Bójka w centrum Lublina
dodano: 27.02.2010 w Wydarzenia
W Lublinie tuż przed godz. 8.00 rano operatorzy kamer obserwując ulicę Krakowskie Przedmieście zauważyli w okolicach poczty głównej bijących się mężczyzn. Bojka miała miejsce na środku chodnika. Zdarzenie wyglądało dosyć poważnie. Jeden z czwórki mężczyzn zaczepił idącego chodnikiem przechodnia. Ten z kolei zareagował na zaczepkę uderzając go z „główki” i popychając na schody. W odwet znajomy poszkodowanego rzucił się na nieznajomego przewracając go na ziemię. Całe zdarzenie działo się na oczach przechodniów. Zaczepiony mężczyzna otrzymał jeszcze kilka kopniaków od pozostałych mężczyzn. KWP Lublin.
Aktualności
więcej-
Bezpłatne szkolenia: zapobiegaj wypadkom przy pracy
- Orla będzie jak nowa na całej długości. Wykonawca zrealizuje inwestycję ekspresowo
- „Rzeźba w porcelanie” – wystawa Stanisława Bracha
- Wakacyjna podróż do roku 1926. Muzeum Zamojskie zaprasza dzieci i młodzież na wyjątkowe warsztaty
- „Kanclerskie Czwartki”
- 800 plus – nie zapomnij o wniosku!
- Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej Polskiej
- Lato w kinie
Komentowane TV
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (696)
- Zderzenie dwóch osobówek na rondzie (9)
- Pijany kierowca dachował w Jacni i uciekł (1)
- Zderzenie citroena z volkswagenem (1)
- Protest w obronie Roberta Bąkiewicza (60)
- Prezydent o aktualnej sytuacji jednostek oświaty i rezygnacji Marka Kudeli (87)
- Nietrzeźwa 33-latka uratowana z zalewu (1)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
więcejŚrodki przyszłych emerytów rosną w czerwcu o około 10 proc.
dodano: 01.06.2026 w WydarzeniaW czerwcu środki zapisane na kontach i subkontach klientów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zwiększają się o coroczną waloryzację.
Zobacz materiałProtest w obronie Roberta Bąkiewicza
dodano: 16.06.2026 w WydarzeniaProtest pod zamojskim dyskontem był bezpośrednią odpowiedzią lokalnych działaczy na zatrzymanie Roberta Bąkiewicza przez niemiecką policję w Berlinie.
Zobacz materiałTrzej poszukiwani kierowcy w rękach policji
dodano: 01.06.2026 w WydarzeniaPolicjanci zatrzymali trzech mężczyzn poszukiwanych nakazami doprowadzenia do odbycia kar za jazdę pod wpływem alkoholu.
Zobacz materiałPrezydent o aktualnej sytuacji jednostek oświaty i rezygnacji Marka Kudeli
dodano: 02.06.2026 w WydarzeniaPrezydent o aktualnej sytuacji jednostek oświaty i rezygnacji Marka Kudeli.
Zobacz materiał


Wasze komentarze (0)