XV sesja Rady Gminy Zamość
dodano: 29.07.2025Informujemy, że XV sesja Rady Gminy Zamość odbędzie się w dniu 30 lipca 2025 r. (środa) na godz. 15.30 w świetlicy wiejskiej w Mokrem.
Porządek obrad
1. Otwarcie sesji.
2. Stwierdzenie quorum.
3. Przyjęcie porządku obrad.
4. Przyjęcie protokołu z XIV sesji Rady Gminy Zamość.
5. Projekt uchwały w sprawie zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Zamość na lata 2025 -2030.
6. Projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej Gminy Zamość na rok 2025.
7. Projekt uchwały w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Zamość miejscowości Kalinowice i Wólka Panieńska.
8. Projekt uchwały w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Zamość miejscowości Kalinowice i Wólka Panieńska (działka nr 233/2 obręb ewid. Wólka Panieńska).
9. Projekt uchwały w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Zamość miejscowości Kalinowice i Wólka Panieńska.
10. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie nieruchomości. (Białowola).
11. Projekt uchwały zmieniający uchwałę nr XXXVII/347/17 Rady Gminy Zamość z dnia 27 września 2017r. w sprawie wyrażenia zgody na nabycie nieruchomości. (Kalinowice).
12. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie udziału 1/3 części w prawie własności nieruchomości. (Wieprzec Wychody).
13. Projekt uchwały w sprawie przyjęcia „Raportu z realizacji Programu Ochrony Środowiska dla gminy Zamość na lata 2021-2024 z uwzględnieniem perspektywy do 2028 r.” za lata 2023-2024.
14. Projekt uchwały zmieniający Uchwałę nr XXVI/249/21 Rady Gminy Zamość z dnia 28 stycznia 2021 r. w sprawie regulaminów korzystania z gminnych placów zabaw, siłowni zewnętrznych, boisk sportowych oraz miejsc rekreacji będących własnością Gminy Zamość.
15. Informacja o pracy wójta.
16. Interpelacje i zapytania radnych.
17. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania.
18. Wnioski radnych.
19. Odpowiedzi na wnioski radnych.
20. Wnioski i zapytania mieszkańców Gminy Zamość, zaproszonych gości.
21. Odpowiedzi na wnioski i zapytania mieszkańców.
22. Zakończenie sesji.
Aktualności
więcej-
Lato w kinie
- Tata na urlopie z dzieckiem – to już nie rzadkość
- Nordic Walking dla Seniorów w Parku Miejskim
- XXVII Zamojskie Dni Folkloru
- Zaproszenie na XXVII Powiatowe Igrzyska LZS Mieszkańców Zamojskiej Wsi – Święto Sportu Powiatu Zamojskiego – IV Powiatowa „Aktywna Wieś”
- XXIII Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny "Eurofolk - Zamość 2026"
- OPW z dronem, przyszłość zaczyna się dziś!
- Jadąc na interwencję zauważyli leżący na dachu pojazd. Wewnątrz znajdował się ranny mężczyzna
Komentowane TV
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (602)
- Protest w obronie Roberta Bąkiewicza (57)
- Prezydent o aktualnej sytuacji jednostek oświaty i rezygnacji Marka Kudeli (87)
- Nietrzeźwa 33-latka uratowana z zalewu (1)
- Fałszywy alarm (2)
- ks. Krystian Kotulski (46)
- Śp. prof. zw. dr hab. n. med. Krzysztof Marczewski (6)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
1500 zł i 10 punktów karnych
dodano: 04.06.2026 w ZdarzeniaDo zdarzenia doszło na ul. Legionów w Zamościu. Młody kierowca dopuścił się wykroczenia drogowego, za które został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł oraz otrzymał 10 punktów karnych.
Zobacz materiałNiebezpieczne wyprzedzanie
dodano: 12.06.2026 w ZdarzeniaW m. Podkrasne doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodów osobowych.
Zobacz materiałZderzenie Audi i Mini na rondzie o winie zdecyduje sąd
dodano: 28.05.2026 w ZdarzeniaNa rondzie doszło do groźnego zderzenia Audi i Mini.
Zobacz materiał


Wasze komentarze (0)