może więc dziwić, że i widzowie (a przecież w przypadku opisywanego koncertu Maleńczuka było wielu takich, którym się to nie podobało) nie reagują? To jednak tego typu incydenty przez lata budowały coś, co dziennikarze i publicyści mający się za „symetrystów” określają mianem rzekomej „wojny polsko-polskiej”. Może już więc dość tego? Sam Maleńczuk rozpytywany o tę sprawę przez lokalny oddział orlenowskiego Polska Press – „Gazetę Krakowską” - zareagował oczywiście w swoim stylu – arogancko i butnie w dalszym ciągu atakując polityków, ale i mnie, któremu zagroził, bym nie szukał guza. Cóż, Panie Maćku - ostatni raz tak się bałem, gdy redaktor Piotr Lisiewicz zaskoczył mnie na korytarzu „Republiki”, wyskakując zza rogu w przebraniu pszczoły. Fot: Bogdan Zdrojewski, Dmitrij Miedwiediew, Bronisław Komorowski, Waldemar Dąbrowski, Rodowicz, Maleńczuk grudzień 2010. / fakt
Odpowiedzi: 0
4
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"Niech żyje Kaczyński" ;)
- 18:56, 18.06.2026
https://youtu.be/dHZsVjRkQuA?is=DnlnjKAVcIV2bxTa
Odpowiedzi: 0
5
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Pan Poseł zaimponował!
- 18:52, 18.06.2026
https://youtube.com/shorts/o034mCLmybA?is=2TGecuvphfxatiGW
Odpowiedzi: 0
5
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~~Do lewaków i komunistów - 22:03, 17.06.2026
- 16:06, 18.06.2026
czyli do PiS !
Odpowiedzi: 0
8
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~lider ***uarów :))))))))))))))))))))))))
- 09:59, 18.06.2026
"Jarosław Kaczyński nie zdał z klasy do klasy. Po latach wspominał o "nielegalnej" maturze" "Jarosław Kaczyński 18 czerwca świętuje 77. urodziny. Mało kto wie, że zanim został doktorem nauk prawnych i jednym z najważniejszych polityków w kraju, miał w szkole niemałe kłopoty. Jak wspominał w swojej autobiografii, o mały włos nie powtarzał klasy i nie przystąpił do egzaminu dojrzałości. — Nielegalnie skończyłem 11. klasę i zdałem maturę — mówił po latach". https://www.onet.pl/styl-zycia/plejada/jaroslaw-kaczynski-nie-zdal-z-klasy-do-klasy-tak-wspomina-szkolne-lata/1sybvee,0898b825
Odpowiedzi: 0
10
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Do lewaków i komunistów
- 22:03, 17.06.2026
Wczoraj w Berlinie grupa pięciu polskich chuliganów i terrorystów, za pomocą groźnego narzędzia w kształcie krzyża, jak podają niemieckie media w Polsce: „próbowała agresywnie upamiętnić polskie ofiary drugiej wojny światowej”. Na szczęście stu niemieckich policjantów, którzy na miejsce zdarzenia przybyli dziewięcioma radiowozami dwie godziny wcześniej, udaremniło ten zwyrodniały, wyzywający i wulgarny atak pamięci. Należy nadmienić, że co drugi niemiecki policjant wyglądał jak Turek, bądź Syryjczyk. Ergo już wiadomo, dlaczego kolonialne rządy z masy imigranckiej tworzą gladiatorów, pretorian oraz zbrojne ramię na własne potrzeby. Bowiem nie gryzie się ręki, która karmi. Ale to na marginesie. Co się zaś tyczy wspomnianej piątki agresywnych Polaków, która postanowiła za pomocą aroganckiej i napastliwej modlitwy naruszyć prawa gościnności, tak charakterystyczne dla ludów germańskich, została ona powalona na ziemię i za pomocą czynności bijąco-kopiących (pięciu policjantów na jednego) przywrócona do porządku. Następnie została skuta, przewieziona do aresztu i pozbawiona wszelkich praw. Tak, jak się to czyni w państwach demokratycznych i cywilizowanych nowożytnej Europy. Według ostatnich doniesień aresztowani Polacy byli przebrani w mundury polskich partyzantów i chcieli zaatakować gliwicką radiostację. Jak donoszą gazety naszych sąsiadów, umieszczenie dwumetrowego krzyża w pobliżu pomnika Ofiar Drugiej Wojny Światowej groziło katastrofą budowlaną i przygnieceniem już to spacerującego pieska, już to małego dziecka z Iranu. Z całego świata płyną gesty poparcia dla policji niemieckiej oraz wyrazy uznania dla polskiego rządu za to, że ten ów temat postanowił przemilczeć i zamieść pod dywan. I słusznie. Takie warcholstwo bowiem karmi się rozgłosem. Dlatego TVN oraz Polska Telewizja W Likwidacji lojalnie donoszą jedynie o incydencie na kanale La Manche oraz śmierci radzieckiego komika, co jest ważniejsze dla polskiej racji stanu, niźli jakieś tam popychanki z polskimi kibicami. Mam tylko nadzieję, że polski rząd przeprosi rząd niemiecki oraz niemiecką policję, za to, że ta zmuszona była reagować. Nie godzi się, nie godzi. Źli z nas sąsiedzi, źli. Rację miał herr Jan Thomas Gross. Wiedzieliście o tym, że w języku angielskim "gross" znaczy obrzydliwi? Nie? - Gonić dziadów! Gonić! - jak słusznie podpowiadał człowiek zwany orkiestrą, niedoszły pokojowy noblista, niejaki Jurek Owsiak. Niemiecki rząd jednakże uspokaja niemieckich obywateli i biznesmenów, że nie ma obawy, żeby polski konsument nagle odwrócił się od niemieckich produktów, bowiem Polacy zawsze byli uzależnieni od niemieckiej chemii. Zwłaszcza tej z obozów koncentracyjnych. Ergo przyjacielskie - „zwei parówken und musztarda na dwóch tackach” – nadal obowiązuje. I do przodu. Jest nadzieja, że jeśli polski rząd nie zareaguje na owo zdarzenie, to już za tydzień niemiecka policja w liczbie dwóch i pół milina żołnierzy Bundeswehry wkroczy na teren Polski, aby przywrócić w niej demokrację i praworządność. Ale co najważniejsze, aby obronić Polaków przed faszyzmem i przed nimi samymi. Tak nam dopomóż Merkel i Heinrich von Kniprode. Ja zaś mam wielką nadzieję, że ktoś mój wpis zablokuje albo chociaż zgłosi tam gdzie trzeba, nie licuje on bowiem z przyjętą linią partii oraz etycznymi standardami. A że donoszenie mamy we krwi... Dosyć bowiem propagandy pisowskiej! Dosyć! Ament.
Odpowiedzi: 0
7
10
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~mm
- 21:12, 17.06.2026
....a później równym krokiem poszli do Kauflanda .... bo promocja na masło była
Odpowiedzi: 0
17
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Dać du...y przy kamerach to trzeba być Niemcem
- 19:15, 17.06.2026
Atak na grupę z krzyżem niewspółmierny do sytuacji. Wezwać powinno się konsula i Niemcy wyglądaliby na cywilizowanych i znających prawo. Nie byłoby żadnej interwencji gdyby to była grupa religijna muzułmanów lub parada LGBT. Wizerunkowo jedna wielka szwabska klapa. Jeszcze próbowali prowokacji z porzuceniem CZEGOŚ do kieszeni Polaków.
Odpowiedzi: 0
6
18
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Arturo
- 18:44, 17.06.2026
Nawet pies na was dupe wypiął .
