zamosc.tv

Miała 2 promile, skasowała BMW 19-latka

dodano: 24.05.2026 w Zdarzenia

47-latka miała w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Zjechała na przeciwległy pas, uderzyła w auto 19-latka i wjechała do rowu.

Oceń wideo:
Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Podpis / Pseudonim

Treść komentarza

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Wasze komentarze (1)

~Zuza
- 10:08, 25.05.2026
I weź tu wyjedź gdziekolwiek rowerem..., jak nie pijany-a, naćpany-a to nie zna przepisów + cała masa "mistrzów kierownicy" świeżo po egzaminie w leciwych BMW lub drogich autach. ZABRAĆ DOŻYWOTNO PRAWO JAZDY Ps. Zamontować na ul.Piłsudzkiego fotoradary bo jeżdżą za szybko zwłaszcza w nocy.
Odpowiedzi: 0
0
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV