zamosc.tv

Prezydent o aktualnej sytuacji jednostek oświaty i rezygnacji Marka Kudeli

dodano: 02.06.2026 w Wydarzenia

Prezydent o aktualnej sytuacji jednostek oświaty i rezygnacji Marka Kudeli.

Oceń wideo:
Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Podpis / Pseudonim

Treść komentarza

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Wasze komentarze (87)

~ogłada ?!
- 12:42, 23.06.2026
https://sjp.pwn.pl/slowniki/og%C5%82ada.html
Odpowiedzi: 0
1
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~klawiszowiec
- 17:31, 22.06.2026
Wuefista powinien trafić tam, gdzie już jeden wuefista trafił !
Odpowiedzi: 0
4
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~mitomania co to jest ?
- 14:02, 19.06.2026
https://www.wariograf.com.pl/mitomania-co-to-jest-jak-wyglada-zycie-mitomana-diagnoza-leczenie-przyczyny/
Odpowiedzi: 0
5
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~kundel
- 18:49, 15.06.2026
W PGK i może być problem z wodą :)
Odpowiedzi: 0
10
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Janko
- 08:19, 15.06.2026
No to gdzie się teraz odnajdzie gwiazda naszej edukacji? Jako dyrektor Rolniczaka, Bursy, Mechanika? A może. PGK? Josik podobno miał być na rok, a tu już dwa lata minęły. No chyba, że opinia kasjera obecnje ekipy go obronil
Odpowiedzi: 0
10
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość
- 15:58, 13.06.2026
Najwięcej wszechstronnych inwestycji zostało zrealizowanych za czasów prezydentury Pana Prezydenta Andrzeja Wnuka! PS. Trzeba umieć rzetelnie oceniać Jego pracę dla Zamościa i oddzielić "grubą kreską" od życia prywatnego.
Odpowiedzi: 0
15
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Piszo o nas
- 10:53, 13.06.2026
O Wnuku non stop pisała lokalna prasa ale Rafał Zwolak go przebił raz po raz pojawia się miasto Zamość i rządzący w ogólnopolskich mediach.
Odpowiedzi: 0
9
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~dedykacja na jubileusz ;)
- 10:28, 13.06.2026
https://youtu.be/ijiWcGzIThQ?is=u79vDHyw8VAGqLfu
Odpowiedzi: 0
3
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Kassandra
- 20:56, 12.06.2026
Moze prezydent sam złoży dymisję.
Odpowiedzi: 0
12
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"Neo-Nówka" (cytat adekwatny)
- 07:54, 12.06.2026
https://youtu.be/tEkvweLZJsA?si=DPrqoMA4KJX724v-
Odpowiedzi: 0
3
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~biadolenie i pie.......nie
- 05:33, 12.06.2026
https://www.zamojska.pl/artykul/6162,nasz-samorzad-rafal-zwolak
Odpowiedzi: 0
6
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~*Kontrowersje w Zamościu. Te zdjęcia wywołały burzę"
- 19:55, 11.06.2026
https://www.o2.pl/informacje/kontrowersje-w-zamosciu-te-zdjecia-wywolaly-burze-prezydent-wyjasnia-7295754784679936a
Odpowiedzi: 0
7
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"Podsumowanie dwu letniej pracy prezydenta Zamościa Rafała Zwolaka"
- 19:06, 11.06.2026
https://www.zamojska.pl/artykul/6162,nasz-samorzad-rafal-zwolak
Odpowiedzi: 0
3
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 22:14, 10.06.2026
Jestem ciekaw gdzie to Panie kupiły stroje zakonnic? Ciekawe czy miały kajdanki?
Odpowiedzi: 0
4
6
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 22:08, 10.06.2026
Rewolucja zjada własne dzieci.
Odpowiedzi: 0
3
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"Mocne zarzuty! Prezydent Zamościa szydził z katolików?" (są granice, których przekroczyć nie wolno)
- 10:03, 10.06.2026
"Wyszydzanie katolików w Zamościu z udziałem Prezydenta miasta wzbudziło wśród mieszkańców" https://zamojska24.pl/z-zamoscia/mocne-zarzuty-prezydent-zamoscia-szydzil-z-katolikow/uZhsIqhlr4DPYuMnz3vn
Odpowiedzi: 0
9
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~t.
- 03:00, 10.06.2026
rajd Koguta w Zamościu – czas na konkrety, a nie tylko laurki. Pytanie proste:. BO NIE MOGĘ ZNALEŹĆ DANYCH Ile miasto Zamość wydało na organizację 10. Rajdu Koguta i – co ważniejsze – ile realnie na tym zarobiło? Wydatki miasta – nieznane publicznie. Logistyka, ochrona, sprzątanie, służby, MZK, promocja, infrastruktura na Mokrym – to wszystko kosztuje. Pewnie dziesiątki lub setki tysięcy złotych z budżetu mieszkańców. Dokładnych liczb nie ma. Wpływy bezpośrednie do budżetu miasta – również zero transparentnych danych. Były opłaty za miejsca handlowe dla kupców (nawet 2000 zł za stoisko), ale nie wiadomo, ile dokładnie z tego trafiło do miasta, a ile do organizatora. PIT i CIT – najciekawsza część. Pełne hotele, tysiące turystów, wyższe obroty w gastronomii, noclegach i handlu. Miasto dostaje ustawowy udział w podatkach. Tylko nikt nie podał nawet szacunku: „wpłynie dodatkowe X zł”. Mówi się o 20 tys. uczestników i kibiców. To realny zastrzyk dla lokalnej gospodarki – fakt. Promocja Zamościa też ma wartość. Ale po raz kolejny dostajemy narrację „było super, przyjechało dużo ludzi”, a brakuje tabelki: wydaliśmy – zarobiliśmy – bilans. Rajd zebrał rekordowe pieniądze na cele charytatywne (super sprawa), ale to nie jest dochód budżetu miasta. Chcemy pełnego rozliczenia. Ile kosztował nas Rajd Koguta? O ile realnie wzrosły wpływy do budżetu z tytułu podatków? Gdzie jest audyt albo chociaż przyzwoity raport? Bez tego to klasyczna samorządowa zabawa w „promocję za publiczne pieniądze z nadzieją, że się zwróci”. Co Wy na to? Warto pytać na sesji rady miasta. #RajdKoguta #Zamość #Transparentność
Odpowiedzi: 0
11
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~t.
- 02:50, 10.06.2026
Widzę, że wyraz twarzy Rafała Zwolaka na tym zdjęciu nie przejawia optymizmu.
Odpowiedzi: 0
10
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~t.
- 02:48, 10.06.2026
Zefirek: Sprzedać krowę kupić kurę, gospodarka = idzie w górę.
Odpowiedzi: 0
3
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zefirek
- 15:01, 09.06.2026
Czy zostaną publicznie podane informacje jakie koszty poniosło miasto z tytułu RAJDU Kogutka???
Odpowiedzi: 0
11
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Lady Pank
- 20:21, 08.06.2026
https://youtu.be/wTJu6ne3aXc?is=sx7DQnG3O0GdbwLe
Odpowiedzi: 0
2
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość
- 19:08, 07.06.2026
W wielu miastach w Polsce zorganizowano wspólne oglądanie meczu, finału Mai Chwalińskiej, w kinach, na telebimach. Tylko nie w Zamościu! PS. Kolejna porażka organizacyjna
Odpowiedzi: 0
8
6
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Adam Cisowski
- 02:26, 07.06.2026
Proza życia to przyjaźni kat, pęka cienka nić. Turystyka, rozwój, to jest..
Odpowiedzi: 0
2
5
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~kundel
- 16:47, 06.06.2026
Nawer nie miał odrobiny honoru, żeby powiedzieć "przepraszam".
Odpowiedzi: 0
9
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~do pouczjacego z 09:22, 06.06.2026
- 15:13, 06.06.2026
"Skojarzenia to przekleństwo, więc możemy dziś dać głowę, jakiekolwiek podobieństwo jest zupełnie przypadkowe" to kultowy początek każdego odcinka programu satyrycznego "Polskie ZOO" z lat 90. :)))
Odpowiedzi: 0
6
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~jestem za
- 14:20, 06.06.2026
Kiedy referendum w sprawie odwołania Zwolaka?
Odpowiedzi: 0
16
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Te wszystkie wywiady RZ :)
- 09:38, 06.06.2026
Wrzucajcie ile się da, przypominajcie wypowiedzi RZ z kampanii i z początku prezydentury. Te zapowiedzi, te obietnice, te pompatyczne, pełne patosu słowa o służbie mieszkańcom, o ciężkiej pracy, o geotermii, o 1000 miejsc pracy, o stadionie na 9000 miejsc, o chęci współpracy z każdym, o zgodnej radzie miasta jako kluczu do rozwoju miasta... Fajnie się to teraz czyta, a trzeba pamiętać, że to nawet nie jest połowa kadencji...Nie włącza się Wam może refleksja jak łatwo teraz uzyskać poparcie większości bazując jedynie na wizerunkowych, socjotechnicznych sztuczkach? Nikt tak gruntownie nie przeanalizował działalności RZ jako radnego, jego prawdziwej pracy w radzie, ile podjął inicjatyw uchwałodawczych, jak głosował za poszczególnymi budżetami (podpowiem, głosował przeciw przez 9 lat, czyli de facto nie zgadzał się na inwestycje w mieście), jak się wypowiadał (teraz utyskujecie, że duka i stęka na oficjalnych spotkaniach, choć przyznam, że pewien niewielki progres jest), z jakimi ludźmi się układa. Tak na dobrą sprawę nikt go porządnie przez ten czas nie przycisnął, nie musiał podejmować decyzji pod presją czasu czy opinii społecznej. To on był w ofensywie, on atakował, krytykował, a nie był atakowany, bo krytykowany. Wytykał, pokazywał palcem, wyśmiewał, wskazywał na wysoki dług jak katarynka..... Jest taka stara zasada, że sztuką jest być liderem w trudnych czasach, a nie wtedy gdy jest dobrze i wszystkie karty masz w ręku. RZ tego nie pokazuje, bo nie bardzo miał te umiejętności nabyć. Kazimierz Górski (trener) powiedział o swoim koledze po fachu, że to dobry trener, ale wyników nie ma. Podobnie jest z RZ. Może to i dobry człowiek (przynajmniej tak mówi o sobie), tylko w obecnej roli się gubi. Ma jeszcze trzy lata. Nie moja bajka, nie mój kandydat, ale tak po ludzku życzę, żeby się ogarnął. Szkoda czasu, szkoda Zamościa.
Odpowiedzi: 0
29
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Panie Podleśny!
- 09:22, 06.06.2026
Można MK nie lubić, można się z nim nie zgadzać, ale pejoratywne przeinaczenia nazwiska są po prostu chamskie. Proszę tak więcej nie pisać.
Odpowiedzi: 0
3
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Gienek Podleśny
- 06:52, 06.06.2026
Wiarygodność "kundla" w skali ocen szkolnych 1 (jeden) !!!
Odpowiedzi: 0
10
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Adam Cisowski
- 23:13, 05.06.2026
Quo Vadis Zamość?
Odpowiedzi: 0
7
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Huczy na mieście
- 19:41, 05.06.2026
Podobno "oświatowy" powód, to tylko jeden z powodów odwołania?!
Odpowiedzi: 0
12
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~M
- 18:36, 05.06.2026
Szkoda, będziemy pamiętać przy urnach szczególnie postawę przewodniczącego Błażewicza i radnych pisu
Odpowiedzi: 0
7
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość
- 16:32, 05.06.2026
Wotum zaufania pewne!
Odpowiedzi: 0
11
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Co na to jego wyborcy ? Co na to członkowie jego komitetu wyborczego ??? Jakieś wnioski po dwóch latach ???
- 12:53, 05.06.2026
https://youtu.be/uBUMLoAtwWM?si=cBeeeVe-xUI4EIq-
Odpowiedzi: 0
5
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"Rozmowa z prezydentem Zamościa Rafałem Zwolakiem. "To będzie lepsze miasto"" :))))))))))))))))))))))))))))))
- 12:50, 05.06.2026
https://www.kronikatygodnia.pl/artykul/41547,rozmowa-z-prezydentem-zamoscia-rafalem-zwolakiem-to-bedzie-lepsze-miasto
Odpowiedzi: 0
3
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~były tercet "radnych" i jeszcze duet "zarządzających"...
- 12:47, 05.06.2026
"Hipokryzja: definicja, kim jest hipokryta?" "Hipokryzja to postawa, w której osoba postępuje niezgodnie z własnymi deklarowanymi wartościami. Hipokryta wymaga od innych zachowań, których sam nie praktykuje, tworząc podwójne standardy. Charakteryzuje się krytykowaniem innych przy ukrywaniu własnych wad, rozbieżnością między słowami a czynami oraz brakiem konsekwencji w przekonaniach. Hipokryzja wynika często z chęci utrzymania pozytywnego wizerunku lub manipulowania otoczeniem. Można ją rozpoznać przez obserwację niespójności między głoszonymi wartościami a rzeczywistymi działaniami. W artykule dowiesz się, jak rozpoznać hipokrytę i skutecznie reagować na dwulicowe zachowania. Hipokryzja ( z języka greckiego: hypokrisis) jest postawą, w której dana osoba postępuje niezgodnie z deklarowanymi przez siebie przekonaniami, wartościami lub uczuciami, a jednocześnie stara się narzucić je innym osobom w swoim otoczeniu. Synonimy słowa hipokryzja, które znajdują się w słowniku to m.in.: dwulicowość, fałsz, zakłamanie, chytrość lub przewrotność. Hipokryta to ktoś, kto uważa, że jego wartości są ważniejsze lub lepsze niż wartości innych ludzi, a jednocześnie nie stosuje się do nich w praktyce. Innymi słowy, hipokryci nie praktykują tego, co głoszą. Można więc powiedzieć, że hipokryzja to rodzaj „podwójnych standardów”, sytuacji rozbieżności teorii z praktyką, gdy dana osoba wymaga od innych zachowań, których sama nie podejmuje". https://mindhealth.pl/blog/hipokryzja-definicja-kim-jest-hipokryta
Odpowiedzi: 0
5
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~kundel
- 12:44, 05.06.2026
Jak się, ktoś ....em urodził, to ....em umrze !!!
Odpowiedzi: 0
7
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Upokorzony
- 10:27, 05.06.2026
O tym nikt nie mówi! Wyobraźcie sobie Państwo, że prezydent wuefista zlikwidował jedyną klasę sportową funkcjonującą na poziomie szkoły ponadpodstawowej w mieście. Jednocześnie miał zakusy wygasić IV Liceum Ogólnokształcące przy ZSP Nr 3 (Elektryk). Do dnia dzisiejszego nie odpowiedział na dwa pisma złożone przez nauczycieli wychowania fizycznego tej szkoły, zwracających się z prośbą o uzasadnienie swojej decyzji. Przez jego nieodpowiedzialne postępowanie "oszczędności" dyrektor zmuszony był ograniczyć pięcioro wuefistów do 1/2 etatu i to nawet takich z przeszło 30 -letnim stażem pracy. "Dziękujemy Ci kolego z branży" Czy brak odpowiedzi na pisma to nie jest przypadkiem nie dopełnienie obowiązku informacyjnego względem pracowników szkoły?!
Odpowiedzi: 0
11
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość
- 07:33, 05.06.2026
Najgorszy prezydent w historii Zamościa, (podobny poziom, jak tego byłego, obecnie w RN) !!!
Odpowiedzi: 0
16
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość
- 05:55, 05.06.2026
Poproszę o JEDEN PRZYKŁAD znaczącego sukcesu obecnej władzy Zamościa po DWÓCH LATACH kadencji!? TYLKO JEDEN !!!
Odpowiedzi: 0
19
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 23:33, 04.06.2026
i CO POWIE JADZIA?? Zaprawdę powiadam wam Kraków, dawna Stolica budzi się z chocholego snu. Odnoszę wrażenie, zresztą nie tylko ja, że pewne sprawy nabrały przyspieszania w Zamościu. Dowodem może być wizyta Wadima Tyszkiewicza skądinąd świetnego samorządowca. Musi być naprawdę gorąco, skoro Kudela podał się do dymisji, a Kompetencje Pfeiffer jako pierwszej wiceprezydent zostały mocno okrojone. ❗️❗️ TO CO SIĘ STAŁO WYMAGA OMÓWIENIA NA NADZWYCZAJNEJ SESJI RADA MIASTA - CZYTAJĄC FACEBOOKA ZWOLAKA MAM PYTANE: SKORO JEST TAK DOBRZE? TO DLACZEGO MAREK KUDELA PODAŁ SIE DO DYMISJI, A ROLA MARTY PFEFFER ZOSTAŁA TAK OGRANICZONA, Pomijam drobny szczegół, jakim jest to, że Kudela i Pfeiffer nie powinni być wiceprezydentami.❗️❗️ NIEZMIERNIE UWAŻAM, ŻE MIASTO POTRZEBUJE DO ZARZĄDZANIA WYBITNEGO MENEDŻERA, NIEWĄTPLIWIE Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM W ZARZĄDZANIU - TAKIM MENEDŻEREM JEST PIOTR BŁAŻEWICZ I POWINIEN BYĆ WICEPREZYDENTEM - TAK PATRZMY SIĘ NA MIASTO JAK SPRAWNIE FUNKCJONUJĄCA FIRMA,❗️❗️ Zaprawdę POWIADAM WAM ZWOLAK JUZ NIEDŁUGO BĘDZIE Prezydentem. ❗️❗️ Sposób zarządzania miastem zaproponowany przez Rafała Zwolaka powinien być zaakceptowany przez Radę Miasta na NADZWYCZAJNEJ SESJI (ZRESZTĄ W KRAKOWIE SESJE ZWOŁYWANE BYŁY DWUKROTNIE W KAŻDYM MIESIĄCU. ❗️❗️ POWIADAM WAM ZAPRAWDĘ, ŻE władza RAFAŁA ZWOLAKA CHWIEJE SIĘ W POSADACH❗️❗️ MAREK KUDELA POWINIEN BYĆ NA NASTĘPNEJ RADZIE ROZLICZONY Z TEGO CO UDAŁO SIĘ ZROBIĆ, A CZEGO NIE. ❗️❗️ NIEZMIERNIE UWAŻAM, ŻE MARTA PFEIFFER POWINNA ZOSTAĆ ODWOŁANA❗️❗️ CO OZNACZA ODEBRANIE MARCIE PFEIFFER KOMPETENCJI W ZAKRESIE POLITYKI FUNDUSZY ZEWNĘTRZNYCH I INWESTYCJI? TERAZ TO JESTEM CIEKAW JAKI RAFAŁ ZWOLAK EDZIE MIŁA POMYSŁ NA NOWE INWESTYCJE ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKICH? ❗️❗️ Wizyta Wadima Tyszkiewicza. Nie była przypadkowa. Co prawda to są spekulacje, ale moim zdaniem coś w narzeczy❗️❗️Czy ktoś spodziewał się dymisji Kudeli? ❗️❗️Idę, o każdy zakład Tyszkiewicz będzie wiceprezydentem Zamościa. Arystokratyczne nazwisko Tyszkiewicz dobrze kojarzy się. ❗️❗️ Przyczyny osobiste, przypominają mi przyczyny osobiste dla których nasz poseł odszedł z Inkaso SA ❗️❗️. Jak to ŚPIEWAŁ KLASYK PROZA ŻYCIA TO PRZYJAŹNI KAT, pęka cienka nić - I TO JEST SMUTNE ❗️❗️ ALE INNY KLASYK ŚPIEWAŁ SEN SIĘ SPELNI❗️❗️ I ten sen spełnia się.
Odpowiedzi: 0
5
5
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 22:59, 04.06.2026
Zaprawdę POWIADAM WAM ZWOLAK JUZ NIEDŁUGO BĘDZIE Prezydentem. ❗️❗️ Sposób zarządzania miastem zaproponowany przez Rafła Zwolaka powinien być zaakceptowany przez Radę Miasta na NADZWYCZAJNEJ SESJI (ZRESZTĄ W KRAKOWIE SESJE ZWOŁYWANE BYŁY DWUKROTNIE W KAŻDYM MIESIĄCU. ❗️❗️ POWIADAM WAM ZAPRAWDĘ, ŻE władza RAFAŁA ZWOLAKA CHWIEJE SIĘ W POSADACH❗️❗️ MAREK KUDELA POWINIEN BYĆ NA NASTĘPNEJ RADZIE ROZLICZONY Z TEGO CO UDAŁO SIĘ ZROBIĆ, A CZEGO NIE. ❗️❗️ NIEZMIERNIE UWAŻAM, ŻE MARTA PFEIFFER POWINNA ZOSTAĆ ODWOŁANA❗️❗️ CO OZNACZA ODEBRANIE MARCIE PFEIFFER KOMPETENCJI W ZAKRESIE POLITYKI FUNDUSZY ZEWNĘTRZNYCH I INWESTYCJI? TERAZ TO JESTEM CIEKAW JAKI RAFAŁ ZWOLAK EDZIE MIŁA POMYSŁ NA NOWE INWESTYCJE ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKICH? ❗️❗️ Wizyta Wadima Tyszkiewicza. Nie była przypadkowa. Co prawda to są spekulacje, ale moim zdaniem coś w narzeczy❗️❗️Czy ktoś spodziewał się dymisji Kudeli? ❗️❗️Idę, o każdy zakład Tyszkiewicz będzie wiceprezydentem Zamościa. Arystokratyczne nazwisko Tyszkiewicz dobrze kojarzy się. ❗️❗️ Przyczyny osobiste, przypominają mi przyczyny osobiste dla których nasz poseł odszedł z Inkaso SA ❗️❗️. Jak to ŚPIEWAŁ KLASYK PROZA ŻYCIA TO PRZYJAŹNI KAT - I TO JEST SMUTNE ❗️❗️ ALE INNY KLASYK ŚPIEWAŁ SEN SIĘ SPELNI❗️❗️ I ten sen spełnia się.
