zamosc.tv

Zderzenie Audi i Mini na rondzie o winie zdecyduje sąd

dodano: 28.05.2026 w Zdarzenia

Na rondzie doszło do groźnego zderzenia Audi i Mini. Obaj kierujący byli trzeźwi i trafili do szpitala, jednak po badaniach zostali wypuszczeni do domu. Ponieważ okoliczności wypadku nie są jasne, o winie i odpowiedzialności za kolizję rozstrzygnie sąd.

Oceń wideo:
Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Podpis / Pseudonim

Treść komentarza

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Wasze komentarze (4)

~Cichy
- 12:46, 31.05.2026
Godzinę wcześniej mnie chciał w ten sposób upolować na rondzie obok LO2, cudem udało mi się zwiać, powinni wymierzyć srogą karę!
Odpowiedzi: 0
0
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Znafca
- 01:04, 30.05.2026
Jak dynamicznie przyspieszył na rondzie to znaczy, że chciał specjalnie uderzyć w tego miniaka. Wygląda jak typowa próba wymuszenia odszkodowania
Odpowiedzi: 0
4
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~zamojski
- 17:35, 29.05.2026
Chyba zwykłe wymuszenie na ubezpieczenie ? Kupi Łałdi z ameryki zaczęło się psuć i trzeba było zrobić dzwona
Odpowiedzi: 0
5
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Bubił
- 11:45, 29.05.2026
I co z dowozami?
Odpowiedzi: 0
1
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV