TV
Krzysztof Marczewski
dodano: 13.01.2009
Gościem programu był prof. dr hab. Krzysztof Marczewski.
Zobacz materiał
Ryszard Gliwiński
dodano: 12.01.2009
Rozmowa z Ryszardem Gliwińskim Wójtem Gminy Zamość.
Zobacz materiał
Armia Krajowa o pomniku
dodano: 12.01.2009 w Wydarzenia
W dniu 12.01 br. w budynku Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Zamościu odbyła się konferencja prasowa z udziałem Zarządu Okręgu Światowego Związku Żołnierzy AK. Tematem spotkania było stanowisko weteranów AK w sprawie pomnika załogi więzienia w Zamościu.
Zobacz materiał
Międzynarodowe Dni Filmu Religijnego - Sacrofilm
dodano: 12.01.2009 w Religia
W dniach 16 – 21 stycznia 2009 r. w Zamościu już po raz 14 odbędzie się przegląd filmów religijnych Sacrofilm. Organizatorami imprezy są Kino "Stylowy", Parafia p.w. św.Antoniego w Dyniskach oraz Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu.
Zobacz materiał
Białowola - Młodzieżowa Orkiestra Dęta
dodano: 12.01.2009
Pierwsze próby rozpoczęły się w październiku 1999 roku i przez pierwsze dwa lata odbywały się w domu Pana Andrzeja Greszty. Z orkiestrą współpracują soliści: Jacek Greszta-solista Opery Nova w Bydgoszczy, Krzysztof Ciurysek –absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy – obaj pochodzący z Zamościa, a także – instruktorzy – Małgorzata i Józef Tokarzowie. Kapelmistrzem orkiestry jest por. rezerwy Andrzej Greszta. Podczas zajęć, odbywających się trzy razy w tygodniu, młodzież uczy się gry na wybranych instrumentach, poza tym – doskonali się w zakresie kształcenia słuchu i emisji głosu. Dzisiaj liczba członków orkiestry sięga pięćdziesięciu. Wciąż zgłaszają się chętni do uczestniczenia w tej formie muzykowania. Wszyscy wiedzą , że zawsze mogą liczyć na otwartość i życzliwość kapelmistrza. Orkiestra ma bogaty repertuar, obejmujący polską muzykę ludową, patriotyczną i religijną, a także muzykę rozrywkową kompozytorów polskich i zagranicznych.
Zobacz materiał
XVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
dodano: 11.01.2009 w Wydarzenia
Po raz 17 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, zagrała tekże w Zamościu. Ponad 500 wolontariuszy zbierało pieniądze do puszek. Wiadomo już, ze pobito rekord zebranych środków w Zamościu jak również i w kraju, a pieniądze ciagle napływają. Bardzo cieszy taka chojność na tak szczytny cel jakim jest zakup urzadzeń medycznych do wczesnego wykrywania nowotworów u dzieci.
Zobacz materiał
Krasnobród - Family Cup
dodano: 10.01.2009
XIV Amatorskie Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Alpejskim, Biegowym i Snowboardzie
Zobacz materiał
Czy grozi nam zwrot dotacji ?
dodano: 09.01.2009 w Wydarzenia
Rozmowa z Krzysztofem Hetmanem Wiceministrem Rozwoju Regionalnego.
Zobacz materiał
Zanim zagra Orkiestra
dodano: 09.01.2009
Rozmowa z Ewą Skulimowską szefem Zamojskiego Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy o przygotowaniach i programie zamojskiego finału WOŚP.
Zobacz materiał
Przegląd prasy 8.01.2009 r.
dodano: 09.01.2009
Przegląd prasy regionalnej prowadzą Katarzyna Figura i Jerzy Zarębski.
Zobacz materiał
Aktualności
więcej-
Dzień Matki w kinie
- Tragiczna doba na drodze i torach. Dwa śmiertelne wypadki
- 4-latek sam i bez ubrania przyszedł do sklepu. Policjanci wyjaśniają sprawę
- Zatrzymaliśmy 43-latka poszukiwanego listem gończym i Europejskim Nakazem Aresztowania!
- II Dobroczynna Noc Muzeów
- Dzień otwarty w zamojskiej synagodze
- Nowi ochotnicy w szeregach 2 LBOT. Ponad 120 mieszkańców regionu rozpoczęło szkolenie
- Kino przyjazne sensorycznie
Komentowane TV
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (318)
- Stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo (1)
- Wypadek z udziałem karetki (11)
- Konferencja prasowa Nadleśnictwa Józefów (2)
- 24-latek wymusił pierwszeństwo (1)
- Dziękuję i życzę (1683)
- Dachowanie na DK17 w Chomęciskach Małych (1)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)