Odpowiedzi: 0
3
3
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 22:59, 04.06.2026
Zaprawdę POWIADAM WAM ZWOLAK JUZ NIEDŁUGO BĘDZIE Prezydentem. ❗️❗️ Sposób zarządzania miastem zaproponowany przez Rafła Zwolaka powinien być zaakceptowany przez Radę Miasta na NADZWYCZAJNEJ SESJI (ZRESZTĄ W KRAKOWIE SESJE ZWOŁYWANE BYŁY DWUKROTNIE W KAŻDYM MIESIĄCU. ❗️❗️ POWIADAM WAM ZAPRAWDĘ, ŻE władza RAFAŁA ZWOLAKA CHWIEJE SIĘ W POSADACH❗️❗️ MAREK KUDELA POWINIEN BYĆ NA NASTĘPNEJ RADZIE ROZLICZONY Z TEGO CO UDAŁO SIĘ ZROBIĆ, A CZEGO NIE. ❗️❗️ NIEZMIERNIE UWAŻAM, ŻE MARTA PFEIFFER POWINNA ZOSTAĆ ODWOŁANA❗️❗️ CO OZNACZA ODEBRANIE MARCIE PFEIFFER KOMPETENCJI W ZAKRESIE POLITYKI FUNDUSZY ZEWNĘTRZNYCH I INWESTYCJI? TERAZ TO JESTEM CIEKAW JAKI RAFAŁ ZWOLAK EDZIE MIŁA POMYSŁ NA NOWE INWESTYCJE ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKICH? ❗️❗️ Wizyta Wadima Tyszkiewicza. Nie była przypadkowa. Co prawda to są spekulacje, ale moim zdaniem coś w narzeczy❗️❗️Czy ktoś spodziewał się dymisji Kudeli? ❗️❗️Idę, o każdy zakład Tyszkiewicz będzie wiceprezydentem Zamościa. Arystokratyczne nazwisko Tyszkiewicz dobrze kojarzy się. ❗️❗️ Przyczyny osobiste, przypominają mi przyczyny osobiste dla których nasz poseł odszedł z Inkaso SA ❗️❗️. Jak to ŚPIEWAŁ KLASYK PROZA ŻYCIA TO PRZYJAŹNI KAT - I TO JEST SMUTNE ❗️❗️ ALE INNY KLASYK ŚPIEWAŁ SEN SIĘ SPELNI❗️❗️ I ten sen spełnia się.
Odpowiedzi: 0
4
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~???!!!
- 20:18, 04.06.2026
Jak można powoływać na wice prezydentke osobę, ktora z kretesem przegrała wybory na prezydenta Zamościa mając wsparcie i poparcie Pana Prezydenta Marcina Zamoyskiego?!
Odpowiedzi: 0
13
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Ma...ryla
- 20:13, 04.06.2026
Niedługo... "Ale to już było i nie wróci więcej'...
Odpowiedzi: 0
5
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 19:54, 04.06.2026
Zaprawdę POWIADAM WAM ZWOLAK JUZ NIEDŁUGO BĘDZIE Prezydentem. ❗️❗️ Wizyta Wadima Tyszkiewicza. Nie była przypadkowa. ❗️❗️czy ktoś spodziewał się dymisji Kudeli? ❗️❗️Idę, o każdy zakład Tyszkiewicz będzie wiceprezydentem Zamościa. Arystokratyczne nazwisko Tyszkiewicz dobrze kojarzy się. ❗️❗️ Przyczyny osobiste, przypominają mi przyczyny osobiste dla których nasz poseł odszedł z Inkaso SA ❗️❗️. Jak to SPIEWAL KLASYK PROZA ŻYCIA TO PRZYJAŹNI KAT - I TO JEST SMUTNE ❗️❗️ ALE INNY KLASYK SPIEWAL SEN SIĘ SPELNI❗️❗️
Odpowiedzi: 0
4
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 19:54, 04.06.2026
Zaprawdę POWIADAM WAM ZWOLAK JUZ NIEDŁUGO BĘDZIE Prezydentem. ❗️❗️ Wizyta Wadima Tyszkiewicza. Nie była przypadkowa. ❗️❗️czy ktoś spodziewał się dymisji Kudeli? ❗️❗️Idę, o każdy zakład Tyszkiewicz będzie wiceprezydentem Zamościa. Arystokratyczne nazwisko Tyszkiewicz dobrze kojarzy się. ❗️❗️ Przyczyny osobiste, przypominają mi przyczyny osobiste dla których nasz poseł odszedł z Inkaso SA ❗️❗️. Jak to SPIEWAL KLASYK PROZA ŻYCIA TO PRZYJAŹNI KAT - I TO JEST SMUTNE ❗️❗️ ALE INNY KLASYK SPIEWAL SEN SIĘ SPELNI❗️❗️
Odpowiedzi: 0
3
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Mitomania
- 17:52, 04.06.2026
"Mitomania jest uciążliwa nie tylko dla kogoś, kto się z nią zmaga, lecz także dla wszystkich osób nawiązujących kontakt z patologicznym kłamcą. Jednak to coś więcej niż jednorazowe powiedzenie nieprawdy, czy przekoloryzowanie swojej historii, to regularnie powtarzający się wzorzec, który skutkuje poważnymi konsekwencjami i skutecznie zaburza normalne funkcjonowanie na wielu płaszczyznach — relacji interpersonalnych, pracy, czy rozwoju osobistego. W dzisiejszym artykule zgłębimy mechanizmy tego zjawiska oraz jego skutki dla jednostki i otoczenia". https://mindhealth.pl/co-leczymy/zaburzenia-osobowosci/mitomania
Odpowiedzi: 0
3
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zdziwieni??
- 17:45, 04.06.2026
RZ jest dokładnie takim samym prezydentem jakim był radnym. Dużo lansu, fejsbuczek, kółeczko wzajemnej adoracji, zamojskie aniołki, robienie z siebie ofiary ataków, łzawe cytaty z Bartoszewskiego i to pieprzenie o tym, że praca w samorządzie to służba. Aż boli głowa. Natomiast mało jest codziennej, organicznej pracy, zarządzać nie umie, bo u posła skacząc po dachach się nie nauczył, decyzyjność żadna, pomysłów niewiele, chyba, że JH coś podpowie lub napisze. Pan RZ ucieka z urzędu, ciągle w rozjazdach, bo tak łatwiej. Jego chwiejność to woda na młyn dla "koalicjanta" bo miękką masę łatwiej się kształtuje. Dwa lata przetuptał, może w końcu się ogarnie.
Odpowiedzi: 0
18
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~kogut
- 17:34, 04.06.2026
Jak, to kogut... bez jaj :))))
Odpowiedzi: 0
6
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~socjolog
- 14:57, 04.06.2026
To co się dzieje od początku tej kadencji i ta konkretna sytuacja pokazuje brak elementarnej wiedzy o zarządzaniu.
Odpowiedzi: 0
16
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~To już jest koniec..
- 14:53, 04.06.2026
Bez Kudeli tylko pikowanie w dół.Najleoszy intelektualne w tym tercecie.
Odpowiedzi: 0
4
6
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~kolejność nie przypadkowa
- 13:39, 04.06.2026
i czas na podwyżkę dla pani sekretarz i pani wice
Odpowiedzi: 0
4
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~kogut
- 12:44, 04.06.2026
W jakim dniu pan prezydent lub wice wystąpili do dyrekcji wydziału oświaty w celu odpowiedzi kto nie dochował procedur poinformowania LKO?!
Odpowiedzi: 0
5
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~do odwołanego i nie tylko
- 12:22, 04.06.2026
Jeden z przejawów odwagi cywilnej: Przyznanie się do winy: Odwaga powiedzenia „przepraszam” i wzięcia odpowiedzialności za pomyłkę.
Odpowiedzi: 0
4
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 12:13, 04.06.2026
Słynny artykuł Harety Gmina żeruje - bardzo krytyczny w stosunku do Andrzeja Wnuka, ale WNUK W TYM WYPADKU MIAŁ RACJĘ. . Proponuję do niego wrócić.
Odpowiedzi: 0
8
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość
- 10:54, 04.06.2026
Ktoś w ogóle zarządza miastem?
Odpowiedzi: 0
10
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Adam Cisowski
- 10:37, 04.06.2026
RAFALE ZWOLAK ZLOŻ HONOROWA DYMISJE. Miasto nie może być tak zarządzane.
Odpowiedzi: 0
10
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Adam Cisowski
- 10:36, 04.06.2026
RAFALE ZWOLAK ZLOŻ HONOROWA DYMISJE.
Odpowiedzi: 0
7
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Adam Cisowski
- 10:31, 04.06.2026
CO POWIE JADZIA, CO POWIE JADZIA.... Poki co Rafał Zwolak orzegrywa szm ze sobą.
Odpowiedzi: 0
8
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Mieszkaniec
- 22:02, 03.06.2026
Poczatek demolki oswiaty zaczol sie od likwidacji szkoly podstawowej NR 1 im A. Mickiewicza na ul. Partyzantow bo to szkola z historia i tradycjia edukacji mieszkancow minussss.......
Odpowiedzi: 0
7
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~M
- 20:41, 03.06.2026
Teraz będą oszczędności, czas na podwyżkę dla prezydenta!
Odpowiedzi: 0
6
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Adam Cisowski
- 19:01, 03.06.2026
CO POWIE JADZIA, CO POWIE JADZIA....
Odpowiedzi: 0
14
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~z przykrością :(
- 13:30, 03.06.2026
Panie Rafale przegrywa pan ten "mecz", na własne życzenie. Strzela pan sobie co chwilę "samobóje".
Odpowiedzi: 0
17
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~a tak mi się skojarzyło...
- 13:22, 03.06.2026
"Siała baba mak. Nie wiedziała jak, A dziad wiedział. Nie powiedział, A to było tak"...
Odpowiedzi: 0
13
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~różne standardy
- 10:51, 03.06.2026
Dlaczego władz miasta za publiczne pieniądze kupowana jest bardzo droga woda Cisowianka Perlage, a dla "plebsu" na sesje wlewa się z plastiku wodę "kranówkę" tzw. źródlaną.
Odpowiedzi: 0
14
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość
- 09:12, 03.06.2026
MITOMAN !!!
Odpowiedzi: 0
15
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Honor w języku wyrazów obcych !
- 08:04, 03.06.2026
Jeżeli prezydent wiedział po tygodniu, to on odpowiada za nie przekazanie informacji. Zrobili z wice "kozła ofiarnego". Rezygnację powinien złożyć przede wszystkim prezydent.
Odpowiedzi: 0
22
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 00:47, 03.06.2026
BRAK DRUGIEGO WICEPREZYDENTA TO ZLE ROZWIAZANIE. CZYZBY NIE BYLO CHĘTNYCH? . Przecież hstawa o samorządzie!ie gminnym nakazuje wręcz aby miast wielkości Zamościa miały xwo h viceprezydentow
Odpowiedzi: 0
8
8
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Thomas
- 00:36, 03.06.2026
UPADEK ZWOLAKA JUZ ZACZĄL SIE DOKONYWAĆ i jestvblisko. BYLO OCZYWISTYM, ZE NIEZWYKLE TRUDNY I AMBITNY PROGRAM WYBORCZY BEDZIE TRUDNO ZREALIZOWAĆ. Skoro już tak się stało, że Marek Kudela zrezygnowal, to i może Zwolak zrezygnuje. A TAK NA MARGINESIE STRUKTURA ORGANIZACYJNA MIASTA. W KTOREJ ZWOLAK SPRAWUJE BEZPOSREDNI NADZOR TO GWODZ DO BPOLITYCZNEJ TRUMNY. NIE WIEM KTO DORADZIL MU TEN POMYSL, ALE TO BARDZO ZLY POMYSL.
Odpowiedzi: 0
20
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Pytanie
- 22:22, 02.06.2026
Czy jak oświata przerośnie Prezidenta Zwolak’a to poda się do dymisji? Jak Marek
Odpowiedzi: 0
20
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~wiemy że wróci
- 22:21, 02.06.2026
Wracaj Andrzeju ktoś musi posprzątać ten bałagan.
Odpowiedzi: 0
31
8
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Widzieliście ile wydziałów teraz będzie pod Presidente
- 22:15, 02.06.2026
Może mniej fotek i lansu, a więcej pracy merytorycznej ?
Odpowiedzi: 0
35
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~"Ile można słuchać"...
- 19:42, 02.06.2026
https://youtu.be/tEkvweLZJsA?is=fOWIZ3uo1t46zt4J
Odpowiedzi: 0
6
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~zawiedziona
- 18:55, 02.06.2026
Przedszkole będzie "Na świętego Dygdy"
Odpowiedzi: 0
17
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~tylko tyle i aż tyle
- 18:48, 02.06.2026
Jak się nie ma pojęcia o zarządzaniu, to trzeba się otoczyć odpowiednimi ludźmi, którzy takie pojęcie mają.
Odpowiedzi: 0
34
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Co konferencja to nowy cyrk
- 18:08, 02.06.2026
Jakieś szkolenie z wystąpień publicznych by się zdało. Bo progresu nie widać
Odpowiedzi: 0
27
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Panie PMZ
- 18:05, 02.06.2026
Czy na pewno postawił pan na właściwego "konia"?
Odpowiedzi: 0
18
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Gienek Podleśny
- 17:39, 02.06.2026
"Kończ pan...
Odpowiedzi: 0
20
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Alleluja i do przodu!
- 17:38, 02.06.2026
Tym odwołaniem uratował wotum zaufania.
Odpowiedzi: 0
16
2
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Art 15
- 17:26, 02.06.2026
Rada gminy podejmuje najważniejsze decyzje dla wspólnoty i nadzoruje pracę wójta (burmistrza/prezydenta) oraz podległych mu jednostek. Więc wotum czego będzie w czerwcu? zaufania i polityki miejskiej? podobno w Zamościu kończy się popcorn.
Odpowiedzi: 0
13
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Że co?
- 17:18, 02.06.2026
Czyli prezydent twierdzi że też wiedział ale nie powiedział? Wpisy do akt, nagany ale trzeba wyjaśnić kto zawinił? Może to się pomyliło z wpisami na FB? Znowu ktoś kłamie? Czy radni są radnymi czy przytakiwaczami? Siała baba mak......
Odpowiedzi: 0
18
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Her
- 16:57, 02.06.2026
# referendum Zamość
Odpowiedzi: 0
16
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Coś mało uśmiechnięty
- 16:48, 02.06.2026
Mina zrzedła? Trzeba umieć podejmować decyzje (mieć jaja), jeszcze wiele cyrków wyjdzie na jaw. Niby socjolog, a psycha słabiutka i brak odczytywania zachowania ludzi którzy nim manipulują. Przykre ale prawdziwe.
Odpowiedzi: 0
17
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Zamość
- 16:31, 02.06.2026
Czas na prezydenta z PiS.
Odpowiedzi: 0
14
13
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~2024
- 16:29, 02.06.2026
To nie był dobry wybór!
Odpowiedzi: 0
22
1
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Żur i Zwolak
- 15:50, 02.06.2026
Też powinni odejść
Odpowiedzi: 0
18
4
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV