Szkoła Podstawowa nr 7 w Zamościu świętuje 80-lecie!
dodano: 18.06.2025W tym roku Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Zamościu obchodzi 80-lecie swojego istnienia. To niezwykły jubileusz, który przypomina o wieloletniej tradycji, licznych osiągnięciach i nieustannym rozwoju placówki – informuje Alicja Dubel – dyrektor placówki.
Od 1945 roku szkoła kształtuje kolejne pokolenia uczniów, oferując im wysoki poziom edukacji, wsparcie i przyjazne środowisko do nauki – dodaje. Przez lata „Siódemka” zdobyła uznanie dzięki sukcesom uczniów w konkursach i olimpiadach, nowoczesnym metodom nauczania oraz zaangażowaniu w innowacyjne projekty edukacyjne oraz rozwój edukacji włączającej i wsparcie dla uczniów ze specjalnymi potrzebami.
Główne uroczystości jubileuszowe odbędą się w grudniu i będą okazją do wspomnień, spotkań z absolwentami oraz podkreślenia roli szkoły w społeczności lokalnej. W programie znajdą się m.in. uroczysta akademia, wystawy, prezentacje osiągnięć szkoły i wiele innych atrakcji.
Już dziś zapraszamy uczniów, absolwentów, nauczycieli i przyjaciół szkoły do wspólnego świętowania tej wyjątkowej rocznicy! Szczegółowe informacje o wydarzeniu wkrótce pojawią się na stronie internetowej szkoły i w mediach społecznościowych.
Aktualności
więcej-
DAWID ANDRES - PRZEZ AMAZONIĘ DO TELEWIZJI spotkanie z podróżnikiem
- Miasto Zamość otrzymało sprzęt łączności radiowej
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz
- Inwestycje, których chcą mieszkańcy. Wkrótce nabór wniosków do budżetu obywatelskiego Zamościa
- To będzie jedyny taki ZOL w regionie. Inwestycja w „starym” szpitalu zmierza do finału
- Nielegalne papierosy i e-papierosy – kontrola w sortowni przesyłek i na granicy
- Zatrzymani za pobicie i wpływanie groźbą na świadka odpowiedzą przed sądem
- Świadczenia dla rodziców – internetowe szkolenie ZUS
Komentowane Aktualności
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Wypadek z udziałem Mercedesa i Mana na DK 74 (1)
- Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty (1)
- Strefa Płatnego Parkowania w Zamościu powraca! (5)
- 54–latek kierował Skodą mając prawie 3 promile (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (234)
- Pożar lasu w powiecie biłgorajskim (5)
- Potrącenie 59-letniej rowerzystki (6)
- Marcin Zamoyski Honorowym Obywatelem Zamościa (25)
- 235. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja (8)
- 44-latek potrącił 10-letniego chłopca (1)
- Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej (6)
- Dziękuję i życzę (1679)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Szkodliwy czynnik chłodniczy na granicy w Zosinie
dodano: 16.04.2026• Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej udaremnili przemyt do Polski ponad 50 kg czynnika chłodniczego R134a. • Do zdarzenia doszło na przejściu granicznym w Zosinie. • Na legalny przewóz tego rodzaju gazów wymagane są odpowiednie dokumenty Komisji Unii Europejskiej.
Zobacz materiałDziś ostatni dzień na rozliczenie PIT
dodano: 30.04.2026• 30 kwietnia mija termin na złożenie zeznania podatkowego PIT za 2025 r. • Można to zrobić elektronicznie przez usługę Twój e-PIT i system e-Deklaracje lub w formie papierowej. • Podatnicy złożyli dotychczas ponad 16,7 mln zeznań. Zdecydowana większość deklaracji wpłynęła elektronicznie, w tym ponad 8,6 mln w usłudze Twój e-PIT. • Zachęcamy do zalogowania się do usługi Twój e-PIT w e-Urzędzie Skarbowym i sprawdzenia swojego rozliczenia.
Zobacz materiałOstrzeżenie dla osób pokrzywdzonych w sprawie ZondaCrypto
dodano: 24.04.2026W związku z toczącym się śledztwem prowadzonym przez Prokuraturę Regionalną w Katowicach, oznaczonym sygnaturą akt 2003-2.Ds.14.2026, apelujemy do wszystkich osób, które ucierpiały w wyniku działalności platformy ZondaCrypto, aby ostrożnie podchodziły do publikowanych w mediach społecznościowych materiałów wideo, w których oferowana jest pomoc przy zwrocie zablokowanych środków. To próby wtórnych oszustw!
Zobacz materiałMZK Zamość z niespodzianką na majówkę. Jazda po mieście bez biletów
dodano: 29.04.2026Wyjątkowy prezent robi Miejski Zakład Komunikacji w Zamościu mieszkańcom miasta. W piątek, 1 maja autobusami spółki będzie można jeździć bez kupowania biletów.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (1)