Odpowiedzi: 0
17
7
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~wdecv
- 18:30, 17.06.2026
LOL
Odpowiedzi: 0
7
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"Polak patriota" taki jak wyżej :)
- 15:56, 17.06.2026
https://youtu.be/0EmHeLEfa2o?is=kp34wbEIpQNf1LbE
Odpowiedzi: 0
8
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Brawo Polacy ze zdjęcia
- 15:21, 17.06.2026
Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz! Trzeba pewnie trochę rozbojów, zabójstw, kradzieży i zniszczeń by do odbiorów TVN dotarło co robią Niemcy również dzisiaj, sprowadzając multi- kulti do Europy. Bo, że nas w czasie II wojny światowej okradli, wymordowali, zniszczyli nikt nie pamięta zapewne. Tacy ludzie zamieszkują Polskę dzisiaj.
Odpowiedzi: 0
7
18
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~:))))))))))))))))))))
- 14:39, 17.06.2026
Jaki "pokrzywdzony", tacy obrońcy :)))))))))))))))))
Odpowiedzi: 0
16
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~PiS wróć
- 09:37, 17.06.2026
https://youtu.be/Jc7jdg_1rr4?si=NORJL3MhvM_fkfRw
Odpowiedzi: 0
6
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Obiektywnie
- 09:21, 17.06.2026
Jeżeli już, to wolę robić zakupy w niemieckich sklepach niż w portugalskiej stonce.
Odpowiedzi: 0
18
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Kogo wy bronicie ?!
- 09:14, 17.06.2026
https://youtu.be/g-FipdYjowM?is=QOYisemj3tH0ufzO
Odpowiedzi: 0
14
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Skandaliczne słowa Bąkiewicza
- 09:12, 17.06.2026
https://youtu.be/_BCWQ6gMUbI?is=Zwj1XOBxXc-8B2M0
Odpowiedzi: 0
10
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~17 czerwca, wspomnienie św. brata Alberta Chmielowskiego
- 09:06, 17.06.2026
"Powinno się być dobrym jak chleb; powinno się być jak chleb, który dla wszystkich leży na stole, z którego każdy może kęs dla siebie ukroić i nakarmić się, jeśli jest głodny".
Odpowiedzi: 0
8
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~do "radnych"
- 08:29, 17.06.2026
Zajmijcie się sprawami Zamościa!!!
Odpowiedzi: 0
27
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~MW
- 08:28, 17.06.2026
Tacy to wstyd dla Zamościa!!!
Odpowiedzi: 0
28
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~:))))))))))))))
- 06:34, 17.06.2026
https://youtu.be/DT_VI-RmdO8?is=RpHB_5GRj4k0nOs5
Odpowiedzi: 0
7
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~wstyd
- 06:34, 17.06.2026
https://youtu.be/maDEuIU73F8?is=RQ76ycABORBY76-L
Odpowiedzi: 0
7
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"Hymn na 25 lat PiS"
- 06:32, 17.06.2026
https://youtu.be/FNcNd792pO4?is=XYSxn5No377Eyhwd
Odpowiedzi: 0
7
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Słowa na dziś
- 06:14, 17.06.2026
"Słowa Ewangelii według Świętego Mateusza" "Jezus powiedział do swoich uczniów: «Strzeżcie się, żebyście uczynków pobożnych nie wykonywali przed ludźmi po to, aby was widzieli; inaczej bowiem nie będziecie mieli nagrody u Ojca waszego, który jest w niebie. Kiedy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak obłudnicy czynią w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę, powiadam wam: ci otrzymali już swoją nagrodę. Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa, aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie. Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni to lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie. Kiedy pościcie, nie bądźcie posępni jak obłudnicy. Przybierają oni wygląd ponury, aby pokazać ludziom, że poszczą. Zaprawdę, powiadam wam, już odebrali swoją nagrodę. Ty zaś, gdy pościsz, namaść sobie głowę i obmyj twarz, aby nie ludziom pokazać, że pościsz, ale Ojcu twemu, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie». Oto słowo Pański".
Odpowiedzi: 0
9
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~ograniczeni *** posłuchajta, że tak powiem
- 05:45, 17.06.2026
https://youtu.be/j0kQePqJVEs?is=tMVw7fBiEh--xG7b
Odpowiedzi: 0
9
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Maria
- 05:31, 17.06.2026
Ręce opadają, wstyd, żenada. Dobrze, że pan organizator był w cywilizowanym Berlinie a nie w Moskwie...
Odpowiedzi: 0
21
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość
- 22:09, 16.06.2026
Pilnie potrzebny oddział chorób psychicznych w ZSzN !!!
Odpowiedzi: 0
25
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~poczytajcie o ważnych problemach wielu zamojskich rodzin
- 21:51, 16.06.2026
"W okresie od 1995 roku do połowy lat 2020-tych z mapy powiatu zamojskiego oraz samego Zamościa zniknęło łącznie ponad 1700 sklepów.Jak zmieniała się liczba sklepów?Proces ten przebiegał dwutorowo, ponieważ statystyki dla miasta Zamość (miasto na prawach powiatu) oraz otaczającego go powiatu zamojskiego (gminy ziemskie) są liczone osobno:Miasto Zamość: W okresie transformacji ustrojowej i początków ekspansji dyskontów (koniec lat 90.) w samym mieście działało ponad 1500–1600 małych sklepów i punktów handlowych. Obecnie liczba ta spadła do niespełna 900 placówek. Oznacza to zamknięcie około 600–700 punktów sprzedaży.Powiat zamojski (gminy ziemskie): W 15 gminach powiatu w latach 90. funkcjonowało około 1900 placówek detalicznych (w tym bardzo rozwinięta sieć małych wiejskich sklepów spożywczo-przemysłowych). Współcześnie ich liczba spadła poniżej 900. W efekcie na terenach wiejskich i w mniejszych miasteczkach powiatu zamknięto około 1000 lokalnych sklepów.Główne przyczyny likwidacji punktów handlowych. Agresywna ekspansja sieci dyskontowych: Biedronka posiada w samym Zamościu aż 10 marketów, a w ostatnich latach dynamicznie buduje swoje sklepy także na terenach wiejskich i w mniejszych gminach powiatu". Dane GUS.
Odpowiedzi: 0
8
8
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~ŻE TAk POWIEM ;)))
- 21:43, 16.06.2026
M.aksymalny W.styd dla Zamościa !
Odpowiedzi: 0
27
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~ehe
- 21:38, 16.06.2026
Podobno pisiorki z filmiku następnym razem przykują się do zderzaka przewodniczącego bo zdaje się, że jeździ bawarą...
Odpowiedzi: 0
24
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~będzie spokój w Zamościu
- 21:37, 16.06.2026
Wyjeżdżajcie do Warszawy i nie wracajcie.
Odpowiedzi: 0
23
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Czy to nie Zacharow na tym filmie ?
- 21:36, 16.06.2026
Pamiętacie jak rzucał wózkiem dziecięcym ? https://interwencja.polsatnews.pl/reportaz/2011-09-23/radny-kontra-lokatorzy_1274038/
Odpowiedzi: 0
26
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Czy to nie Kozyra na tym filmie ?
- 21:35, 16.06.2026
Pamiętacie jak świetnie zarządzał urzędem pracy ?
Odpowiedzi: 0
23
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~wąsacz
- 21:33, 16.06.2026
Weź wyremontuj kamienicę, bo wstyd dla Zamościa.
Odpowiedzi: 0
30
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Pitbul bierz gryź
- 21:32, 16.06.2026
Gryź szwaba w nogawice, gryź też pseudo zakonnice ;)
Odpowiedzi: 0
11
8
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~wieśmaki
- 21:30, 16.06.2026
Protestujcie pod portugalską biedronką, która zniszczyła tysiące sklepów polskich rodzin.
Odpowiedzi: 0
12
9
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Czy z tym państwem w
- 21:27, 16.06.2026
Wszystko w porządku ?
Odpowiedzi: 0
23
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~ale kosmici
- 21:27, 16.06.2026
Bąk dostał w głupią pałę bo ktoś mu nie pozwolił na hucpę i ciach obrońcy bąka protestują pod kaufem ale jaja, pod lidla teraz. Geriatria w natarciu. III wojna światowa rozpętana, Franek Dolas przebity.
Odpowiedzi: 0
25
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV