zamosc.tv

XXVIII sesja Rady Miasta Zamość

dodano: 25.05.2026 w Sesje Rady Miasta Zamość

Porządek obrad
1. Otwarcie sesji.
2. Przyjęcie porządku obrad.
3. Przyjęcie protokołu z XXVII sesji Rady Miasta.
4. Powołanie Komisji Uchwał i Wniosków.
5. Sprawy samorządu mieszkańców.
6. Wnioski i wypowiedzi mieszkańców.
7. Sprawozdanie z realizacji "Programu Współpracy Miasta Zamość z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2025 rok".
8. Podjęcie uchwał w sprawie:
1) przekazania petycji według właściwości,
2) rozpatrzenia skargi z dnia 15 kwietnia 2026 r.,
3) pozostawienia wniosku bez rozpatrzenia,
4) zmieniająca uchwałę nr XXVI/284/2026 Rady Miasta Zamość z dnia 30 marca 2026 r. w sprawie określenia zadań, na które przeznacza się środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2026 r.,
5) przyjęcia Zamojskiego Programu dla Rodziców „Jestem OK” na lata 2026-2030,
6) przyjęcia Gminnego Programu Opieki nad Zabytkami Miasta Zamość na lata 2026-2029,
7) zmiany Uchwały Nr X/106/2024 Rady Miasta Zamość z dnia 20 grudnia 2024 r. w sprawie przyjęcia Wieloletniego Programu Gospodarowania Mieszkaniowym Zasobem Miasta Zamość na lata 2025-2029,
8) wprowadzenia zmian w wieloletniej prognozie finansowej,
9) wprowadzenia zmian w uchwale budżetowej na 2026 r.
9. Sprawozdanie Prezydenta Miasta Zamość z pracy między sesjami.
10. Wolne wnioski i wypowiedzi radnych.
11. Interpelacje i zapytania.
12. Komunikaty i informacje.
13. Zamknięcie obrad.

Oceń wideo:
Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Podpis / Pseudonim

Treść komentarza

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Wasze komentarze (598)

~Thomas
- 21:10, 23.06.2026
Bardzo źle się stało, że do poprzedniej Rady wszedł Blażewicz
Odpowiedzi: 0
1
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Czy zamojscy radni mają honor.
- 20:13, 23.06.2026
W Szczebrzeszynie konsekwentnie. Teraz pora na referendum. Zobaczymy czy RM Zamość potrafią być odpowiedzialni i nie dać wotum, bo wotum jest za całość polityki włodarza i w przypadku głosowania "za" jest to potwierdzenie zgadzania się ze stylem zarządzania i pełnej jego akceptacji, a jak to wygląda i co się działo raczej nie trzeba przypominać, chyba że panuje wysoce zaraźliwa "amnezja" lub demencja starcza. Jeden raz to będzie pstryczek w nos dla opamiętania się, dopiero ewentualny kolejny raz byłby jasnym powiedzeniem "dość", jeżeli znowu coś się zatrzęsie w posadach. Ciekawe czy "centrala" PiS jest świadoma co tu się wyrabia i czy KO liczy na powrót do koalicji i synekury. Głosowanie nad wotum wiele pokaże. Wstrzymanie się oznacza chowanie głowy w piach i brak odpowiedzialności za miasto.
Odpowiedzi: 0
4
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Mambo
- 19:59, 23.06.2026
Brawo Pani sekretarz ale Pani dba o portfel szefa
Odpowiedzi: 0
2
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~posłuchajcie (Poczta Polska sprzedaje te produkty:(
- 18:01, 23.06.2026
https://youtube.com/shorts/M0V1GBUL66c?is=3--svfhFjCfIiM6e
Odpowiedzi: 0
2
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~emeryt
- 16:39, 23.06.2026
W Zamościu można mieszkać, spokój, nic się nie dzieje. Szkoda tylko, że dancingów nie ma tak jak w innych miast, które mają ambicje być miastami turystycznymi.
Odpowiedzi: 0
3
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~takie błędy prawne, pełniąc tak odpowiedzialne funkcje w mieście?!
- 12:49, 23.06.2026
file:///C:/Users/administracja/Desktop/projekt-uchwaly_3862045.pdf "Dyrektor wydziału Urzędu Miasta Zamość nie posiada bezpośredniej inicjatywy uchwałodawczej i nie może samodzielnie złożyć projektu uchwały dla Rady Miasta Zamość.Zgodnie z przepisami prawa samorządowego oraz Regulaminem Organizacyjnym, prawo przedkładania projektów uchwał radzie miasta przysługuje wyłącznie konkretnym podmiotom:Prezydentowi Miasta Zamość (projekty przygotowane przez wydziały są formalnie wnoszone przez Prezydenta)Radnym Rady Miasta Zamość (indywidualnie lub grupowo)Komisjom Rady Miasta, Klubom radnych, Mieszkańcom w ramach obywatelskiej inicjatywy uchwałodawczej (przy spełnieniu wymogu odpowiedniej liczby podpisów)"
Odpowiedzi: 0
9
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~a to burak komentujący o 23:11, 22.06.2026
- 11:50, 23.06.2026
https://kuku.pl/komiks-dowcip-zart-rysunkowy-Czlowiek-burak.html
Odpowiedzi: 0
4
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Adam Cisowski
- 09:51, 23.06.2026
Elon Musk kasuje konta zwolenników Giertycha
Odpowiedzi: 0
1
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~do Thomas - 23:11, 22.06.2026
- 09:44, 23.06.2026
Bardziej się nawadniaj, bo chyba za mało pijesz swojego "soku" z BURAKA !!! Może za mało klarowny i zaszkodził ?! :))))))))))))))))))))))))))
Odpowiedzi: 0
6
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 00:20, 23.06.2026
https://www.tiktok.com/@narodowy.solidaryzm2/video/7637440322510802208?is_from_webapp=1&sender_device=pc MY TEŻ W ZAMOSCIU MAMY WŁASNĄ KLAUDIEJACHIRĘ,
Odpowiedzi: 0
5
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 23:11, 22.06.2026
Widzę, że zamojscy Uśmiechnięci są zdezorientowani. Czyżby zabrakło Soku z Buraka?
Odpowiedzi: 0
6
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Mamy niestety też niepolskich
- 23:07, 22.06.2026
„Prawdziwy polski polityk nie wybiera między interesami partyjnymi a prawdą historyczną. Zawsze stoi po stronie swoich obywateli , ponad polityką. Wołyń to nie jest temat do negocjacji ani wygodnego milczenia. To rana, która wciąż boli tysiące polskich rodzin. To zbrodnia, której ofiarom należy się prawda, pamięć i godność. Polityk, który w tak fundamentalnej sprawie jak Wołyń nie potrafi jasno i odważnie stanąć po stronie Polaków, nie zasługuje na zaufanie.
Odpowiedzi: 0
7
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~https://pieknoumyslu.com/przemowienie-charliego-chaplina-w-filmie-dyktator/
- 21:59, 22.06.2026
Końcowe przemówienie wygłoszone przez Charliego Chaplina w filmie „Dyktator” jest ponadczasowe. To apel do człowieczeństwa i przyzwoitości, by pamiętać o wartościach, które pozwalają nam walczyć z nietolerancją i przemocą. Nigdy nie powinno się o tym zapominać.
Odpowiedzi: 0
1
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość
- 21:22, 22.06.2026
Autorem uchwały ws. podwyższeniu wynagrodzenia była sekretarz miasta o czym poinformowała na sesji.
Odpowiedzi: 0
12
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~„Niezależnie od tego, kim jesteśmy i skąd pochodzimy, wszyscy potrzebujemy miłości, która daje siłę, nadzieję i poczucie, że nie jesteśmy sami.”
- 20:55, 22.06.2026
Odpowiedzi: 0
4
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"Sekretarz miasta nie może składać projektów uchwał we własnym imieniu. Zgodnie z polskim prawem samorządowym, sekretarz nie posiada własnej inicjatywy uchwałodawczej"
- 20:38, 22.06.2026
"Inicjatywa uchwałodawcza: Z mocy ustawy o samorządzie gminnym oraz odpowiednich statutów miast, prawo do wnoszenia projektów uchwał przysługuje zazwyczaj Prezydentowi Miasta (jako organowi wykonawczemu), radnym, komisjom rady, klubom radnych oraz grupom mieszkańców w ramach obywatelskiej inicjatywy" "Jak mieszkańcy mogą wnieść projekt uchwały pod obrady rady lub sejmiku?" https://frdl.org.pl/opinie-frdl/jak-mieszkancy-moga-wniesc-projekt-uchwaly-pod-obrady-rady-lub-sejmiku
Odpowiedzi: 0
7
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Apel do pani MM
- 16:20, 22.06.2026
Apelujemy o złożenie uchwały o nadanie tytułu Honorowego Obywatela Miasta Zamość, Januszowi Kowalskiemu.
Odpowiedzi: 0
7
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Marny Wander
- 15:49, 22.06.2026
Czekamy na uchwałę o nadanie tytułu Honorowego Obywatela Miasta Zamość dla Roberta B.
Odpowiedzi: 0
7
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość
- 12:16, 22.06.2026
Cesarz za 2025 rok zarobił mniej niż cesarzowa o około 20 000 ?! (stąd ten wniosek o podwyżkę dla cesarza), to się nie godzi ! https://youtu.be/3-5JqKySK0A?si=x7BgRynuBHnCQp0w
Odpowiedzi: 0
15
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"syty głodnego nie zrozumie"
- 12:10, 22.06.2026
https://umzamosc.bip.lubelskie.pl/index.php?id=75&action=details&document_id=2322065
Odpowiedzi: 0
4
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"Tłuste koty PiS w służbie zdrowia"
- 12:07, 22.06.2026
"Podczas gdy Polacy walczą o terminy do specjalisty, stoją w wielomiesięcznych kolejkach i słyszą „nie ma kontraktu”, ludzie PiS ustawili się świetnie. Spójrzcie na ten ranking „najbogatszych” w publicznej ochronie zdrowia" https://www.facebook.com/jacek.fogiel/posts/-t%C5%82uste-koty-pis-w-s%C5%82u%C5%BCbie-zdrowiapodczas-gdy-polacy-walcz%C4%85-o-terminy-do-specjal/27476183682062828/
Odpowiedzi: 0
4
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"​Janusz Kowalski uderza w "tłuste koty" z PiS-u. "Tylko czekają" "
- 12:05, 22.06.2026
https://www.rmf24.pl/polityka/news-janusz-kowalski-uderza-w-tluste-koty-z-pis-u-tylko-czekaja,nId,8080374
Odpowiedzi: 0
5
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Pan Dyrektor Szpitala Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim i jednocześnie radny powiatu z ramienia PiS, zarobił w ubiegłym roku 864 tys. złotych brutto...
- 11:43, 22.06.2026
Akurat w sprawie zarobków kadry kierowniczej i dyrektorskiej PiS i PO są siebie warte. W Folwarku zwierzęcym Orwella pada zdanie: „Wszystkie zwierzęta są równe, ale niektóre zwierzęta są równiejsze od innych”. Ta literacka metafora idealnie opisuje polską rzeczywistość polityczną, gdzie partyjne elity – bez względu na barwy – błyskawicznie zapominają o głoszonych hasłach, gdy w grę wchodzą wysokie apanaże i obsadzanie stanowisk w spółkach Skarbu Państwa. Zmiana władzy zbyt często okazuje się jedynie wymianą osób przy tym samym, suto zastawionym stole.
Odpowiedzi: 0
8
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~W Biblii
- 05:48, 22.06.2026
Łk 6,37-42"Powściągliwość w sądzeniu* 637 Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni; nie potępiajcie, a nie będziecie potępieni; odpuszczajcie, a będzie wam odpuszczone. 38 Dawajcie, a będzie wam dane; miarę dobrą, natłoczoną, utrzęsioną i opływającą wsypią w zanadrza wasze. Odmierzą wam bowiem taką miarą, jaką wy mierzycie». Obłuda* 41 Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? 42 Jak możesz mówić swemu bratu: "Bracie, pozwól, że usunę drzazgę, która jest w twoim oku", gdy sam belki w swoim oku nie widzisz? Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka swego brata".
Odpowiedzi: 0
7
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"Niezbędnik Katolika"
- 05:07, 22.06.2026
"Uczynki miłosierne względem ciała: 1. Głodnych nakarmić 2. Spragnionych napoić 3. Nagich przyodziać 4. Podróżnych w dom przyjąć 5. Więźniów pocieszać 6. Chorych nawiedzać 7. Umarłych pogrzebać" https://niezbednik.niedziela.pl/artykul/4844/Uczynki-milosierne-wzgledem-duszy-i
Odpowiedzi: 0
7
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"Sąd Ostateczny"
- 05:03, 22.06.2026
Mt 25,35-40 "Bo byłem głodny, a daliście Mi jeść; byłem spragniony, a daliście Mi pić; byłem przybyszem,ń a przyjęliście Mnie; 3byłem nagi, a przyodzialiście Mnie; byłem chory, a odwiedziliście Mnie; byłem w więzieniu, a przyszliście do Mnie". Wówczas zapytają sprawiedliwi: "Panie, kiedy widzieliśmy Cię głodnym i nakarmiliśmy Ciebie? spragnionym i daliśmy Ci pić? Kiedy widzieliśmy Cię przybyszem i przyjęliśmy Cię? lub nagim i przyodzialiśmy Cię? Kiedy widzieliśmy Cię chorym lub w więzieniu i przyszliśmy do Ciebie?"A Król im odpowie: "Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili""
Odpowiedzi: 0
5
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Do 123
- 22:24, 21.06.2026
Brawo!!! Cała Polska miała takie podejście do sprawy. Czas pokazał jak masz miękkie serce, to musisz mieć twardą du... . To bardzo niewdzięczny naród!! Jakie było zdziwienie że u nas dają jeść za darmo a u siebie musieli płacić i to bardzo dużo w pierwszych dniach wojny, tym którym udało się przekroczyć granicę, qrwa upadlince nawet nie chcieli gotować wody na herbatę swoim rodakom uciekającym przed wojną!!!
Odpowiedzi: 0
10
5
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Do zaspanych
- 22:14, 21.06.2026
Pomijając wszystkie układy, SOR przyjeżdżają policjanci z pijakiem, i wchodzą bez kolejki, pytanie do wszystkich świętych dlaczego tak jest ?? Bo policja w pracy?? Bo pijak ma pierwszeństwo? Kolejka to rzecz święta!! Czy umierać też będą się tak pchali wszyscy będący w pracy??? Ludzie w kolejce macie telefony nagrywacie patologie systemu!!!! I w internet, niech się niesie!!
Odpowiedzi: 0
7
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Polska, Polacy
- 20:16, 21.06.2026
Uprasza się o niekomentowanie sprzeczne z zasadami interesu narodowego Polski. Ludzie jedynie zamieszkujący ten teren, Ukraińcy i zwolennicy nielegalnych migrantów wypad stąd. Składka zdrowotna pójdzie do góry, bo utrzymujemy z niej dwa narody, saloniki VIP i milionerów lekarzy. Obudźcie się Polacy wreszcie!
Odpowiedzi: 0
7
6
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~JT
- 19:25, 21.06.2026
"Wolnoć Tomku w swoim domku"
Odpowiedzi: 0
4
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~123
- 18:25, 21.06.2026
Szacunek Panie Prezydencie Nawrocki. My we własnym kraju nie musimy przyjmować za dobra monetę pielęgnowania etosu banderowskiej formacji której pokłosiem jest nieprzyjazna decyzja Pana Zełenskiego. Uznanie za normalne i moralne nazwanie jednostki "im. bohaterów UPA" byłoby ostatecznym sponiewieraniem pamięci tych niewinnych, bezbronnych ofiar tej formacji. Nazywając bohaterami mordujących w okrutny sposób bez żadnych skrupułów swoich polskich sąsiadów (w tym wiele kobiet i niewinnych dzieciątek) , władze Ukrainy po części same uzasadniają narrację Rosji (bezsprzecznie agresora) o przyczynach własnej agresji. Wieczna pamięć polskich ofiar UPA. Młodzi nieście ten przekaz pamięci, bo są to jedne z najbardziej tragicznych i traumatycznych kart naszej historii. Sam w momencie rosyjskiej agresji czym mogłem pomagałem Ukraińcom (i tego nie żałuję), którzy się tutaj pojawili w tym dzieciom ewakuowanym z domów dziecka na Ukrainie, ale dla mnie była to najzwyczajniejsza humanitarna, ludzka potrzeba. Szanując innych nie zapominajcie o szacunku do własnego narodu i kraju.
Odpowiedzi: 0
15
9
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"Wielka Historia"
- 18:15, 21.06.2026
https://wielkahistoria.pl/jak-polscy-partyzanci-tlumaczyli-sobie-mordowanie-niewinnych-ukraincow/
Odpowiedzi: 0
4
5
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~do poniżej
- 18:12, 21.06.2026
Komu to potrzebne?!
Odpowiedzi: 0
5
5
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~order
- 16:00, 21.06.2026
Tablicę pamiątkową dowódcy UPA Romana Szuchewycza odsłonięto 1 grudnia 2007 r. we Lwowie przy ul. Dowbusza, 2 na budynku, gdzie on przyszedł na świat. Po uroczystym otwarciu płaskorzeźbę poświęcili księża różnych konfesji. Te uroczystości były ostatnią akcją w ramach roku Szuchewycza. Najważniejsze to, że Ukraińcy otwierają oczy, że pojawiają się publikacje, na powierzchnię wychodzą dokumenty, i ludzie coraz bardziej zdają sobie sprawę, że walka UPA - to najlepsza strona w ukraińskiej historii, - podkreślił na uroczystości otwarcia tablicy pamiątkowej syn Romana Szuchewycza Jurij Szuchewycz. - Dlatego szaleją różni feldmani, tabacznkili i rabinowicze, gdyż uświadamiają, że ich panowanie nad umysłami i duszami ludzi się kończy. Umrze nieprawda, której siewcami oni są, i nasi bohaterowie będą czczeni w Doniecku, Łuhańsku, Czernihowie, Odessie…”. https://zaxid.net/news/ Romano Suchewicz był dowódcą Ukraińskiej Powstańczej Army (UPA) i odpowiedzialny za zorganizowanie i przeprowadzenie masowej eksterminacji Polaków w latach 1943-1945. UPA była zbrojnym ramiem frakcji Stepana Bandery (OUN-B) i działała w celu stworzenia "Samostijną Ukrajinę", mordując i wypędzając Polaków, Żydów i inne mniejszości narodowe. W 2017 r. odbyła się manifestacja i złożenie wieńców przed tablicą przez weteranów i potomków UPA. Zmierzając wówczas go Galerii Malarstwa Polskiego - w sąsiedztwie, strach zaglądał mi w oczy. Mundury UPA, ordery na całej klatce piersiowej i setki flag UPA to był przerażający widok! Kto wierzy komukolwiek z tych sąsiadów, tzw. przyjaciół, popełnia błąd życia. Oni co innego mówią, co innego myślą, co innego robią! Zabiorą Ci wszystko i nawet nie zauważysz! Polaka widzą w roli służącego, co najwyżej. Oni nie mają wstydu, empatii, sumienia. To urodzeni barbarzyńcy. Wystarczy zajrzeć do historii jak Krzywonos od Chmielnickiego Wysoki Zamek we Lwowie w 1648 r. zdobywał. Oszukał Polaków i Rusinów, naobiecywał uratowanie głowy, a potem wszystkich wyrżnął. Teraz ulica jego imienia prowadzi na tę górę, a z zamku kamień na kamieniu nie pozostał.
Odpowiedzi: 0
5
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~porażka na wszystkich frontach
- 14:41, 21.06.2026
Już po pierwszych kilku miesiącach jego wyborcy byli rozczarowani.
Odpowiedzi: 0
9
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość
- 14:22, 21.06.2026
Będzie? Już jest. Dwa lata temu ludziska dali się nabrać.
Odpowiedzi: 0
10
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość
- 11:11, 21.06.2026
Notoryczny kłamca i egoista odwołany, czas na mitomana, pozera. Jak się tak nie stanie, na koniec kadencji Zamość będzie w "czarnej d...e".
Odpowiedzi: 0
16
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Do jak zelanski oddał order
- 10:02, 21.06.2026
Tempa strzało, nie wiesz za co został odebrany order?? Udajesz głupiego ? Czy nie chcesz wiedzieć? Co to za kraj w którym największymi bohaterami są upadlince? Historii cię uczył chyba radny nowakowski? Skończcie z tą propagandą!! Mówisz prawdę jesteś pro rosyjski?? Chyba tylko według folksdojczów "rzydowskiego" pochodzenia
Odpowiedzi: 0
7
7
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Jadwiga Wnuczka
- 09:38, 21.06.2026
Publiczne domaganie się podwyżki w obecnych realiach finansowych miasta oraz przy aktualnych kosztach życia mieszkańców jest zachowaniem całkowicie żałosnym i pozbawionym wyczucia społecznego. Rola włodarza miasta wymaga empatii, solidarności z mieszkańcami oraz odpowiedzialności za budżet publiczny, a nie stawiania własnych korzyści materialnych na pierwszym planie.
Odpowiedzi: 0
16
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Jedni chcą więcej kasy, a inni... Przykłady ze świata
- 09:35, 21.06.2026
Richard Riordan (Los Angeles, USA ) Burmistrz Los Angeles w latach 1993–2001, który podobnie jak Bloomberg, zrezygnował z pobierania wynagrodzenia, przyjmując 1 dolara rocznie.Cel: Riordan był zamożnym przedsiębiorcą i inwestorem. Swoją oficjalną pensję burmistrza w całości przekazywał na fundacje zajmujące się edukacją dzieci z ubogich rodzin oraz programy walki z analfabetyzmem w Los Angeles.
Odpowiedzi: 0
5
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Jedni chcą więcej kasy, a inni... Przykłady ze świata
- 09:33, 21.06.2026
Steve Rotheram (Region Miejski Liverpoolu, Wielka Brytania). Rotheram wielokrotnie podejmował decyzje o przekazywaniu podwyżek swojej pensji na cele charytatywne.Cel: Gdy niezależny panel przyznał mu podwyżkę pensji burmistrza, oświadczył, że nie ma zamiaru brać od podatników więcej, niż wynosiła jego bazowa pensja, i przekazał nadwyżkę na lokalne organizacje wspierające potrzebujących.
Odpowiedzi: 0
5
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Referendum w Zamościu
- 09:16, 21.06.2026
Tylko nie zbierajcie podpisów pod kościołem, podobnie jak Pan Andrzej Bondyra w niedzielę przed parafią krzyża rozdawał ulotki...
Odpowiedzi: 0
7
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 00:43, 21.06.2026
Dyskusja z naszymi lokalami TO JAK STRZELANIE DO KACZEK. NO ONE, NO LIMIT, NO MERCY.
Odpowiedzi: 0
5
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~zupa
- 21:13, 20.06.2026
Żeby z orderem do Stolicy,.drona nie wysłał.
Odpowiedzi: 0
5
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Jak Żeleński odesłał order
- 21:02, 20.06.2026
To może niech wręczy go teraz prezydentowi Rosji. Wszystkie prorosyjskie portale poparły Pana Nawrockiego
Odpowiedzi: 0
3
8
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Gwiada, dedykacja dla najważniejszej osoby w mieście
- 20:54, 20.06.2026
https://youtu.be/xS5U6Sp5iJw?is=7TAAEwQKmeF1HHXa
Odpowiedzi: 0
3
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~https://jp2online.pl/publikacja/szukac-tego-co-laczy-jan-pawel-ii-patron-pojednania-polsko-ukrainskiego;UHVibGljYXRpb246MTMy
- 20:37, 20.06.2026
Szukać tego, co łączy. Jan Paweł II – patron pojednania polsko-ukraińskiego Bez zaangażowania papieża Polaka, a wcześniej biskupa i kardynała, nie doszłoby do tak wielkiego zbliżenia polsko-ukraińskiego na płaszczyźnie duchowej i religijnej, otwierającego perspektywę na prawdziwe pojednanie między obydwoma narodami.
Odpowiedzi: 0
4
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość
- 20:34, 20.06.2026
Idealny... dla emerytów!
Odpowiedzi: 0
5
5
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Leonid Kuczma zrzekł się Orderu Orła Białego Były prezydent Ukrainy podkreślił, że przez cały okres swojej prezydentury budowanie przyjaznych relacji z Polską uważał za jeden z najważniejszych priorytetów.
- 20:11, 20.06.2026
Były prezydent Ukrainy podkreślił, że przez cały okres swojej prezydentury budowanie przyjaznych relacji z Polską uważał za jeden z najważniejszych priorytetów.   "Wspólnie z moim kolegą Aleksandrem Kwaśniewskim dokładaliśmy wszelkich starań, aby to osiągnąć. Szczególną uwagę poświęcaliśmy rozwiązaniu problemów historycznych w relacjach między naszymi narodami, czego efektem było nasze wspólne oświadczenie z 2003 roku o pojednaniu. 'Wybaczamy i prosimy o wybaczenie' - tę zasadę wypracowaliśmy wspólnie z prezydentem Kwaśniewskim przy duchowym wsparciu wielkiego Polaka, papieża JANA PAWŁA II. Przez dziesięciolecia zasada ta się sprawdzała. Prawdziwa przyjaźń Ukrainy i Polski stała się rzeczywistością" - zaznaczył.
Odpowiedzi: 0
4
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~też na p
- 19:59, 20.06.2026
Raczej pośmiewisko w Polsce.
Odpowiedzi: 0
2
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Inga
- 19:53, 20.06.2026
Czy mamy produkt. Mamy za to promocje i to jaką.
Odpowiedzi: 0
3
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Inga
- 19:53, 20.06.2026
Czy mamy produkt. Mamy za to promocje i to jaką.
Odpowiedzi: 0
1
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"cebulak", oj w tej kadencji przesyt ;)
- 18:46, 20.06.2026
"Główne cechy „cebulaka”. W potocznej opinii przypisuje mu się zachowania takie jak: Przesadna oszczędność: szukanie oszczędności za wszelką cenę (często ze szkodą dla jakości lub komfortu). Zawiść: typ myślenia „żeby sąsiad miał gorzej” (porównywany do zachowania przysłowiowego psa ogrodnika). Brak ogłady: nieumiejętność kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych i epatowanie kiczem".
Odpowiedzi: 0
5
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~pytanie retoryczne
- 18:43, 20.06.2026
Mamy zamojski produkt, wywodzący się z tradycji, którym możemy się pochwalić?!
Odpowiedzi: 0
3
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Dziś, 20 czerwca, obchodzimy Dzień Cebularza! ∅
- 18:04, 20.06.2026
Warto pamiętać, że ten najsłynniejszy lubelski przysmak ma czysto żydowskie korzenie. Tradycyjny placek z cebulą i makiem narodził się w XIX wieku na lubelskim Podzamczu, gdzie był wypiekany przez lokalnych żydowskich piekarzy. Dzisiejsze święto to doskonała okazja, by przypomnieć o tym wyjątkowym kulinarnym dziedzictwie, które na stałe wpisało się w historię i kulturę regionu.
Odpowiedzi: 0
3
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~bidy ni ma
- 16:59, 20.06.2026
https://www.fakt.pl/pieniadze/emerytury-diety-i-setki-tysiecy-na-umowach-tak-zarabiaja-politycy-lekarze-raport/4s9bj58
Odpowiedzi: 0
1
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Brawo P. Zbigniewie !
- 14:05, 20.06.2026
https://youtu.be/_B9lmhCNdaI?is=Mes9bp6tcmM1UdQ8
Odpowiedzi: 0
1
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"Kto daje i odbiera ten się w piekle poniewiera" brawo pisdent
- 13:48, 20.06.2026
https://youtube.com/shorts/StGT7efm42o?is=i6QK-6t5Nx09QbXE
Odpowiedzi: 0
2
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~... że tak powiem...
- 12:30, 20.06.2026
https://youtu.be/tEkvweLZJsA?is=w7w1nrmS7SERpYYX
Odpowiedzi: 0
1
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Pieśń słoneczna zwana także Pochwałą stworzeń to modlitwa autorstwa św. Franciszka, która powstała w XIII w. To najbardziej znane dzieło Biedaczyny z Asyżu
- 11:47, 20.06.2026
. Najwyższy, wszechmogący, dobry Panie, Twoja jest sława, chwała i cześć, i wszelkie błogosławieństwo. Tobie jednemu, Najwyższy, one przystoją i żaden człowiek nie jest godny wymówić Twego Imienia Pochwalony bądź, Panie mój, ze wszystkimi Twymi stworzeniami, szczególnie z panem bratem słońcem, przez które staje się dzień i nas przez nie oświecasz. I ono jest piękne i świecące wielkim blaskiem: Twoim, Najwyższy jest wyobrażeniem. Pochwalony bądź, Panie mój, przez brata księżyc i gwiazdy, ukształtowałeś je na niebie jasne i cenne, i piękne. Pochwalony bądź, Panie mój, przez brata wiatr i przez powietrze, i chmury, i pogodę, i każdy czas, przez które Twoim stworzeniom dajesz utrzymanie. Pochwalony bądź, Panie mój, przez siostrę wodę, która jest bardzo pożyteczna i pokorna, i cenna, i czysta. Pochwalony bądź, Panie mój, przez brata ogień, którym rozświetlasz noc: i jest on piękny, i radosny, i krzepki, i mocny. Pochwalony bądź, Panie mój, przez siostrę naszą matkę ziemię, która nas żywi i chowa, wydaje różne owoce z barwnymi kwiatami i trawami. Pochwalony bądź, Panie mój, przez tych, którzy przebaczają dla Twej miłości i znoszą słabości i prześladowania. Błogosławieni ci, którzy je zniosą w pokoju, ponieważ przez Ciebie, Najwyższy, będą uwieńczeni. Pochwalony bądź, Panie mój, przez naszą siostrę śmierć cielesną, której żaden człowiek żywy uniknąć nie może. Biada tym, którzy umierają w grzechach śmiertelnych; Błogosławieni ci, których [śmierć] zastanie w Twej najświętszej woli, albowiem śmierć druga nie wyrządzi im krzywdy. Chwalcie i błogosławcie mojego Pana, i dziękujcie Mu, i służcie z wielką pokorą.
Odpowiedzi: 0
2
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~ekologiczne kosiarki
- 11:19, 20.06.2026
"Zwierzęta zamiast maszyn. Jak owce pomagają pielęgnować trawniki?" - ŚwiatOZE.pl https://share.google/cPeLQL5czYup9hCk8
Odpowiedzi: 0
2
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zakład Utrzymania Kóz
- 11:17, 20.06.2026
https://przelom.pl/pl/19_region/866_chrzanow/70926_kozy-zamiast-kosiarek-chrzanow-stawia-na-ekologie.html
Odpowiedzi: 0
2
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~trepowisko
- 11:15, 20.06.2026
Obserwujac stan zarastających nieestetycznie miejskich terenów zielonych, w dużej części zgadzam się z opinią wypowiedzianą mieszkańca o ZUK w czasie sesji.
Odpowiedzi: 0
2
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Teresa
- 10:55, 20.06.2026
W sobotę, 27 czerwca, w Sanktuarium Matki Bożej w Krasnobrodzie odbędzie się Dzień Kapłański. Podczas spotkania zostaną ogłoszone tegoroczne decyzje personalne Księdza Biskupa dotyczące posługi kapłanów w naszej diecezji. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich kapłanach, prosząc dla nich o gorliwość, świętość życia i wierność powołaniu.
Odpowiedzi: 0
2
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Inspirujące historię o miłości do drugiego człowieka
- 10:22, 20.06.2026
W 1942 roku Maharadża zgodził się przyjąć do swojego księstwa kilkaset polskich dzieci. W miejscowości Balachadi w Indiach powstało specjalne osiedle, gdzie dzieci mogły mieszkać, uczyć się i odzyskać poczucie bezpieczeństwa po wojennych przeżyciach. Maharadża traktował je jak własne dzieci i mówił, że są one „dziećmi Indii”. Dzięki jego pomocy polskie sieroty otrzymały schronienie, opiekę i możliwość normalnego życia z dala od wojny. Po latach wielu uratowanych Polaków wspominało go z ogromną wdzięcznością i szacunkiem. Historia Dobrego Maharadży jest pięknym przykładem solidarności, dobroci i pomocy niesionej potrzebującym bez względu na narodowość czy religię. Jego postawa pokazuje, że nawet w najtrudniejszych czasach można okazać człowieczeństwo i dać innym nadzieję.
Odpowiedzi: 0
5
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Alinka
- 22:10, 19.06.2026
W ramach swoich kompetencji Marta Pfeiffer odpowiada za politykę inwestycji i środków europejskich
Odpowiedzi: 0
6
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Alinka
- 22:09, 19.06.2026
Po dymisji Kudeli powinno być zwołana nadzwyczajna Rada Miast omówić co dalej z Martą Pfeiffer i wydać uchwałę - rezolucję do Rafała Zwolaka w sprawi odwołanie Marty Pfeiffer /
Odpowiedzi: 0
6
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Czy pamiętacie ????
- 21:07, 19.06.2026
Największy obraz – happening (1997 rok): Artysta Paweł Dudziński wraz z rodziną i mieszkańcami stworzył na zamojskim Rynku Wielkim gigantyczne dzieło malarskie Festiwal Sztuk Intuitywnych - Książnica Zamojska - Zamość. Obraz ten oficjalnie trafił do polskiej edycji Księgi Rekordów Guinnessa w 1997 roku
Odpowiedzi: 0
4
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Ten gest przywraca wiarę w człowieczeństwo: Uczniowie z Lubina zjednoczyli miasto, by pomóc chorej koleżance!!!!
- 21:05, 19.06.2026
Uczniowie jednej ze szkół podstawowych w Lubinie zebrali 39 771 butelek i puszek, aby wesprzeć rehabilitację swojej koleżanki, Judyty. Akcja szybko przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Do inicjatywy dołączyły również okoliczne szkoły, producent recyklomatów oraz klienci jednego ze sklepów, a całe wydarzenie zostało zgłoszone do Księgi Rekordów Guinnessa.
Odpowiedzi: 0
4
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 20:36, 19.06.2026
Może Rada Miasta oglosi konkurs na Prexydenta Miasta Zamość?
Odpowiedzi: 0
7
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Drugi konkurs w ciągu dwóch lat... Kiedy na prezesa PGK, czy ZGL ?
- 20:00, 19.06.2026
Konkurs na Prezesa Zarządu Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Zamościu! 17 czerwca 2026 roku odbyło się walne zgromadzenie Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Zamościu. Po zebraniu Rada Nadzorcza TBS sp. z o.o., w ustaleniu z Prezydentem Miasta Zamość, podjęła decyzję o ogłoszeniu konkursu na Prezesa Zarządu Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Zamościu. Konkurs ogłoszono dziś – 19 czerwca 2026 r. Termin nadsyłania ofert na stanowisko prezesa mija 3 lipca. Szczegóły konkursu można znaleźć na stronie: www.tbs.zamosc.pl Prezes Andrzej Dudek zakończył swój dotychczasowy kontrakt, a na mocy nowego kontraktu menadżerskiego będzie pełnił swoja funkcję do końca lipca
Odpowiedzi: 0
8
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~zdrowia
- 18:42, 19.06.2026
Po podwyżkach pensji pracownikom medycznym zgodnie z ustawą, a nie sfinansują kwoty podwyżki, to wiele placówek będzie miało duże problemy z płynnością finansową, miejski szpital niestety też. https://www.rynekzdrowia.pl/Finanse-i-zarzadzanie/12-910-zl-zl-dla-lekarzy-11-485-zl-dla-pielegniarek-To-juz-pewne-1-lipca-podwyzki-medykow,282214,1.html
Odpowiedzi: 0
5
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~ile kosztowało poprzednie?
- 18:34, 19.06.2026
https://zamojska24.pl/z-zamoscia/rewolucja-w-zamosciu-miasto-zmienia-symbol-i-szuka-pomocy/dRdOuLC7kvckFGEn0d6j
Odpowiedzi: 0
8
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~prawda was wyzwoli
- 18:20, 19.06.2026
może radni niech wyjaśnią gdzie w Zamościu jest oddział dziecięcy ? jak nie wiedzą niech pytają wyżej czytaj prezydenta
Odpowiedzi: 0
9
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Gienek Podleśny
- 17:55, 19.06.2026
Plantacja palm na zalewie i Rynku Wielkim najważniejsza!
Odpowiedzi: 0
7
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Szkoda, że ta radna Gabriela Katarzyna S-S nic nie zadziałała* w sprawie oddziału płuc
- 17:24, 19.06.2026
Ona dobra jest głównie w robieniu filmików na tik toka
Odpowiedzi: 0
10
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Szkoda, że ta radna Gabriela Katarzyna S-S nie zadziałał w sprawie oddziału płuc
- 17:23, 19.06.2026
Ona dobra jest głównie w robieniu filmików na tik toka
Odpowiedzi: 0
9
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Pacjent
- 17:11, 19.06.2026
PANIE ZWOLAK ODDZIAL LECZENIA PŁUC TO ODDZIAL RATUJACY ZYCIE DLA PACJENTOW Z CIĘZKIMI CHOROBAMI PLUC JAK OBTURAKCYJNA CHOROBA PLUC , ASTMA, NAGLE STANY DUSZNOSCI WYMAGAJACE PILNEJ I NATYCHMIASYOWEJ POMOCY. INTERWENCJI LEKARZA ZWLASZCZA W ZAOSTRZONYCH STANACH DUSZNOSCI
Odpowiedzi: 0
11
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~SBT
- 15:41, 19.06.2026
Andy D. nie miał kontrkandydatów, jest tak zaj.....y, że nie było odważnych, żeby z nim rywalizować.
Odpowiedzi: 0
8
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~; )
- 15:37, 19.06.2026
Czy ona się zajmuje działem "romanse niezmyślone", może niech zgłębi te tematy?
Odpowiedzi: 0
5
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Jowita Herezja
- 15:34, 19.06.2026
Parodia dziennikarstwa :)
Odpowiedzi: 0
9
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Biogram Jadzi na stronie tygodnika ( sama sobie go pisała ?)
- 15:16, 19.06.2026
Jadwiga Hereta W „Tygodniku Zamojskim” pracuje od 2001 r. (od 1 kwietnia i nie był to żart). Wcześniej dziennikarka „Gazety Wyborczej”, lubelskiego oddziału regionalnego. Posiada praktykę w tworzeniu i redagowaniu tekstów o szerokim zakresie tematycznym; od spraw społecznych poprzez interwencyjne i sądowe po śledcze. Autorka reportaży poświęconych osobom skrzywdzonym – walczy o sprawy i ludzi. Wielokrotnie publikowała teksty poświęcone Ukrainie, uchodźcom i wojnie. Nominowana do nagrody „Grand Press” - za tekst o korupcji w spółce miejskiej w Zamościu. Laureatka nagrody Stowarzyszenia Gazet Lokalnych Local Press w kategorii reportaż (za tekst „Wojna i życie”) i nominowana do nagrody European Climate Foundation. Laureatka Stypendium im. Dmytra Rybakowa (Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego we Wrocławiu i Konsulat Generalny USA w Krakowie). Lubi ludzi
Odpowiedzi: 0
4
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Kiedy zostanie przywrócona praca oddziału leczenia płuc pod tą radą ???
- 14:11, 19.06.2026
22 maja 2024 r. niedawno powołana nowa Rada Nadzorcza Zamojskiego Szpitala Niepublicznego sp. z o.o. w składzie: adwokat Cezary Lipko, Ryszard Szeląg – były wieloletni dyrektor zamojskiego pogotowia i Magdalena Hubala – dyrektor Wydziału Organizacyjno-Administracyjnego UM Zamość, podjęła uchwałę o odwołaniu (z dniem 23 maja) ze stanowiska obecnego prezesa spółki pana Damiana Miechowicza. Z dniem 23 maja br. spółką kierować będzie Mariusz Paszko, wiceprezes Zamojskiego Szpitala Niepublicznego sp. z o.o. To on jako prezes od 2011 roku kierował Zamojskim Szpitalem Niepublicznym. Od września 2022 r. zarząd spółki został powiększony. Wówczas na prezesa powołano Damiana Miechowicza, dyrektora zamojskiego pogotowia, wcześniej dyrektora Wydziału Turystyki i Promocji UM Zamość.
Odpowiedzi: 0
6
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość
- 13:46, 19.06.2026
TZw. dziennikarka niech założy może zbiórkę pomocową dla swojego pupilka?!
Odpowiedzi: 0
10
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Jadwiga Herezja
- 12:22, 19.06.2026
W związku z dużą ilości podróży służbowy, kiedy zostanie zakupiony dla ratuszowego śmigłowiec służbowy, aby szybciej się przemieszczał w pozyskiwaniu funduszy zewnętrznych m.in. na Pałac Zamoyskich, na dokończenie stadionu OSiR, termy i realizację pozostałych obietnic z programy wyborczego.
Odpowiedzi: 0
14
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~zoolog
- 10:33, 19.06.2026
Jeden baran, powinien być cały czas na ogrodzonym klombie, przy palmie na Rynku Wielkim.
Odpowiedzi: 0
9
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~pomidorowa
- 10:31, 19.06.2026
Niech wnioskująca celebrytka, odda część swoich trzech pensji z publicznych pieniędzy swojemu guru !!! Przygotowała uchwałę niezgodnie z prawem?! Podobno skończyła prawo, chyba zdalnie?! Ciekawe jak zaliczała ? ;)
Odpowiedzi: 0
11
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Czy Zwolak nie powinien części
- 06:41, 19.06.2026
pensji oddawać na zamojskie anioły ? Przecież na tej wszedł do ratusza...
Odpowiedzi: 0
12
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Ile jeszcze powstanie artykułów sugerujących, że Zwolak musi otrzymać podwyższkę
- 06:37, 19.06.2026
Córko matematyka z Łabuń nie wstyd Ci ?
Odpowiedzi: 0
14
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 21:50, 18.06.2026
KTO BYL KONTRKANDYDATEM ANDY DUDKA NA STANOWISKO PREZESA TBS? ILU ZGLOSILO SIE CHETNYCH, CZY JEST JAKAS LISTA KANDYDAT OW, CZY BYLO OGLOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO.
Odpowiedzi: 0
14
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 21:49, 18.06.2026
KTO BYL KONTRKANDYDATEM ANDY DUDKA NA STANOWISKO PREZESA TBS? ILU ZGLOSILO SIE CHETNYCH, CZY JEST JAKAS LISTA KANDYDATOW, CZY BYLO OGLOSZENIE O NABORZE NA WOLNEF STANOWISKO.
Odpowiedzi: 0
13
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~GDZIE TE OBIECANE KONKURSY ( BYK TYLKO W ZUK )
- 21:27, 18.06.2026
Czekamy już ponad dwa latka
Odpowiedzi: 0
14
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~GDZIE TE OBIECANE 1000 MIEJSC PRACY
- 21:26, 18.06.2026
Czekamy już ponad dwa latka
Odpowiedzi: 0
14
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Wierny oficer Maleńczuk
- 20:27, 18.06.2026
Do Macieja Maleńczuka, co mnie straszy, że guza szukam. W ubiegły weekend przypadały 120 urodziny Cracovii – najstarszego istniejącego klubu sportowego w Polsce. Z tej okazji pod Wawelem odbył się szereg wydarzeń. Krakowscy kibice w znanym z bałkańskich ulic stylu rozświetlili jedno z osiedli CRACOVIA XXX-LECIA fajerwerkami, a mury Wawelu spowiły kłęby biało-czerwonego dymu i potężne flagi spuszczone z nich aż nad Wisłę. Niestety – nie brakło takich, którzy postanowili to sportowo-towarzyskie święto zakłócić. Większości Czytelników nie muszę przypominać że sam zaliczam się do grona fanów Cracovii i to przez tę perspektywę często oceniam zarówno sprawy sportowe, jak i szerzej – społeczne. Oczywiście, to perspektywa kibica, jednak jak przecież wiemy często mówi ona więcej o Polsce niż niejedna rzekomo wyważona analiza. Bywanie na sportowo kibicowskich wydarzeniach jest też doskonałą okazją do różnorakich obserwacji, także uczestniczących. Podobnie mogę zrobić i tym razem, bo przynajmniej część wydarzeń, które – niestety – miały miejsce w Krakowie przy okazji jubileuszu Cracovii pokazują szerszy problem. Głównym wydarzeniem z okazji świętowania uznawanej za rocznicę powstania Pasów daty 13 czerwca (tego dnia w 1906 r. w Parku Jordana odbył się pierwszy trening Akademickiego Klubu Footballistów, przekształcony finalnie w Cracovię) był piknik przy stadionie, podczas którego oprócz pokazów lotniczych, skoków ze spadochronem odbyły się występy artystów. Wydarzenie nie było biletowane, więc wziąć mógł w nim udział każdy, a jak łatwo się domyślić dominowali na nim ludzie związani emocjonalnie z krakowskim Klubem. Wszystko było wspaniale, aż do momentu, gdy na scenie nie pojawił się przedstawiany jako gwiazda wieczoru krakowski pieśniarz, Maciej Maleńczuk. W tym momencie dodać trzeba, że jest Maleńczuk autorem aktualnego, napisanego w 2004 roku hymnu Cracovii i uważa się za kibica „Pasów”, czego kwestionować nie sposób. Szkoda jednak, że jednocześnie Maleńczuk od wielu lat – a na pewno od 2010 roku – należy do grona najbardziej fanatycznych zwolenników partii Donalda Tuska. I choć same przekonania polityczne mogłyby nie mieć tu większego znaczenia, wszak na każdym stadionie spotykają się ludzie różni, to jest Maleńczuk jednocześnie jednym z największych hejterów, nienawistnie odnoszących się do wszystkiego, co wiąże się z prawicą. I daje temu niekontrolowany upust. Tak było np. wówczas, gdy ów krakowski śpiewak pobił działacza pro-life, na którego w trakcie trwania demonstracji organizacji Fundacji Pro – Prawo do Życia na krakowskim Rynku Głównym rzucił się z pięściami. Przed sądem (został skazany na grzywnę) tłumaczył potem, że był to jego „moralny obowiązek”. Cóż, specyficzna to moralność. Ale powodowanych tą specyficznie pojmowaną moralnością wybryków z udziałem Maleńczuka było więcej. A to określił prezydenta Karola Nawrockiego „alfonsem”, a to w programach propagandowych TVP w likwidacji atakował księdza Michała Olszewskiego drwiąc, że „z tego księdza, którego zamknęli, to chcieli Popiełuszkę zrobić, tego co sto baniek ukradł, tego egzorcysty od salcesonu”. Kto wie, może i ta „moralna powinność” kazała Maleńczukowi śpiewać dla samego prezydenta Rosji, Dmitrija Miedwiediewa w grudniu 2010 r., kiedy to chwilę po tragedii smoleńskiej trwał w najlepsze „reset” z Rosją. Zresztą - wspomniany koncert był najlepszym dowodem na to, że ówcześnie rządzące Polską elity rządu PO-PSL i zaprzyjaźnieni z nimi artyści doskonale się w tym „resecie” odnajdywały (Maleńczuk był uczestnikiem wydarzenia min. obok min. Artura Barcisia, Janusza Gajosa, Maryli Rodowicz, Andrzeja Grabowskiego czy Hanny Bakuły i Olgi Lipińskiej, a całość uświetnił obecnością sam prezydent Bronisław Komorowski). W późniejszych latach Maleńczuk również wielokrotnie dawał upust swoim nienawistnym emocjom, jak wówczas, gdy już na początku tego roku w trakcie koncertu w Zamościu atakował wyborców PiS. - Pozdrawiam wszystkich "pisiorów" obecnych na sali! Czołem "pisiory"! Wiem, że tak naprawdę jesteście porządnymi ludźmi, tylko presja społeczeństwa i otoczenia wpływa na to, jak głosujecie – mówił do zaskoczonej publiczności. No właśnie – mówił to do ludzi, którzy jako żywo zapewne nie po to przyszli na jego koncert, a ten – dodajmy – odbył się za publiczne pieniądze. Zresztą podobnych ekscesów z udziałem śpiewaka było znacznie więcej. To owa bezczelność i bezkarność (po usłyszeniu wyroku za pobicie Maleńczuk stwierdził, że zrobiłby to samo i zapłacił kolejną grzywnę) w połączeniu z kreowanym przez lata wizerunkiem „artysty niepokornego” sprawiają, że ustawiający się od lat po stronie silniejszych i będący, trzeba to powiedzieć, klakierem władzy pieśniarz zapewne uznał, że może zachowywać się tak przez cały czas. Tak myślał zapewne w trakcie wspomnianego na wstępie pikniku na Cracovii, kiedy to wyraźnie „zmęczony” pomiędzy nie najlepiej zaśpiewanym hymnem własnego autorstwa a piosenkami, których słowa mylił, postanowił obrazić ze sceny polityków Zjednoczonej Prawicy - Zbigniewa Ziobrę, Marcina Romanowskiego, Dariusza Mateckiego i Łukasza Mejzę. Zrobił to stojąc przez tłumem ludzi, którzy przyszli świętować jedno z najważniejszych wydarzeń w sportowej historii Krakowa. Ot, tak po prostu – ulało mu się, jak to zazwyczaj mu się ulewa. By była jasność: nie przypinam sobie za to orderu, ale to ja byłem tą osobą, która zareagowała na to dość stanowczo, apelując w dość niewybredny sposób, by Maleńczuk raczej zajął się śpiewaniem piosenek. I to wcale nie dlatego, że darzę jakąś szczególną sympatią wymienionych przez niego polityków – mam wiele zastrzeżeń rożnej wagi to każdej w wymienionych osób - ale dlatego, że uważam podobne zachowanie za skandaliczny dowód na to, że niektórym ludziom po prostu wydaje się, że mogą bezkarnie obrażać innych, w tym przede wszystkich widzów i słuchaczy. A nasze milczenie – w tym przypadku zapewne powodowane autorytetem scenicznym czy po prostu niechęcią do publicznego sprzeciwu – jedynie utwierdza ich w poczuciu bezkarności. Zauważmy przy tym, że tego typu wystąpienia są domeną w zasadzie wyłącznie osób sympatyzujących z obozem Koalicji 13 Grudnia, czy szerzej – III RP. Nikt nie obraża ze scen Donald Tuska, Waldemara Żurka czy Sławomira Nitrasa, prawda? Ale poza tym, że to raczej nie nasz poziom, to nie powinno nas to jednak dziwić – przez lata zobaczyliśmy jak przeżarte koniunkturą jest środowisko artystyczne i jak sekuje się tam każdego, kto śmie przyznać się do konserwatyzmu poglądów. Ostracyzm, brak kontraktów, wykluczenie poza nawias show businessowego światka- to cena jaką się za to płaci. Czy może więc dziwić, że i widzowie (a przecież w przypadku opisywanego koncertu Maleńczuka było wielu takich, którym się to nie podobało) nie reagują? To jednak tego typu incydenty przez lata budowały coś, co dziennikarze i publicyści mający się za „symetrystów” określają mianem rzekomej „wojny polsko-polskiej”. Może już więc dość tego? Sam Maleńczuk rozpytywany o tę sprawę przez lokalny oddział orlenowskiego Polska Press – „Gazetę Krakowską” - zareagował oczywiście w swoim stylu – arogancko i butnie w dalszym ciągu atakując polityków, ale i mnie, któremu zagroził, bym nie szukał guza. Cóż, Panie Maćku - ostatni raz tak się bałem, gdy redaktor Piotr Lisiewicz zaskoczył mnie na korytarzu „Republiki”, wyskakując zza rogu w przebraniu pszczoły. Bogdan Zdrojewski, Dmitrij Miedwiediew, Bronisław Komorowski, Waldemar Dąbrowski, Maryla Rodowicz, Maleńczuk grudzień 2010. / fakt
Odpowiedzi: 0
2
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Brawo Pan Poseł !!!
- 18:51, 18.06.2026
https://youtube.com/shorts/o034mCLmybA?is=2TGecuvphfxatiGW
Odpowiedzi: 0
3
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 17:42, 18.06.2026
Wiecie za co szanuję Rafała Zwolaka, pomimo, że jest po drugiej stronie mocy? Za to, że jest Rafałem Zwolakiem.
Odpowiedzi: 0
6
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość
- 16:02, 18.06.2026
Chyba oborę na barany. Może by lepiej dbały tereny zielone niż spółka do tego specjalnie powołana, ostro krytykowana przez byłego radnego, teraz władcy.
Odpowiedzi: 0
14
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~t.
- 15:32, 18.06.2026
Czytałem że w Zamościu jakiś inwestor szukał lokalizacji pod kurnik. Cz coś wiadomo o tej inwestycji?
Odpowiedzi: 0
6
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość
- 13:49, 18.06.2026
Jaśnie panujący popierany przez potomka rodu, powinien jak najszybciej wyremontować pałac i zamieszkać w pałacu, przecież jeszcze jedna kadencja przed nim. Może zmienią przepisy dotyczące ilości kadencji w samorządzie, to i kolejne kadencje.
Odpowiedzi: 0
12
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Może Rafał i Jadzia powinni brać przykład ze skromnych ludzi, a nie domaganie się podwyżki. Zwolak ponoć nie szedł dla pieniędzy.
- 12:17, 18.06.2026
Mianem „najbiedniejszego prezydenta świata” (choć pełnił funkcję głowy państwa, a nie włodarza miasta) powszechnie określa się José „Pepe” Mujicę, byłego prezydenta Urugwaju (w latach 2010–2015).Zyskał ten przydomek, ponieważ:Oddawał około 90 procent swojej pensji (wynoszącej ok. 12 tysięcy dolarów) na cele charytatywne oraz wsparcie dla drobnych przedsiębiorców.Odrzucił luksusy, odmawiając zamieszkania w pałacu prezydenckim. Zamiast tego mieszkał na skromnej, podmiejskiej farmie żony.Jeździł starym Volkswagenem Garbusem z 1987 roku, który przez lata był jedynym wartościowym elementem jego osobistego majątku.
Odpowiedzi: 0
9
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"ZDROWIE W DOBRYCH RĘKACH"
- 08:16, 18.06.2026
"Kolejny młody lekarz z olbrzymimi zarobkami. Pracuje w kilku miejscach" "Ponad 3 mln zł brutto zarobił w 2025 r. ortopeda Michał Burczy, który jednocześnie pełni funkcję prezesa Powiatowego Centrum Medycznego w Grójcu oraz dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Nowym Mieście nad Pilicą — ujawnia Wirtualna Polska". https://businessinsider.com.pl/finanse/32-letni-ortopeda-z-pensja-3-mln-zl-pracuje-w-kilku-miejscach/kw83vtl
Odpowiedzi: 0
6
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Ze Starego Miasta
- 08:12, 18.06.2026
Maciej S. na wiceprezydenta, łopat do odśnieżania nie zabraknie !
Odpowiedzi: 0
10
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Abyśmy zdrowi byli !!!
- 08:10, 18.06.2026
"Rekordowe zarobki lekarzy wychodzą na jaw. "Nikt nie wie dokładnie, kto ile zarabia"" https://pro.medonet.pl/prawo/zmiany-w-przepisach/rekordowe-zarobki-lekarzy-tak-rzad-chce-zburzyc-kominy-placowe/w9lwlkz
Odpowiedzi: 0
6
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Bogacze z PiS. Zaczynamy od przewodniczącego RM Zamość Piotra Błażewicza Nikodema
- 08:07, 18.06.2026
Piotr Błażewicz, który przez kilka miesięcy pracy w PGE Dystrybucja Sp. z o.o. miał… 645 tys. zł dochodu... https://tygodnikzamojski.pl/artykul/co-ma-wladza-w-zamosciu-n1753124
Odpowiedzi: 0
7
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Były prezydent Zamościa Tadeusz Kowalski coś wstawił mem o zarobkach lekarzy
- 08:03, 18.06.2026
Łatwo atakować PO, jak wśród zwolenników PiS niewielu lekarzy. Jednak, aby skończyć medycynę trzeba mieć wysokie IQ, a na PiS głosują najczęściej ludzie mało inteligentni...
Odpowiedzi: 0
4
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~daje przykład, gdzie inwestować
- 06:32, 18.06.2026
Jaśnie Nam panujący podobno buduje dom poza Zamościem.
Odpowiedzi: 0
8
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~KRAKÓW ODWOŁA ZWOLAKA
- 01:11, 18.06.2026
Czy Jadwiga Hareta jest Zamościanką czy mieszka w gminie Zamość?
Odpowiedzi: 0
12
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~A może Pani z orszaku i wiele innych osób, które
- 22:50, 17.06.2026
Osiągnęły już wiele emerytalny, mogłoby zrobić wolne miejsca pracy dla młodych
Odpowiedzi: 0
9
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~A może Pani z orszaku i wielu innych osób, które
- 22:49, 17.06.2026
Osiągnęły już wiele emerytalny, mogłoby zrobić wolne miejsca pracy dla młodych
Odpowiedzi: 0
10
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~https://kultura.wp.pl/anna-walentynowicz-jak-ukrainka-zostala-polska-swieta-6483466665199745a
- 22:46, 17.06.2026
Dlaczego nie miała odwagi o tym opowiedzieć, że była Ukrainką ? Możemy tylko zgadywać. W tym momencie życia najbliżej jej było do środowisk prawicowych, wręcz nacjonalistycznych. Jak miała się im przyznać, że jej brat był w UPA?! Zresztą do dzisiaj niektórzy mają problem z zaakceptowaniem jej prawdziwego życiorysu.
Odpowiedzi: 0
1
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 20:28, 17.06.2026
Osobą odpowiedzialną za ściąganie inwestycji i inwestorów była Marta Pfeiffer. NIe rozumiem dlaczego teraz już nie jest? Może wiceprezydentem zostanie teraz Spozowski?
Odpowiedzi: 0
13
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas do Jadwigi Harety
- 20:20, 17.06.2026
Poczytaj sobie co legenda Solidarności Anna Walentynowicz mowiła o Kuroniu, Walęsie itd..
Odpowiedzi: 0
4
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas do Jadwigi Harety
- 20:18, 17.06.2026
Pani Jadwigo czy Czytała Pani ten artykuł? https://wiadomosci.wp.pl/pacjenci-oburzeni-tez-bym-chciala-taki-pokoik-7297878768001601v
Odpowiedzi: 0
1
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~K jak Kuroń
- 14:00, 17.06.2026
„Obowiązkiem ludzi myślących jest przeciwstawianie się wszelkim formom nietolerancji i solidarność z tymi, których dotyka nietolerancja”. 22 lata temu, 17 czerwca 2004 r., zmarł Jacek Kuroń. Były minister pracy i polityki socjalnej w latach 1989–1991 i 1992–1993, jeden z przywódców opozycji demokratycznej w okresie #PRL i więzień polityczny, współtwórca #KomitetObronyRobotników, jeden z liderów #NSZZSolidarność. #Pamiętamy #MRPiPS
Odpowiedzi: 0
5
5
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Pewna głęboko wierząca pani z klubu sportowego
- 11:41, 17.06.2026
Ma obsesję na punkcie uchodźców, ale może gdyby w jej klubie sportowym byliby murzyny to może jakieś sukcesy by były,bo jakoś chyba słabo z sukcesami...
Odpowiedzi: 0
9
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Glosbe
- 09:19, 17.06.2026
"Przychodzi facet do szpitala i mówi: - Chciałbym, żeby mnie wykastrowano. - Wykastrowano? Jest pan pewny? - Tak, jestem pewny. Na drugi dzień odbył się zabieg, wszystko poszło dobrze. Lekarz będąc ciekawy przyczyny, z jakiej pacjent chciał się wykastrować, pyta: - Dlaczego chciał się pan wykastrować? - Wie pan, moja narzeczona jest ortodoksyjną żydówką i powiedziała, że jak tego nie zrobię, to nie wyjdzie za mnie. - To może pan się chciał obrzezać? - A co ja powiedziałem?"
Odpowiedzi: 0
5
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~może radzieckie
- 09:16, 17.06.2026
W Rosji nie było Żydów?!
Odpowiedzi: 0
7
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Cher
- 09:09, 17.06.2026
Zacharow ma rosyjskie pochodzenie, a nie żydowskie. Ale i tak wszyscy jesteśmy miłością
Odpowiedzi: 0
5
5
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Brat Albert – człowiek, który dostrzegał dobro w każdym człowieku
- 08:33, 17.06.2026
Dzisiaj jego wspomnienie w KK. Jego słynne słowa: „Trzeba być dobrym jak chleb” przypominają, że prawdziwa wielkość człowieka nie polega na bogactwie czy sławie, lecz na gotowości do pomagania innym. Brat Albert nie tylko mówił o miłości bliźniego – każdego dnia ją okazywał, dzieląc z potrzebującymi swój czas, siły i serce.
Odpowiedzi: 0
4
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość
- 08:26, 17.06.2026
Jerzy Z. niech idzie do synagogi.
Odpowiedzi: 0
8
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Kochani solidaryzując się z Robertem
- 08:20, 17.06.2026
Nie robimy już zakupów w Lidlu, Kauflandzie i innych niemieckich. Nie jeździmy już niemieckimi samochodami i nie kupujemy nic co niemieckie
Odpowiedzi: 0
3
9
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Katolik
- 05:50, 17.06.2026
Robert B. swoimi wieloma zachowaniami i wypowiedziami uwłacza wartościom katolickim. WYkorzystuje Święty Krzyż i Różaniec, do swoich partykularnych interesów.
Odpowiedzi: 0
9
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~W tej RM Zamość radzie tylko jedna radna przed 40 i
- 05:42, 17.06.2026
To córka barona PSL. Zamość się wyludnia ( inne miasta też, ale nie aż tak )dzieci nie ma, młodych nie ma... Nic nie na...
Odpowiedzi: 0
7
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Ten radzie tylko jedna radna przed 40 i
- 05:41, 17.06.2026
To córka barona PSL. Zamość się wyludnia ( inne miasta też, ale nie aż tak )dzieci nie ma, młodych nie ma... Nic nie na...
Odpowiedzi: 0
6
5
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Mirek
- 05:36, 17.06.2026
Jeżeli sala gdzie są obrady odzwierciedla przekrój społeczny nas mieszkańców to jesteśmy w czarnej...
Odpowiedzi: 0
7
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~;)
- 05:09, 17.06.2026
Kto przyniesienie ciasto, zakalec na sesje?
Odpowiedzi: 0
7
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 21:49, 16.06.2026
Cesarzowa? Who's that girl?
Odpowiedzi: 0
8
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Te janioły...
- 21:48, 16.06.2026
Oni są tacy uśmiechnięci, tacy serdeczni, tacy pomocni (na pokaz), a jeśli komuś z nimi nie po drodze to hy w szklance wody utopili. Tyle słodyczy od nich bije, że aż mdli.
Odpowiedzi: 0
15
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~że tak powiem
- 21:35, 16.06.2026
M.aksymalny W.styd dla Zamościa !
Odpowiedzi: 0
9
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Jakie miasto
- 21:26, 16.06.2026
Taka cesarzowa spod Zamościa
Odpowiedzi: 0
12
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~bakłażan
- 21:05, 16.06.2026
Kiedy wyjazd UM na Kretę ?!
Odpowiedzi: 0
13
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Georges Clemenceau
- 20:44, 16.06.2026
"Cmentarze pełne są ludzi niezastąpionych"
Odpowiedzi: 0
7
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Najlepiej nie choruj...
- 19:54, 16.06.2026
Chodzi o tego profesora co zmarł w 2019 ?
Odpowiedzi: 0
0
5
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~:))))))))))))))
- 19:44, 16.06.2026
Palma pasuje na Rynek Wielki, jak on do Ratusza!
Odpowiedzi: 0
14
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość
- 19:24, 16.06.2026
Był taki czas w Sz. JP II, że jeden lekarrz był równocześnie ordynatorem TRZECH oddziałów w tym SOR ! "Chora" służba zdrowia, od lat !
Odpowiedzi: 0
10
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Pytanie do T
- 19:09, 16.06.2026
A Cesarzową?
Odpowiedzi: 0
10
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 17:27, 16.06.2026
Chciałbym powiedzieć, że nie lubię Błażewicza.
Odpowiedzi: 0
7
6
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~PiS urządził nagonkę na tego młodego lekarza
- 16:54, 16.06.2026
Chłopak choć skończył medycynę, a u nas pogotowiem kieruje Piotr Nikodem Błażewicz
Odpowiedzi: 0
10
6
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~mały
- 16:51, 16.06.2026
Jaki "władca", taka palma ;)
Odpowiedzi: 0
11
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Twoja krew ma moc ratowania życia ❤️ Przyjdź, oddaj krew i pomóż tym, którzy jej potrzebują!❤️
- 16:04, 16.06.2026
Brakuje niemal wszystkich grup krwi! Podziel się bezcennym lekiem
Odpowiedzi: 0
7
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Twoja krew ma moc ratowania życia ❤️ Przyjdź, oddaj krew i pomóż tym, którzy jej potrzebują!❤️
- 16:03, 16.06.2026
Krew w Zamościu można oddać w Oddziale Terenowym Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa (RCKiK).Adres: Oddział Terenowy w Zamościu, Al. Jana Pawła II 10., obok szpitala Jana Pawła II
Odpowiedzi: 0
6
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Źródło AZ
- 15:33, 16.06.2026
Czy miejsca mogą pamiętać głębiej niż ludzie? Jak zapisać, utrwalić pamięć, by trwała? Człowiekowi się zdaje, że to on nosi przeszłość w sobie, a tymczasem bywa odwrotnie – to ziemia nosi jego. Lata mijają, pokolenia się zmieniają, kalendarze kartki gubią, a jednak są sprawy, wobec których czas nie ma odwagi zrobić kroku naprzód. Zapraszamy na seminarium 17 czerwca 2026 r. /godz. 10:30 /ul. Pereca 2 (rektorat AZ) Seminarium otworzą dr hab. Ryszard Skrzyniarz, prorektor ds. nauki i współpracy z zagranicą AZ oraz dr Robert Derewenda, dyrektor IPN w Lublinie.
Odpowiedzi: 0
3
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Charity washing (charytatywne wybielanie)
- 15:24, 16.06.2026
– to współczesne, krytyczne pojęcie. Oznacza sytuację, w której politycy, celebryci, influencerzy lub korporacje wykorzystują głośne akcje dobroczynne i zbiórki jako tarczę ochronną. Ich głównym celem jest odwrócenie uwagi od kontrowersji, skandali, unikania podatków lub działań nieetycznych poprzez sztuczne ocieplenie wizerunku.
Odpowiedzi: 0
11
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~janioł
- 11:34, 16.06.2026
Czy te akcje byłego radnego były do końca "charytatywne"? Różne głosy krążą?
Odpowiedzi: 0
14
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~W Zamościu wotum zaufania będzie jednogłośnie, jestem spokojny.
- 11:31, 16.06.2026
"Do incydentu doszło we wtorek w trakcie sesji, na której radni mieli dyskutować o udzieleniu absolutorium i wotum zaufania prezydentowi Jackowi Jaśkowiakowi. Awantura podczas sesji poznańskiej Rady Miasta. Prezydent Jaśkowiak obrzucony ciastem" https://www.onet.pl/informacje/onetpoznan/jacek-jaskowiak-obrzucony-ciastem-podczas-sesji-rady-miasta-w-poznaniu/0qw3c50,79cfc278
Odpowiedzi: 0
4
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Kasandra
- 10:50, 16.06.2026
Znaj proporcje. Za pomoc należy podziękować przede wszystkim tym wszystkim anonimowym darczyńcom, którzy z dobroci i odruchu serca pomagają. Chcę pomagać, to wyciągam kasę z własnego portfela i pomagam, a nie robię zbiórki. Pytanie o taką filantropię jest dość proste - ile pomocy pochodzi ze zbiórek od ludzi dobrego serca, a ile od siebie i to dosłownie>?
Odpowiedzi: 0
5
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~człowiek
- 06:34, 16.06.2026
Ludzie, którzy pomagają z serca, nie afiszują się, nie oczekują wdzięczności, nie obnoszą się z tym, że pomogli. "Dobro czyni się po cichu, cała reszta to teatr!"
Odpowiedzi: 0
11
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Z Rynku Wielkiego
- 06:28, 16.06.2026
Ładnie się prezentują prezentował ratuszowy z towarzyszką życia, jak wjechał w niedzielę służbową luksusową Toyotą ul. Kołłątaja i zaparkował na Rynku Wielkim. Bogate miasto. Poprzednik jeździł Skodą,.której zakup tak krytykowała tzw. "dziennikarka" w szmatławcu.
Odpowiedzi: 0
14
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość
- 05:45, 16.06.2026
"Pomaganie" na pokaz ! Lans wsparty.przez JH !
Odpowiedzi: 0
14
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Kassandra
- 21:48, 15.06.2026
Co by było gdyby ZWOLAK nie został radnym i prezydentem? Czy dalej prowadziłby akcje charytatywne?
Odpowiedzi: 0
19
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zwolak kilka miesięcy przed ogłoszeniem startu w wyborach na Presidente
- 19:20, 15.06.2026
Gdy woziliśmy żywność seniorom, mówili, że robimy to pod publikę :) Kiedy stawałem za oszukanymi ludźmi z Mieszkania Plus mówili, że robię to po to, żeby być posłem :) Gdy z pomocą dobrych ludzi budowaliśmy domy dla chorych dzieci, wtedy też pisali, że to po to, aby znaleźć się na liście wyborczej. Kiedy wytykałem rozmaite absurdy władzy: lokalnej i tej wielkiej, też słyszałem, że chcę do "koryta". Pozdrawiając z pięknych terenów wszystkie "pomocne dusze", proponuję aby poszukali mnie na listach wyborczych. Tylko patrzcie uważnie ;)
Odpowiedzi: 0
8
6
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zwolak kwiecień 2024
- 19:14, 15.06.2026
Znajomi "króliczka" i koledzy z podwórka roznoszą po wydziałach i spółkach miejskich informacje o tym, że gdy Zwolak wygra wybory, będzie zwalniał ludzi... To Kolejne kłamstwo i manipulacja. Szanowni Państwo, Zwolak przywróci urzędnikom godność. Od zawsze jestem po stronie tych, którzy uczciwie pracują dla miasta i mieszkańców. Czy koledzy ze szkoły czy kręgów towarzyskich, którzy przyszli do miasta tylko dla dużych pieniędzy - i niewiele robią - powinni nadal brać wysokie nagrody? Choćby za wspólne wyprawy czy kręcenie tiktoków... Niestety, w mojej ocenie to oni przyczyniają się do poniżania godności sumiennych i rzetelnie pracujących urzędników. Zmienimy to!
Odpowiedzi: 0
6
6
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zwolak marzec 2024
- 19:13, 15.06.2026
OŚWIADCZENIE Szanowni Państwo, chcę, abyście wiedzieli, że nie walczę o prezydenturę dla władzy, pieniędzy czy posad dla znajomych. Startuje na prezydenta, bo chcę, żeby Zamość stał się lepszym miastem, rozwijającym się i dobrym do życia. Za 2 tygodnie wybory. Wiem, że niektórzy, by utrzymać ciepłe stołki, posuwają się do zachowań, o których pewnie większość z Was jeszcze nie wie. W ostatnich tygodniach będziecie świadkami chwytów, które uczciwe nie będą, Ale ja się tym nie przejmuję. Bo wiem, że dobro wygrywa. Wiem też, że mam za sobą armię dobrych ludzi. I za to Wam dziekuję. Razem wygramy!
Odpowiedzi: 0
6
7
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Wyborcy, dumni ze swojego wybrańca?
- 18:52, 15.06.2026
https://www.zamojska.pl/artykul/6162,nasz-samorzad-rafal-zwolak
Odpowiedzi: 0
6
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Jowita Herezja
- 18:47, 15.06.2026
Najlepiej nie czytać "szambowców" !!!
Odpowiedzi: 0
8
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Bezczelność nie ma granic
- 18:35, 15.06.2026
Znowu TZ, na chama dopomina się o podwyżkę dla prezydenta, jeszcze trochę i zestawi zarobki wójtów z z całej Europy albo i świata. Może z Koreą albo Ruskimi porównać, będzie jeszcze silniejszy przekaz. Żenada!!!!!!!!!!!!!!. Nie pasuje to niech zmieni pracę. Wszędzie gdzie pójdzie dostanie dużo mniej więc niech się cieszy bo kolejnej takiej fuchy nie będzie, a TZ i jego redaktorom polecam więcej przyzwoitości i nie traktowania mieszkańców za głupszych od siebie, bo intencje tego typu zestawień widać czarno na białym.
Odpowiedzi: 0
11
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Z profilu ks. Mateusza Wojdy
- 17:20, 15.06.2026
"Twoja krew, moje życie" Rzadko kiedy wstawiam posty tutaj, ale dzisiaj chciałbym się z Wami czymś podzielić. Wczoraj 14 czerwca był Światowy Dzień Krwiodawcy. Kilka lat temu otrzymałem odznaczenie Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu (Medal przyznawany za honorowe oddanie przynajmniej 20 litrów krwi lub jej składników- srebrny medal z czerwonym krzyżem oraz wstążka w kolorze białym z dwoma błękitnymi pasami pośrodku przypominająca pasiak więźniarski. Taki sam jaki nosił w obozie koncentracyjnym parton Honorowych Dawców Krwi św. Maksymilian Maria Kolbe-który oddał życie za współwięźnia). Nie piszę tego by się tym chwalić, ale by zaprosić każdego kto może to zrobić do podzielenia się czymś bezcennymi, czego nie można wyprodukować. Sam jestem po dziesięciu różnych operacjach i zabiegach, a nie odbyłoby się one bez zapasu krwi od tych, którzy bezinteresownie się nią wcześniej podzielili. Zapraszam by chociaż spróbować. Nie każdy może być dawcą stałym, niektórzy mają też dyskwalifikację czasową. Spróbować jednak zawsze warto, bo jak głosi ogólnopolskie hasło honorowego dastwa krwi „Oddając krew – ratujesz życie”. Naprawdę!
Odpowiedzi: 0
3
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Brawo dla Pana Posła !!! 100% racji !!!
- 17:03, 15.06.2026
https://youtube.com/shorts/rhmNSF-lAXk?is=Twk-RH-Sr5Vde6Wh
Odpowiedzi: 0
4
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~do 14:49, 15.06.2026, twój guru i wzór do naśladowania
- 16:56, 15.06.2026
https://youtu.be/9bHTXU6Juhk?is=ibIaPgCReu1eaz4p
Odpowiedzi: 0
3
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Do: 14:49, 15.06.2026
- 16:23, 15.06.2026
Morde, to masz ty i twój idol jaroslaw, którego chamskie słowa z mównicy sejmowej przypomniałeś !!!
Odpowiedzi: 0
6
5
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~https://youtu.be/nUSbZzIlgCc?is=ZzjCXmOmvksJgzD1
- 16:21, 15.06.2026
Komuś q...a palma odbiła i posadzili na Rynku Wielkim :)))
Odpowiedzi: 0
7
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Ciekawe ile dzieci mają te prawicowe kobiety Zamościa ?
- 15:28, 15.06.2026
Czy dzieci studiują na polskich uczelniach ?
Odpowiedzi: 0
5
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Kiedyś podobnego argumentu użyłem do obrończyni życia
- 15:27, 15.06.2026
Jest przeciw aborcji, ale nie chcę adoptować chorego dziecka i jeszcze mi odpisała, że bezdomnego do domu też by nie wzięła, ale daje mu prawo żyć
Odpowiedzi: 0
6
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Wy sobie mordy nie wybierajcie Papieżem
- 14:49, 15.06.2026
Kto wam broni zaadoptować emigranta? Chcesz to weź nawet dwóch do swojego domu, tylko go od razu zamelduj żeby miał gdzie mieszkać legalnie. Jak dobrze trafisz to może w rodzinie będziesz mieć inżyniera albo lekarza.
Odpowiedzi: 0
4
7
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Z Oboźnej
- 12:44, 15.06.2026
Prezes SM Łukasińskiego wyprowadził się z mieszkania w budynku spółdzielni i pracownicy przestali kosić tereny zielone przy bloku w którym mieszkał. „Pańskie oko konia tuczy”.
Odpowiedzi: 0
9
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~kolejna wiedz powszechna dla niedoedukowanego "katolika" z 08:16, 15.06.2026
- 10:45, 15.06.2026
https://klubjagiellonski.pl/2025/08/03/kazdy-ma-prawo-migrowac-gdzie-chce-co-kosciol-katolicki-naprawde-mowi-o-migracji/
Odpowiedzi: 0
3
5
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~znane powiedzenie pasuje tak bardzo, "za pieniądze ksiądz się modli" (zakonnik ślubujący ubóstwo)
- 10:41, 15.06.2026
https://www.facebook.com/RobertBiedron/videos/koperty-ojca-rydzyka/425123378083480/?locale=pl_PL
Odpowiedzi: 0
3
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"czarna owca" Kościoła Katolickiego w Polsce
- 10:38, 15.06.2026
https://www.youtube.com/watch?v=pHeuVBrq4Y0
Odpowiedzi: 0
3
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~robią parodje z wiary katolickiej :(
- 10:36, 15.06.2026
https://www.youtube.com/watch?v=D9_4CliGgsk
Odpowiedzi: 0
5
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~dla niedoedukowanego "katolika" z 08:16, 15.06.2026
- 10:34, 15.06.2026
https://deon.pl/wiara/kosciol-katolicki-a-religie-niechrzescijanskie,57168
Odpowiedzi: 0
3
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~W telewizji Tuska koronki i nauczanie papieża, a w republice język austriackiego malarza
- 09:46, 15.06.2026
Nowy program - „Jan Paweł II dzisiaj” emitowany na antenie TVP Info i poświęcony nauczaniu Ojca Świętego - ma za sobą swój medialny debiut! Tematem przewodnim pierwszego odcinka było nauczanie Papieża Polaka na temat migracji. „W Kościele nie ma obcych”. „Dla Boga każdy człowiek jest tak samo ważny”. - JP2 Program emitowany będzie w każdą niedzielę o godz. 13.00 na antenie TVP Info. tvp.info #JP2 #ksiadz #nauczanie #TVP Sanktuarium św. Ojca Pio na Gocławiu Sanktuarium św. Jana Pawła II w Radzyminie - Nasz Papież
Odpowiedzi: 0
5
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Te osoby z prawicy
- 09:41, 15.06.2026
Atakowali Żydów, a przecież ich papież z Polski był mocno pro-izraelski. Atakują uchodźców, a obecny papież też jest za uchodźcami. Ich wiedza o papieżu chyba się sprawdza tylko do kremówek i że był raz w Zamościu
Odpowiedzi: 0
7
5
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Pani z orszaku za Leszkiem z PZPR
- 09:39, 15.06.2026
To się filozofom nie śniło
Odpowiedzi: 0
5
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Pani z orszaku wychwala czerwonego Leszka
- 09:36, 15.06.2026
To się filozofom się śniło...
Odpowiedzi: 0
4
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~do jednego niepodrabianego katolika
- 08:16, 15.06.2026
mówisz że nie może być anty, to powiedz jakie religie wyklucza katolicyzm? uwierz że każdy kij ma dwa końce. jak się ma takie zachowanie, do tego co piszesz? pogardzanie drugą religią jest ok ?
Odpowiedzi: 0
4
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Dla przypomnienia pseudo katolikom. Słowa śp. ks. Kaczkowskiego
- 06:43, 15.06.2026
"Katolik nie może być antysemitą, antygejem, antykimkolwiek, bo bycie 'antyktosiem' oznacza, że pogardzamy drugim człowiekiem, a tego czynić nam nie wolno". Jak zachowanie lidera "frontu gaśnicowego' mają się do tych słów oraz do przykazań Bożych i kościelnych, nijak.
Odpowiedzi: 0
7
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Dla przypomnienia pseudo katolikom. Słowa śp. ka. Kaczkowskiego
- 06:43, 15.06.2026
"Katolik nie może być antysemitą, antygejem, antykimkolwiek, bo bycie 'antyktosiem' oznacza, że pogardzamy drugim człowiekiem, a tego czynić nam nie wolno". Jak zachowanie lidera "frontu gaśnicowego' mają się do tych słów oraz do przykazań Bożych i kościelnych, nijak.
Odpowiedzi: 0
7
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~do ciebie poniżej z 22:09
- 05:49, 15.06.2026
Jak mu nie pasuje niech złoży mandat i nie przynosi wstydu Polsce. Udaje wielkiego katolika, a swoim zachowaniem zaprzecza wartościom Kościoła katolickiego.Szczęść Boże.
Odpowiedzi: 0
4
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Do hipokryzja
- 22:09, 14.06.2026
Czyli według ciebie płacą ci pensje to masz bić brawo ?
Odpowiedzi: 0
4
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Kolejna porażka organizacyjna
- 21:13, 14.06.2026
W prognozach był deszcz. Można było przenieść Arlekinade do ZDK lub OSiR.
Odpowiedzi: 0
9
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"ciężki":przypadek w RM :))))))))
- 20:37, 14.06.2026
https://www.facebook.com/watch/?v=732754152355182&vanity=fizjoszyszka
Odpowiedzi: 0
8
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Pamiętam
- 19:57, 14.06.2026
Jest taka posłanka w Sejmie, która kampanię robiła sobie na happeningach, jakieś kreskówki, występy z flagą i wyśmiewanie PISu. Teraz założyła mofne okulary i próbuje zgrywać merytoryczną posłankę. KGSzSz też dawała czadu w kampanii samorządowej - rymowanki, zastanawianie się do której frakcji śmieci wrzucić ulotki AW, tańce na przystanku i inne wygłupy. A teraz pozuje na poważną polityczkę. Rączki złożone w piramidkę i mądry wyraz twarzy. No nie, naród nie zapomni tego pajacowania.
Odpowiedzi: 0
15
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Pamiętajmy o tym, że wszyscy Polacy to jedna rodzina
- 19:47, 14.06.2026
Wieczorem, wieczorem Kiedy gwiazdy mocno lśnią Wieczorem, wieczorem Zaśpiewajmy razem są Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina Starszy czy młodszy, chłopak czy dziewczyna Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina Starszy czy młodszy, chłopak czy dziewczyna Hej, hej, bawmy się Hej, hej, śmiejmy się Hej, hej, bawmy się Hej, hej, śmiejmy się
Odpowiedzi: 0
1
5
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Pamiętajmy o tym, że
- 19:46, 14.06.2026
Wieczorem, wieczorem Kiedy gwiazdy mocno lśnią Wieczorem, wieczorem Zaśpiewajmy razem są Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina Starszy czy młodszy, chłopak czy dziewczyna Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina Starszy czy młodszy, chłopak czy dziewczyna Hej, hej, bawmy się Hej, hej, śmiejmy się Hej, hej, bawmy się Hej, hej, śmiejmy się
Odpowiedzi: 0
0
5
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~hipokryzja?!
- 18:26, 14.06.2026
Tylko nieliczni europoslowie krytykują UE tak jak GB.
Odpowiedzi: 0
7
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~w "euro kołchozie"
- 18:09, 14.06.2026
chyba każdemu europosłowi płacą tak samo ? więc w czym problem?
Odpowiedzi: 0
2
5
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Nieźle płacą prezesowi KKP w "euro kołchozie"
- 17:11, 14.06.2026
https://superbiz.se.pl/wiadomosci/grzegorz-braun-ujawnil-swoj-majatek-zarobil-fortune-w-brukseli-a-na-koncie-ma-mniej-niz-euro-aa-tGuK-BE6b-FWVu.html
Odpowiedzi: 0
5
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~PO prawdzie
- 17:03, 14.06.2026
PO zawsze popierało Pana Marcina Zamoyskiego na prezydenta Zamościa, nigdy nie wystawiali kandydata z zamojskich struktur PO.
Odpowiedzi: 0
5
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~niestety dzisiaj na Rynku Wielkim znowu powiało populizmem
- 16:40, 14.06.2026
Większość polskich przedsiębiorstw została sprzedana jeszcze w latach 90-tych poprzedniego wieku. Wtedy już gospodarczo Polska przestała istnieć. To było przed wejściem do UE.
Odpowiedzi: 0
6
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~.
- 15:12, 14.06.2026
Dlaczego Marcin Zamoyski, który z nadania premiera Jana Olszewskiego został Wojewodą Województwa Zamojskiego, teraz popiera KOalicje Obywatelską, nie mówię, że ma popierać PiS? Czy nie powinien zachować dystansu?
Odpowiedzi: 0
10
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość
- 14:59, 14.06.2026
Pan Prezydent Marcin Zamoyski na schodach Ratusza obok byłej wiceprzewodniczącej RM z KO, a protegowany obecny prezydent w koalicji z PiS.
Odpowiedzi: 0
9
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~KO i Lewica...
- 14:37, 14.06.2026
...Nie mają nic konkretnego do zaoferowania i powiedzenia mieszkańcom Zamościa, oprócz zajmowania się kotami i drzewami oraz krytykowaniem poprzednich i obecnych władz Zamościa, to chociaż postoją na schodach, tyle ich.
Odpowiedzi: 0
7
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Dlaczego popieram I osobę RP
- 14:20, 14.06.2026
Żadnych ideologii, ani czerwonych ani brunatnych. O losach kraju nie powinni również decydować ci, którzy w imię własnych partykularnych interesów podali rękę komunie i wprowadzili ją znowu na salony. Wymarzyłem sobie silną, sprawiedliwą i bogatą Polskę szczęśliwych obywateli w demokratycznej a nie komunizującej Europie ojczyzn. Wspieranie Prezydenta to obowiązek i szansa na spełnienie takiego marzenia.
Odpowiedzi: 0
4
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~.
- 13:45, 14.06.2026
Pozdrawiam uczestników Marszu. Pierwotnie piknik miał być w innym miejscu, ale na kilka przed odwołano to miejsce, Jestem ciekaw czy manifestacja środowisk lewicowych będzie w liczbie 7 osób jak było przed Koronnym, czy jak twierdzi lokalny Tygodnik było ponad 10 około czternastu (nie będę upierał co do liczby, ja naliczyłem 8 osób - może ktoś doszedł, ktoś poszedł
Odpowiedzi: 0
4
6
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Do: ~apolitycznie
- 11:08, 14.06.2026
Prosto w sedno. Od siebie dodam, że hasła marszu w zdecydowanej większości popieram. Myślę, że trudno znaleźć Polaka wychowanego w duchu patriotyczno - konserwatywnym, który nie stawia na pierwszym miejscu swojej ojczystej Polski. Dla mnie przeszkodą, abym pojawił się nawet przelotnie na Rynku Wielkim jest specyficzne pojmowanie historii (w tym negowanie oczywistych faktów) i zauważalne ciążenie w kierunku wschodnim prezentowane w czynach i wypowiedziach przez osoby powiązane z Konfederacją KP. Prawdziwa prawica szanuje dokonania i etos Armii Krajowej - i tutaj należy zapytać: kto przeprowadził np. 1) Obławę Augustowską w celu likwidacji polskiego podziemia niepodległościowego? 2) kto rozbroił partyzantów z 4 kompanii AK Konrada, którzy wcześniej tego samego dnia po 5 latach okupacyjnej nocy, wkroczyli z bronią w zwartym szyku do Zamościa jako pierwsza formacja z orzełkami na czapkach. Można przytaczać nieskończoną ilość przykładów, ale odpowiedź jest jedna - dokonał tego ten wschodni "wyzwoliciel", który natychmiast przystąpił do narzucenia Polakom swojej ideologii i zwierzchności (co wykluczyło Polskę z grona wolnych narodów na okres ponad 50 lat). Wykluczam poparcie dla wszystkich tych, którzy negują prawdę o tym czym był w Polskiej historii Oświęcim w czasie II wojny Światowej jak również dla wszystkich, którzy relatywizują, czy wręcz usprawiedliwiają zbrodnie niemieckie, rosyjskie, ukraińskie czy czyjekolwiek popełnione na Polskich obywatelach. Zdecydowanie jest mi najbliżej do postrzegania polskiej historii, teraźniejszości i przyszłości naszego kraju tak jak widzi to Prezydent RP Pan Karol Nawrocki. To jest bowiem wizja w której to Polska jest dla swoich obywateli najważniejsza, Polska szanująca swoją historię i najlepszą spuściznę wielu pokoleń, dbająca o bezpieczeństwo, rozwój gospodarczy i dobrobyt wszystkich swoich obywateli. Polska współpracująca z innymi w Europie na równych zasadach a jednocześnie wzmacniająca więź transatlantycką ze światowym mocarstwem, gdzie żyje około 10 mln. ludzi polskiego pochodzenia.
Odpowiedzi: 0
9
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Bądźmy ludźmi...
- 10:39, 14.06.2026
https://youtu.be/_wAu--07mJg?is=MnXpLVlesH0HNzFS
Odpowiedzi: 0
2
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Siada w tym mieście
- 09:10, 14.06.2026
Ale konferencje o szturmie miasto zrobiło. Szturm został przedstawiony jako marka turystyczna. Zapomnieli o przyciągnięciu turystów, mieszkańców. Lepiej nie będzie… chyba że wymienią ludzi
Odpowiedzi: 0
9
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~apolitycznie
- 08:47, 14.06.2026
Zamość był i będzie prawicowy, ale nie może się stać "prawicowo-oszołomowy" !
Odpowiedzi: 0
11
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość: Marsz i piknik w obronie Polski, dzisiaj o godzina 13:00 | Rynek Wielki w Zamościu! | Zapraszamy
- 08:42, 14.06.2026
Z wielką radością zapraszamy dzisiaj o godz. 13:00, na Rynek Wielki w Zamościu! STOP niszczeniu polskich firm, rolnictwa, szkół! STOP unijnym przymusom i migracji! STOP ukrainizacji! Odzyskajmy niepodległość – nasz ukochany, piękny kraj, w którym będziemy mogli żyć dostatnio, bezpiecznie i radośnie. https://konfederacjakoronypolskiej.pl/zamosc-marsz-i-piknik-w-obronie-polski/
Odpowiedzi: 0
2
8
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Realia
- 07:54, 14.06.2026
Jakieś mizerne zainteresowanie "szturmem twierdzy", ta formuła już się chyba wyczerpała. Trochę lokalsów i przypadkowych spacerowiczów. Widać że ludzie z zewnątrz nie są już tym widowiskiem zainteresowani i zabawa jest w sumie dla samych realizatorów tej inscenizacji. Szkoda że ludzi to nie interesuje. Czy miasto dokłada się finansowo do tego? Nie szkoda kasy na niewypały?
Odpowiedzi: 0
11
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Wyszło "Szydło" z worka
- 07:14, 14.06.2026
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/ujawniaj%C4%85-tajemnice-orbana-ok%C5%82amywali-w%C4%99gr%C3%B3w-we-wszystkim/ar-AA25ykoB?ocid=msedgdhp&pc=HCTS&cvid=6a2e335e4b2444e58b702af96aa99c3e&ei=13
Odpowiedzi: 0
4
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Prezesem pkol jest człowiek byłego posła ziemi zamojskiej Jacka S. ( Głosowałem na niego w 2019 ))
- 05:34, 14.06.2026
https://polskieradio24.pl/sport/absurdalne-spotkanie-w-pkol-rodzina-tomasiaka-ma-juz-dosc-chca-zrzec-sie-mieszkania
Odpowiedzi: 0
4
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~.
- 02:20, 14.06.2026
W czym są Uśmiechnięci lepsi od Korony - w niczym. W czym są gorsi - we wszytkim
Odpowiedzi: 0
5
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Czy rządy Zwolaka doprowadzą do tego
- 21:40, 13.06.2026
, że Zamość będzie pierwszym miastem rządzonym przez koronę Brauna. Prezydent Zawiślak Wice Pani Stopa Drugi wice Maryńczak !
Odpowiedzi: 0
7
10
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Diplomat
- 21:37, 13.06.2026
Po wizycie z reguły następuje rewizyta, tak to jest przyjęte w eleganckim świecie.
Odpowiedzi: 0
6
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Pytajnik 2
- 21:16, 13.06.2026
Czy goście z rosyjskiej ambasady również będą obecni na marszu?
Odpowiedzi: 0
7
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Pytajnik
- 21:14, 13.06.2026
Czy goście z rosyjskiej ambasady również będą obecni?
Odpowiedzi: 0
7
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Moim zdaniem Pan prezydent Zamościa za dużo podróżuje,
- 20:02, 13.06.2026
Ale powinien odwiedzić jednak Płock i zobaczyć amfiteatr. Jesteśmy 100 lat za nimi
Odpowiedzi: 0
9
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Obiektywnie
- 20:00, 13.06.2026
Niech radna AK milczy nie tylko na marszu, ale i na sesjach bo jej "wypowiedzi" nie da się słuchać.
Odpowiedzi: 0
12
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość: Marsz i piknik w obronie Polski 14 czerwca (niedziela) | godzina 13:00 | Rynek Wielki w Zamościu! | Zapraszamy
- 19:54, 13.06.2026
Z wielką radością zapraszamy w najbliższą niedzielę, 14 czerwca o godz. 13:00, na Rynek Wielki w Zamościu! STOP niszczeniu polskich firm, rolnictwa, szkół! STOP unijnym przymusom i migracji! STOP ukrainizacji! Odzyskajmy niepodległość – nasz ukochany, piękny kraj, w którym będziemy mogli żyć dostatnio, bezpiecznie i radośnie. https://konfederacjakoronypolskiej.pl/zamosc-marsz-i-piknik-w-obronie-polski/
Odpowiedzi: 0
4
10
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość
- 19:14, 13.06.2026
Proszę p. Sz-Sz K.G. w imieniu, AŻ 119 osób które zagłosowało na jej kandydaturę w wyborach 2024, aby przedstawiła wymierne efekty bycia radną, dla mieszkańców ze szczególnym uwzględnieniem działań dla niepełnosprawnych . Konkretne zrealizowane wnioski i interpelację. Wazeliniarstwo do prezydenta, nas nie interesuje!
Odpowiedzi: 0
17
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Obiecanki
- 18:59, 13.06.2026
Panie Zwolak gdzie 1000 nowych miejsc pracy
Odpowiedzi: 0
15
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~ZRM
- 18:12, 13.06.2026
Referendum nie będzie!
Odpowiedzi: 0
4
5
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Adam Cisowski
- 15:43, 13.06.2026
Kadencja Zwolaka to czas stracony. Dni Zwolaka są policzone. Referendum zbliża się wielkimi krokami. Im szybciej go odwołamy, a najlepiej jak sam poda sie do dymisji tym lepiej.*** I jeszcze jedna rzecz PRZEBIEG SŁUŻBOWEJ TOYOTY - DLACZEGO JEST TAK DUŻY I GDZIE PREZYDENT NABIŁ TYLE KILOMETRÓW? CZY PREZYDENT ZWOLAK PROWADZIŁ KSIĄŻKE POJAZDU EWIDENCJĘ PRZEBIEGU, DELEGACJE ITP?
Odpowiedzi: 0
11
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Apolitycznie, 100% racji
- 15:04, 13.06.2026
https://youtube.com/shorts/q6dOWdymSHI?is=XqNEFmpj-3rvTTlQ
Odpowiedzi: 0
3
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość
- 14:35, 13.06.2026
Zmarnowana obecna kadencja władzy uchwałodawczej i wykonawczej. Tylko Zamościa żal !
Odpowiedzi: 0
11
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"OZE - SROZE"
- 14:32, 13.06.2026
Gdzie on "bidny" odejdzie jak pompy ciepła odeszły do lamusa.
Odpowiedzi: 0
10
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Szanse są koło nas
- 11:12, 13.06.2026
I trzeba je wykorzystać
Odpowiedzi: 0
3
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Cała Polska o Zamościu
- 10:54, 13.06.2026
Jestem poza Zamościem i staram się promować miasto, a wszyscy mówiła tylko o Zwolaku i tym zdjęciu z zakonnicami
Odpowiedzi: 0
14
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Tak mi się skojarzył ten skecz z jubileuszem 2 lat "RZądzenia" (dedykuję)
- 10:26, 13.06.2026
https://youtu.be/ijiWcGzIThQ?is=u79vDHyw8VAGqLfu
Odpowiedzi: 0
5
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Wywiad u Madeja
- 08:27, 13.06.2026
Ja wytrzymałem minutę. Od kilku lat RZ powtarza to samo.
Odpowiedzi: 0
11
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~BO 2026
- 20:17, 12.06.2026
Też lansowali do BO 2026 remont schroniska dla zwierząt. W pis ..du z taką władzą.
Odpowiedzi: 0
15
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Mieszko
- 19:58, 12.06.2026
Prezydent i radni mają budżet roczny miasta wara od obywatelskiego
Odpowiedzi: 0
14
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zero myślenia
- 19:57, 12.06.2026
Projekty do budżetu obywatelskiego są inicjatywami mieszkańców. Wstyd aby Prezydent z grupą radnych narzucali odgórnie projekt.
Odpowiedzi: 0
11
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~zorro
- 17:08, 12.06.2026
Niby od wyborów już trochę minęło, ale uśmiechniętych nadal clupsko piecze. I bardzo dobrze
Odpowiedzi: 0
0
8
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Amfikołki
- 16:24, 12.06.2026
I znowu wykręcili kolejną "mądrość". Zamiast zabezpieczyć środki na amfiteatr w budżecie jako organy miasta to wleźli z buciorami w Budżet Obywatelski. Czyli radni i prezydent są tak bezradni, że nie potrafią mimo swoich prerogatyw ogarnąć 1mln zł (bo tyle około wynosi kwota na BO ogólnomiejski). Teraz dla lansu będą pompować swój projekt w konkurencji do innych projektów mieszkańców. Do tego z 1mln zł to można parawany na kołkach zrobić, a nie infrastrukturę amfiteatru. Ciekawe też co na to konserwator i ile wyniesie projekt. To towarzystwo jest nienormalne.
Odpowiedzi: 0
15
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~kolejny kłamca z ***
- 15:14, 12.06.2026
https://youtube.com/shorts/OFbnBGEuQeQ?is=HiQSkdBbnfnCkI_P
Odpowiedzi: 0
5
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość: Marsz i piknik w obronie Polski 14 czerwca (niedziela) | godzina 13:00 | Rynek Wielki w Zamościu! | Zapraszamy!
- 15:07, 12.06.2026
Z wielką radością zapraszamy w najbliższą niedzielę, 14 czerwca o godz. 13:00, na Rynek Wielki w Zamościu! STOP niszczeniu polskich firm, rolnictwa, szkół! STOP unijnym przymusom i migracji! STOP ukrainizacji! Odzyskajmy niepodległość – nasz ukochany, piękny kraj, w którym będziemy mogli żyć dostatnio, bezpiecznie i radośnie. https://konfederacjakoronypolskiej.pl/zamosc-marsz-i-piknik-w-obronie-polski/
Odpowiedzi: 0
5
5
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Ja chciałbym zobaczyć walkę MMA na starym mieście
- 14:02, 12.06.2026
Prezydent Polski dałby pokaz. Ma wprawę...
Odpowiedzi: 0
0
7
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~anty wzór lojalności, wierności...
- 12:36, 12.06.2026
"Zdradziła męża, wróciła z dzieckiem innego". https://jastrzabpost.pl/zdradzila-meza-wrocila-z-dzieckiem-innego-teraz-twierdzi-ze-wiernosc-jest-sexy,7108058519464704a
Odpowiedzi: 0
7
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"Kuriozalna scena w Sejmie. Posłanka PiS przyłapana na udawaniu rozmowy"
- 12:30, 12.06.2026
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/sejm-dominika-chorosinska-udaje-rozmowe-przez-telefon-jest-nagranie/n9wkccb,79cfc278
Odpowiedzi: 0
6
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~z r.atusza
- 12:20, 12.06.2026
"nieważne jak mówią, ważne by mówili"
Odpowiedzi: 0
7
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~tyle porobione, że musiał sobie napisać na kartce ;)
- 11:46, 12.06.2026
https://www.zamojska.pl/artykul/6162,nasz-samorzad-rafal-zwolak
Odpowiedzi: 0
8
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~dla przypomnienia "rządzącym inaczej"
- 11:11, 12.06.2026
Do projektów zgłaszanych w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Zamość nie można pozyskiwać dodatkowego, zewnętrznego dofinansowania. Całość środków na realizację zwycięskich pomysłów pochodzi bezpośrednio z budżetu miasta. Do zadań inwestycyjnych budżetu miasta, można pozyskiwać dofinansowania zewnętrzne. Zasadnicza i bardzo ważna różnica. PS. Na remont pałacu napiszcie wniosek do BO, może osiedlowy :)))))))))))))
Odpowiedzi: 0
8
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~USA - za prezydentury idola pis i pisdenta
- 11:06, 12.06.2026
"Śpią na ulicach i umierają od fentanylu. w San Francisco amerykański sen upadł z hukiem. "Sceny z apokailpsy"" https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/bogacze-oplywaja-zlotem-inni-umieraja-od-fentanylu-witamy-w-san-francisco/pe5etlq,79cfc278
Odpowiedzi: 0
6
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Amfiteatr itp.
- 10:45, 12.06.2026
„Kultura pod gwiazdami - odkrywamy amfiteatr na nowo” to tytuł złożonego przez drużynę Zwolaka projektu do budżetu obywatelskiego. Żeby przywrócić amfiteatrowi jego dawną funkcję w pięknej odsłonie trzeba zacząć działać. Siedziska, zadaszenie i następnie scena… już to gra w naszej wyobraźni, a w Waszej?
Odpowiedzi: 0
1
9
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Amfiteatr itp.
- 10:42, 12.06.2026
Wnuk kierował się zasadą, że najlepsza sceną są kamienice i ratusz w Zamościu.
Odpowiedzi: 0
6
5
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Karol Nawrocki też został zaproszony i może taką galę MMA w Zamościu i to dopiero byłaby atrakcja i nawet mógłby zawalczyć.
- 10:37, 12.06.2026
Astronomiczna cena za wejściówkę dla VIP-ów, restrykcje dotyczące wzrostu i wagi obecnych wśród widzów żołnierzy, brak darmowej transmisji - planowana na niedzielę gala mieszanych sztuk walki na terenie Białego Domu wzbudza kontrowersje z różnych powodów. Jest też pytanie: kto zapłaci za to niecodzienne wydarzenie? I kto na nim zarobi?
Odpowiedzi: 0
0
6
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Amfiteatr w Płocku 1970 - 2025 (ilu było prezydentów Zamościa w tym czasie, w jakim stanie jest zamojski amfiteatr)
- 10:34, 12.06.2026
https://fotopolska.eu/Plock/b3503,Amfiteatr.html
Odpowiedzi: 0
3
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zgłoszenie do debaty nad raportem miasta
- 10:28, 12.06.2026
https://umzamosc.bip.lubelskie.pl/upload/pliki/3zgloszenie_do_debaty_nad_raportem_gminy.pdf
Odpowiedzi: 0
4
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~dotyczy to też niektórych w czasie sesji
- 10:21, 12.06.2026
"Czasem, jak słucham niektórych ludzi, to myślę sobie: Serio? To jest ten plemnik, co wygrał?" - mawiała Maria Czubaszek.
Odpowiedzi: 0
6
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~do pomyłki Unimilu z 22:39, 11.06.2026
- 10:19, 12.06.2026
Po komentarzu widać, że albo Aldona z pękniętego kondoma, albo Walenty, za późno wyjęty :)))
Odpowiedzi: 0
4
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~pisiory, jesteście dumni?!
- 08:32, 12.06.2026
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/politycy-koalicji-krytykuja-weto-karola-nawrockiego-fala-komentarzy-upadek/sd4r5sq,79cfc278
Odpowiedzi: 0
4
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~zero konkretów
- 05:31, 12.06.2026
https://www.zamojska.pl/artykul/6162,nasz-samorzad-rafal-zwolak
Odpowiedzi: 0
8
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość
- 05:30, 12.06.2026
Tak jak nic dobrego dla Zamościa nie można się spodziewać po tych "radnych", tak samo nie będzie referendum. "Towarzystwo wzajemnej adoracji" pilnuje "stołków". ŻENADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedzi: 0
8
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Do poniżej
- 05:22, 12.06.2026
ty się martw o swoje sumienie!!! posłuchaj wywiadu z tym nieudacznikiem, pozerem, laserem. On nie umie odpowiedzieć na proste pytania dziennikarza prowadzącego wywiad.
Odpowiedzi: 0
7
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Pytanie do wielce oburzonych
- 22:39, 11.06.2026
Jak się spowiadacie z antykoncepcji? Przecież to ciężki grzech, a niż demograficzny ciągle trwa.
Odpowiedzi: 0
7
6
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Dlaczego ludzie oburza zdjęcie z zakonnicami ?
- 21:44, 11.06.2026
A nie oburza wzywanie Stanowskiego na linczu na kobiecie, która egzekwowała stawki VAT na krewetki ustanowione przez jeszcze rząd PiS......
Odpowiedzi: 0
3
9
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Już nie róbcie afery z tych zakonnic
- 21:27, 11.06.2026
Mnie oburzył ślub Kurskiego w Łagiewnikach
Odpowiedzi: 0
3
8
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"FAKT" (https://youtu.be/w9m56nyYeB8?is=vaJLnVIha11seG1M )
- 20:46, 11.06.2026
"Burza po zdjęciach prezydenta Zamościa z przebranymi zakonnicami. "To już jest demoralizacja!"" https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/lublin/prezydent-zamoscia-wywolal-skandal-to-juz-jest-demoralizacja/rs8f1x1
Odpowiedzi: 0
6
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zaćma
- 20:12, 11.06.2026
PiS przymknie oko, ci radni nie nadają się do PiSu to jakieś udawańce, gdyby było inaczej już dawno zerwaliby tę dziwną koalicję. Chyba że jedna osoba tak nimi manipuluje w zamian za stanowisko. Wotum będzie z oklaskami i peanami zachwytu przy zachowaniu pozorów częściowego niezadowolenia. Dobra mina do złej gry.
Odpowiedzi: 0
11
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Co na to koalicjanci z PiS ?!
- 20:03, 11.06.2026
https://kurierlubelski.pl/jak-tak-mozna-o-siostrzyczkach-jak-matkach-i-awanturze-ktora-przetacza-sie-przez-zamosc/ar/c1p2-29081529
Odpowiedzi: 0
5
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~zbulwersowany
- 20:01, 11.06.2026
https://www.money.pl/praca/milionowe-dochody-radnego-lekarza-rzecznik-nil-sytuacja-absolutnie-wyjatkowa-7295680701335552a.html
Odpowiedzi: 0
4
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Oburzona
- 18:49, 11.06.2026
To nawet nie był strój zakonnicy. To była profanacja stroju zakonnicy. Takie stroje można kupować w sklepach dla dorosłych. Aż trudno uwierzyć, że Rafał Zwołak brał udział w Marszach w Obronie Życia tu
Odpowiedzi: 0
11
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Oburzona
- 18:49, 11.06.2026
To nawet nie był strój zakonnicy. To była profanacja stroju zakonnicy. Takie stroje można kupować w sklepach dla dorosłych. Aż trudno uwierzyć, że Rafał Zwołak brał udział w Marszach w Obronie Życia tu
Odpowiedzi: 0
10
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"Podsumowanie dwu letniej pracy prezydenta Zamościa Rafała Zwolaka"
- 17:50, 11.06.2026
https://www.zamojska.pl/artykul/6162,nasz-samorzad-rafal-zwolak
Odpowiedzi: 0
9
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"Do Rzeczy"
- 17:39, 11.06.2026
https://dorzeczy.pl/opinie/899431/wyszydzanie-katolikow-w-zamosciu-kolejna-burza-wokol-prezydenta-zamoscia.html
Odpowiedzi: 0
6
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~WP
- 17:37, 11.06.2026
https://informacje.wp.pl/wiadomosci/internetowy-pregierz-awantura-o-zdjecia-prezydenta-zamoscia-w-towarzystwie-osob-przebranych-za-zakonnice-i-ksiedza-7295687844468736a
Odpowiedzi: 0
4
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"Kurier Lubelski"
- 17:36, 11.06.2026
https://kurierlubelski.pl/jak-tak-mozna-o-siostrzyczkach-jak-matkach-i-awanturze-ktora-przetacza-sie-przez-zamosc/ar/c1p2-29081529
Odpowiedzi: 0
4
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 17:15, 11.06.2026
No to mamy aferę ze Zwolakiem którą opisuje główny portal Wirtualna Polska. A co do p. Szkałuby Szargało i jej obrony na jej profilu facebookowym - tu nie ma tłumaczenia, a sam prezydent powinien odnieść się do sprawy. I jeszcze jedno szanowna pani pragnę przypomnieć, że The Sun swego czasu opublikował zdjęcie młodego rojalsa księcia Harrego.Brytyjski książę Harry wywołał międzynarodowy skandal w styczniu 2005 roku, gdy założył nazistowski mundur na bal przebierańców. Pozostawiam to bez komentarza.
Odpowiedzi: 0
9
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~ Zamość: Marsz i piknik w obronie Polski 14 czerwca (niedziela) | godzina 13:00 | Rynek Wielki w Zamościu! | Zapraszamy!
- 14:47, 11.06.2026
Z wielką radością zapraszamy w najbliższą niedzielę, 14 czerwca o godz. 13:00, na Rynek Wielki w Zamościu! STOP niszczeniu polskich firm, rolnictwa, szkół! STOP unijnym przymusom i migracji! STOP ukrainizacji! Odzyskajmy niepodległość – nasz ukochany, piękny kraj, w którym będziemy mogli żyć dostatnio, bezpiecznie i radośnie. https://konfederacjakoronypolskiej.pl/zamosc-marsz-i-piknik-w-obronie-polski/
Odpowiedzi: 0
5
6
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"Raport o stanie Miasta Zamość - rok 2025"
- 13:00, 11.06.2026
https://umzamosc.bip.lubelskie.pl/upload/pliki/raport_o_stanie_miasta_zamosc_za_2025_rok_-_podpisany.pdf
Odpowiedzi: 0
5
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"Raport o stanie Miasta Zamość - rok 2025"
- 12:59, 11.06.2026
https://umzamosc.bip.lubelskie.pl/?id=206&action=details&document_id=2318687
Odpowiedzi: 0
3
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Tomash
- 07:24, 11.06.2026
"Milionowy przekręt, sprawa zakopana przez władzę. Użyli prostego schematu" "Przez lata do fundacji związanych ze wspierającym PiS biznesmenem Radosławem Tadajewskim trafiło ponad 100 mln zł. Onet zyskał dostęp do dokumentów świadczących o tym, że znaczna część pieniędzy transferowana była do powiązanych z nim spółek. Dzięki temu on i jego współpracownik otrzymali z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju wiele milionów zł dotacji. Przekręt został wykryty, ale sprawę zamieciono pod dywan". https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/jak-wyciagnac-grube-miliony-fortuna-dla-biznesmena-zwiazanego-z-pis/lex9tjz,79cfc278
Odpowiedzi: 0
4
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 22:20, 10.06.2026
A tak w ogole Panie Zwolak czy zadluzenie miasta spadnie na koniec roku czy wzrośnie? Większym problemem Zamościa są niewspółmiernie koszty jakie ponosi zamojski podatnik na rzecz ukladu metropolitalnego, ale również nieprzemyślanych wydatków.
Odpowiedzi: 0
10
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 22:20, 10.06.2026
A tak w ogole Panie Zwolak czy zadluzenie miasta spadnie na koniec roku czy wzrośnie? Większym problemem Zamościa są niewspółmiernie koszty jakie ponosi zamojski podatnik na rzecz ukladu metropolitalnego, ale również nieprzemyślanych wydatków.
Odpowiedzi: 0
11
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 22:06, 10.06.2026
Ta była. OFPOEIEDŹ DO ZAGADKI Ssssszumi lllllaaaannnssss
Odpowiedzi: 0
1
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~do poniżej
- 21:02, 10.06.2026
Była taka zagadka, jak robi wąż? ssssss..........j !
Odpowiedzi: 0
5
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 19:59, 10.06.2026
Był taki kawał jak ta pisała do tego z Polityki. Widocznie lubił zbierać znaczki. No i ona mu mówi, to siamto, i że ma sto lat I pyta się go jak ma żyć. No to ten odpowiada staruszce, że ma żyć krótko. No jak staruszka ma żyć krótko, jak żyje już bardzo długo.
Odpowiedzi: 0
2
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Marsz Patriotyczny "W obronie Polski"
- 17:08, 10.06.2026
https://zyciezamoscia.pl/informacje/marsz-patriotyczny-w-obronie-polski/
Odpowiedzi: 0
2
6
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~jak q...a żyć!
- 17:04, 10.06.2026
https://youtube.com/shorts/tkg02yfFlXw?is=Usal6ZDmLOU4yUsv
Odpowiedzi: 0
2
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~❤❤❤
- 15:59, 10.06.2026
Najważniejsze, aby kochać bliźniego jak siebie samego
Odpowiedzi: 0
2
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Co na to J.owita H.erezja?
- 10:58, 10.06.2026
https://zamojska24.pl/z-zamoscia/mocne-zarzuty-prezydent-zamoscia-szydzil-z-katolikow/uZhsIqhlr4DPYuMnz3vn PS. "Pełnienie urzędu prezydenta wymaga zachowania powagi i godności. Pozowanie w dwuznacznych lub niestosownych sytuacjach z osobami w przebraniach duchownych może być postrzegane jako lekceważenie tradycji oraz brak szacunku dla osób wierzących".
Odpowiedzi: 0
13
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"Mocne zarzuty! Prezydent Zamościa szydził z katolików?" (temu z GKO "w to graj")
- 10:01, 10.06.2026
"Wyszydzanie katolików w Zamościu z udziałem Prezydenta miasta wzbudziło wśród mieszkańców" https://zamojska24.pl/z-zamoscia/mocne-zarzuty-prezydent-zamoscia-szydzil-z-katolikow/uZhsIqhlr4DPYuMnz3vn
Odpowiedzi: 0
13
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~A co z przewodniczącym osiedla Powiatowa
- 08:17, 10.06.2026
????
Odpowiedzi: 0
1
6
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Dlaczego ?
- 07:11, 10.06.2026
Pan ( bez szacunku )Stanowski był jednym z głównych architektów zwycięstwa Karola
Odpowiedzi: 0
3
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Dlaczego Pani Nawrocka nie stanęła w obronie koleżanki ?
- 07:10, 10.06.2026
Zarówno Pomorski Urząd Celno-Skarbowy w Gdyni (gdzie pracowała Pierwsza Dama), jak i Urząd Skarbowy w Sopocie podlegają bezpośrednio pod Izbę Administracji Skarbowej w Gdańsku. Ponieważ obie instytucje stanowią część tej samej regionalnej struktury, formalnie były one koleżankami z jednej izby skarbowej.
Odpowiedzi: 0
4
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Nienawiść jest łatwa...
- 06:41, 10.06.2026
Atak Krzysztofa Stanowskiego na gdańską urzędniczkę to zatrważający dowód na postępujący upadek debaty publicznej w Polsce. Słowa o „obnażaniu kobiety i przywiązywaniu do słupa” przekroczyły wszelkie granice elementarnej przyzwoitości. Żadne, nawet uzasadnione niezadowolenie z systemu podatkowego nie daje nikomu prawa do odhumanizowania człowieka wykonującego swoje obowiązki. Jako społeczeństwo musimy stanowczo potępić ten cyniczny samosąd, ponieważ przyzwolenie na nienawiść dla internetowych zasięgów bezpowrotnie niszczy fundamenty cywilizowanego państwa.
Odpowiedzi: 0
5
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~do 02:47, 10.06.2026
- 05:39, 10.06.2026
Weź się wyśpij buraku, bo takie pierdoły wypisujesz.jak jeden t. w lokalnej pseudo gazecie i portalu :)))))
Odpowiedzi: 0
4
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"Lato z Radiem" w Chełmie i Lublinie :)
- 05:32, 10.06.2026
https://kurierlubelski.pl/lato-z-radiem-i-telewizja-polska-w-dwoch-miastach-w-woj-lubelskim/ar/c13p2-29072777
Odpowiedzi: 0
3
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~t.
- 03:02, 10.06.2026
rajd Koguta w Zamościu – czas na konkrety, a nie tylko laurki. Pytanie proste:. BO NIE MOGĘ ZNALEŹĆ DANYCH Ile miasto Zamość wydało na organizację 10. Rajdu Koguta i – co ważniejsze – ile realnie na tym zarobiło? Wydatki miasta – nieznane publicznie. Logistyka, ochrona, sprzątanie, służby, MZK, promocja, infrastruktura na Mokrym – to wszystko kosztuje. Pewnie dziesiątki lub setki tysięcy złotych z budżetu mieszkańców. Dokładnych liczb nie ma. Wpływy bezpośrednie do budżetu miasta – również zero transparentnych danych. Były opłaty za miejsca handlowe dla kupców (nawet 2000 zł za stoisko), ale nie wiadomo, ile dokładnie z tego trafiło do miasta, a ile do organizatora. PIT i CIT – najciekawsza część. Pełne hotele, tysiące turystów, wyższe obroty w gastronomii, noclegach i handlu. Miasto dostaje ustawowy udział w podatkach. Tylko nikt nie podał nawet szacunku: „wpłynie dodatkowe X zł”. Mówi się o 20 tys. uczestników i kibiców. To realny zastrzyk dla lokalnej gospodarki – fakt. Promocja Zamościa też ma wartość. Ale po raz kolejny dostajemy narrację „było super, przyjechało dużo ludzi”, a brakuje tabelki: wydaliśmy – zarobiliśmy – bilans. Rajd zebrał rekordowe pieniądze na cele charytatywne (super sprawa), ale to nie jest dochód budżetu miasta. Chcemy pełnego rozliczenia. Ile kosztował nas Rajd Koguta? O ile realnie wzrosły wpływy do budżetu z tytułu podatków? Gdzie jest audyt albo chociaż przyzwoity raport? Bez tego to klasyczna samorządowa zabawa w „promocję za publiczne pieniądze z nadzieją, że się zwróci”. Co Wy na to? Warto pytać na sesji rady miasta. #RajdKoguta #Zamość #Transparentność
Odpowiedzi: 0
6
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~t.
- 03:01, 10.06.2026
rajd Koguta w Zamościu – czas na konkrety, a nie tylko laurki. Pytanie proste:. BO NIE MOGĘ ZNALEŹĆ DANYCH Ile miasto Zamość wydało na organizację 10. Rajdu Koguta i – co ważniejsze – ile realnie na tym zarobiło? Wydatki miasta – nieznane publicznie. Logistyka, ochrona, sprzątanie, służby, MZK, promocja, infrastruktura na Mokrym – to wszystko kosztuje. Pewnie dziesiątki lub setki tysięcy złotych z budżetu mieszkańców. Dokładnych liczb nie ma. Wpływy bezpośrednie do budżetu miasta – również zero transparentnych danych. Były opłaty za miejsca handlowe dla kupców (nawet 2000 zł za stoisko), ale nie wiadomo, ile dokładnie z tego trafiło do miasta, a ile do organizatora. PIT i CIT – najciekawsza część. Pełne hotele, tysiące turystów, wyższe obroty w gastronomii, noclegach i handlu. Miasto dostaje ustawowy udział w podatkach. Tylko nikt nie podał nawet szacunku: „wpłynie dodatkowe X zł”. Mówi się o 20 tys. uczestników i kibiców. To realny zastrzyk dla lokalnej gospodarki – fakt. Promocja Zamościa też ma wartość. Ale po raz kolejny dostajemy narrację „było super, przyjechało dużo ludzi”, a brakuje tabelki: wydaliśmy – zarobiliśmy – bilans. Rajd zebrał rekordowe pieniądze na cele charytatywne (super sprawa), ale to nie jest dochód budżetu miasta. Chcemy pełnego rozliczenia. Ile kosztował nas Rajd Koguta? O ile realnie wzrosły wpływy do budżetu z tytułu podatków? Gdzie jest audyt albo chociaż przyzwoity raport? Bez tego to klasyczna samorządowa zabawa w „promocję za publiczne pieniądze z nadzieją, że się zwróci”. Co Wy na to? Warto pytać na sesji rady miasta. #RajdKoguta #Zamość #Transparentność
Odpowiedzi: 0
3
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~t.
- 02:47, 10.06.2026
Szkoda, że nie można robić Oleju z Buraka, tylko sok z buraka.
Odpowiedzi: 0
2
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Adam Cisowski
- 22:39, 09.06.2026
https://youtube.com/shorts/SNG6A2_m2HQ?is=zuAm_TUacHfNhWSH mkjak można w siedmiu robić demonstracje? Okazuje się, że w Zamościu był taki przypadek, kiedy , KOD organizował demonstracje. Miały być dwie uczestniczki. Jedna się rozchorowała druga powiedziała że sama protestować nie będzie również liczn demonstracja była przed Koronnym. Mialo byc 14 protestujących, ale naliczyłem się może 9ciu
Odpowiedzi: 0
3
5
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Przyjaźnijmy się, bo tylko ❤ może pokonać nienawiść
- 21:29, 09.06.2026
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać❤❤ Wspólne wspomnienia i codzienna obecność to najpiękniejsze, co nasi Podopieczni dają sobie nawzajem.❤Dzień Przyjaciela
Odpowiedzi: 0
1
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Alinka
- 20:15, 09.06.2026
Ludobójstwo WOŁYŃSKIE - wypływa na Świat o tym już piszą najwalniejsze portale takie jak ONET. UKRAINA MIAŁA CZAS NAWET SYMBOLICZNIE ROZLICZYĆ SIĘ ZE ZBRODNI UPA. Ale Polaków nie mordowala tylko UPA, ale pomagali jej sąsiedzi, i dlatego obraz Wołynia jest tak przerażający. . Seweryn Blumsztajn z Gazety Wyborczej odszedł na znak i to w 2022 r. protestu przeciwko tolerowaniu tatuaży żołnierzy pułku Azow Stal. Przeciwko gloryfikacji banderowców. Zagłada wołyńskich Żydów: Instytut dokumentuje masowe mordy dokonywane na ludności żydowskiej przez niemieckie grupy operacyjne (Einsatzgruppen) oraz badanie stopnia współpracy lokalnej ludności w tych zbrodniach.Sprawiedliwi wśród Narodów Świata: Yad Vashem przyznaje medale osobom (w tym Polakom i Ukraińcom z Wołynia), które ukrywały i ratowały Żydów przed Niemcami.Kto bada sprawę rzezi wołyńskiej?Ponieważ ofiarami rzezi wołyńskiej padli obywatele polscy, dokumentowaniem tego ludobójstwa, zbieraniem relacji świadków i prowadzeniem śledztw zajmują się polskie instytucje państwowe:Instytut Pamięci Narodowej (IPN): Prowadzi oficjalną, ogólnodostępną Bazę Ofiar Zbrodni Wołyńskiej.Muzeum Pamięci Ofiar Rzezi Wołyńskiej: Nowo powstająca placówka w strukturach Muzeum Wojska Polskiego, dedykowana wyłącznie zachowaniu prawdy o tych wydarzeniach.Jeśli szukasz informacji o konkretnej ofierze lub miejscowości dotkniętej rzezią wołyńską, daj znać – pomogę Ci odnaleźć właściwe rejestry w bazie IPN.Odpowiedzi wygenerowane przez AI mogą zawierać błędy. Więcej informacji9 witryn-Filip Musiał: Rzeź Wołyńska – ludobójstwo zapomniane?Za datę symboliczną dla Rzezi Wołyńskiej uznaje się 10 lipca 1943 r., kiedy bojownicy UPA rozerwali końmi wysłanego na pertraktacje...Instytut Pamięci Narodowej. Baza Ofiar Zbrodni Wołyńskiej - Zbrodnia Wołyńska Baza Ofiar Zbrodni Wołyńskiej Baza zawiera informacje o osobach, rodzinach i faktach zbrodni. Wykaz jest aktualizowany i uzupełnia...zbrodniawolynska.pl Wołyń. 80 lat od tragedii - Muzeum Historii Polski Dzień ten, znany jako „krwawa niedziela”, stanowił apogeum zbrodniczej akcji prowadzonej przeciwko Polakom zamieszkałym wschodnie ... Ludobójstwo WOŁYŃSKIE - wypływa na Świat o tym już piszą najwalniejsze portale takie jak ONET. Seweryn Blumsztajn z Gazety Wyborczej odszedł na znak i to w 2022 r. protestu przeciwko tolerowaniu tatuaży żołnierzy pułku Azow Stal. Przeciwko gloryfikacji banderowców.
Odpowiedzi: 0
7
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~do poniżej
- 19:42, 09.06.2026
ciebie już zweryfikowało na dupe ;))))
Odpowiedzi: 0
3
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~życie to was weryfikuje
- 19:31, 09.06.2026
dupa to zmieniał z ruskich na ukrainskie
Odpowiedzi: 0
2
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~takie pytanie zadaje!!!
- 15:37, 09.06.2026
Życiowa D.UPA !!!
Odpowiedzi: 0
4
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~jaka teraz jest poprawność polityczna ? !
- 14:51, 09.06.2026
czy to prawda że na jarmarku hetmańskim festiwal smaków wygrały pierogi ? nie ruskie, nie ukraińskie, a im. bohaterów upa???
Odpowiedzi: 0
3
6
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"Poseł PiS Antoni Macierewicz usłyszał zarzuty publicznego znieważenia kierownictwa Służby Kontrwywiadu Wojskowego".
- 12:59, 09.06.2026
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/antoni-macierewicz-uslyszal-zarzuty-nie-przyznal-sie/k12jnkt,79cfc278
Odpowiedzi: 0
5
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Czy wiedziałeś, że Grabowiec ma swoją świętą ?
- 12:19, 09.06.2026
Joanna Szwajko Była z wykształcenia ekonomistką, jednak nie pracowała w zawodzie. W 1923 r. wyszła za mąż za Pawła Szwajkę, który w roku następnym przyjął święcenia kapłańskie. Jako matuszka towarzyszyła mężowi w jego pracy duszpasterskiej: kolejno w Potoku Górnym, Świątkowej Wielkiej, Desznicy, Siedliskach, Obszy, Śniatyczach i Grabowcu. Razem z nim została 28 sierpnia 1943 r. zamordowana przez polski oddział partyzancki Józefa Śmiecha ps. „Ciąg”. Według relacji świadków przed śmiercią była torturowana i gwałcona, zmarła z upływu krwi. Kanonizowana przez Polski Autokefaliczny Kościół Prawosławny 7–8 czerwca 2003 r. w Chełmie.
Odpowiedzi: 0
4
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Jakby przeszła uchwała radnych KO, to samo by było w Zamościu ( meliny - "komuno wróć" :)
- 09:07, 09.06.2026
"Alkotaksówki i e-meliny. To efekt uboczny nocnej prohibicji w Warszawie" https://www.onet.pl/informacje/onetwarszawa/tydzien-prohibicji-w-warszawie-pojawily-sie-e-meliny-i-alkotaksowki/82tfze6,79cfc278
Odpowiedzi: 0
4
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"rzetelne dziennikarstwo" ;)
- 08:18, 09.06.2026
"Redaktorem naczelnym portalu Zamojska24 jest Mateusz Orzechowski. W skład zespołu redakcyjnego wchodzą również dziennikarze tacy jak Tomasz Zalewa"... "Hej TVP 3 Lublin! Nie nadążymy sprzątać śródmieścia jeśli tak będziecie robić swoje "dziennikarstwo". Najwyraźniej dziś śmieci na placu Lecha Kaczyńskiego było za mało, więc reporter TVP Lublin Tomek Zalewa dodał coś od siebie, żeby news był bardziej wstrząsający" - napisano w poście dołączonym do nagrania. "Tak się złożyło, że "rzetelną" telewizyjną robotę nagrała kamera Centrum Monitoringu Wizyjnego Miasta Lublin" - czytamy. https://www.rp.pl/kraj/art575161-lublin-reporter-tvp-rozrzucal-smieci-na-placu-lecha-kaczynskiego
Odpowiedzi: 0
5
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~KPR Padwa Zamość sp. z o.o. ma nowego prezesa. Został nim Szymon Fugiel. W zarządzie znaleźli się ponadto: Sławomir Tór oraz Marcin Mazur-Chromiak.
- 07:36, 09.06.2026
https://www.kronikatygodnia.pl/artykul/43199,nowy-prezes-padwy-zamosc
Odpowiedzi: 0
1
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~To może niech Zamość kupią ? Jak nie chcą ich w Albanii
- 07:29, 09.06.2026
Albania nie jest na sprzedaż. Tysiące ludzi wychodzą na ulice, by bronić wspólnego skarbu narodowego - obszaru Vjosa-Narta. Laguny, wydmy oraz dom dla unikalnej fauny, na przykład flamingów czy żółwi morskich w tym momencie demolowane są przez koparki i spychacze zięcia Donalda Trumpa - Jareda Kushnera. Na ulicach protesty nawołujące do obalenia premiera Edi Ramy, który sprzedał dziedzictwo naturalne Albanii funduszowi Affinity Partners. Tak wygląda władza elit, miliarderów, którzy swoimi niebotycznymi majątkami przekupują skorumpowanych polityków. Razem od lat ostrzega przed egoizmem najbogatszych. Dziś tak samo stoimy po stronie społeczeństwa, które walczy o niezależność i prawo do decydowania o swoim kraju.
Odpowiedzi: 0
3
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Dziwny portal ta Zamojska24, ale to nawet nie człowiek z Zamościa prowadzi
- 07:28, 09.06.2026
Wydawcą portalu zamojska24.pl jest Wydawnictwo Wspólnota Mateusz Orzechowski z siedzibą: Wygnanów 20, 21-306 Czemierniki Grupa Wydawnicza Wspólnota wydaje 12 tytułów prasowych oraz prowadzi 18 portali informacyjnych: lublin24.pl, 24wspolnota.pl, bialasiedzieje.pl, miedzyrzec.24wspolnota.pl, radzyn.24wspolnota.pl, parczew.24wspolnota.pl, lukow24.pl, pulawy.24wspolnota.pl, opole.24wspolnota.pl, lubartow.24wspolnota.pl, tubalecznej.pl, siedlcesiedzieje.pl, kuriergarwolinski.pl, gazetabilgoraj.pl, zamojska24.pl , ryki.24wspolnota.pl, krasnik.24wspolnota.pl
Odpowiedzi: 0
5
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~thomas na CITO !!!
- 06:57, 09.06.2026
https://www.czp-zamosc.pl/
Odpowiedzi: 0
2
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~do buraczyska z 22:18, 08.06.2026
- 05:12, 09.06.2026
Co już przesadziłeś, czy przesłałeś szklankę buraku, palce oblizałeś?! :))))))) A to buraczysko !!!
Odpowiedzi: 0
3
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Tomas
- 22:18, 08.06.2026
Widzę, że za dużo tego Soku z buraksow
Odpowiedzi: 0
1
6
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~do buraka z18:25, 08.06.2026
- 18:44, 08.06.2026
Drugiego takiego buraka jak ty nie ma! O tym świadczą twoje burackie teksty !!! :)))))))) Także nie mierz innych swoją miarą, zgniły buraku :)))))))
Odpowiedzi: 0
5
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~do buraka z18:25, 08.06.2026
- 18:41, 08.06.2026
Ty sobie nalej do szklanki to będziesz miał sok z BURAKA!!! Walnij sobie :)))))))))
Odpowiedzi: 0
4
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 18:25, 08.06.2026
Do T.. WALNIJ SOBIE SOKU Z BURAKA.
Odpowiedzi: 0
4
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~:))))))))))))))
- 17:21, 08.06.2026
https://youtu.be/vXyC9723YLs?is=6ReiyECYtHbrYLGJ
Odpowiedzi: 0
3
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~do T.
- 16:59, 08.06.2026
majaczysz :))))))
Odpowiedzi: 0
4
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 16:12, 08.06.2026
Tyle mnie rajd koguta czy jarmark hetmański tyle ile Zamosc na tym zarobił.
Odpowiedzi: 0
2
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~brak słów
- 13:00, 08.06.2026
Organizując w dwa różne weekendy "Jarmark Hetmański" i "Rajd Koguta", skorzystali by bardziej właściciele hoteli, restauracji itp. Turyści mogli przyjechać na dwa weekendy, a przyjechali na jeden. Ktoś czasami myśli w tym UM i jednostkach podległych ?!
Odpowiedzi: 0
13
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~„Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie”
- 11:33, 08.06.2026
Jan Zamoyski także wspierał mlodych ludzi, choćby studentów Akademii Zamojskiej, bo zależało mu na kształceniu dobrze przygotowanej elity służącej Państwu. Kanclerz ufundował bursę, czyli miejsce, gdzie niektórzy ubożsi studenci mogli mieszkać i często też otrzymywać wyżywienie. Dzięki temu młodzież bez dużych środków mogła studiować. Źródło: https://przewodnikzamosc.pl/?tag=jan-zamoyski
Odpowiedzi: 0
4
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~„Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie”
- 11:32, 08.06.2026
Jan Zamoyski także wspierał mlodych ludzi, choćby studentów Akademii Zamojskiej, bo zależało mu na kształceniu dobrze przygotowanej elity służącej Państwu. Kanclerz ufundował bursę, czyli miejsce, gdzie niektórzy ubożsi studenci mogli mieszkać i często też otrzymywać wyżywienie. Dzięki temu młodzież bez dużych środków mogła studiować. Źródło:
Odpowiedzi: 0
3
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Kolejka lanserów
- 06:23, 08.06.2026
Zobaczymy czy na mecze Hetmana też będą chodzić i cykać sobie foteczki gdy pojawią się problemy sportowe lub finansowe (w przeszłości przerabialiśmy to już kilka razy). Na Padwie gdy była koniunktura też było ciasno w loży VIP. A teraz słyszy się tu i ówdzie o kłopotach z zamknięciem budżetu i jakoś kolejki do pomocy nie widać.
Odpowiedzi: 0
13
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~duet
- 05:10, 08.06.2026
Jak się ma strzyżenie psów, montaż pomp ciepła do zarządzania miastem??
Odpowiedzi: 0
12
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~KIBICE HETMANA MUSZĄ WZIĄĆ NA SIEBIE CIĘZAR UTRZYMNIA KLUBU
- 22:59, 07.06.2026
Nigdy nie byłem kibicem Hetmana i nie byłem na meczu Hetmana. Dlaczego mam utrzymywać hetmana? dlaczego ceny bilów na hetman są rażąco niskie? Były czasy kiedy cena biletów do ZOO był ceną porównywalną.
Odpowiedzi: 0
12
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Hipokryta?
- 20:17, 07.06.2026
Zwolak "wczoraj", Zwolak "dzisiaj", Gdy zestawi się jego postawę z kadencji radnego z jego aktualną postawą i już prezydenckimi wypowiedziami, widać całkowitą zmianę narracji :Kiedyś (jako radny): „Rynek Wielki powinien być odciążony”, a mieszkańcom należy się „szacunek dla ich spraw”. Dzisiaj (jako prezydent): „Nikt nikogo nie zmusza, żeby mieszkał w Zespole Staromiejskim. Jeżeli dla kogoś jest za głośno, oczywiście może szukać miejsca poza nim”. Czy tak zachowuje się człowiek "wiarygodny"? Szacunek mieszkańców potrzebny mu był tylko w kampanii. Radni opozycji też szli z hasłami. Jaczyńska w kampanii wyborczej podkreślała, że Zespół Staromiejski nie może być wyłącznie „wesołym miasteczkiem” nastawionym na generowanie hałasu bez liczenia się z lokatorami kamienic. Zwolak daj mieszkańcom starówki zamienne lokale i zabieraj sobie te kamienice, zobaczymy co w nich zrobisz i czy ktoś w ogóle się nimi zainteresuje. Oszuści.
Odpowiedzi: 0
17
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Do kolejka lanserów
- 19:54, 07.06.2026
Bez kasy miasta Hetman niewiele może. Więc ogarnijcie się, bo nie każdy mieszkaniec jest kibicem piłkarskim. Zobaczymy co będzie dalej
Odpowiedzi: 0
10
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Może coś dotrze do elektoratu
- 19:51, 07.06.2026
Szeptycki, syn Izmaiła, wiceminister nauki w rządzie Tuska: ,,UPA walczyła o niepodległość Ukrainy, walczyła w ramach tego ukraińskiego imaginarium przede wszystkim z Sowietami, i to była taka walka beznadziejna, to byli tacy trochę - ze wszystkimi pozytywnymi i negatywnymi konotacjami tego słowa - trochę tacy ukraińscy LUDZIE NIEZŁOMNI". Nawet w Polsacie nie kryli oburzenia, że typ miał czelność porównać tych siepaczy do Niezłomnych. A co do Sowietów - wiecie kto jeszcze z nimi walczył? Adolf. A gdy podeszli pod Berlin, jego walka o niepodległość też zrobiła się ,,beznadziejna". Tylko co to niby zmienia...? Co to niby usprawiedliwia? Jak dopuszczasz się nieludzkich mordów i masowych zbrodni, to pies srał na twoją walkę z Sowietami. Nieważne czy jesteś Niemcem, Ukraińcem czy Marsjaninem. To bynajmniej nie pierwszy taki wybryk Szeptyckiego, którego Dorota Gawryluk nazywa Ukraińcem i pyta co Ukrainiec robi w polskim rządzie. Kilka miesięcy temu, w przededniu pierwszych zbrodni Ukraińców na Polakach, pod zdjęciem z banderowskimi flagami napisał: ,,chwała bohaterom!". Przypominam - ten typ, publicysta ,,Gazety Wyborczej", założonej przez Michnika czyli syna człowieka, który domagał się odłączenia polskich terytoriów na rzecz ukraińskich, jest wiceministrem nauki... Co robi w polskim rządzie lobbysta na rzecz Ukrainy (syn Izmaiła), plujący na pamięć o polskich ofiarach? To samo, co robi Tusk na czele tego rządu - robi sobie jaja z Polski i Polaków. Jeszcze raz - gratulacje dla elektoratu! Na każdym kroku próbują nas ustawiać do kąta i kazać siedzieć cicho, argumentem, że ,,Ukraina ma trudną przeszłość" i że ,,nie mają innych bohaterów". Gówno mnie to obchodzi. To NIE JEST ani wina Polski, ani problem Polski, że Ukraina nie ma lepszych bohaterów niż banda krwiożerczych, nieludzkich sadystów, którzy dokonywali tak okrutnych zbrodni, że nawet większość niemieckich czy sowieckich zbrodni się do nich nie umywa pod względem okrucieństwa i sadyzmu. Powiedzcie Żydom, że Niemcy nie mają wielu skuteczniejszych specjalistów od public relation, niż Goebbels, i zapytajcie czy Niemcy mogą go już przywrócić do łask, na pomniki i na sztandary. Ok? Umówmy się tak - opracujcie wehikuł czasu, cofnijcie się o kilkadziesiąt lat (to nie była prehistoria - mówimy o czasach, w których ludzie chodzili do kina i oglądali tam bajki Disneya) i pogadajcie z moim pradziadkiem. Zadajcie mu jedno krótkie pytanie: ,,Przepraszam, mamy sprawę, przybywamy z niedalekiej przyszłości. Niedługo zostanie pan brutalnie zamordowany, tak jak wielu pana sąsiadów, na oczach waszych żon i dzieci - a i to tylko na oczach tych, którym uda się schować i przeżyć tę masakrę. Pana kilkuletnia córka, która zostanie ukryta, przeżyje i w przyszłości będzie babcią autora paru książek - na skutek tej masakry będzie miała traumę na całe życie, koszmary będą ją prześladowały nawet na starość, będzie żyła w wiecznym strachu. No i w związku z tym mamy takie pytanko: czy nie ma pan nic przeciwko, żebyśmy my w przyszłości olali to, mieli to wszystko w dupie, machnęli na to ręką, i żebyśmy nie protestowali kiedy Ukraińcy będą czcić pana morderców, autorów jednej z najbardziej demonicznych zbrodni XX wieku? Bo wie pan, oni nie mają za wielu innych bohaterów, i w ogóle, i Putin, i tak dalej... To jak, dogadamy się? Nie ma pan nic przeciwko temu, że w przyszłości symbolicznie nasramy na pana grób i będziemy przyzwalali na gloryfikowanie tych, którzy dokonają w waszej wiosce rzezi?" I jak wam się ta trudna sztuka uda, jak ogarniecie taki wehikuł i uzyskacie zgodę od mojego pradziadka, ale też od ponad stu tysięcy innych ofiar - to i ja nie będę robić problemów. Obiecuję! Ale dopóki tego nie zrobicie, to pozwolę sobie napisać w imieniu wielu potomków ofiar, do każdego kto trywializuje, bagatelizuje, umniejsza, pokrywa kurzem czasu zbrodnie dokonane na Polakach: srał was pies. Chrystus nauczał, żeby wybaczać, ale po pierwsze, wybaczać możemy tylko za samych siebie, a nie za innych, a po drugie: NAWET ON zostawił nam wolną wolę - więc tym bardziej nie mają prawa nam jej odbierać takie moralne karły jak wy. A wybaczenie Ukraińcom będzie cholernie trudne (możliwe, wykonalne, ale cholernie trudne) NAWET w sytuacji, w której ich przywódcy będą nas przepraszali i pokutowali za zbrodnie swoich przodków, tak jak Niemcy pokutowali, kajali się i przepraszali Żydów za swoje zbrodnie. Więc co dopiero w sytuacji, w której prezydent Ukrainy nadaje jednostce wojskowej imię UPA, i tytułuje tych zbrodniarzy, morderców i rzeźników... BOHATERAMI. Nie, ten numer nie przejdzie.
Odpowiedzi: 0
4
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Kolejka lanserów na Hetmanie
- 18:41, 07.06.2026
Teraz Hetman, a całkiem niedawno te same buzie pojawiały się na meczach Padwy. RZ dopiero w kampanii zaczął chodzic na mecze. Ogrzać się w sukcesie każdy chce
Odpowiedzi: 0
9
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~słuchawka
- 12:21, 07.06.2026
W szklankach na pewno jest woda??? Bo niektórzy takie głupoty wylądują !!!!
Odpowiedzi: 0
7
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~kibic
- 11:10, 07.06.2026
Gratuluję sukcesu Hetmanowi. Jak widać sukces ma wielu "ojców" ;) Chociaż Hetman zapewnił jakiś sukces miastu. Włodarz może się po lansować, co mu najlepiej wychodzi.
Odpowiedzi: 0
12
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~moralista
- 08:15, 07.06.2026
Dwa stoiska i prezesura, to są metody na wysokie koszty życiowych decyzji np. alimenty? Tak to jest jak się "myśli" nie tą częścią ciała, która do tego została stworzona.
Odpowiedzi: 0
10
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość
- 07:48, 07.06.2026
Szanowny Panie Marcinie, był Pan dobrym Prezentem Zamościa udzielił Pan poparcia w poprzednich wyborach obecnej Pani wiceprezydent, a ostatnio poparł Pan obecnego Pana prezydenta, niech Pan ich wesprze ich Swoim doświadczeniem, bo zdaniem wielu Zamościan, delikatnie stwierdzając nie dzieje się dobrze w Naszym pięknym Zamościu.
Odpowiedzi: 0
13
5
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 23:09, 06.06.2026
Rafałowi Zwolakowi pali się grunt pod nogami. Rozmawiając z ludźmi sympatykami Silnych razem również i oni są rozczarowani tą prezydenturą.
Odpowiedzi: 0
22
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~A może Pan Order Orła Piotr Zygarski
- 22:48, 06.06.2026
Powinien zostać wiceprezydentem Zamościa ?
Odpowiedzi: 0
0
18
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Kochani ❤
- 22:10, 06.06.2026
Jeśli Zwolak w końcu zaczął rozliczać swoich ludzi to chyba kolej na kolejne zmiany. Pan ( ale bez szacunku ) Franciszek niech wraca na emeryturę... Pan Artur Metody niech wraca sprzedawać garnitury, a pan Dudek samochody...
Odpowiedzi: 0
20
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Kochani
- 22:07, 06.06.2026
Kocham was
Odpowiedzi: 0
4
5
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~!!!
- 20:30, 06.06.2026
"Wolność jest tylko wówczas, gdy Naród tworzy jedność, a lud w nim żyjący czuje się włodarzem, nie zaś niewolnikiem garstki opętanych”
Odpowiedzi: 0
10
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Kochajmy się ❤
- 19:58, 06.06.2026
Bo tylko ❤ może pokonać nienawiść.
Odpowiedzi: 0
2
6
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~nie wiejski, nie miejski, a podmiejski
- 19:53, 06.06.2026
Starosta zamojski i prezydent jawią się jako kandydaci w przyszłorocznych wyborach parlamentarnych.
Odpowiedzi: 0
5
8
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość
- 17:21, 06.06.2026
Jeżeli *środowiska prawicowe nie zorganizują referendum, to na kolację nie ma co liczyć.
Odpowiedzi: 0
8
8
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość
- 17:21, 06.06.2026
Jeżeli środowiskowe nie zorganizują referendum, to na kolację nie ma co liczyć.
Odpowiedzi: 0
6
10
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"Kundel Bury"
- 15:09, 06.06.2026
https://youtu.be/7S8HqWQ8B5E?is=A2D51GQlWHV7-X_D
Odpowiedzi: 0
3
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Referendum!!!
- 14:02, 06.06.2026
25 miesięcy sowitego wynagrodzenia dla byłego pracownika Posła Centrum i wystarczy
Odpowiedzi: 0
19
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Uważajcie
- 09:20, 06.06.2026
() Janina Gąsiorowska: Byłam aresztowana telefonicznie. "Nie traćcie głowy tak jak ja", ostrzega seniorów () Czytaj: https://www.kronikatygodnia.pl/artykul/53816,janina-gasiorowska-bylam-aresztowana-telefonicznie-quot-nie-traccie-glowy-tak-jak-ja-quot-ostrzega-seniorow () Honorowa Obywatelka Zamościa Janina Gąsiorowska opowiada, jak padła ofiarą wyrafinowanego „aresztu telefonicznego”, by ostrzec innych przed oszustami podszywającymi się pod policjantów – nie traćcie głowy i zawsze weryfikujcie takie telefony
Odpowiedzi: 0
7
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Czy taki radnym Dariusz K. miał świadectwo z czerwonym ? Nie sądzę, a jaki sukces osiągnął ?
- 09:17, 06.06.2026
Świadectwo z czerwonym paskiem nie gwarantuje sukcesu życiowego ani zawodowego, choć dla wielu osób stanowi powód do dumy i odzwierciedlenie ciężkiej pracy.Rzeczywistość szkolna a dorosłe życie.Współczesne badania, psycholodzy oraz eksperci rynkowi jednoznacznie wskazują, że oceny szkolne mierzą jedynie wycinek ludzkich możliwości.Wąski zakres kompetencji: System szkolny premiuje głównie pamięć mechaniczną oraz umiejętność dopasowania się do klucza odpowiedzi.
Odpowiedzi: 0
5
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Czy taki Zwolak miał świadectwo z czerwonym ? Nie sądzę, a jaki sukces osiągnął ?
- 09:16, 06.06.2026
Świadectwo z czerwonym paskiem nie gwarantuje sukcesu życiowego ani zawodowego, choć dla wielu osób stanowi powód do dumy i odzwierciedlenie ciężkiej pracy.Rzeczywistość szkolna a dorosłe życie.Współczesne badania, psycholodzy oraz eksperci rynkowi jednoznacznie wskazują, że oceny szkolne mierzą jedynie wycinek ludzkich możliwości.Wąski zakres kompetencji: System szkolny premiuje głównie pamięć mechaniczną oraz umiejętność dopasowania się do klucza odpowiedzi.
Odpowiedzi: 0
6
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~„Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga
- 04:07, 06.06.2026
Łam, czego rozum nie złamie:
Odpowiedzi: 0
4
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Adam Cisowski
- 00:00, 06.06.2026
https://kurierlubelski.pl/zamosc-goraco-na-linii-wojt-prezydent/ar/3889563 Gmina Zamość jest bogatą gminą i powinna sama zorganizować sobie własną komunikację, tak samo jak gospodarkę komunalną!!!
Odpowiedzi: 0
4
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~https://kurierlubelski.pl/zamosc-goraco-na-linii-wojt-prezydent/ar/3889563
- 21:50, 05.06.2026
To nie Jadwigi, jeśli o ten chodzi
Odpowiedzi: 0
4
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Ktoś do mnie dzisiaj
- 21:48, 05.06.2026
Że ten Zwolak to tylko pokazuje się wszędzie, ale nic z tego nie wynika
Odpowiedzi: 0
13
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas Anderson
- 21:30, 05.06.2026
PANIE ZWOLAK ANDRZEJ WNUK MIAL RACJE HARETA NIE.. NIECH PAN ODNIESIE SIE DO SLYNNEGO ARTYKULLU JADWIGI HARETY "GMINA ŻERUJE". A CO DO HARETY MAM WIELE PUTAN.
Odpowiedzi: 0
8
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas Anderson
- 21:29, 05.06.2026
PANIE ZWOLAK ANDRZEJ WNUK MIAL RACJE. NIECH PAN ODNIESIE SIE DO SLYNNEGO ARTYKULLU JADWIGI HARETY "GMINA ŻERUJE". A CO DO HARETY MAM WIELE PUTAN.
Odpowiedzi: 0
6
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~na pohybel nieudacznikom
- 14:42, 05.06.2026
Odwołanie to najlepsze, co mogło spotkać zamojską.oświatę i Zamość. Przypominam, że pod wuefistę podlegał wydział rozwoju i inwestycji (było widać tyko na Zamoyskiego, przy SP nr 4).
Odpowiedzi: 0
11
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas Anderson
- 12:45, 05.06.2026
Marek Kudela zachował sie prawidłowo. DZIEKI JEGO POSTAWIE PLACÓWKA OŚWUATIWA NIE ZISTANIE ZLIKWIDOWANA.
Odpowiedzi: 0
5
6
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Wieśmak
- 10:05, 05.06.2026
Zamiast filharmonii, trzeba postawić namiot na "cyrk zamojski" i tam robić posiedzenia !
Odpowiedzi: 0
12
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~KO !!! Pokażcie, że macie "jaja" !!! Przecież, to ktoś z KO będzie pełnił obowiązki po odwołaniu, co daje szansę na przejęcie władzy !!!
- 08:17, 05.06.2026
"Referendum w sprawie odwołania organu jednostki samorządu terytorialnego - Referendum lokalne. Referendum w sprawie odwołania organu jednostki samorządu terytorialnego Art. 22. [Wniosek o przeprowadzenie referendum] 1. Inicjator referendum w sprawie odwołania organu jednostki samorządu terytorialnego przekazuje na piśmie, w terminie określonym w art. 14 ust. 1, komisarzowi wyborczemu wniosek mieszkańców wraz z informacją o spełnieniu obowiązków wskazanych w art. 13 ust. 1 i 3. Komisarz wyborczy niezwłocznie potwierdza na piśmie otrzymanie wniosku. 2. Do wniosku dołącza się karty, o których mowa w art. 14 ust. 2. 3. Komisarz wyborczy zwraca inicjatorowi referendum lub jego pełnomocnikowi wniosek zawierający uchybienia i wyznacza czternastodniowy termin do ich usunięcia. 4. Komisarz wyborczy odrzuca wniosek o przeprowadzenie referendum, w którym stwierdził niedające się usunąć uchybienia, a także, jeśli inicjator referendum nie wywiązał się z obowiązków wskazanych w art. 13 ust. 1 i 3. Postanowienie o odrzuceniu wniosku przekazuje się niezwłocznie inicjatorowi referendum lub jego pełnomocnikowi. 5. Przepisu ust. 3 nie stosuje się w przypadku, gdy uchybienia wniosku polegają na zebraniu niewystarczającej ilości prawidłowo złożonych podpisów osób popierających wniosek, chyba że nie upłynął jeszcze termin, o którym mowa w art. 14 ust. 1. 6. Inicjator referendum lub jego pełnomocnik może w razie potrzeby, w tym z własnej inicjatywy, składać komisarzowi wyborczemu dodatkowe wyjaśnienia i przedstawiać dowody. Komisarz wyborczy może także żądać od inicjatora referendum lub jego pełnomocnika złożenia takich wyjaśnień i przedstawienia dowodów. Art. 23. [Postanowienie komisarza o przeprowadzeniu referendum i jego terminie] 1. Komisarz wyborczy postanawia o przeprowadzeniu referendum z inicjatywy mieszkańców, jeżeli wniosek mieszkańców spełnia wymogi określone w ustawie. 2. W przypadku złożenia dwóch lub więcej wniosków, o których mowa w ust. 1, komisarz wyborczy postanawia o przeprowadzeniu referendum w terminie liczonym od dnia otrzymania pierwszego wniosku. Art. 24. [Termin wydania postanowienia przez komisarza] Komisarz wyborczy wydaje postanowienie o przeprowadzeniu referendum lub odrzuceniu wniosku mieszkańców nie później niż w ciągu 30 dni od dnia jego złożenia. Art. 24a. [Postanowienie komisarza o referendum w sprawie odwołania wójta (burmistrza, prezydenta miasta)] 1. Uchwałę rady gminy o przeprowadzeniu referendum w sprawie odwołania wójta (burmistrza, prezydenta miasta) przewodniczący rady gminy przekazuje komisarzowi wyborczemu. 2. Komisarz wyborczy wydaje postanowienie o przeprowadzeniu referendum w ciągu 14 dni po upływie terminu do stwierdzenia nieważności uchwały przez wojewodę w trybie art. 91 ustawy, o której mowa w art. 6 pkt 1, albo w ciągu 14 dni od dnia otrzymania orzeczenia o oddaleniu lub odrzuceniu przez sąd administracyjny skargi na rozstrzygnięcie nadzorcze wojewody unieważniające uchwałę, o którym mowa w ust. 3. 3. Na rozstrzygnięcie nadzorcze wojewody unieważniające uchwałę rady gminy o przeprowadzeniu referendum w sprawie odwołania wójta (burmistrza, prezydenta miasta) radzie gminy służy skarga do sądu administracyjnego w terminie 14 dni od dnia otrzymania rozstrzygnięcia nadzorczego. Sąd administracyjny rozpatruje skargę w terminie 14 dni od dnia jej zgłoszenia. Skargę kasacyjną wnosi się w terminie 14 dni. Art. 24b. [Zbieg wniosków referendalnych] W przypadku złożenia dwóch lub więcej wniosków mieszkańców o przeprowadzenie referendum w sprawie odwołania organów gminy oraz uchwały rady gminy o przeprowadzenie referendum w sprawie odwołania wójta (burmistrza, prezydenta miasta) komisarz wyborczy wydaje postanowienie o przeprowadzeniu referendum w terminie liczonym od dnia otrzymania pierwszego wniosku lub uchwały. Art. 25. [Treść i publikacja postanowienia o przeprowadzeniu referendum] 1. Postanowienie komisarza wyborczego o przeprowadzeniu referendum zawiera: 1) termin przeprowadzenia referendum; 2) wzór i treść karty do głosowania; 3) kalendarz czynności związanych z przeprowadzeniem referendum. 2. Postanowienie, o którym mowa w ust. 1, podlega opublikowaniu zgodnie z art. 10 ust. 1. Art. 26. [Skarga na postanowienie komisarza] 1. Na postanowienie komisarza wyborczego odrzucające wniosek o przeprowadzenie referendum, o którym mowa w art. 22, a także w przypadku niedotrzymania przez komisarza terminu określonego w art. 24, inicjatorowi referendum służy skarga do sądu administracyjnego w terminie 14 dni od dnia doręczenia postanowienia. 2. Sąd administracyjny rozpatruje skargę w terminie 14 dni od dnia wniesienia skargi. Skargę kasacyjną wnosi się w terminie 14 dni. 3. Na podstawie wyroku uwzględniającego skargę komisarz wyborczy wydaje postanowienie o przeprowadzeniu referendum, zawierające informacje określone w art. 25 ust. 1. 4. Przepisy ust. 1-3 stosuje się odpowiednio w przypadku, o którym mowa w art. 22 ust. 3. Art. 27. [Termin przeprowadzenia referendum] Referendum przeprowadza się w dzień wolny od pracy najpóźniej w 50 dniu od dnia opublikowania postanowienia komisarza wyborczego w tej sprawie albo od dnia uprawomocnienia się wyroku sądu administracyjnego, o którym mowa w art. 26 ust. 3".
Odpowiedzi: 0
5
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Pan w gustownym sweterku(to akurat kabaret), jak mówi to poziom MW (tylko że to nie kabaret)
- 06:01, 05.06.2026
https://youtube.com/shorts/p0_lHQPF0pA?is=kjr5ggMAuOb9kyEl
Odpowiedzi: 0
4
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Mam marzenie,
- 23:40, 04.06.2026
Że ludzie nie będę wyjeżdżać z Zamościa, a będą Przyjeżdżać tu za pracą ludzie z Gdańska, Łodzi, czy innych dużych miast
Odpowiedzi: 0
7
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Mam marzenie,
- 22:57, 04.06.2026
że pewnego dnia będziemy żyć w mieście, w którym będzie praca, tolerancja ( będą orszaki, ale i parady równości, oraz wszyscy będą się szanować )
Odpowiedzi: 0
7
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"Tak PiS wpuszczał do Polski imigrantów. NIK pokazuje miażdżący raport"
- 11:45, 04.06.2026
https://businessinsider.com.pl/gospodarka/tak-pis-wpuszczal-do-polski-imigrantow-nik-pokazuje-miazdzacy-raport/40tk84q
Odpowiedzi: 0
7
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Elżbieta III
- 07:41, 04.06.2026
Imigrantów nie sprowadza żadna poprawność polityczna, a chęć zysku. Na wyspach też jest wielu bezrobotnych, a tyłu Polaków tam jeździła, bo robili za mniej, niż brytole.
Odpowiedzi: 0
7
5
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Sprawa HN
- 07:38, 04.06.2026
Mimo że obaj mężczyźni formalnie byli Brytyjczykami, sprawa wywołała ogromne napięcia społeczne na tle etnicznym i rasowym. Środowiska prawicowe i antyimigracyjne w Wielkiej Brytanii zaczęły posługiwać się tą tragedią w debacie publicznej, niesłusznie wpisując ją w kontekst kryzysu migracyjnego oraz rzekomego faworyzowania mniejszości etnicznych przez brytyjską policję.
Odpowiedzi: 0
1
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Morderstwo Henry’ego Nowaka
- 07:36, 04.06.2026
Ale sprawca i ofiarą byli pochodzenia emigrackiego. Polaków może też nie potrzebie przyjmowali ?
Odpowiedzi: 0
3
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 22:29, 03.06.2026
Zaprawdę POWIADAM WAM ZWOLAK JUZ NIEDŁUGO BĘDZIE Prezydentem. ❗️❗️ Wizyta Wadima Tyszkiewicza. Nie była przypadkowa. ❗️❗️czy ktoś spodziewał się dymisji Kudeli? ❗️❗️Idę, o każdy zakład Tyszkiewicz będzie wiceprezydentem Zamościa. Arystokratyczne nazwisko Tyszkiewicz dobrze kojarzy się. ❗️❗️ Przyczyny osobiste, przypominają mi przyczyny osobiste dla których nasz poseł odszedł z Inkaso SA ❗️❗️. Jak to SPIEWAL KLASYK PROZA ŻYCIA TO PRZYJAŹNI KAT - I TO JEST SMUTNE ❗️❗️ ALE INNY KLASYK SPIEWAL SEN SIĘ SPELNI❗️❗️
Odpowiedzi: 0
6
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 22:28, 03.06.2026
Zaprawdę POWIADAM WAM ZWOLAK JUZ NIEDŁUGO BĘDZIE Prezydentem. ❗️❗️ Wadima Tyszkiewicza. Nie była przypadkowa. ❗️❗️czy ktoś spodziewał się dymisji Kudeli? ❗️❗️Idę, o każdy zakład Tyszkiewicz będzie wiceprezydentem Zamościa. Arystokratyczne nazwisko Tyszkiewicz dobrze kojarzy się. ❗️❗️ Przyczyny osobiste, przypominają mi przyczyny osobiste dla których nasz poseł odszedł z Inkaso SA ❗️❗️. Jak to SPIEWAL KLASYK PROZA ŻYCIA TO PRZYJAŹNI KAT - I TO JEST SMUTNE ❗️❗️ ALE INNY KLASYK SPIEWAL SEN SIĘ SPELNI❗️❗️
Odpowiedzi: 0
5
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Tak się kończą chore pomysły lewicy i lewaków
- 22:07, 03.06.2026
W sprawie śmierci Henrego Nowaka złożymy jutro wniosek o debatę w Parlamencie Europejskim❗️ Jego śmierć to symbol. Pokazuje tak dobitnie, że jaśniej się nie da, do czego prowadzi polityka przyjmowania migrantów oraz poprawności politycznej. Henry Nowak miał 18 lat. Nasz rodak — dziecko Polaków. Student pierwszego roku rachunkowości. Zwykły chłopak. Przed nim całe życie. Wieczorem Henry wracał ze spotkania drużyny piłkarskiej do domu. Na ulicy spotkał 23-letniego syna imigrantów. Ten pięciokrotnie pchnął Polaka ostrzem o długości 21 cm. Henry leżał ranny na chodniku. Gdy policja przybyła na miejsce, imigrant mówi, że Polak mówił do niego coś rasistowskiego. Więc policjanci zamiast skuć migranta, skuwają kajdankami umierającego Polaka. Ten nie może oddychać i umiera. Nagrania nie potwierdziły żadnych rasistowskich słów, za to widać, jak Polak mówi: „Zostałem dźgnięty” — a poprawny politycznie policjant odpowiada: „Nie sądzę, żebyś był, kolego”. Henry Nowak zmarł z powodu wykrwawienia. Policja nazwała to „pomyłką”. Widzicie na jednym obrazku, jak działa polityka liberalno-lewicowa. Chłopak by dalej żył, gdyby nie nasprowadzali do Anglii tych migrantów i gdyby nie faszerowali życia publicznego poprawnością polityczną. Przypomnijmy: niedawno ujawniono, że przez lata tolerowali migrancki gang gwałcicieli dzieci — ponieważ bali się poprawności politycznej. Tysiące ofiar. Czy aresztowano kobietę za to, że w myślach się modliła. Orwell w czystej postaci. Więc podsumujmy: Policja — zamiast ratować umierającego — aresztowała ofiarę. Ponieważ są nafaszerowani poprawnością. A teraz przypomnijcie sobie sprawę Georgea Floyda — zmarł podczas aresztowania przez policję — i wywołał potężne protesty na całym świecie, dając początek ruchowi Black Lives Matter. Cały świat stanął. Miasta płonęły. Politycy, piłkarze, celebryci klękali i białym też kazali klękać. Media grzały temat prawie rok. Henry Nowak zginął — i przez długi czas cisza. Żadnych protestów. Żadnych murali. Żadnego globalnego ruchu. Bo był biały. Bo był Polakiem. Bo jego morderca powiedział magiczne słowo: „rasizm”. My jako obywatele mamy obowiązek sprawić, aby ofiara tego dziecka nie poszła na marne. Trzeba odsuwać od władzy liberalno-lewicę, która najpierw nasprowadzała migrantów, a potem wprowadziła cenzurę poprawnościową, aby nie można było tego krytykować. A ja jako polityk mam obowiązek działać — więc składamy wniosek o specjalną debatę i rezolucję PE w sprawie Henrego. Mieszkańcy UE muszą usłyszeć o tej sprawie i wyciągać wnioski.
Odpowiedzi: 0
4
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Ja bym zaczął od likwidacji szkoły podstawowej numer 2.
- 21:16, 03.06.2026
W mojej ocenie najgorsza szkoła w Zamościu i kilka tragedii tam się wydarzyło
Odpowiedzi: 0
10
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Będzie jak w szkole w Sitnie ?
- 21:15, 03.06.2026
Ta w szkole prowadzonej przez stowarzyszenie pracuje pierwsza dama ZAMOŚCIA
Odpowiedzi: 0
5
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Alinka
- 20:37, 03.06.2026
Kompetencje Marty Pfeiffer zostały ograniczone. CZYŻBY REZYGNACJA KUDELI TO SKUTEK WIZYTY WADIMA TYSZKIEWICZA? Thomas miał rację, że ta wizyta nie była przypadkowa.
Odpowiedzi: 0
1
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~MEN
- 20:16, 03.06.2026
Oświatę i jej finansowanie trzeba zreformować centralnie.
Odpowiedzi: 0
4
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Ekonomista
- 18:58, 03.06.2026
Oświatę trzeba zreformować i tu potrzebni są odważni ludzie (liczyłem na MK). Budżet miasta nie udźwignie dopłat do oświaty, aż w takiej wysokości. Będzie konieczność likwidacji placówek (bo dzieci coraz mniej) lub przekazanie szkół w zarządzanie stowarzyszeniom, jak to jest w innych samorządach. Niech te przywileje z czasów PRL dla nauczycieli wreszcie się skończą.
Odpowiedzi: 0
4
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Kaźmirz z Sitańca
- 18:06, 03.06.2026
Mania, Ty słyszała, wice sołtysa nam odwołali. Taki był wysportowany, szkoda go! ;)
Odpowiedzi: 0
8
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Przykład Zabrza
- 16:22, 03.06.2026
Ta po odwołaniu prezydentki z KO wygrał kandydat lewicowy, a wice została komisarz z PO.... W Krakowie faszyści z Konfederacji Bosaka, czy korony Brauna nie mają szans
Odpowiedzi: 0
0
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 14:07, 03.06.2026
Kraków, nie po to wygrał referendum, aby odwołać Miszalskiego. oddolnych ruch referendalny miał za zadanie wywalenie tzw. PO PiS z Rady Miasta Kraków. Teraz PiS oczywiście kreuje się na ojca zwycięstwa, ale nikt na to ni daje się nabrać w Krakowie To tak jak Monika Olejnik poszła do Łatwoganga i ją pogoniono!!!
Odpowiedzi: 0
4
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"Kraków rozbudził apetyty"
- 13:45, 03.06.2026
"Prawo i Sprawiedliwość oraz Konfederacja zwierają szyki, by przeprowadzić referendum w sprawie odwołania prezydenta Lublina Krzysztofa Żuka. Zainicjowania wniosku nie wyklucza Przemysław Czarnek. Podobną zapowiedź składa jeden z liderów Konfederacji w regionie, choć zastrzega, że o wszystkim zadecyduje matematyka. — Zrobić referendum i ponieść porażkę, to już lepiej nie robić nic — mówi Rafał Mekler" https://www.onet.pl/informacje/onetlublin/referendum-w-sprawie-odwolania-prezydenta-lublina-pis-i-konfederacja-zwietrzyly/0yclnbw,79cfc278
Odpowiedzi: 0
5
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Pamiętajmy o zbiórce PSONI
- 10:15, 03.06.2026
Link do zrzutk: https://zrzutka.pl/hz4nee #pomagamy
Odpowiedzi: 0
3
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~:))))))))))))))
- 17:17, 02.06.2026
Chyba na placowego :)))
Odpowiedzi: 0
8
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Bliżej domu
- 16:51, 02.06.2026
W Sitańcu były wice niech się zatrudni jako wuefista.
Odpowiedzi: 0
16
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Lans i propaganda w rytmie chocholego tańca
- 16:45, 02.06.2026
Wydaje mi się, że prezydent takiego miasta jak Kraków powinien trzymać fason i zachować powagę sprawowanego urzędu. Nie sposób skojarzyć to z chocholim tańcem https://www.instagram.com/reel/DNYbc4boiN3/
Odpowiedzi: 0
5
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Lans w rytmie chocholego tańca
- 16:43, 02.06.2026
Wydaje mi się, że prezydent takiego miasta jak Kraków powinien trzymać dason i zachować powagę. https://www.instagram.com/reel/DNYbc4boiN3/
Odpowiedzi: 0
4
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Marek wszystko przed tobą ;)
- 16:17, 02.06.2026
Odpowiedzi: 0
5
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Andrzeju ty się lepiej zajmij ułaskawieniem
- 15:52, 02.06.2026
Odpowiedzi: 0
4
7
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~U Andrzeja i w wielu domach w Zamościu!
- 15:13, 02.06.2026
https://youtube.com/shorts/0FEpIgEYJH8?is=551oMHtofqt-JfUK
Odpowiedzi: 0
5
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~W końcu jakieś zarządzenie o pozytywnej treści !
- 14:09, 02.06.2026
https://umzamosc.bip.lubelskie.pl/?id=90&action=details&document_id=2315512
Odpowiedzi: 0
7
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Mieszkaniec
- 13:19, 02.06.2026
Jako radny tyle mówił o oddziałach sportowych, o pomocy pomoc pedagogiczno psychologiczna o tym jak jest źle w zamojskiej oświacie. Krytykować, rozliczać było łatwo. Nasuwa się jedno pytanie Panie Marku co Pan zrobił przez ten czas będąc zastępcą prezydenta dla miasta dla zamojskiej oświaty?
Odpowiedzi: 0
16
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Czy to będzie dobry dzień dla zamojskiej edukacji ?
- 12:14, 02.06.2026
Miałem od początku złe zdanie, że został wiceprezydentem
Odpowiedzi: 0
17
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość
- 11:51, 02.06.2026
Jeden wuefista skazany prawomocnie. Ciekawe kiedy drugi ?
Odpowiedzi: 0
12
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Pan Marek były wice
- 11:47, 02.06.2026
a tak bił pianę o zamojską oświatę jak był radnym
Odpowiedzi: 0
19
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"złożył rezygnację" https://youtu.be/nUSbZzIlgCc?si=lsF3xMkrzxHfa6Ba
- 11:43, 02.06.2026
https://www.facebook.com/p/Zamo%C5%9B%C4%87-100069236553043/
Odpowiedzi: 0
3
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Mieszkaniec
- 11:34, 02.06.2026
Panie były wice
Odpowiedzi: 0
9
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Powody?
- 11:06, 02.06.2026
Właśnie konferencja wszystko wyjaśnia. Referendum!!!!!!!!!!!
Odpowiedzi: 0
11
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Brawo
- 11:00, 02.06.2026
Środowisko się powoli oczyszcza ;)
Odpowiedzi: 0
9
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~wuefista
- 07:24, 02.06.2026
Jak sytuacja w zamojskiej oświacie panie wice?
Odpowiedzi: 0
14
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~katolik
- 06:53, 02.06.2026
https://www.radiozamosc.pl/artykul/9958,artur-wasko
Odpowiedzi: 0
1
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~klawiszowiec
- 05:10, 02.06.2026
Ten skazany prawomocnie wuefista, jak się współosadzeni dowiedzą za co siedzi, to może mieć problemy, nawet z siedzeniem. Odechce mu się dziewczynek.
Odpowiedzi: 0
4
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Jowita Herezja
- 04:59, 02.06.2026
RMZ - wspaniały prezydent, tylko za mało zarabia.
Odpowiedzi: 0
5
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Fenomenalne orsemowienie Zembaczynskiego
- 23:39, 01.06.2026
https://youtube.com/shorts/eFV1I1RljM8?is=T4vzbLkG0TQH7Vnz tak się kończy dzielenie skóry na Niedźwiedziu.
Odpowiedzi: 0
0
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~To dokładnie za miesiąc
- 22:27, 01.06.2026
Już po raz 9 wyruszymy do Sanktuarium Matki Bożej Krasnobrodzkiej, by zanieść jej nasze troski i problemy oraz podziękować za otrzymane łaski ()Zbiórka o godz. 6.00 rano w kościele św. Brata Alberta () Na pielgrzymkę nie trzeba się zapisywać! :) Można dołączyć na trasie :)
Odpowiedzi: 0
2
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Mieszkaniec
- 22:21, 01.06.2026
W referendum Zwilak pokona wynik MISZALSKIEGO z Krakowa. Coraz więcej ludzi ma dosyc Zwolaka.
Odpowiedzi: 0
12
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Tramwaj
- 21:44, 01.06.2026
już jeden chciał tramwaj i jak skończył
Odpowiedzi: 0
6
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość
- 21:38, 01.06.2026
To w drugiej kadencji już tylko metro zostanie do zrobienia.
Odpowiedzi: 0
9
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Rafał
- 21:06, 01.06.2026
Rafał Zwolak ma drugą kadencję w kieszeni nawet nie musi nic robić.
Odpowiedzi: 0
5
9
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"Nagrody Prezydenta Miasta Zamość"
- 20:14, 01.06.2026
https://sp6zamosc.pl/nagrody-prezydenta-miasta-zamosc,258,pl
Odpowiedzi: 0
4
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~W ZK mu wyjaśnią
- 20:05, 01.06.2026
https://tygodnikzamojski.pl/artykul/nauczyciel-zamojskiej-n2324056 PS "W polskim systemie penitencjarnym najtrudniejsze warunki i największe ryzyko przemocy ze strony innych osadzonych dotyczy zazwyczaj: Sprawcy przestępstw seksualnych (tzw. "cwaniacy") – ze względu na surowe zasady moralne panujące w świecie przestępczym, są oni powszechnie izolowani i bardzo często stają się celem agresji oraz poniżania ze strony reszty populacji więzienne"
Odpowiedzi: 0
5
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~:))))))))))))))
- 19:12, 01.06.2026
Kadencja mija nadaremnie, jest d..a ale ze mnie.
Odpowiedzi: 0
6
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Bycie przewodniczącym to zupełnie co innego,
- 19:10, 01.06.2026
jak bycie prezydentem
Odpowiedzi: 0
5
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Karma od KO wróci
- 17:55, 01.06.2026
Po referendum będzie komisarz z KO do czasu wyboru nowego prezydenta.
Odpowiedzi: 0
8
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Do T
- 17:45, 01.06.2026
Pani Jaczyńska pokazała swoje możliwości podczas sprawowania funkcji przewodniczącej rady miasta. Przed Zwolakiem druga kadencja nie ma i nie będzie kontrkandydata
Odpowiedzi: 0
3
12
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 17:18, 01.06.2026
Czytając program Jaczynskiej byłbym skłonny twierdzić, że bylaby ona świetnym prezydentem Zamościa.
Odpowiedzi: 0
9
6
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Niedługo koncert na Rynku Wielkim i specjalna dedykacja "Ostatnia nocka" na stanowisku w Ratuszu :)
- 17:04, 01.06.2026
https://youtu.be/e6Ux2S8LzHk?is=2utKJw7O6WNZj56H
Odpowiedzi: 0
8
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~No mercy
- 16:26, 01.06.2026
WFista zbok. Zboczeńcom trzeba mówić stanowcze nie i gonić ich z każdej instytucji, a za dzieci to powinno być traktowane jak najcięższa zbrodnia. RZygać się chce.
Odpowiedzi: 0
11
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~No tak :)
- 15:27, 01.06.2026
AW był dwie kadencje, ile będzie obecny ;) ?
Odpowiedzi: 0
7
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~No tak wynik Rafała średni,
- 15:14, 01.06.2026
Ale co można powiedzieć o wyniku Andrzeja..., a tyle czeków przywieźli...
Odpowiedzi: 0
2
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~https://ciekawostkihistoryczne.pl/2015/10/25/hitler-wygral-wybory-dlaczego-niemcy-oddali-swoja-ojczyzne-w-rece-szalencow/
- 15:06, 01.06.2026
Prawie 12 milionów Niemców wrzuciło do urn głosy z wyrazami poparcia dla programu opartego na nienawiści i szowinizmie. Tymczasem dziennikarze brytyjskiego Daily Herald uspokajali czytelników, że Hitler to tylko „mały, przysadzisty Austriak z wąsikiem jak Charlie Chaplin”. Słowem – ktoś, kim w ogóle nie należy się przejmować.
Odpowiedzi: 0
2
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Brawo MM, zgadzam się w 100% (buc !)
- 14:57, 01.06.2026
https://kultura.wp.pl/w-krakowie-na-takiego-mowi-sie-buc-malenczuk-uderza-w-mentzena-po-slowach-o-nierobach-7291057450645728a
Odpowiedzi: 0
4
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Wszystkiego najlepszego dla dzieci małych i dużych
- 11:28, 01.06.2026
Z okazji ich święta
Odpowiedzi: 0
5
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Ważne
- 09:35, 01.06.2026
W społeczeństwie istnieje nadal pewien rodzaj tabu wokół męskiego zdrowia psychicznego, co sprawia, że wielu mężczyzn boi się wyrażać swoje uczucia i potrzeby. 5 na 6 osób odbie*ających sobie życie to mężczyźni. Większość z nich przed próbami samob****ymi nie podejmuje żadnych prób leczenia.
Odpowiedzi: 0
1
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość
- 22:05, 31.05.2026
W II turze 13 229 głosów z 47 768 uprawnionych do glosowania mieszkańców Zamościa to 27%. Mimo wygranej nie jest, to mocny mandat.
Odpowiedzi: 0
12
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Jutro smutna rocznica
- 21:43, 31.05.2026
Rok temu Pan od kawalerki Pana Jerzego i hotelu... Aż łzy od oczów...
Odpowiedzi: 0
4
9
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~AK
- 21:40, 31.05.2026
Na prezydenta Janusz K. nie mylić z opolskim dzbanem.
Odpowiedzi: 0
1
13
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Biały
- 21:37, 31.05.2026
Biało skórni piłkarze z Polski zawsze przegrywają, a reprezentacja Francji z prawie samymi murzynami jedzie na mundial i z pewnością osiągnie sukces. Polska przegrywa nawet z Ukrainą
Odpowiedzi: 0
2
5
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~kibic
- 19:34, 31.05.2026
gracze z kraju upa, faulowali bezpardonowo. Obiektywny i dobry sędzia pokazałby im że trzy czerwone kartki, a żółtych jeszcze więcej. Nie tłumaczy, to beznadziejnie grającej reprezentacji Polski.
Odpowiedzi: 0
9
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~znowu lex developer w akcji
- 18:52, 31.05.2026
Starych kamienic nikt nie chce, miasto nie potrafi nic zagospodarować, natomiast kolejna prywatna plomba powstanie na bazie lex developer przy wyraźniej niezgodności MPZP. Ciekaw kto tym razem zarobi za pozwolenie? https://umzamosc.bip.lubelskie.pl/?id=203&action=details&document_id=2313955
Odpowiedzi: 0
6
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Nie warto marnować czasu - ani na głupotę, ani na ciasne serca, ani na bycie śmiertelnie
- 18:51, 31.05.2026
poważnym.
Odpowiedzi: 0
0
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Moim zdaniem za referendum powinien wziąć się Pan
- 18:18, 31.05.2026
Andrzej Bondyra i będzie taki sam sukces, jak w 2024 jak prowadził pod parafią świętego krzyża kampanię Andrzeja Wnuka
Odpowiedzi: 0
6
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Dżem do kołyski
- 18:16, 31.05.2026
Żyj z całych sił I uśmiechaj się do ludzi Bo nie jesteś sam Śpij, nocą śnij Niech zły sen Cię nigdy więcej nie obudzi Teraz śpij Niech dobry Bóg Zawsze Cię za rękę trzyma Kiedy ciemny wiatr Porywa spokój Siejąc smutek i zwątpienie Pamiętaj, że...
Odpowiedzi: 0
1
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~ale "atorytet" prawicy
- 17:32, 31.05.2026
https://youtu.be/0EmHeLEfa2o?is=hIQWOyi8qyu3SxLX
Odpowiedzi: 0
2
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~stara prawda
- 15:43, 31.05.2026
"trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść"...
Odpowiedzi: 0
8
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Referendum tuż tuż
- 14:54, 31.05.2026
Czy to są ludzie bez honoru? Tylko referendum przywróci Zamościowi godność? Krążą słuchy że to co niektórzy z nich odp...ją to się w głowie nie mieści. Ludzie dużo wiedzą i mają naprawdę dość. Czy to patologiczne środowisko dokona samooczyszczenia z czarnych owiec czy wolą odejść z wielkim hukiem i kompromitacją do końca życia?
Odpowiedzi: 0
14
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~władca miasta ;)
- 14:14, 31.05.2026
https://youtu.be/6kSvZucbSoU?si=STXZG06eHOjhxcWp
Odpowiedzi: 0
2
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~A. W.Iem że wrócisz "Rozśpiewany Zamość" super piosenka i optymistyczny teledysk.
- 13:18, 31.05.2026
https://youtu.be/KO-zuo6exYA?is=nIwsFHQHEXc5RNHO
Odpowiedzi: 0
4
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~:))))))))))))))
- 13:13, 31.05.2026
Dobrze, że zamojska KOalicja dba o drzewa i koty. Tylko patrzeć jak "prezes" ze swoim kotem zawita do Zamościa.
Odpowiedzi: 0
5
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Szkoda, że Zakopane jest przyjazne tylko dla muzułamnów, a już dla osób LGBTQ już nie... A powinno być dla wszystkich jak Zamość
- 12:32, 31.05.2026
Zakopane, stolica Tatr, to jedno z tych magicznych miejsc w Polsce, które niezależnie od pory roku przyciągają tłumy turystów. Od pewnego czasu polskie góry stały się też niezwykle popularnym kierunkiem wśród przyjezdnych z Bliskiego Wschodu
Odpowiedzi: 0
2
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~A gdyby Zamość stał się popularny wśród muzułmańskich turystów ?
- 12:27, 31.05.2026
Ale tutaj nie ma żadnych dla nich atrakcji i skrajna prawica może spać spokojnie
Odpowiedzi: 0
2
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Z profilu Janusza Iwandowskiego
- 12:26, 31.05.2026
To jest właśnie to, co ostatnio najbardziej obnaża polską hipokryzję. Niby Polska ma być „wolna od muzułmanów”, a Zakopane i Kraków są pełne turystów z krajów muzułmańskich, kobiet w hidżabach i muzułmańskich rodzin. I nie ma w tym absolutnie nic złego. Ci sami Polacy, kiedy tylko poczują trochę więcej pieniędzy w kieszeni, natychmiast jadą na wakacje do muzułmańskiej Turcji albo Egiptu. Ci trochę zamożniejsi lecą do Dubaju, Kataru, Omanu albo Arabii Saudyjskiej. A najbogatsi wypoczywają na supermuzułmańskich i często antyizraelskich Malediwach. I taka właśnie jest prawda o tej rzekomej „Polsce wolnej od muzułmanów”. To jest jedna wielka gówno prawda. W tym samym czasie faszysta Dominik Tarczyński atakuje w Rzymie chrześcijańskich Nigeryjczyków, ludzi, którzy próbują uczciwie zarobić na życie, sprzedając swoje rękodzieło. Tyle zostało z tej całej ich „cywilizacji chrześcijańskiej”.
Odpowiedzi: 0
3
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~katolik
- 10:30, 31.05.2026
Błogosławionej Niedzieli. Dla ateistow, dobrej Niedzieli. PS. Na tym forum proponuję o Zamościu.
Odpowiedzi: 0
3
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Ale zjeba wybrali na prezydenta
- 07:30, 31.05.2026
Prezydent Stanów Zjednoczonych opublikował w sobotę (30 maja) wpis krytykujący artystów, którzy zrezygnowali z udziału w festiwalu. Zasugerował, że zamiast koncertów, to on mógłby wystąpić z przemówieniem. "Rozumiem, że artyści dostają 'tremy' w związku ze swoim występem (...), dlatego zastanawiam się nad sprowadzeniem Największej Atrakcji na świecie - człowieka, który przyciąga znacznie większą publiczność niż Elvis w szczytowym okresie swojej kariery, i robi to bez gitary; człowieka, który kocha nasz kraj bardziej niż ktokolwiek inny; oraz człowieka, którego niektórzy uważają za najlepszego prezydenta w historii - DONALDA J. TRUMPA, aby zastąpił tych wysoko opłacanych, trzeciorzędnych 'artystów' i wygłosił wielkie przemówienie, mobilizując kraj do dalszego działania, tak jak robiłem to przez cały okres mojej prezydentury!" - napisał Trump w swoim serwisie społecznościowym Truth Social.
Odpowiedzi: 0
2
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Ten tego, tamten tamtego....
- 22:54, 30.05.2026
Przepraszam można bez wywodów religijnych???
Odpowiedzi: 0
4
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~sprostowanie
- 20:49, 30.05.2026
To nawet prezes szpitala.
Odpowiedzi: 0
3
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Widziałam fotki z 110-lecia I LO Zamość
- 19:13, 30.05.2026
Andrzej W. obok dyrektora szpitala, który wpłacił 10 tysięcy na jego kampanię... Może Gabriela Szargało powinna zostać dyrektorem i lekarze pulmonolodzy by się znaleźli ?
Odpowiedzi: 0
4
7
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Do Pana Maryńczka
- 19:09, 30.05.2026
Może zamiast walczyć z LGBTQ i Różą to zajął by się Pan realnymi problemami. Np. nie działający oddział leczenia płuc w Starym Szpitalu
Odpowiedzi: 0
6
5
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Pacyfikacja wsi Sochy-zbrodnia dokonana przez Niemców we wsi Sochy niedaleko Zwierzyńca 1 czerwca 1943 r.
- 13:40, 30.05.2026
Pamiętajmy, ale również pamiętajmy, że Jan Paweł II odegrał kluczową rolę w procesie pojednania polsko-niemieckiego, angażując się w ten dialog zarówno jako polski biskup, jak i później jako głowa Kościoła katolickiego. Jego wkład opierał się na chrześcijańskiej koncepcji przebaczenia, która nie oznaczała zapomnienia o krzywdach i historii, lecz dawała przestrzeń do budowania nowej przyszłości opartej na prawdzie.
Odpowiedzi: 0
2
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Pokolenie JP II
- 13:15, 30.05.2026
Święty Jan Paweł II nawet zamachowcy na swoje życie wybaczył.
Odpowiedzi: 0
4
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~JP2, a radio Rydzyka
- 11:57, 30.05.2026
Relacje między Janem Pawłem II a Radiem Maryja opierały się na oficjalnym wsparciu papieża dla działalności ewangelizacyjnej rozgłośni, przy jednoczesnym dyscyplinowaniu jej przez Watykan w kwestiach politycznych.Papież wielokrotnie doceniał wkład stacji w religijne formowanie Polaków, jednak Stolica Apostolska interweniowała, gdy radio angażowało się w bieżące spory partyjne, czy szerzyło antysemityzm
Odpowiedzi: 0
3
5
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~wstyd i żenada
- 08:39, 30.05.2026
https://youtu.be/mWj9ANgqW2s?is=vbWSSmSqVmtBMaW_
Odpowiedzi: 0
2
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Papież JP II odcinał się od tego "zakonnika".
- 08:37, 30.05.2026
https://youtu.be/j7aAzOP2VD8?si=MokMys7-ZdJO-TpH
Odpowiedzi: 0
3
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~A ***, to.ludzie czy "ideologia" ?!
- 08:35, 30.05.2026
https://youtu.be/0vqBbdQLysM?is=2UHmpWPbl9y5sgVJ
Odpowiedzi: 0
2
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Modlitwa Jana Pawła II
- 08:05, 30.05.2026
"Boże, pomóż nam poświęcić się szczeremu dążeniu do prawdziwego pokoju, który kładzie kres kłótniom, do miłości, która przezwycięża nienawiść, do wybaczenia, które rozbraja wszelką zemstę."
Odpowiedzi: 0
4
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Etyka islamska
- 07:15, 30.05.2026
Dobroczynność nie ogranicza się do pieniędzy. Jeśli nic nie masz, jałmużną jest dobre słowo, usunięcie przeszkody z drogi, podzielenie się wiedzą, a nawet szczery uśmiech podarowany drugiemu człowiekowi.
Odpowiedzi: 0
2
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Etyka według Mateusza
- 07:13, 30.05.2026
Sprawa „działki Morawieckiego po PGR” dotyczy 15-hektarowego gruntu na wrocławskim Oporowie, który w latach 90. należał do dawnego Państwowego Gospodarstwa Ogrodniczego. W 2002 roku ziemię okazyjnie kupili od Kościoła Mateusz i Iwona Morawieccy (za około 700 tys. zł), a w 2021 roku sprzedali ją z ogromnym zyskiem prywatnej spółce za blisko 15 mln
Odpowiedzi: 0
6
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Etyka islamska
- 07:11, 30.05.2026
Jeśli to możliwe, dawaj jałmużnę dyskretnie. Tradycja mówi, że „lewa ręka nie powinna wiedzieć, co czyni prawa”. Publiczne pomaganie jest dozwolone tylko wtedy, gdy ma inspirować innych do dobra.
Odpowiedzi: 0
4
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~wniosek
- 06:28, 30.05.2026
Obserwujac i słuchając, to co się dzieje prowadzi do wniosku, że lepiej przekazać pieniądze na cel charytatywny niż na imprezę z obłudnikami.
Odpowiedzi: 0
7
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~a ludzie wg. niego mają pracować za "miskę ryżu" !!!
- 06:18, 30.05.2026
Ponad 33 mln 580 tys. zł w banku BZ WBK. Oto zarobki Mateusza Morawieckiego. Premier zarabiał miliony złotych https://share.google/0nuC7eQA5E4vaaVEG
Odpowiedzi: 0
6
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~""Miska ryżu Morawieckiego" posłuchajcie...
- 06:13, 30.05.2026
https://youtu.be/bP2aLlIt2xo?is=W7lMoPO68syUSJbn
Odpowiedzi: 0
3
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~https://youtu.be/5P8bdwp81a4?is=noyJYmOoi8eBKFI_
- 06:09, 30.05.2026
https://youtu.be/EqgUHgskwoE?is=R3LWfvHHydUWDaJ5
Odpowiedzi: 0
3
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Adam Cisowski
- 00:20, 30.05.2026
Myślę, że każda Sesja powinna zaczynać się wnioskiem o odwołanie Wiesława Nowakowskiego.
Odpowiedzi: 0
9
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~W październiku 50 rocznica śmierci Róży Zamoyskiej
- 22:46, 29.05.2026
Będzie jakie upamiętnienie ?
Odpowiedzi: 0
6
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~W październiku 20 rocznica śmierci Grechuty Marka
- 22:45, 29.05.2026
Ale chyba ten artysta w sercu Zamościa nie miał
Odpowiedzi: 0
6
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Izrael i Niemcy
- 21:21, 29.05.2026
Niemcy dokonali największej zbrodni w historii ludzkości na żydach, a dzisiaj są najbliższymi sojusznikami. W Polsce nie potrafimy iść dalej. Niemcy będą robić interesy na Ukrainie, a Polacy jak zwykle... Nikt nie odpowiada za dziadków itp.
Odpowiedzi: 0
6
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Panie historyku WN, wina Polaków?!
- 20:22, 29.05.2026
https://wiadomosci.gazeta.pl/swiat/7,198075,32817355,zelenski-nadal-jednej-z-jednostek-wojskowych-imie-upa.html
Odpowiedzi: 0
5
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 19:36, 29.05.2026
PREZYDENT NAWROCKI ODBIERZE ZEŁENSKIEMU ORDER ORŁA BIAŁEGO, LECH WALĘSA ZDJĄŁ Z KLAPY MARYNARKI FLAGĘ UKRAINY,
Odpowiedzi: 0
7
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~trzaskający
- 19:27, 29.05.2026
https://youtu.be/nt7HNs82H_c?is=30FjdLr6YXZpniPQ
Odpowiedzi: 0
3
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Pomysl na promocje BIJMY REKORD Guinessa
- 18:20, 29.05.2026
https://youtube.com/shorts/b8ZWm3p-ppE?is=cCiw74wn134jjPfq
Odpowiedzi: 0
2
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Pomysl na promocje
- 18:19, 29.05.2026
https://youtube.com/shorts/b8ZWm3p-ppE?is=cCiw74wn134jjPfq
Odpowiedzi: 0
1
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Pod rozwagę RM i BRM
- 17:31, 29.05.2026
"Przekazanie uchwały zgodnie z właściwością można w świetle prawa uznać za uchwałę wykonaną (zrealizowaną), jeśli jej jedynym celem było proceduralne skierowanie sprawy (np. skargi lub wniosku) do organu właściwego. W przypadku uchwał o charakterze merytorycznym takie przekazanie jest tylko czynnością techniczną i nie oznacza załatwienia sprawy.W polskim systemie prawnym należy rozróżnić te sytuacje ze względu na cel podjęcia aktu:1. Uchwały o charakterze proceduralnym (np. przekazanie skargi lub petycji)Jeśli przedmiotem obrad i samą treścią uchwały było jedynie stwierdzenie braku właściwości rady i przekazanie dokumentu innemu organowi (zgodnie np. z art. 65 § 1 Kodeksu postępowania administracyjnego lub art. 231 § 1 KPA), to z chwilą wysłania dokumentu uchwałę uważa się za zrealizowaną (wykonaną). Sprawa w samej radzie została w ten sposób definitywnie zakończona.2. Uchwały merytoryczne (akty prawa miejscowego, decyzje, stanowiska)Jeżeli uchwała nakładała konkretne obowiązki, tworzyła prawo lokalne lub miała wywołać określone skutki w rzeczywistości, samo techniczne przekazanie jej odpisu (np. Wojewodzie czy Regionalnej Izbie Obrachunkowej) nie jest równoznaczne z jej zrealizowaniem.W takich przypadkach przekazanie jest wyłącznie obowiązkiem informacyjnym i nadzorczym, a zrealizowanie uchwały następuje dopiero wtedy, gdy zostaną faktycznie wykonane dyspozycje i zadania w niej zawarte"
Odpowiedzi: 0
3
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~:))))))))))))))
- 16:31, 29.05.2026
https://youtu.be/fkmqtcsJ4Ao?is=27hbrtOg8pjOVPOL
Odpowiedzi: 0
2
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"Wolność słowa"
- 16:29, 29.05.2026
https://youtu.be/VoSW8B9i1QU?is=PpIhgnj41Z_gNRpo
Odpowiedzi: 0
2
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Maleńczuk śpiewa "hymn PiS-u"
- 16:28, 29.05.2026
https://youtu.be/uh0xkHE-UXk?is=jUPaJfudX8iqU60-
Odpowiedzi: 0
2
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Kiedy kolejny koncert MM ?!
- 16:23, 29.05.2026
https://youtu.be/P95BCvzP9zo?is=vFshhhzErFQ6CwB2
Odpowiedzi: 0
3
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Czy to pan Andrzej Bondyra zostanie liderem grupy referendalnej
- 16:18, 29.05.2026
??
Odpowiedzi: 0
2
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość
- 16:18, 29.05.2026
Dajcie spokój prezydentowi, ma pięcioletnią kadencję, niech się wykaże.
Odpowiedzi: 0
3
8
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Dialog i pojednanie
- 16:17, 29.05.2026
Oraz miłość
Odpowiedzi: 0
1
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~T.
- 14:17, 29.05.2026
Lewica to ideologia to sroga donikąd.
Odpowiedzi: 0
2
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Pytanie retoryczne
- 14:03, 29.05.2026
Mieszkańcy się zastanawiają czy ten "lewak" coś bierze, że takie dyrdymały bredzi.
Odpowiedzi: 0
2
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Amfiteart w Płocku XX vs XXI wiek (uczcie się decydenci w Zamościu)
- 12:20, 29.05.2026
https://fotopolska.eu/Plock/b3503,Amfiteatr.html
Odpowiedzi: 0
4
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~do: 08:33, 29.05.2026
- 11:36, 29.05.2026
Pewnie z funduszu socjalnego pracowników UM. "Zapraszanym" każą płacić :( PS. Niech się dobrze bawią !
Odpowiedzi: 0
5
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość
- 11:34, 29.05.2026
Wstyd przynoszą Jarosław S. i Sławomir Ć.
Odpowiedzi: 0
10
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Sejm przyjął ustawę łańcuchową i oczywiście
- 10:31, 29.05.2026
Przeciw był poseł z Płoskiego... Wstyd mi, że ktoś na niego głosował, a teraz jak przeszedł do korony ruskiej Brauna to już całkiem.
Odpowiedzi: 0
5
5
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~DJ
- 09:43, 29.05.2026
https://youtu.be/zShZaA4vRV0?si=k5PYkTkD35RojkyQ
Odpowiedzi: 0
4
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Czy o referendum marzy syn lekarza ortopedy?
- 09:40, 29.05.2026
Moim zdaniem nie ma żadnych szans nawet na przewodniczącego osiedla
Odpowiedzi: 0
8
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Czy o referendum marzy syn lekarza ortopedy?
- 09:39, 29.05.2026
Chce poprawić swój wynik– kilkanaście głosów w 2024 ?
Odpowiedzi: 0
5
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~DO "Do zazdrośnika - 08:33, 29.05.2026"
- 09:37, 29.05.2026
Nie mierz innych swoją miarą zazdrośniku/zazdrośnico. Dobrej i upojnej zabawy :)))
Odpowiedzi: 0
6
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Z profilu Razem Lublin
- 09:30, 29.05.2026
Od kilku dni trwa nagonka prawicowych oraz skrajnie prawicowych środowisk - z Krzysztofem Bosakiem z Konfederacji na czele - na studentki i studentów z Afryki, którzy wybrali Lublin na miejsce, w którym się kształcą. Razem Lubelskie wyraża stanowczy sprzeciw wobec mowy nienawiści w stosunku do każdej osoby wybierającej nasze miasto jako bezpieczne i przyjazne do życia miejsce. Nie zgadzamy się na ksenofobiczne i rasistowskie manipulacje, którymi prawica straszy mieszkańców Lublina, a które nie znajdują żadnego oparcia w faktach. Lublin to miasto znane ze swojej wielokulturowej tradycji i serdecznego stosunku do wszystkich, którzy widzą tutaj swoje miejsce na Ziemi. Jesteśmy dumni, że osoby z różnych krajów obdarzają nas zaufaniem, budując i wzbogacając naszą społeczność. Życzymy wszystkim bezpiecznej zabawy w ramach odbywającego się w najbliższy weekend Africa Day Festival, a środowiskom prawicowym zalecamy refleksję na temat własnego poziomu człowieczeństwa.
Odpowiedzi: 0
1
9
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Do referendum jeden krok, ale zacznijcie choć
- 08:37, 29.05.2026
Stworzenie grupy inicjatywnejReferendum z inicjatywy mieszkańców może zacząć grupa co najmniej 15 obywateli posiadających czynne prawo wyborcze w danej gminie.Grupa ta wyłania swojego pełnomocnika, który będzie oficjalnie reprezentował inicjatywę.
Odpowiedzi: 0
10
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Do zazdrośnika
- 08:33, 29.05.2026
Niech się bawią. Te imprezy to z specjalnego funduszu chyba
Odpowiedzi: 0
1
7
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Dla ❤️ M
- 07:59, 29.05.2026
https://youtu.be/uUTQ6mV8XV8?si=y-9E0HZ63QNUuGcB
Odpowiedzi: 0
4
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Dzień samorządowca, impra już dziś !
- 07:40, 29.05.2026
Jak się bawi, tak się bawi... UM !!!
Odpowiedzi: 0
9
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~M
- 05:18, 29.05.2026
❤️ Rafała i nie pozwolę, aby stała się jakaś krzywda.
Odpowiedzi: 0
6
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 00:39, 29.05.2026
Tak się zastanawiam, czy w Krakowie nie należałoby rozliczyć ponownie głosów nad odwołaniem rady. EXIT Pol który doskonale przewidział klęskę Mieszalnego, nie mógł się tak pomylić. I DLATEGO TYM POWINIEN ZAJĄĆ SIĘ WUJEK JARKA KACZYŃSKIEGO, CZYLI ROMAN GIERTYCH I ROZPOCZĄĆ INICJATYWĘ PRZELICZANIA GŁOSÓW I PROTESTÓW. *** NAWET KANAŁ JANA PIŃSKIEGO, I OKIEM WIEJSKIEGO SĄ W OSTREJ OPOZYCJI DO TEGO CO SIĘ DZIEJE W KRAKOWIE,
Odpowiedzi: 0
3
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas: Najwyższy Czas na 100%
- 00:31, 29.05.2026
Gdyby było Referendum w Zamościu Zwolak poleciałby z WIELKIM HUKIEM!!! SĄDZĘ, ŻE REKORD ŚWIATA MISZALSKIEGO TJ 98 PROCENT ZA ODWOŁANIEM, MOŻE NIE ZOSTANIE POBITY NA ŁEB NA SZYJĘ, ALE WYNIK 100 PROCENT ZA ODWOŁANIEM ZWOLAKA BYŁBY JUŻ EWENEMENTEM NA SKALĘ ŚWIATOWĄ. 98 PROCENT ZA ODWOŁANIEM TO JEST EWENEMENT, ALE 100 PROCENT TO BYŁOBY COŚ WSPANIAŁEGO. ***SZKODA, ZE ZAMOŚĆ NIE MA SMOKA TAK JAK KRAKÓW, WTEDY MOŻNA BY ZROBIĆ WEJŚCIE SMOKA. A tak trzeba zrobić Wejście Smoka bez smoka.
Odpowiedzi: 0
4
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas NCzas na 100%
- 23:48, 28.05.2026
Gdyby było Referendum w Zamościu Zwolak poleciałby z WIELKIM HUKIEM!!! SĄDZĘ, ŻE REKORD ŚWIATA MISZALSKIEGO TJ 98 PROCENT ZA ODWOŁANIEM, MOŻE NIE ZOSTANIE POBITY NA ŁEB NA SZYJĘ, ALE WYNIK 100 PROCENT ZA ODWOŁANIEM ZWOLAKA BYŁBY JUŻ EWENEMENTEM NA SKALĘ ŚWIATOWĄ. 98 PROCENT ZA ODWOŁANIEM TO JEST EWENEMENT, ALE 100 PROCENT TO BYŁOBY COŚ WSPANIAŁEGO. ***SZKODA, ZE ZAMOŚĆ NIE MA SMOKA TAK JAK KRAKÓW, WTEDY MOŻNA BY ZROBIĆ WEJŚCIE SMOKA.
Odpowiedzi: 0
4
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Gall Anonim
- 19:26, 28.05.2026
Podobno zawitał do Ratusza
Odpowiedzi: 0
1
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Fama głosi...
- 17:02, 28.05.2026
... w Zamościu, powiedzieć "burdel" na jeden urząd, to ujma dla burdelu.
Odpowiedzi: 0
8
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Gienek Podleśny
- 15:39, 28.05.2026
Napisz coś od siebie "Wodecki"
Odpowiedzi: 0
6
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Wodecki
- 12:32, 28.05.2026
Lecz po dniu wiecznie zdyszanym Gdy zamilknie zamków szczęk Słychać przez zbrojone ściany Jak drży nasz własny lęk Umiemy żyć obok zła Nauczmy się wreszcie żyć obok siebie Kłopotów moc każdy ma O których nikt oprócz niego nic nie wie Dzielmy się chlebem i troską Niech już nikt nie będzie sam Ziemia jest globalną wioską Tym bardziej więc się uda nam
Odpowiedzi: 0
4
5
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Nienawiść Kaczyńskiego i Cenckiewicza do Wałęsy nie powinna dziwić. Przecież Wałęsa wyprowadził Armię Czerwoną z Polski. TEGO MU NIE DARUJĄ!
- 12:11, 28.05.2026
.
Odpowiedzi: 0
10
8
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~do ~O co tu chodzi - 20:10, 27.05.2026
- 11:03, 28.05.2026
"Dzień bez wazeliny dzień stracony'. Nie ma pracy, skargi na nią piszą, włazi w d... !
Odpowiedzi: 0
6
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Czytanie z Pierwszego Listu świętego Pawła Apostoła do Koryntian
- 11:01, 28.05.2026
Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący. Gdybym też miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice, i posiadał wszelką wiedzę, . i wszelką możliwą wiarę, tak iżbym góry przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym. I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, lecz miłości bym nie miał, nic bym nie zyskał. Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje. Bracia: starajcie się o większe dary: a ja wam wskażę drogę jeszcze doskonalszą.
Odpowiedzi: 0
3
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Dlaczego ludzie, którzy są samotni tak bardzo nienawidzą gejów ?
- 10:41, 28.05.2026
???
Odpowiedzi: 0
1
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~ZAKAŁA Kościoła Katolickiego w Polsce (TEŻ RASISTA)
- 09:56, 28.05.2026
https://youtu.be/o95o4HjeJeo?si=HpFKavb7_vJp_7yt
Odpowiedzi: 0
2
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Lekcja religii i etyki
- 09:03, 28.05.2026
Jan Paweł II stanowczo potępiał rasizm, uznając go za grzech i „ciężką obrazę Boga”. W swoim nauczaniu wielokrotnie podkreślał, że wszelkie formy dyskryminacji ze względu na kolor skóry czy pochodzenie są sprzeczne z chrześcijańską wizją człowieka stworzonego na obraz i podobieństwo Boże.
Odpowiedzi: 0
4
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Tekturowe Państwo?
- 08:57, 28.05.2026
Czy to nasze Państwo potrafi karać tylko swoich obywateli?????? Powinno być max 6 miesięcy na przerejestrowanie, a później przy pierwszej kontroli rekwirowanie pojazdu do momentu potwierdzenia przerejestrowania i zapłacenia wszystkich mandatów i nie tylko dla właściciela tylko dla każdego kierującego spoza naszego kraju. W wielu krajach Policja ma prawo zatrzymać samochód jako zabezpieczenie, jeśli kierowca odmówi uiszczenia kary lub nie posiada przy sobie gotówki. Jeśli kierowca nie jest w stanie zapłacić na miejscu, funkcjonariusze mają prawo zarekwirować pojazd do czasu uregulowania należności lub zatrzymać dokument prawa jazdy. W przypadku ignorowania mandatów (szczególnie tych z fotoradarów), policja podczas kontroli drogowej może pobrać zaległe kary i nałożyć blokadę na koła lub uniemożliwić dalszą jazdę, zatrzymując dowód rejestracyjny i tablice. Tymczasem w Polsce https://www.msn.com/pl-pl/finanse/najpopularniejsze-artykuly/polska-bezradna-wobec-ukrai%C5%84skich-kierowc%C3%B3w-szokuj%C4%85ce-dane-gitd/ar-AA24cD0T?ocid=msedgntp&pc=HCTS&cvid=6a17dcae64b2419a898a66838f485abf&ei=29
Odpowiedzi: 0
5
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Kowalski
- 07:03, 28.05.2026
Słuchając tematu o hulajnogach, mam nieodparte wrażenie, że jedna z osób odpowiedzialnych za tą sprawę, nieobiektywnie i za bardzo broni operatora hulajnóg zamiast dbać o porządek i interes miasta oraz mieszkańców Zamościa?
Odpowiedzi: 0
6
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Chcieliście to będziecie mieć
- 20:24, 27.05.2026
Uszczypnijcie mnie, bo chyba śnię LUBLIN później ZAMOŚĆ i BIŁGORAJ … Polska Anno Domini 2026 - ukraińska wicedyrektor z ratusza w Lublinie chwali się, że za pomocą uczelni na potęgę sprowadza do miasta imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu razem z całymi rodzinami To jest jakieś pro-imigracyjnego kombo, które trzeba nagłaśniać! Tak mówi Wiktoria Herun, urzędniczka z Ukrainy, pracująca w lubelskim magistracie jako zastępca Dyrektora Wydziału Strategii i Obsługi Inwestorów "Ostatnie 6 lat to jest też przede wszystkim Afryka, to jest Zimbabwe, to jest Nigeria, to jest RPA, ale też ostatnio tak samo Tajlandia, Arabia Saudyjska. Kiedyś student przyjeżdżał sam, teraz studenci z takich krajów jak Afryka, Indie, Bangladesz przyjeżdżają z rodziną, przyjeżdżają z mężem, z żoną, z dziećmi. Więc to już nie tylko chodzi o pomoc w znalezieniu miejsca w akademiku, ale też w ogóle całego mieszkania, wynajęcia." Dowiedzieliśmy się też, że na praktyki do urzędu miasta właśnie trafiła pierwsza Afrykanka - Ester z Kenii, a miasto ściąga studentów łącznie ze 110 krajów świata... Pani z Lublina właśnie mówi na czym polega problem - nie na tym że przyjedzie jak kiedyś student na polskie uczelnie, ale przyjeżdża z rodziną! To tak się zaczęło na zachodzie Europy - tzw. łączenie rodzin spowodowało, że zamiast przyjazdów do pracy i na studia, nagle z jednym imigrantem pojawia się cała grupa, której szukamy mieszkania. Dopiero co miasto wypuściło spot promujący festiwal kultury afrykańskiej z hasłem "Lublin jest gotowy". Można zadać pytanie, na co?! Na tysiące cudzoziemców z Afryki i Bliskiego Wschodu? Czy ktokolwiek zapytał mieszkańców, czy chcą, żeby za ich pieniądze imigranci ściągani byli tutaj z całymi rodzinami i szukano im mieszkań? Polskie uczelnie coraz częściej stają się elementem masowego systemu utajonej migracji. Podobno w mieście jest już prawie tylu Afrykańczyków, co 10 lat temu w całej Polsce. Trudno się dziwić, że Lublin coraz częściej pojawia się w dyskusji o rosnącej migracji do naszej Ojczyzny. W taki sposób wielu rządzących realizuje politykę multikulti, która wprost uderza w bezpieczeństwo mieszkańców.
Odpowiedzi: 0
8
6
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~O co tu chodzi
- 20:10, 27.05.2026
Obok dyr. Żur siedzi dyrektor przedszkola (miejsca dla dyrektorów wydziałów), czy to bardzo podobna osoba?. Bo chyba nie jest tak, że do wydziału została zatrudniona, w ramach oszczędności, po zwolnieniu z-cy dyrektora.
Odpowiedzi: 0
7
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zmarł Adam Kutyła. Wieloletni radny, oficer TSWL, społecznik, działacz Lewicy. Miał 77 lat. https://tygodnikzamojski.pl/artykul/zmarl-adam-kutyla-n2317514
- 19:42, 27.05.2026
Niech odpoczywa w pokoju
Odpowiedzi: 0
7
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Głosujemy na najlepszego Prezydenta Zamościa
- 19:01, 27.05.2026
Pan Rafał Zwolak.
Odpowiedzi: 0
1
19
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Wybieramy " najlepszego " prezesa w Zamościu
- 18:25, 27.05.2026
Prezes ZGL
Odpowiedzi: 0
2
13
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~.Wybieramy " najlepszego " prezesa w Zamościu
- 18:25, 27.05.2026
Prezes TBS
Odpowiedzi: 0
1
14
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Wybieramy " najlepszego " prezesa w Zamościu
- 18:24, 27.05.2026
Prezes PGK
Odpowiedzi: 0
2
12
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~❤️
- 18:12, 27.05.2026
Kochani kochajmy bliźniego jak siebie samego
Odpowiedzi: 0
2
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"Lech Wałęsa ostro o Kaczyńskim"
- 16:52, 27.05.2026
https://youtu.be/-BSnd5LBnb0?is=KCYvOuWQby5bbHfq
Odpowiedzi: 0
3
5
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"savoir vivre" ?!
- 16:49, 27.05.2026
https://youtube.com/shorts/Cqj3vv5nRLI?is=IDzPBr1HzxOzoVwl
Odpowiedzi: 0
3
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Tacy samorządowcy jak Zwolak są formą „prowokacji”, która zmusza społeczeństwo do myślenia.
- 16:47, 27.05.2026
Co o tym myślicie
Odpowiedzi: 0
11
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Czy tacy samorządowcy jak Zwolak są formą „prowokacji”, która zmusza społeczeństwo do myślenia.
- 16:47, 27.05.2026
Co o tym myślicie
Odpowiedzi: 0
9
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Pewien rabin zebrał swoich uczniów i zapytał:
- 15:03, 27.05.2026
Kiedy możemy zauważyć moment, gdy koń-czy się noc, a zaczyna dzień? Wtedy, gdy z daleka jesteśmy w stanie odróż-nić owcę od psa - powiedział jeden chłopiec. Nieprawda odezwał się drugi. - Wiemy, że zaczyna się dzień, kiedy z dużej odległości możemy odróżnić drzewo oliwne od figowca. To niezbyt dobre wytłumaczenie. A jaka jest odpowiedź? - spytali chłopcy. Rabin odparł: Kiedy podchodzi do nas obcy człowiek, a my bierzemy go za naszego brata i znikają spory jest chwila, gdy kończy się noc, a zaczyna dzień. to
Odpowiedzi: 0
3
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~parafraza
- 14:22, 27.05.2026
Szanuj przewodniczącego, bo możesz mieć gorszego :)
Odpowiedzi: 0
9
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Anders do Poniatowskiego
- 14:17, 27.05.2026
Zapytaj tych, co przygotowali wniosek i zbierali podpisy poparcia.
Odpowiedzi: 0
3
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 12:53, 27.05.2026
Czy możecie pokazać czas wystąpień z seri "The very best of?". Może prezes TBS zwoła konferencję? Chętnie posłucham,
Odpowiedzi: 0
6
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Konfederacja rozpętała burze, bo w Lublinie są studenci z Afryki
- 12:32, 27.05.2026
Im musi wszystko przeszkadzać ? W Polsce brakuje księży i będzie trzeba ich ściągać niedługo z Afryki i nie przyjmą komunii z rąk afrykańczyka ?
Odpowiedzi: 0
6
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Poniatowski
- 12:26, 27.05.2026
A dlaczego chcą odwołać pana przewodniczącego osiedla ?
Odpowiedzi: 0
1
5
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~uciekli jak szczury z tonącego okrętu
- 10:56, 27.05.2026
"Łowcy cieni" są o krok od złapania Marcina Romanowskiego. "Depczą mu po piętach" https://www.onet.pl/informacje/newsweek/depcza-mu-po-pietach-sluzby-coraz-blizej-zatrzymania-marcina-romanowskiego/f2hnt5v,452ad802
Odpowiedzi: 0
4
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Karolówka
- 10:23, 27.05.2026
Najlepszy kandydat na prezydenta Miasta Zamość: Tadeusz Bogdan Lizut
Odpowiedzi: 0
3
16
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Z Powiatowej
- 09:20, 27.05.2026
Nawet panu KS zbrakło "jaj", aby choćby symbolicznie zagłosować przeciw. Razem kandydowali z panem PZO TM do RM z KWW AW. Pan KS jest mieszkańcem osiedla Powiatowa. WSTYD !!! https://zamosc.esesja.pl/posiedzenie/50b74ece-96dc-4#gl
Odpowiedzi: 0
5
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~https://energoton.pl/
- 07:47, 27.05.2026
wakat ??? "Szef Działu Technicznego Rafał Zwolak Technik Elektronik, Technik BHP Posiada uprawnienia kwalifikacji zabezpieczeń technicznych, koncesja MSWiA oraz uprawnienia SEP. Wieloletnie doswiadczenie przy pracy technicznej w spółkach Orange, TP TelTech. Zainteresowania informatyka, innowacyjne technologie. Nie ma rzeczy niemożliwych, każdy pomysł mozna zrealizować a kazdy problem rozwiazać trzeba tylko chcieć".
Odpowiedzi: 0
3
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Rozwód Bąkiewicza z PiS. "Nie potrzebujemy go"
- 07:44, 27.05.2026
"Robert Bąkiewicz atakuje PiS. Postawę tej partii nazywa "kompletnym szaleństwem". Publicznie politycy PiS nie chcą zbyt mocno uderzać w lidera Ruchu Obrony Granic (ROG), ale nieoficjalnie mówią o nim, że jest "zawodowym zadymiarzem"." https://www.onet.pl/informacje/newsweek/pis-juz-nie-lubi-roberta-bakiewicza-to-zawodowy-zadymiarz/3e3k9xs,452ad802
Odpowiedzi: 0
4
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"W Zamościu powinna w końcu zostać kobieta prezydent"em
- 05:39, 27.05.2026
P Magdalena H. - doświadczenie, znajomość prawa...
Odpowiedzi: 0
1
19
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~W Zamościu powinna w końcu zostać kobieta prezydentem
- 22:44, 26.05.2026
Gabriela Szargało
Odpowiedzi: 0
1
19
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~W Zamościu powinna w końcu zostać kobieta prezydentem
- 22:44, 26.05.2026
Jolanta Fugiel
Odpowiedzi: 0
3
17
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~W Zamościu powinna w końcu zostać kobieta prezydentem
- 22:43, 26.05.2026
Martyna Martyniuk z domu Kłos
Odpowiedzi: 0
3
14
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~W Zamościu powinna w końcu zostać kobieta prezydentem
- 22:43, 26.05.2026
Małgorzata Farion ?
Odpowiedzi: 0
3
14
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~W Zamościu powinna w końcu zostać kobieta prezydentem
- 22:43, 26.05.2026
Martyna ?
Odpowiedzi: 0
2
14
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~W Zamościu nie ma szans na referendum
- 22:41, 26.05.2026
Bo ludzie nie interesują się tutaj samorządem.
Odpowiedzi: 0
13
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Miller nigdy w komunizm nie wierzył.
- 22:21, 26.05.2026
To gość, który popiera skrajnie antyludzki program Mentzena. Sam za swoich rządów był neo-liberalny i skończyło się to upadkiem SLD
Odpowiedzi: 0
3
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Do Aleksander Kwaśniewski w wypowiedziach
- 21:51, 26.05.2026
Poczytaj co mówi inny komunista L. Miller: "W 2023 roku Naczelny Sąd Administracyjny skierował pytanie prejudycjalne do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej. W listopadzie 2025 roku zapadł wyrok TSUE nakazujący dokonywanie transkrypcji dokumentów małżeństw jednopłciowych w krajach unijnych. ​Reakcja rządu? Natychmiastowa. W miniony piątek, 22 maja, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Marcin Kierwiński, podpisał oficjalne rozporządzenie w tej sprawie. Od teraz wszystkie Urzędy Stanu Cywilnego w Polsce będą musiały bezwzględnie stosować się do nowych przepisów i wpisywać zagraniczne akty małżeństw osób tej samej płci do polskich ksiąg! ​Sprawę w swoim bezkompromisowym stylu skomentował były premier Leszek Miller, który w 2004 roku wprowadzał Polskę do Unii Europejskiej. Miller przypomniał, że definicję małżeństwa przesądza art. 18 Konstytucji." I wszystko jasne
Odpowiedzi: 0
2
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Weżmy przykład z Krakowa
- 20:08, 26.05.2026
https://www.referendumkrk.pl/
Odpowiedzi: 0
5
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~PeWu
- 20:07, 26.05.2026
Przyznam się szczerze bez bicia, że nie oglądałem posiedzenia RM. Po pierwsze zaczyna mnie to w świecie najzwyczajniej nudzić, a po drugie nie mam na to czasu więc nie będę się odnosił do ponad 5 godzinnego posiedzenia. Słyszałem natomiast, że znowu wybuchła jakaś afera ze Zwolakiem odnośnie tego, ze jakiemuś mieszkańcowi Starego Miasto nie podobają się imprezy na Starówce, na co Zwolak miał powiedzieć, że jak się nie podobają to droga wolna, żeby się wyniósł. Nie odnosząc się w szczegółach do tego czy jestem za takimi imprezami czy nie, czy one mi się podobają czy nie (osobiście jestem za tym żeby Stare Miasto żyło( to chciałem Panu Zwolakowi i jego sympatykom zwrócić uwagę tylko na jedną rzecz. Mianowicie (o ile mnie pamięć nie myli) to kiedy Pan Zwolak był w opozycji do Wnuka to również jemu się takie imprezy nie podobały, byl wtedy po stronie mieszkańców i zapowiadał, ze kiedy on zostanie prezydentem to te imprezy ze Starego Miasta wyprowadzi. Rozumiem, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, ale w życiu nie lubię hipokryzji. Poza tym chciałem zwrócić uwagę na zachowanie jego fanów. Proszę wejść na fb profil Zamość Nasze Miasto i poczytać komentarze sympatyków Zwolaka. Tym samym osobom co nie podobały się imprezy na Starówce za Wnuka teraz się takie imprezy podobają, "jadą" po tych co są przeciw takim wydarzeniom i że to wogole ciemnogród itd. Poza tym Panu Zwolakowi chciałem zwrócić uwagę, że wiele osób ba Starym Mieście nie mieszka z własnego wyboru. Są to często mieszkania socjalne, komunalne, mieszkają w nich często osoby starsze. Więc się pytam Pana Zwolaka jak tam stan budownictwa komunalnego, socjalnego, społecznego w mieście bo chyba on za to odpowiada. Skoro przeszkadzają mu mieszkańcy Starówki to powinien ich w godziwy sposób stamtąd wykwaterowac, ake to jest już temat na inną dyskusję (jak to mówią inna para kaloszy)..
Odpowiedzi: 0
17
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~czy w zespole tej firmy jest nadal wakat?
- 19:26, 26.05.2026
https://energoton.pl/
Odpowiedzi: 0
5
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~moim zdaniem...
- 19:23, 26.05.2026
...dobre miejsce na naziemny parking piętrowy, to też obecny parking strzeżony przy ul. Sadowej.
Odpowiedzi: 0
5
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~moim zdaniem...
- 19:22, 26.05.2026
...dobre miejsce na naziemny parking piętrowy, to też obecny parking strzeżony przy ul. Sądowej.
Odpowiedzi: 0
3
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~kto oszukał wyborców?
- 18:52, 26.05.2026
Nawymyślał cudów w kampanii, krytykował poprzednika za wszystko, a teraz robi to samo ze zdwojoną siłą. Coś mu się odkleiło? czy to taki typ?
Odpowiedzi: 0
23
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Marcin
- 18:22, 26.05.2026
Już dzisiaj gratuluję uzyskanie przez bezpartyjnego prezydenta wotum zaufania.
Odpowiedzi: 0
6
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~biedny Zamość :((((
- 18:19, 26.05.2026
W Zamościu na prawdę nie ma lepszych na radnych ?!
Odpowiedzi: 0
13
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~jestem za
- 17:53, 26.05.2026
Kraków dał przykład pora iść dalej
Odpowiedzi: 0
4
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Do K jak komunalne
- 17:22, 26.05.2026
Najpierw sprawdź ile wynosi bonifikata w Zamościu, bo manipulujesz danymi. NIE MA TAKICH BONIFIKAT. Radni z Lewicy i Solidarności, którzy NIE interesują się losem mieszkańców (choć co innego ich organizacje głoszą) powinni zrezygnować. Honorowo!
Odpowiedzi: 0
5
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Radni powinni oddawać diety na cele charytatywne ??
- 17:14, 26.05.2026
Wybór organizacjiPieniądze można przekazać na dowolny cel społeczny, na przykład:Lokalne fundacje i stowarzyszenia pomagające rodzinom w trudnej sytuacji.Schroniska dla zwierząt i organizacje proekologiczne.Zakup sprzętu medycznego lub finansowanie rehabilitacji konkretnych osób.Wsparcie klubów sportowych dla dzieci i młodzieży w Twoim regionie.
Odpowiedzi: 0
5
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Klub Zwolaka najgorszy klub w historii
- 17:09, 26.05.2026
Jeden to chyba w ZGL
Odpowiedzi: 0
14
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Klub Zwolaka najgorszy klub w historii
- 17:08, 26.05.2026
Jeden to na dobroczynności
Odpowiedzi: 0
13
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Klub Zwolaka najgorszy klub w historii
- 17:08, 26.05.2026
Jedna milczy
Odpowiedzi: 0
13
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Klub Zwolaka najgorszy klub w historii
- 17:08, 26.05.2026
Gabriela to każdy wie
Odpowiedzi: 0
13
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Klub Zwolaka najgorszy klub w historii
- 17:07, 26.05.2026
Wiesław to brak szacunku do kobiet. Od Martyny po AJ.
Odpowiedzi: 0
12
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Klub Zwolaka najgorszy klub w historii
- 17:07, 26.05.2026
Ciekawe gdyby w 2023 PiS nie stracił władzy, to Pani LHS startowałaby z list Zwolaka...
Odpowiedzi: 0
10
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Ważny apel
- 17:03, 26.05.2026
Prywatne zbiórki internetowe nie są w stanie pomóc wszystkim chorym. Łatwogang apeluje do instytucji państwowych o podjęcie natychmiastowych działań i systemowe uratowanie dzieci cierpiących na DMD.
Odpowiedzi: 0
5
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~AD - uosobienie "sukcesów'
- 16:03, 26.05.2026
Był pełnomocnikiem KWW Marcina Zamoyskiego, prezydent i kandydat do reelekcji przegrał wybory. Był pełnomocnikiem KWW Marty Pfeifer, przegrała wybory na prezydenta mimo poparcia Pana Marcina Zamoyskiego. Jest prezesem TBS, kolejna porażka z niekorzyścią dla mieszkańców.
Odpowiedzi: 0
11
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 14:31, 26.05.2026
Czy możecie pokazać czas wystąpień z seri "The very best of?". Może prezes TBS zwoła konferencję? Chętnie posłucham,
Odpowiedzi: 0
6
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 14:28, 26.05.2026
Czyzby znowu Andrzej Dudek vel Andy Dudek?
Odpowiedzi: 0
5
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Bohaterowie są wśród nas
- 14:10, 26.05.2026
Łukowa | Minister Marcin Kierwiński wręczył strażakom odznaki „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej” oraz odznaki Świętego Floriana „Za Zasługi dla Społeczności Lokalnej”. Podczas wydarzenia strażacy otrzymali awanse oficerskie oraz nagrody Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Komendant Główny Państwowa Straż Pożarna przekazał także m.in. ryngrafy okolicznościowe i dyplomy dla strażaków oraz osób zaangażowanych w działania podczas akcji gaśniczej w Puszczy Solskiej.
Odpowiedzi: 0
4
5
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Prezes wszystkich prezesów
- 12:55, 26.05.2026
Na prezesa konsorcjum komunalnego najbardziej odpowiednią osobą z doświadczeniem i elokwencją jest Pan Prezes PGK.
Odpowiedzi: 0
4
10
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Prezesi TBS i ZGL "zabłysnęli" wczoraj na sesji.
- 12:53, 26.05.2026
https://youtu.be/6k8Wl9fqwgk?si=bZ5MLvxZgiB9moEc
Odpowiedzi: 0
8
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~dyletanctwo dominuje w większości wypowiedzi w czasie sesji RM
- 11:27, 26.05.2026
"Dyletanctwo - znaczenie, definicja Słownik języka polskiego PWN dyletant «człowiek zajmujący się jakąś dziedziną albo wypowiadający się o niej bez fachowej wiedzy lub odpowiedniego przygotowania»"
Odpowiedzi: 0
11
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~bijcie pianę dalej na sesjach m.in. o głośną muzykęnad zalewem ! Wypowiedź w tej sprawie pani wice, poniżej krytyki !
- 11:25, 26.05.2026
"Art. 156. - [Zakaz używania instalacji lub urządzeń nagłaśniających] - Prawo ochrony środowiska. Dziennik Ustaw Dz.U.2025.647 t.j. Akt obowiązujący Wersja od: 21 maja 2026 r. do: 26 maja 2026 r. Art. 156. [Zakaz używania instalacji lub urządzeń nagłaśniających] 1. Zabrania się używania instalacji lub urządzeń nagłaśniających na publicznie dostępnych terenach miast, terenach zabudowanych oraz na terenach przeznaczonych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe".
Odpowiedzi: 0
8
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Kowalski (komu płacą w Zamościu? dlaczego od początku nie ma miasto udziału w przychodach z wynajmu hulajnóg?))
- 11:21, 26.05.2026
"Miasta pobierają opłaty od operatorów hulajnóg na wynajem głównie w formie stawek za zajęcie pasa drogowego (np. pod stojaki i strefy postojowe) lub kar umownych nakładanych za łamanie zasad porozumień i pozostawianie pojazdów w niedozwolonych miejscach.Jak to wygląda w praktyce?Zajęcie pasa drogowego: Operatorzy e-hulajnóg traktowani są przez zarządy dróg jak firmy komercyjne. Przykładowo w Warszawie firmy płacą łącznie około miliona złotych rocznie (ponad 50 tys. zł miesięcznie) za dzierżawę przestrzeni pod strefy postojowe. W Krakowie opłaty z tego tytułu wynoszą kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie.Opłaty za interwencje i usuwanie: Jeśli pojazd jest porzucony nieprawidłowo (np. blokuje przejście), miasto może zlecić jego odholowanie. Operator musi wtedy pokryć koszty usunięcia (w wielu miastach to ok. 166 zł) oraz przechowywania.Kary za nieprzestrzeganie porozumień: Miasta podpisują z operatorami oficjalne porozumienia. Za niestosowanie się do wytycznych (np. brak reakcji na porzucone hulajnogi czy przekraczanie liczby dozwolonych jednośladów w flocie) nakładane są kary umowne.Kluczowe cele pobierania opłat i regulacji:Wymuszenie porządku: Opłaty motywują operatorów do tworzenia wirtualnych stref, w których aplikacja pozwala na zakończenie wynajmu.Udostępnianie infrastruktury: Środki z opłat pozwalają miastom na wyznaczenie, oznakowanie i wydzielenie specjalnych parkingów dla mikromobilności".
Odpowiedzi: 0
6
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość czeka na referendum !!!
- 11:18, 26.05.2026
W Krakowie jednym z głównych powodów odwołania prezydenta było KOLESIOSTWO!!!
Odpowiedzi: 0
10
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~;)
- 11:17, 26.05.2026
Nasi bezradni tacy zapracowani, że też im trzeba zacząć rozliczać kilometrówki !
Odpowiedzi: 0
7
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~K jak komunalne
- 11:13, 26.05.2026
Od maja 2025 r. w Sejmie trwają prace nad poselskim projektem ustawy o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami, ustawy o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu cywilnego oraz ustawy o finansowym wsparciu niektórych przedsięwzięć mieszkaniowych, który ma zlikwidować problem „wyprzedaży” mieszkań komunalnych należących do zasobów gmin. Proponowanym rozwiązaniem jest likwidacja uprawnienia rad gmin do stosowania bonifikat przy sprzedaży lokali mieszkalnych, co ma zmusić samorząd do wyceniania mienia po wartości rynkowej lub pozostawienia go w zasobie mieszkaniowym. Jako, że gminy nierzadko udzielały bonifikat sięgających nawet 80, 90 czy 98% wartości nieruchomości – dla wielu rodzin o niższych dochodach, wprowadzenie takiej zmiany, może oznaczać brak możliwości wykupu na własność wynajmowanego mieszkania. Do projektu zgłoszono jednak poprawki.
Odpowiedzi: 0
2
5
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Obiektywna obiektywność
- 11:11, 26.05.2026
Obecny prezydent skupia się tylko na marketingu. Ale mieszkańcy widzą, że brat awansował w ZOO... Miał nie kupować nowego samochodu urząd miasta...miał być dialog, a jest blokowanie mieszkańców... Sam uśmiech nie wystarczy....
Odpowiedzi: 0
17
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zastanówcie się na kogo głosujecie
- 11:10, 26.05.2026
Sprzedaż mieszkań komunalnych opłakuje radny wojskowy, który z urzędu otrzymał mieszkanie. Co robi lewica w rządzie, że bonifikata jest likwidowana? Czy posłowie już policzyli swoje kilometrówki, a ci z lewicy nawet nie posiadający samochodu?
Odpowiedzi: 0
9
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~KRAKÓW ODWOŁA ZWOLAKA
- 09:30, 26.05.2026
Polecam Fejsbooka Zwolaka warto zobaczyć czym się zajmuje.
Odpowiedzi: 0
13
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Dzisiaj dzień matki
- 09:13, 26.05.2026
Złóżcie im życzenia
Odpowiedzi: 0
1
5
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Ratujmy oddział płuc w starym szpitalu
- 08:25, 26.05.2026
I dlaczego marszałek województwa nie jest wybierany w wyborach ? Nie wierzę, że ktoś by zagłosował na Stawiarskiego
Odpowiedzi: 0
8
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Ratujmy oddział płuc w starym szpitalu
- 08:19, 26.05.2026
I zgadzam się z komentarzem, że Wiesław 30 lat w radzie i ....
Odpowiedzi: 0
9
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~tylko tyle i aż tyle !
- 06:40, 26.05.2026
Wypowiedzi wielokadencyjnych "radnych" MW, WN potwierdzają, że tak jak obowiązuje kadencyjność prezydenta, bezwzględnie powinna być kadencyjność radnych też. max dwie kadencje! Dodatkowo pierwsza kadencja dla każdego wybranego powinna być społecznie, bez diety. Wtedy jestem przekonany, że komitety wyborcze miały by duży problem ze skompletowaniem list, a w pierwszej kolejności na listach byliby prawdziwi społecznicy, działający na co dzień dla mieszkańców, a mandat radnego dałby im większe możliwości.
Odpowiedzi: 0
17
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"Koniec hegemonii PiS na wsi. Spełnia się czarny sen Kaczyńskiego"
- 06:31, 26.05.2026
"To jest już fakt: PiS traci wiejskich wyborców. Przede wszystkim na rzecz Konfederacji oraz Korony Polskiej Grzegorza Brauna. Ale rośnie grupa "niezdecydowanych", którzy rozczarowali się PiS i nie chcą głosować na Konfederację". https://www.onet.pl/informacje/newsweek/koniec-hegemonii-pis-na-wsi-stalo-sie-to-czego-bal-sie-kaczynski/mfzs5wz,452ad802
Odpowiedzi: 0
8
6
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość
- 04:48, 26.05.2026
Towarzystwo wzajemnej adoracji. Obecny skład władzy uchwałodawczej i wykonawczej w Zamościu niestety nie pozwalała nawet myśleć, że w tej kadencji można liczyć na jakiekolwiek pozytywne efekty w Zamościu.
Odpowiedzi: 0
21
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Ciekawe co myśli Jan Zamoyski, który spoczywa w zamojskiej katedrze...
- 23:25, 25.05.2026
Że taki Zwolak rządzi dziełem jego życia. Dla założyciela miasta była ważna edukacja, a ten gość szkoda gadać...
Odpowiedzi: 0
21
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~W Zamościu kilka osób zostało radnymi tylko na " dobroczynności "
- 23:22, 25.05.2026
Pani Agata chyba też coś miała o jej dobroczynności na ulotce
Odpowiedzi: 0
9
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Kto tu ciągle pisze o referendum. Miej jajca i je przeprowadź, jeśli jesteś facet
- 23:21, 25.05.2026
Procedura krok po krokuZawiązanie grupy inicjatywnejInicjatorem może być grupa co najmniej 15 obywateli posiadających prawo wybierania rady danego miasta, a także statutowa struktura partii politycznej lub organizacja społeczna działająca w danym mieście.Powiadomienie o zamiarze referendumInicjator musi na piśmie powiadomić prezydenta miasta oraz właściwego komisarza wyborczego o zamiarze wystąpienia z inicjatywą referendalną. Informację tę należy także podać do wiadomości mieszkańców (np. w lokalnej prasie lub internecie).Zbiórka podpisów mieszkańcówOd dnia powiadomienia prezydenta i komisarza grupa ma dokładnie 60 dni na zebranie podpisów poparcia. Wniosek musi podpisać co najmniej 10% mieszkańców uprawnionych do głosowania w danym mieście.Złożenie i weryfikacja wnioskuKarty z podpisami składa się do komisarza wyborczego. Komisarz ma 30 dni na sprawdzenie poprawności podpisów i kwestii formalnych. Jeśli wniosek spełnia wymogi, komisarz wydaje postanowienie o przeprowadzeniu referendum.GłosowanieReferendum przeprowadza się w dzień wolny od pracy, najpóźniej w 50. dniu od dnia opublikowania postanowienia komisarza wyborczego w wojewódzkim dzienniku urzędowym
Odpowiedzi: 0
10
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Adam Cisowski
- 22:29, 25.05.2026
Czy Agata Rzeźnik zabrała glos na Radzie Miasta?
Odpowiedzi: 0
10
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Przypomina o zbiórce PSONI na samochód
- 21:23, 25.05.2026
Josik, czy sprzedawca garniturów ciekawe, czy się dorzucili ?
Odpowiedzi: 0
11
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Tolerancja ( Na miły Bóg ) Soyki
- 21:21, 25.05.2026
Dlaczego nie mówimy o tym, co nas boli otwarcie? Budować ściany wokół siebie - marna sztuka Wrażliwe słowo, czuły dotyk wystarczą Czasami tylko tego pragnę, tego szukam Na miły Bóg,.. Życie nie tylko po to jest, by brać Życie nie po to, by bezczynnie trwać I aby żyć siebie samego trzeba dać Problemy twoje, moje, nasze boje, polityka A przecież każdy włos jak nasze lata policzony Kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień, niech rzuci Daleko raj, gdy na człowieka się zamykam
Odpowiedzi: 0
5
5
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Gienek Podleśny
- 21:17, 25.05.2026
Czy jak się dzwoni do ZUK, przed rozmową jest informacja o nagrywaniu rozmów i RODO ?
Odpowiedzi: 0
8
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Prochem jesteś....
- 21:08, 25.05.2026
W Tomaszowie Lubelskim zostało uruchomione pierwsze w regionie krematorium. Otworzyła je firma pogrzebowa K&M Miszczyszyn (zdjęcia) https://tygodnikzamojski.pl/artykul/pierwsze-w-regionie-krematoriummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm-n2316050
Odpowiedzi: 0
2
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~PZO vs RRM
- 20:08, 25.05.2026
"Art. 32. Zasada równości obywatela wobec prawa Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. 1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne. 2. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny". Przewodniczącego ZO można odwołać wnioskiem podpisanym przez określoną ilość mieszkańców, dlaczego takie przepisy nie obowiązują wobec radnych. To jest ta konstytucyjna równość wobec prawa? Jedni i drudzy są wybierani przez mieszkańców.
Odpowiedzi: 0
8
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość to miasto emerytów
- 18:34, 25.05.2026
Nawet wśród radnych nie ma młodych. Najmłodsza radna to córka barona PSL... ( Rocznik 1990 ) Raczek nie reprezentuje zwykłych młodych Zamościan
Odpowiedzi: 0
15
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Referendum
- 18:18, 25.05.2026
Dwa ostatnie lata to czas zmarnowany dla Zamościa, nie zmarnujmy kolejnych 3 lat. Czas na Zamość.
Odpowiedzi: 0
18
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość
- 17:49, 25.05.2026
Dancingi, potańcówki powinny być organizowane w sali bankietowej w OSiR.
Odpowiedzi: 0
9
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Skandal
- 17:35, 25.05.2026
Jeśli dla radnych z Lewicy pisanie kredą po zabytkowych kamienicach, ze świadomością, że jest to nagrywane nic nie znaczy, to czego my oczekujemy od młodzieży, dorosłych, dzieci?
Odpowiedzi: 0
17
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~mieszkaniec
- 17:28, 25.05.2026
Od czasu konsultacji na temat sposobu rozliczania opłat za śmieci i nie uwzględnieniu głosu mieszkańców, NIE biorę udziału w żadnych miejskich konsultacjach i brał nie będę!
Odpowiedzi: 0
15
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~myślenie nie boli
- 17:22, 25.05.2026
Piętrowy parking miejski, powinien powstać w miejscu starej bazy MZK na Plantach. PS. wojsko na swoich działkach niech zadba o parkingi dla swoich pracowników!!!
Odpowiedzi: 0
14
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 17:15, 25.05.2026
REWOLUCJA KRAKOWSKA ROZLEJE SIĘ NA CAŁY KRAJ . KRAKÓW POKAZAŁ CO TO ZNACZY ODDOLNA INICJATYWA!!! OSTATNIA INICJATYWA CHARYTATYWNA MŁODEGO I SYMPATYCZNEGO CZŁOWIEKA "łATWOGANGA I ZEBRANIE AŻ 300 MLN ZŁOTYCH - POKAZUJE, ŻE W NARODZIE JEST NADZIEJA I I NIE JEST TO ISKRA TYLKO ŻAR, ***TO WYRAŹNY SYGNAŁ DLA ZAMOŚCIA, CZAS ZWOOLKA I RADĘ ODWOŁAĆ!!!!*** https://www.youtube.com/watch?v=BQvF24ygWbo CO ZE STRATEGIĄ TURYSTYKI? DLACZEGO ZOSTAŁA ZDJĘTA NA POPRZEDNIEJ SESJI Z PORZĄDKU OBRAD? ILE ONA KOSZTOWAŁA ZAMOJSKIEGO PODATNIKA? TOMASZ WIEJSKI MA RACJĘ BUTA I AROGANCJA ZGUBIŁA MISZALSKIEGO DOPROWADZIŁY DO JEGO KLĘSKI I RADĘ MIASTA!!!! 98 PROCENT GŁOSUJĄCYCH ZA ODWOŁANIEM MISZALSKIEGO JAKO WYNIK CZYSTO HIPOTETYCZNY JEST TRUDNY DO OSIĄGNIĘCIA, A JEST TO WYNIK RZECZYWISTY. R*** NAWET SFAŁSZOWANE REFERENDUM TRZY RAZY TAK PRZEZ KOMUNISTÓW NIE MIAŁO TAKIEGO ROZSTRZYGNIĘCIA.
Odpowiedzi: 0
10
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zmc
- 17:14, 25.05.2026
Najlepiej jakby ten parking pył płatny całodobowo, bo może będą 3 zmiany w zakładach.
Odpowiedzi: 0
6
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zmc
- 17:12, 25.05.2026
Miejsca pracy zależą od parkingów, budujmy parkingi a miejsca pracy się znajdą. Nowa filozofia radnego NW.
Odpowiedzi: 0
5
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 17:05, 25.05.2026
REWOLUCJA KRAKOWSKA ROZLEJE SIĘ NA CAŁY KRAJ . KRAKÓW POKAZAŁ CO TO ZNACZY ODDOLNA INICJATYWA!!! OSTATNIA INICJATYWA CHARYTATYWNA MŁODEGO I SYMPATYCZNEGO CZŁOWIEKA "łATWOGANGA I ZEBRANIE AŻ 300 MLN ZŁOTYCH - POKAZUJE, ŻE W NARODZIE JEST NADZIEJA I I NIE JEST TO ISKRA TYLKO ŻAR, ***TO WYRAŹNY SYGNAŁ DLA ZAMOŚCIA, CZAS ZWOOLKA I RADĘ ODWOŁAĆ!!!!*** https://www.youtube.com/watch?v=BQvF24ygWbo CO ZE STRATEGIĄ TURYSTYKI? DLACZEGO ZOSTAŁA ZDJĘTA NA POPRZEDNIEJ SESJI Z PORZĄDKU OBRAD? ILE ONA KOSZTOWAŁA ZAMOJSKIEGO PODATNIKA? TOMASZ WIEJSKI MA RACJĘ BUTA I AROGANCJA ZGUBIŁA MISZALSKIEGO DOPROWADZIŁY DO JEGO KLĘSKI I RADĘ MIASTA!!!! 98 PROCENT GŁOSUJĄCYCH ZA ODWOŁANIEM MISZALSKIEGO JAKO WYNIK CZYSTO HIPOTETYCZNY JEST TRUDNY DO OSIĄGNIĘCIA, A JEST TO WYNIK RZECZYWISTY. R*** NAWET SFAŁSZOWANE REFERENDUM TRZY RAZY TAK PRZEZ KOMUNISTÓW NIE MIAŁO TAKIEGO ROZSTRZYGNIĘCIA.
Odpowiedzi: 0
8
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 16:58, 25.05.2026
https://www.youtube.com/watch?v=BQvF24ygWbo CO ZE STRATEGIĄ TURYSTYKI? DLACZEGO ZOSTAŁA ZDJĘTA NA POPRZEDNIEJ SESJI Z PORZĄDKU OBRAD? ILE ONA KOSZTOWAŁA ZAMOJSKIEGO PODATNIKA? TOMASZ WIEJSKI MA RACJĘ BUTA I AROGANCJA ZGUBIŁA MISZALSKIEGO DOPROWADZIŁY DO JEGO KLĘSKI I RADĘ MIASTA!!!! 98 PROCENT GŁOSUJĄCYCH ZA ODWOŁANIEM MISZALSKIEGO JAKO WYNIK CZYSTO HIPOTETYCZNY JEST TRUDNY DO OSIĄGNIĘCIA, A JEST TO WYNIK RZECZYWISTY. R*** NAWET SFAŁSZOWANE REFERENDUM TRZY RAZY TAK PRZEZ KOMUNISTÓW NIE MIAŁO TAKIEGO ROZSTRZYGNIĘCIA.
Odpowiedzi: 0
6
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Pytam
- 16:52, 25.05.2026
A co z reklamą sex szopu? Nie przeszkadza nikomu z miastowych władz? Niech sobie będzie sklep tylko nie w tym miejscu. Co mamy odpowiadać dzieciom na pytanie czego pani goła siedzi na wystawie i w rzemykach?: Radnym PiS nie przeszkadza? Inne normalne reklamy schowane bo sklepy boją się mandatu.! Otwórzcie oczy a nie bicie piany.
Odpowiedzi: 0
14
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Kudela jesteś zwolniony przez mieszkańców, czy druga wiceprezydentka
- 16:48, 25.05.2026
Powinna usłyszeć to zdanie ?
Odpowiedzi: 0
9
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość
- 16:41, 25.05.2026
W ramach oszczędności należy zredukować jedno stanowisko wiceprezydenta!
Odpowiedzi: 0
16
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Logika to też radni PiS zamojscy
- 16:18, 25.05.2026
Zero własnego zdania i ślepe podążanie za Panem Piotrem Blazewiczem
Odpowiedzi: 0
11
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Logika to tylko PiS
- 16:11, 25.05.2026
Zwłaszcza dzban czarnek
Odpowiedzi: 0
7
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Serduszkowy hejterze
- 16:03, 25.05.2026
Czytaj ze zrozumieniem, najpierw piszesz o ślubie LGBT, a potem o ludziach. Logiką i myśleniem to ty nie grzeszysz. Za Zamość na szczęście nie decydujesz, a o świętych to w kurii porozmawiaj.
Odpowiedzi: 0
2
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość powinien być dla wszystkich !
- 15:51, 25.05.2026
I dla Pani z orszaku i dla osób LGBT ❤ Niech żadna strona nie odrzuca drugiej, bo Jezus głosił miłość do bliźniego i nie odrzucał nikogo, nawet patronki Biłgoraja Marii Magdaleny,która robiła brzydkie rzeczy
Odpowiedzi: 0
6
5
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Aleksander Kwaśniewski w wypowiedziach medialnych podkreśla,
- 15:46, 25.05.2026
, że twórcy Konstytucji RP nie mieli intencji prawnych, aby blokować małżeństwa jednopłciowe. Jego zdaniem art. 18 ustawy zasadniczej (definiujący małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny) nie wyklucza przy tym funkcjonowania innych form prawnych.
Odpowiedzi: 0
3
5
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~gajer
- 15:41, 25.05.2026
Koszty najmu w galerii handlowej typu T. nie jednego wprowadziła w kłopoty finansowe. Mimo wszystko powodzenia panie prezesie.
Odpowiedzi: 0
6
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Tak dla tęczowych małżeństw w tęczowym Zamościu
- 15:39, 25.05.2026
Interpretacja liberalna — konstytucja nie zakazuje małżeństw LGBT Liberałowie i część konstytucjonalistów twierdzą, że art. 18: nie mówi „wyłącznie”, jedynie gwarantuje szczególną ochronę małżeństwa kobiety i mężczyzny, ale nie zabrania ustawowego uznania innych form małżeństwa. Według tej interpretacji: możliwe byłoby wprowadzenie małżeństw jednopłciowych zwykłą ustawą, trzeba czytać konstytucję razem z zasadą równości (art. 32) i ochroną godności człowieka (art. 30), konstytucja powinna być interpretowana dynamicznie wraz ze zmianami społecznymi. Argument liberalny brzmi więc: „ochrona jednego modelu” ≠ „zakaz innych modeli”.
Odpowiedzi: 0
5
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Amfiteatr w Zamościu, to porażka ówczesnych władz
- 15:37, 25.05.2026
Proszę sobie zobaczyć jak po modernizacji wygląda amfiteatr w Płocku,. który był wybudowany w tym samym czasie co amfiteatr w Zamościu. W latach 90-tych był w tak samo fatalnym stanie, jak amfiteatr w Zamościu.
Odpowiedzi: 0
4
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Janusz biznesu
- 15:32, 25.05.2026
Ale ten pan Artur się rozwija. Wcześniej salon w średnio popularnej Revi, a teraz w twierdzy
Odpowiedzi: 0
7
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość
- 15:19, 25.05.2026
Prowadzenie salonu z modą męską, to nie to samo, co zarządzanie ważną spółką miejską.
Odpowiedzi: 0
16
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Do niżej
- 14:44, 25.05.2026
Ślub LGBT jest niezgodny z konstytucją i 2 ustawami. Krzyczeliście KONSTYTUCJA, PRAWORZĄDNOŚĆ, a nie znacie polskiego porządku prawnego? Co za ameby!
Odpowiedzi: 0
6
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Do Pana Maryńczka
- 13:31, 25.05.2026
Każdy ma prawo kochać kogo chce. Zamość byłby piękny pięknym miejscem na ślubu LGBT. Kamieniczki w Zamościu są kolorowe jak tęcza
Odpowiedzi: 0
5
7
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Ratujmy oddział leczenia płuc w starym szpitalu !!!
- 11:23, 25.05.2026
Dla nas, dla wszystkich
Odpowiedzi: 0
9
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV