zamosc.tv

Briefing prasowy dotyczący aktualnej sytuacji jednostek oświaty i rezygnacji Marka Kudeli

dodano: 02.06.2026 w Wydarzenia

Briefing prasowy dotyczący aktualnej sytuacji jednostek oświaty i rezygnacji Marka Kudeli

Oceń wideo:
Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Podpis / Pseudonim

Treść komentarza

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Wasze komentarze (47)

~wiarygodność PiS ?!
- 15:14, 12.06.2026
https://youtube.com/shorts/OFbnBGEuQeQ?is=HiQSkdBbnfnCkI_P
Odpowiedzi: 0
5
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~dzban
- 05:41, 12.06.2026
Gdzie jest pani MM, 'prawa ręka" dzbana z Opola? Wyjechała na gościnne występy do miasta festiwali. Dobrze, że ten dzban już nie przyjeżdża do Zamościa. Pośmiewisko z siebie robi w Sejmie.
Odpowiedzi: 0
5
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~to była koalicja :)))
- 14:07, 11.06.2026
https://www.rp.pl/polityka/art1442331-powrot-ligi-polskich-rodzin-popiera-koalicje-europejska
Odpowiedzi: 0
4
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Do prawaków, ale macie q..a wybrańców
- 07:35, 11.06.2026
"Łukasz Mejza, były wiceminister sportu, zaprosił do Sejmu... jednego z najbardziej znanych polskich patostreamerów". https://przegladsportowy.onet.pl/esportmania/influencerzy/to-nie-zart-oto-kogo-do-sejmu-zaprosil-lukasz-mejza-upadek/dn06qzn
Odpowiedzi: 0
5
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Tomash
- 07:25, 11.06.2026
"Milionowy przekręt, sprawa zakopana przez władzę. Użyli prostego schematu" "Przez lata do fundacji związanych ze wspierającym PiS biznesmenem Radosławem Tadajewskim trafiło ponad 100 mln zł. Onet zyskał dostęp do dokumentów świadczących o tym, że znaczna część pieniędzy transferowana była do powiązanych z nim spółek. Dzięki temu on i jego współpracownik otrzymali z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju wiele milionów zł dotacji. Przekręt został wykryty, ale sprawę zamieciono pod dywan". https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/jak-wyciagnac-grube-miliony-fortuna-dla-biznesmena-zwiazanego-z-pis/lex9tjz,79cfc278
Odpowiedzi: 0
3
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~przez wszystkich ówczesnych polityków (sprzedawczyków)
- 05:20, 11.06.2026
Polski gospodarczo nie ma już od lat 90-tych XX wieku.
Odpowiedzi: 0
3
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Do lewicy i lewaków
- 21:11, 10.06.2026
Sprawdźcie zadłużenie dzienne Polski. Takiego nie było za żadnych rządów. Grecja sprzedała swoje wyspy, nas już nie ma.
Odpowiedzi: 0
2
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Marginelizacja PiS staje się faktem.
- 10:41, 10.06.2026
"Stało się to, czego Kaczyński się obawiał. Wini Karola Nawrockiego. Wskazany przez prezydenta Karola Nawrockiego na I prezesa Sądu Najwyższego sędzia Zbigniew Kapiński podjął decyzję bijącą w PiS. Jarosław Kaczyński jest tym rozeźlony". https://www.onet.pl/informacje/newsweek/stalo-sie-to-czego-kaczynski-sie-obawial-zlosc-na-nawrockiego/0jggx27,452ad802
Odpowiedzi: 0
3
5
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~:)))
- 21:12, 09.06.2026
thomas za burtę! Niepotrzebny balast!
Odpowiedzi: 0
4
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 16:32, 09.06.2026
On mi się bardzo nie podoba. Pomimo mojej sympatii do Rafała Zwolaka, gdybym miał w szalupie jedno wolne miejsce wybrałbym Rafała Zwolaka.
Odpowiedzi: 0
1
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~zero
- 18:25, 08.06.2026
http://youtube.com/post/UgkxTdtidJug2gYmmjRo0pQunkPuOdv9QJ16?si=G8QSE-Ownz99ZZiu
Odpowiedzi: 0
2
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"Kulisy władzy w PiS. Kogo Kaczyński zaprasza, a kto już nie dostaje SMS-a"
- 13:32, 08.06.2026
https://www.onet.pl/informacje/newsweek/cztery-kregi-wladzy-w-pis-w-partii-sa-dworskie-zwyczaje/6y3gwr9,452ad802
Odpowiedzi: 0
2
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~rodzic
- 00:20, 08.06.2026
Klasy są przeludnione i to w okresie kiedy do szkól poszły dzieci z niżu demograficznego. Dlaczego wzorem Społeczniaka nie zmniejszyć liczebności klas? Współczuję nauczycielom, inaczej pracuje się z większą grupą dzieci, a inaczej z mniejszą. Pomimo, że jest niż w szkołach to zdaje się, że w ostatnich latach było łączenie jednej czy dwóch klas.
Odpowiedzi: 0
5
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Może coś dotrze do elektoratu
- 19:50, 07.06.2026
Szeptycki, syn Izmaiła, wiceminister nauki w rządzie Tuska: ,,UPA walczyła o niepodległość Ukrainy, walczyła w ramach tego ukraińskiego imaginarium przede wszystkim z Sowietami, i to była taka walka beznadziejna, to byli tacy trochę - ze wszystkimi pozytywnymi i negatywnymi konotacjami tego słowa - trochę tacy ukraińscy LUDZIE NIEZŁOMNI". Nawet w Polsacie nie kryli oburzenia, że typ miał czelność porównać tych siepaczy do Niezłomnych. A co do Sowietów - wiecie kto jeszcze z nimi walczył? Adolf. A gdy podeszli pod Berlin, jego walka o niepodległość też zrobiła się ,,beznadziejna". Tylko co to niby zmienia...? Co to niby usprawiedliwia? Jak dopuszczasz się nieludzkich mordów i masowych zbrodni, to pies srał na twoją walkę z Sowietami. Nieważne czy jesteś Niemcem, Ukraińcem czy Marsjaninem. To bynajmniej nie pierwszy taki wybryk Szeptyckiego, którego Dorota Gawryluk nazywa Ukraińcem i pyta co Ukrainiec robi w polskim rządzie. Kilka miesięcy temu, w przededniu pierwszych zbrodni Ukraińców na Polakach, pod zdjęciem z banderowskimi flagami napisał: ,,chwała bohaterom!". Przypominam - ten typ, publicysta ,,Gazety Wyborczej", założonej przez Michnika czyli syna człowieka, który domagał się odłączenia polskich terytoriów na rzecz ukraińskich, jest wiceministrem nauki... Co robi w polskim rządzie lobbysta na rzecz Ukrainy (syn Izmaiła), plujący na pamięć o polskich ofiarach? To samo, co robi Tusk na czele tego rządu - robi sobie jaja z Polski i Polaków. Jeszcze raz - gratulacje dla elektoratu! Na każdym kroku próbują nas ustawiać do kąta i kazać siedzieć cicho, argumentem, że ,,Ukraina ma trudną przeszłość" i że ,,nie mają innych bohaterów". Gówno mnie to obchodzi. To NIE JEST ani wina Polski, ani problem Polski, że Ukraina nie ma lepszych bohaterów niż banda krwiożerczych, nieludzkich sadystów, którzy dokonywali tak okrutnych zbrodni, że nawet większość niemieckich czy sowieckich zbrodni się do nich nie umywa pod względem okrucieństwa i sadyzmu. Powiedzcie Żydom, że Niemcy nie mają wielu skuteczniejszych specjalistów od public relation, niż Goebbels, i zapytajcie czy Niemcy mogą go już przywrócić do łask, na pomniki i na sztandary. Ok? Umówmy się tak - opracujcie wehikuł czasu, cofnijcie się o kilkadziesiąt lat (to nie była prehistoria - mówimy o czasach, w których ludzie chodzili do kina i oglądali tam bajki Disneya) i pogadajcie z moim pradziadkiem. Zadajcie mu jedno krótkie pytanie: ,,Przepraszam, mamy sprawę, przybywamy z niedalekiej przyszłości. Niedługo zostanie pan brutalnie zamordowany, tak jak wielu pana sąsiadów, na oczach waszych żon i dzieci - a i to tylko na oczach tych, którym uda się schować i przeżyć tę masakrę. Pana kilkuletnia córka, która zostanie ukryta, przeżyje i w przyszłości będzie babcią autora paru książek - na skutek tej masakry będzie miała traumę na całe życie, koszmary będą ją prześladowały nawet na starość, będzie żyła w wiecznym strachu. No i w związku z tym mamy takie pytanko: czy nie ma pan nic przeciwko, żebyśmy my w przyszłości olali to, mieli to wszystko w dupie, machnęli na to ręką, i żebyśmy nie protestowali kiedy Ukraińcy będą czcić pana morderców, autorów jednej z najbardziej demonicznych zbrodni XX wieku? Bo wie pan, oni nie mają za wielu innych bohaterów, i w ogóle, i Putin, i tak dalej... To jak, dogadamy się? Nie ma pan nic przeciwko temu, że w przyszłości symbolicznie nasramy na pana grób i będziemy przyzwalali na gloryfikowanie tych, którzy dokonają w waszej wiosce rzezi?" I jak wam się ta trudna sztuka uda, jak ogarniecie taki wehikuł i uzyskacie zgodę od mojego pradziadka, ale też od ponad stu tysięcy innych ofiar - to i ja nie będę robić problemów. Obiecuję! Ale dopóki tego nie zrobicie, to pozwolę sobie napisać w imieniu wielu potomków ofiar, do każdego kto trywializuje, bagatelizuje, umniejsza, pokrywa kurzem czasu zbrodnie dokonane na Polakach: srał was pies. Chrystus nauczał, żeby wybaczać, ale po pierwsze, wybaczać możemy tylko za samych siebie, a nie za innych, a po drugie: NAWET ON zostawił nam wolną wolę - więc tym bardziej nie mają prawa nam jej odbierać takie moralne karły jak wy. A wybaczenie Ukraińcom będzie cholernie trudne (możliwe, wykonalne, ale cholernie trudne) NAWET w sytuacji, w której ich przywódcy będą nas przepraszali i pokutowali za zbrodnie swoich przodków, tak jak Niemcy pokutowali, kajali się i przepraszali Żydów za swoje zbrodnie. Więc co dopiero w sytuacji, w której prezydent Ukrainy nadaje jednostce wojskowej imię UPA, i tytułuje tych zbrodniarzy, morderców i rzeźników... BOHATERAMI. Nie, ten numer nie przejdzie.
Odpowiedzi: 0
3
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Szkoda słów
- 19:24, 07.06.2026
Mało tego! PIS był w koalicji z Wnukiem orzez 9 lat i wszystkie inwestycje drogowe, autobusy, remonty ZDK, Akademii Zamojskiej, szkół i przedszkoli to efekt tamtej współpracy. Co robi teraz PIS z przewodniczącym na czele gdy RZ krytykuje w czambuł wszystko co przez 9 lat zrobiono? Ano nic. Siedzą jak trusie i udają, że nikt nie pluje, tylko deszcz pada. Ręce opadają
Odpowiedzi: 0
6
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 17:55, 07.06.2026
PiS współtworzy koalicje rządzącą z radnym Rafała Zwolaka. PiS ponosi pełną odpowiedzialność za stan miasta!!!! Wyrażam pewność, że w kolejnych wyborach, niektórzy radni nie zostaną wybrani, zwłaszcza jeden radny.
Odpowiedzi: 0
8
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"Demokratyczny głos"
- 16:16, 06.06.2026
https://youtu.be/BQ3_bBimxds?is=__s_juPg4PCqbfR_
Odpowiedzi: 0
2
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 23:02, 05.06.2026
❗️❗️Ogień referendalny niedługo zapłonie!!!❗️❗️ Burzy się z Rzeszów, zaczyna Radom. Kraków, nie po to wygrał referendum, aby odwołać Miszalskiego. oddolnych ruch referendalny miał za zadanie wywalenie tzw. PO PiS z Rady Miasta Kraków. Teraz PiS oczywiście kreuje się na ojca zwycięstwa, ale nikt na to ni daje się nabrać w Krakowie To tak jak Monika Olejnik poszła do Łatwoganga i ją pogoniono!!! ❗️❗️
Odpowiedzi: 0
4
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~M
- 18:39, 05.06.2026
Marek krótko nacieszy się z bycia wice miejmy nadzieję że niczym w mieście już nie będzie zarządzał
Odpowiedzi: 0
7
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~:))))))))))))))
- 17:43, 05.06.2026
To twój problem!
Odpowiedzi: 0
4
5
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 17:03, 05.06.2026
Jak ja nie lubię Blażewicza.
Odpowiedzi: 0
10
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"chorągiewki"
- 14:26, 05.06.2026
https://www.zamosc.tv/tv/wybory-2024/23056-pis-popiera-andrzeja-wnuka/
Odpowiedzi: 0
5
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"CBA i prokuratura biorą się za ludzi Mateusza Morawieckiego i Piotra Glińskiego. Chodzi o milionowe dotacje"
- 11:42, 05.06.2026
"Służby znów wchodzą do Narodowego Instytutu Wolności. Za poprzedniego rządu był on głównym donatorem organizacji związanych z politykami PiS, do których popłynęły gigantyczne pieniądze". https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/cba-i-prokuratura-biora-sie-za-ludzi-mateusza-morawieckiego-i-piotra-glinskiego/mzk3w9k,79cfc278
Odpowiedzi: 0
6
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Karol
- 09:58, 05.06.2026
Chlopie za co ty przepraszasz nie ośmieszjcie się. Prezydent zawinił wydział zawinił a przewodniczący Błażewicz i trzema radnymi przepraszają Wstyd dla Was to Was powinni przepraszać nie macie szacunku do siebie
Odpowiedzi: 0
13
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Mieszkaniec
- 08:53, 05.06.2026
Panie Błażewicz tą konferencją kolejny raz pokazał pan że działa pan tylko i wyłącznie na samego siebie, łapie pan wszystkie sroki za ogon a tak się nie da. Cały czas wystawia pan na pośmiewisko siebie i kolegów radnych. Mieszkańcy wszystko widzą. Szkoda tylko że kolejny raz PiS nie będzie miał kolejny raz kandydata na prezydenta miasta bo pan to przewali tak jak Wnuk. Szykuje się kolejna porażka
Odpowiedzi: 0
17
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Porównać, tego Pana w sweterku do MW, to obraza dla Pana z kabaretu.
- 08:31, 05.06.2026
https://youtube.com/shorts/_6RcTtRICmo?si=G-kW8m7EL6XiMzsG
Odpowiedzi: 0
3
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"Neonowka o Rządzie PiS :) "
- 08:26, 05.06.2026
https://youtu.be/JoeT4qJrDcE?si=ykgt3zWIRMw5_ffo
Odpowiedzi: 0
3
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Jarek K. i Marek W. ;)
- 08:23, 05.06.2026
https://youtu.be/DAEOBVuM6CE?si=pVQ4xpqYa7BYt2lM
Odpowiedzi: 0
3
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 23:36, 04.06.2026
Nazwijmy rzeczy po imieniu. Odwołanie Jaczyńskiej i powołanie Błażewicza było niczym innym jak zawarcie koalicji z klubem radnych prezydenta - a tym samym PiS ponosi odpowiedzialność za zarządzanie miastem w tym tak drażliwy temat jak odśnieżanie.
Odpowiedzi: 0
6
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość
- 20:14, 04.06.2026
"Ale to już było i nie wróci więcej"...
Odpowiedzi: 0
4
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 20:00, 04.06.2026
❗️❗️Ogień referendalny niedługo zapłonie!!!❗️❗️ Burzy się z Rzeszów, zaczyna Radom. Kraków, nie po to wygrał referendum, aby odwołać Miszalskiego. oddolnych ruch referendalny miał za zadanie wywalenie tzw. PO PiS z Rady Miasta Kraków. Teraz PiS oczywiście kreuje się na ojca zwycięstwa, ale nikt na to ni daje się nabrać w Krakowie To tak jak Monika Olejnik poszła do Łatwoganga i ją pogoniono!!! ❗️❗️
Odpowiedzi: 0
8
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Adam Cisowski
- 12:26, 04.06.2026
Odwołanie Nowakowskiego, przy założeniu dyscypliny Klubu KO Jaczyńskiej, radnych Rafała Zwolaka plus matematyka pokazuje jedno zabrakło jednego głosu. Tego nie dowiemy się nigdy kto i jak głosował, ponieważ nie wiadomo dlaczego takie głosowania z mocy Ustawy są tajne,
Odpowiedzi: 0
13
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Adam Cisowski
- 02:24, 04.06.2026
A ten KOalicjant Zwolaka to co? Mam na myśli Błażewicza. Tak Błażewicz, odpowiada pan za powodzenia i niepowodzenia Zwolaka.
Odpowiedzi: 0
20
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"Kraków rozbudził apetyty"
- 13:44, 03.06.2026
"Prawo i Sprawiedliwość oraz Konfederacja zwierają szyki, by przeprowadzić referendum w sprawie odwołania prezydenta Lublina Krzysztofa Żuka. Zainicjowania wniosku nie wyklucza Przemysław Czarnek. Podobną zapowiedź składa jeden z liderów Konfederacji w regionie, choć zastrzega, że o wszystkim zadecyduje matematyka. — Zrobić referendum i ponieść porażkę, to już lepiej nie robić nic — mówi Rafał Mekler" https://www.onet.pl/informacje/onetlublin/referendum-w-sprawie-odwolania-prezydenta-lublina-pis-i-konfederacja-zwietrzyly/0yclnbw,79cfc278
Odpowiedzi: 0
5
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"Błaszczak zadłużył Polskę. I rzucił kłody pod nogi przemysłowi obronnemu"
- 08:43, 03.06.2026
https://www.onet.pl/informacje/newsweek/blaszczak-zadluzyl-polske-i-rzucil-klody-pod-nogi-przemyslowi-obronnemu/0kflx6j,452ad802
Odpowiedzi: 0
5
6
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Do niżej
- 08:34, 03.06.2026
Mylisz wybory parlamentarne z samorządowymi. Nie zajmuj się PiS, tylko swoją upadłą koalicją.
Odpowiedzi: 0
6
7
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Do PB
- 06:06, 03.06.2026
Na tę chwilę nie widzę w PIS nikogo sensownego. Znów udzielą poparcia komuś z zewnątrz
Odpowiedzi: 0
18
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~porażka
- 19:52, 02.06.2026
M...erotoryczna W..wyrwa !
Odpowiedzi: 0
13
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~J vs D ;)
- 18:57, 02.06.2026
https://youtube.com/shorts/tchJuKynRn8?is=mininHvKRGAhCypn
Odpowiedzi: 0
4
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Do Pan PB
- 18:46, 02.06.2026
Wskaż tych mocarzy z prawicy w takim razie.
Odpowiedzi: 0
13
5
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Porada
- 18:10, 02.06.2026
Więcej żalu kur .no więcej żalu!!!!
Odpowiedzi: 0
23
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Pan PB
- 18:04, 02.06.2026
Aż oczy bolą patrzeć jak Pan Przewodniczący gra na wiele frontów. Psujesz Pan rodzimy elektorat tym graniem na siebie. Efekt będzie taki, że w 2029 roku PIS znów nie będzie w stanie wystawić mocnego kandydata z własnych szeregów.
Odpowiedzi: 0
25
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~?
- 17:28, 02.06.2026
PiS zawinił, że przeprasza?
Odpowiedzi: 0
19
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Do Janko
- 16:40, 02.06.2026
Co znaczy wszyscy wiedzieli? Prezydent, dyrektor, rodzice nic nie mówili. Na sesjach obrady wyglądały tak, że uchwały są prawomocne, a uchwały intencyjej nie można zmienić, tak słyszeliśmy. Jak można tak pracować? Czy wy pracujecie za darmo? Chyba nie
Odpowiedzi: 0
17
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Janko
- 16:21, 02.06.2026
Panie przewodniczący, miasto od kwietnia huczało o tym błędzie. Na pewno był jeden radny z klubu PiS informowany przed sesją kwietniową. Wszystkim było na rękę żeby to w ciszy do wakacji się utrzymało.
Odpowiedzi: 0
14
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Konsekwencja działań
- 16:00, 02.06.2026
Przecież po takich stwierdzeniach "nakaz zatajenia informacji" delikwentem powinna się zająć prokuratura, a radni i prezydent powinni złożyć zawiadomienie.
Odpowiedzi: 0
15
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Cyrk
- 15:58, 02.06.2026
Serio tak jest w Zamościu? Kompetentny dyrektor, z tego co słychać, z pracownikami zawala temat, V-ce nalega, wręcz zleca, by radni nie mieli wiedzy o nieważności uchwał
Odpowiedzi: 0
14
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV